هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران
پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ سه شنبه ۵ آبان ۱۳۸۳

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
خوب نظر لطف شما بود از این نقد زیبایتان اگر ناراحت نمی شوید من به عنوان یه هیچ کاره ی سیات جواب تان رو بدهم
روزی روزگاری بود یه سایت بود اروم همه سر شو نو مینداختن پایین میومدن میرفتن پست خودشونو میزدن کسی پا شو فراتز از حریم خودش نمیذاشت یه دو ماه غیبت کردم و یه سایت دومبلیسم خودم زدم و ازاد گذاشتیم هر کی هر چی میخواد بنویسن از یه طرف یه سایت ایران اچ پی هم زده شد همه باید احترام هم رو نگه میشداشتن و نتیجه جفت شون هم دیدید جفت چپه شدن
حالا از موضوع منحرف نشیم بعد از این غیبت صغری امدیم دیدم به سایت خوابیده و موقع امتحان هاست دوباره فعالیت مو شروع کردم و قسمت بحث ها رو گردوندم بعدش تابستون شد و سایت شلوغ شد به طرز وحشتناکی سایت شلوغ شد
نظارت ها باید شدید میشد من تالار خودمو راحت میچرخوندم ناظر دیگه ای هم نداشت و خودم مختاری بود مملی دید من خیلی الاف سایت هستم و به عبارتی سایت دوست هستم من ناظر فروم های معرفی کردن و اون جا به صورت خیلی خشن به فعالیت ادامه دادم که چهار ده صفحه پاک کردم یه کم سهل انگاری کردم و مک گونگال بهم اخطار داد و تو تاپیک مدیران خوندم که لسترنج کم کار شده و گفته شد که خوبه کار هاش خوب انجام نمیده یکی هست پیشش که درست کنه دروغ نگم بهم بر خورد و دیدم برام خیلی گرون تموم شده قاطی کردم و دیدم فروم هام شلوغ شد ( بعد از سه هفته اومدم) دیدم به به گند زدن به فروم من
همچین پیام های خوندم
salam khobi?
mer30
آسمت چیه
نمیگم
بگو
Ok
فاطی
فاطی بهم پی ام بده
من :
دلیت ال نمیدونم به بعضی ها بر خورده بد من پاک میکردم و پاک میکردم ولی خیلی زیاد شده بود و فهمیدم بچه های این سایت ازادی بهشون نیمده و به عنوان یکی از ناظران خشن جا افتادم پاییز شد و سایت خالی شد مک گونگال مدیر سخت کوش سایت دید سایت بدون ناظر شد قدح اندیشه رو کینگزلی داد به من شدم ناظر پنج تا فروم اون جا هم دیدم ناظر ها درست کار نکردن و یه عامله کار دارم نشستم کار های اونجا رو کردم عله وب مستر خوب و زحمش کش سایت دید بلا رفته و ولدمورت یه فروم میخواد که به هیچ قیمتی نمیخواست اون فروم بهش بده یه نفر به نام اریک سبز شد و گفت چه قدر اینجا بده پست های چرت پرت زیاده هی غر زد زد و عله به من اونجا رو داد تارو مار کردن رو شروع کردم یه کم احتیاط میکردم چون اریک و ولدمورت مثل گرگ اونجا بودن ومنتظر بودن من یه کاری کنم و بهم گیر بدن که همین هم شد یه بیست از پست های اریک پاک شد در کل تو یه روز صد تا پست پاک کردم و دعوا ها ی ولدمورت شروع شد من به عنوان ... مال
از طرف ولدمورت شناخته شدم و یه تاپیک از ولدمورت پاک کردم نمیدونم چی بود ولی خیلی ناراحت بود که جا داره ازش معذرت خواهی کنم اهان یادم اومد یه تاپیک بود که ولدمورت از سایت انتقاد کرد چرا یوزر سیاه ها بسته شده که من خودم مسئول ارتش بودم و کشف ای پی های یکسان رو کردم و اون ها میگفتن از دانشگاه هستیم ولی اخه اسلایترین(نیش نیش ) که من دارم میبنمش و میدونم دانشگاه ش اصلا دانشگاه سعید نیست چه طور جزو اون ها بوده و اون ها با پسورد اون اومدن و پست زدن و اون هم بسته شد من هم این تاپیک رو پاک کردم با اخاطر قبلی که این نباید جاش این جا باشه گفت تو غلط میکنی و دعوا ها شروع شد من ناظری نبودم که همچین کاری کنم که پستی یه کم خارج باشه پاک کنم فحش ها رو هم پاک نمیکردم ویرایش مییکردم پست های انگلیسی رو فارسی میکردم ولی من که این همه کار کردم وقتی سه هفته نبودم با چه چیز هایی از همون کاربران متوجه شدم این که این همه کار من با این پست هاشون به باد دادن و نظارت من زیر سوال رفت و هر عملی عکس العملی داره من هم جواب شون دادم و البته دوباره ول کردن سایت رو شروع کردم به علت تن پروری نیست به علت اینه که فروم جدید رو ریختن و موجب درد سر کسایی که ie دارن و من هم یکی شون هستم و فعلا در فروم ها دیده نمیشم امید وارم اصل جواب رو فهمیده باشی پست های چرت پرت ناظران

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران ...
پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ سه شنبه ۵ آبان ۱۳۸۳

wishmaster

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۰۷ چهارشنبه ۲ دی ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
روزی روزگاری یه سایتی وجود داشت که هری پاتریست ها اونجا لونه کرده بودنداین ویش مستر قصه ما بعد از کمی ولگردی تصمیم میگره توش عضو شه. اون نمیدونست اونجا اصلا چه خبره
بعد از این که یکی دو بار تو تاپیک ها نظر میده از چند نفر
پیقامه تمسخر به دلیل غلت املایی دریافت میکنه خلاسه اون چند هفته ای تو سایت ول گردی میکنه ولی سعی میکنه هیچ جا نظرنده یا حرفی نزنه.بعدش یک تاپیک میزنه که اونم بعد از چند تا نظر که همه سعی داشتند بگن بیخود این کارو کرده حذو میشه . راستش زیاد دلیل حذو شدنش معلوم نیست چون بنا به دلایلی اون دو سه روز بیهوش میشه و وقتی سر میزنه اثری از اون نمیبینه.
این فقط مال یک نفر نیست همه توی اون سایت نگران اینند که نکنه هی همه چیز پاک بشه . اینم همش به لطف حضور ناظران عزیزه که ادم در لحظه اول اونا رو موجوداتی با عینک ته استکانی و یک مداد در پشت گوششان تصور میکنه .چیزی که بیشتر همه رو اون جا تحت تاثیر قرار میده اینه که اونا تولیده مثل میکنن وتعدادشون روز به روز اظافه میشه
راستش در نظر اول اونجا بسیار هیجان انگیز به نظر میرسه ولی بعد از مدتی فضای بی روح اونجا شعله افکن میشه و همه بر این عقیده استوارن که اگه عضو نشن سنگینترن
هر کس که اول اونجا پا میزاره فکر میکنه میتونه با همه در همه حالات همراه باشه ولی زمانی نمیگزره که همه جا میخونه :این چیز مورد بحث نداره یا:اگه دیگه کسی حرف بزنه پاک میشه
شاید جایه خوبی به نظر برسه اگه انقدر برای دیدینه هر صفحه وقت طلف نشه یا اگه از بعضی از مققرارت بازی ها کاسته بشه یا اگه انقدر به لحن طنز امیز بعضی از نظرات مقالات و .......................... انتقاد نشه . سرعت پایین کار زیاد ربطی به عزیزان متصدی اون سایت نداره و بیشتر به کیفیت استفاده از اینترنت ما مربوط میشه . متاسفانه ما در این مملکت هیچ ماهواره ای نداریم که با اون به اینترنت وصل شیم و باید با همین سیستم مخابراتی ساده که اونم از کشورهای دیگه اجاره شده بسازیم تا نیمه دوم سال 84که به احتمال 1%این کار انجام بشه .
ما برای فعالیت خیلی محدود هم باید تاوان سنگینی بپردازیم چون از شرکتهای دیگر باید برای اتصال به اینترنت اشتراک گرفته بشه.(حالا روش های دیگه ش رو کار نداریم).ونکته دیگه این که اگه تو کشور های دیگه انقدر از هری پاتر و سایتهاش استتقبال میشه دلیل خاصی داره و اون اینه که اونا انقدر تفریح و سرگرمی دارند که همچین مورد تازه ای برای اونا چیز خیلی جدیدیه و میتونن از وقتی که در اینترنت به سر میبرن کمال استفاده رو ببرن و کار در همچین سایتهایی برای اونا خیلی راحت و سریعه.
اگه امکانات کافی برای استفاده از اینترنت وجود داشت تعداد اعضای ان سایت سر به فلک میکشید چرا که اکثر کسانی که به اینترنت وصل میشوند وقت و هزینه و اکانت خود را برای همچنین سایتهای اختصاصی (به هری پاتر ) هدر نمیدند برای این که انجا فعالیت بشه باید ادم یک هری پاتریست تمام عیار باشه حالا فکر کنید با این همه مشکل همه دارند برای حضور مفید در این سایت خود کشی میکنند اما به هیچ کس بها داده نمیشه هر نظری بیهوده تلقی میشه .حلا هم که تولد سایته و کوشش و تکاپوی مدیران برای جشن و.............. زیاد شده عضو های تازه وارد مثل این ویش مستر ما باید منتظر فصل جدید ماجرا باشند
بعدش هم ویشمستر عزیزمون رفت تاکتیکال اپس بازی کنه تا سه چهار نفر بکشه دلش خنک شه

ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۰ ۲۰:۳۱:۴۶

به چشمانت بیاموز هر چیزی را نبینند زیرا هر چیزی لیاقت انها را ندارد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.