هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

نمید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۹ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲
از جزیره های لانگرهانس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
من یک پیشنهاد دارم که امیدوارم که جوابش را هم بگیرم.اگه میشه یک تاپیک بعدا که میتونیم راجع به کتاب شش حرف زد بزنیم که از حقوق هری پاتر خوان های ایرانی دفاع بشه.چون این طور که کرام یک جا نوشته بود یک فصل ممکنه سانسور شه و در اون تاپیک قسمت های سانسور شده را بگذارند.
=================================
ویرایش برای امپراطور عزیز:
نه امکان نداره تو ایران بگذارند.البته باید ببینیم آقای احمدی نزاد چی میگن.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
آقا جان پویان جان چرا جوش میاری؟! بابا داره انتقاد می کنه! اینکارس دیگه! اصلا از مدیریت رفتش که حالمون رو بگیره!
ببین پویان جون عله میگه:

1. چرا هیچ کس توی قوانین به من کمک نکرد
2. چرا هیچ کس از مدیران قوانین رو خوب نخواند
3. چرا مدیران گذاشتن ناظران قوانین رو بذارن زیر پا
4. این چه وضعه قدحه ! تقریبا صد و خورده ای توش تاپیکه!
5. یکی از تاپیک های خوب سایت که خود پاتر زده و آخرین پستش هفته پیش بوده رفته قدح! این یکی دیگه منو هم متعجب کرده!

پویان میگه
1. من کلی برای سایت وقت می ذارم
2. من به کل بلیت ها رسیدگی می کنم
3. و غیره! (در کل میگی زحمت کشیدی)

جمع بندی:
آقا جان مشکل ما اینه که مدیران ما موندن وسط! یعنی نمیشه هم از سایت استفاده کرد هم مدیریت کرد! به یکیش آدم می رسه و انصافا مدیران ما(خودم رو نمیگم) خیلی هم زحمت می کشند و در آن شکی نیستش و منم منکرش نیستم ! الان علی در جواب من میزنه آقا جان وقت ندارین برین کنار !سایت رو شپلخ کنین و غیره!

پاتر:
پسرم پاتر جان! تو از اول با نحوه برخورد مشکل داشتی! این انتحارا راه حلش نیستش! مشخصه که تو خسته شدی رفتی کنار الانم می بینی که قوانین سایت آهین! شاکی تر شدی! توی دورگو! هم بهت گفتم دسپوتیسم شاید عالی توی هفتم جواب بده! ولی اینجا نوع کامیونیتی فرق می کنه و رمز موفقیت سایت ما هم دموکراسیشه هر چند ظاهرا هر کاری می کنیم ملت شاکین! ولی مهم نیستش... بهم گفتی برات مهم نیست مثلا یکی با شناسه قمر 3535 ده تا پست بزنه یا هیچی! منم موافقم باهات هر کسی از این سایت یه استفاده ای می کنه تو دوست داری پست های X رو بخونی من دوست دارم پست های Y رو! و خیلی ها با سلیقه های مختلف دیگه! در حقیقت نکته هم همینجاست که ما موفق شدیم محیطی درست کنیم چه سلیقه های مختلف رو پوشش بده و حالا اگه بخواییم سایتی درست کنیم که فقط نظر مثلا تو توش اعمال بشه و بقیه رو نبینیم می تونیم کل فروم رو پاک کنیم و یدونه فروم بزنیم با اعضای خاص که مورد تایید توئه ...
مسلما می دونم تو هم همچین نظری نداشتی وگرنه اصلا فروم نمی زدی!
"در کل یه چیزی رو باید قبول کنی.. به عنوان وب مستر سایت سنگینترین بار همیشه بر دوش خودت بوده و خواهد بود و هیچ کس به اندازه خودت برای سایت هیچ وقت کار نخواهد کرد!"

من همیشه از نظراتت استقبال کردم و بهشون احترام گذاشتم ولی با اقدام های انتحاری مخالفم ! اینکه بزنیم یکی از مدیران و کلی از ناظرین رو حذف کاربر کنیم بیشتر شبیه اصلاح نژادی با کشتن مردم می مونه و این در یک محیط مجازی اصلا معنی نمیده!
الان پویان ناراحت شده چون من توی لیست اعدامیا نوشتم! :hammer

پویان جون ! برادر ارزشی هیچ کس نگفت تو کم کار کردی ! بلیطا که خود به خود جواب داده نمیشن و الحق کار مزخرفیه و من یکی حوصلش رو ندارم!+ کلی کار دیگه! ولی یه چیزی! من مگه چند ماه نبودم که نوشتی سه نفر ترکوندیم همه جا رو؟! سرجمع فک کنم5 روز شد حالا بگذریم!

در کل تمام این موضوعات می رسه به این جریان که ما هیچ وقت مشخص نکردیم چقدر از هم توقع داریم! توقع داریم همچی گل و گل باشه ؟! هم مدیریت کنیم؟ هم قوانین رعایت بشه؟ هم بهترین پست های ایفای نقش رو بزنیم؟! هم در بحث های هری پاتری شرکت کنیم! و هم در تعامل با اعضاء باشیم و بهشون رسیدگی کنیم!

اه چقدر حرف زدم!
علی اون حرفایی رو که به من توی تیلیف گفتی در مورد اسم قدح و اینا برام پیام شخصی بزن برای بچه ها بزنم توی مدیریت , تا شور نشه شرمندت اجراش نمی تونم بکنم...
پویان من عمرا تورو حذف کاربر کنم! به خاطر پارتی بازی و دوستی هر چیز دیگه ای هم که باشه این کار از من ساخته نیستش, حالا علی بگه فلان و اینا اصلا مهم نیست! اصلا حال می کنم علی انتقاد می کنه!

ولی مورد ناظران عزیزم!
بهتره تاپیکاتو برگردونید از توی قدح!
با تشکر از همکاری شما عزیزان!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
من میدونم که به عنوان یک کاربر ساده حق تصمیم گیری و تغییر رای هیچ کدام از مدیران عزیز را ندارم، و صرفا میخواستم جهت پیشنهاد بگم یک طرفه به قاضی رفتن کار پسندیده ای نیست، خصوصا از جناب هری پاتر وب مستر عزیز ما که واقعا زحمات زیادی کشیدن، بهتره سریع برم سر اصل مطلب که اوقات دوستان از پست من مکدر نشه!
بستن شناسه کاری بس پسندیده است! هر کاربری که قوانین سایت رو رعایت نمی کنه، چه وب مستر و چه یوزر عادی باید شناسه ش بسته بشه، مسئله اصلی چیز دیگه ای هست به نظر من؛
آیا واقعا کرام و کریچر اون تاپیک رو به قدح اندیشه منتقل کردن؟ آیا ناظرین فعلی این تاپیک ها رو منتقل کردن یا بوده و الان فعال شده!؟ این مسئله به نظر من مهمه، چون اگر قرار باشه سر بیگناهی رو به خاطر گناه نکرده بزنیم، پس فردا دچار نفرین می شیم!
من میدونم که کرام، هری پاتر و امپراطور تاریکی، افرادی هستن که واسه سایت واقعا زحمت کشیدن، کاری که من اصلا در طول خدمتم به جادوگران نتونستم از عهده ش بر بیام، اگر این مسئله روشن بشه که کی این تاپیک ها رو منتقل کرده، حرف جناب پاتر کاملامتین و صحیح هست، اگر روشن نشد، و کرام و کریچر این کار رو نکردن، اونوقت چطور باید به خاطر کار نکرده مجازات بشن؟
همیشه ضرب الاجل روش مفیدی نیست، اما من احساس می کنم این بار اگر از یه ضرب الاجل استفاده بشه و در طول یک هفته، تمام تاپیک ها تفکیک و به فروم خودشون بر گردونده بشن، به جای این همه پستی که زده شد به خاطر مسائلی که نباید مطرح میشد، الان مشغول دل دادن و قلوه گرفتن بودیم!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
من هیچ مشکلی با بسته شدن شناسم ندارم
اتفاقا از اون استقبال میکنم و از یکی درخواست میکنم اینکارو انجام بده
این اواخر پدرم دراومده
از جواب دادن به هلپ دسک بگیر تا تایید شخصیتها
و کارهای مدیریتی..اتفاقا به استراحت نیاز دارم

موقعی که دوستان از خودشون رفع مسئولیت کردن من و گیلدی و مگ گونگال سه نفره سایتو میگردوندیم

در مورد قدح اندیشه..اون تاپیک تالار اسرار قبل از فرستادن اخطار با فونت درشت پاتر بوده و بعد از ان هم هیچ تاپیکی فرستاده نشده و خیال خودم و کریچر از نظر وجدانی راحته

خوشبختانه در دوره مدیریتم کم نذاشته و از نظر وجدانی باز از خودم راضیم

مارو به خیر شمارو به سلامت!!!..شناسمونو ببند ببینم تا کجا پیش خواهی رفت!!!!
بنده نه با کسی مشکل شخصی دارم و نه کسی با من مشکل شخصی داره..من کار خودمو در سایت انجام میدادم و میدم

ویرایش:با بسته شدن شناسه ها نمیدونم چه نفعی به شما میرسه ولی از همین الان برای بستن شناسم لحظه شماری میکنم.....هیچ تاپیکی هم به تالار اسرار باز نخواهم گرداند..چراکه تاریخ اون تاپیک قبل از اخطار ایشان بوده است..تا بسته شدن شناسه همچنان به عنوان مدیر فروم فعالیت خواهم کرد

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۳ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
احسنت
تاپيك قوانين كميته رو بعد از 10 روز داد زدن مجبور شدم خودم بنويسم

تقريبا 99 درصد قوانين سايت نوشته منه

در نتيجه بقيه فقط مشغول حرف زدن و چت در مسنرج هاشون بودن

شما انتظار نداشته باش من برم و اون تاپيك رو شروع كنم اگه من ميخواستم شروع كنم نيازي به پيشنهاد شما نداشتم
وقتي من اون قانون رو نوشتم خواستم ببينم بالاخره يه نفر ميره اون تاپيك رو بزنه يا نه كه بعد از شيش ماه هم ميبيني كه كسي نزده
مهم اينه كه اون تاپيك رو يكي غير از من ميزد

من قانون بنويسم من عمل كنم من اعتراض كنم من برم يقه ناظر و مدير و وب مستر سايتو بگيرم كه چرا اجرا نميشه
مسخره بازي از اين بالاتر نداريم كه
بعدشم حق دارن يه عده بيان بگن اين مستكبر و ديكتاتور سايته ديگه بيچاره حق داره هر چي تاپيك قانونه به نام من زده شده
بقيه هم برن با سايت صفا كنن و به ريش ما بخندن كه خودمون رو كشتيم در اين سايت

در نتيجه چرا اون يكي توصيه منو عمل نميكني و تمام ناظران و مديران فروم رو ور نميداري آزاد گله اي همه بيان و برن

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
شما نوشتي به اين دليل فرستادمش به قدح كه نميخواستم كسي ببيندش

پاتر عزیزم اون وقت که پاکش می کردم! من فرستادمش چون اون تاپیک " به تاریخ پیوسته بود!"

در ضمن من هیچی درباره قدح توی پیشنهادها پیدا نکردم! نکنه خود تاپیکش داخل قدح شده؟! من پیشنهاد می کنم خودت یدونه تاپیک شروع کنی ...!!

در ضمن من یک فکر یه کم عجیب دارم و اون اینه که شاید ناظرین ما از حذف تاپیک می ترسن و از طرفی قفلش نمی کنن چون بخششون شلوغ میشه و با این فکر می فرستنش قدح....(این شکلک خاروندن چونه کو؟!)
قدح الان با recylce bin هیچ فرقی نداره! و باید یکی هم بشینه از داخل قدح دوباره قفل کنه از بس شلوغ شده

به هر حال خودشون بیان بگن مشخص میشه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ ۰:۰۳:۱۰

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست عزيز دارم لرد به پستت توجه داري؟
شما نوشتي به اين دليل فرستادمش به قدح كه نميخواستم كسي ببيندش و سوال من اينه كه در قدح هم كه همه ميتونن ببيننش در نتيجه اين دليلي كه آوردي كه كسي نبيندش درست نيست

در ضمن استفاده اين تاپيك هنوز مشخص نشده همونطوري كه خودتم گفتي و تازه وقتي مشخص شد اول بايد تمام تاپيك ها ازش خارج بشه و بعد شما توش تاپيك بفرستي اگه خيلي عجله داري تاپيك بفرستي ميتوني اسم فروم فعلي قدح رو رو به فروم انتقالي يا هر چي تغيير بدي و يه فروم قدح انديشه جديد بزني و توش هر چي خواستي تاپيك در مورد تاريخچه سايت و تولد ها ارسال كني

ويرايش :

من در اين مورد ديگه بحثي ندارم و فقط براي خودم متاسفم كه مدتها وقتم رو در مديريت اين سايت گذاشتم و آخرشم متوجه ميشم كه حتي ناظران و مديران ما هم هيچ توجهي به قوانين ندارن در نتيجه دارك من تقاضا دارم شناسه همه افرادي كه راجع به كتاب شش نوشتن رو باز كنيد وقتي ناظر ما فونت به اون درشتي رو نديده شما انتظار داري كاربري كه دو روزه اومده تو سايت ببينه نوشته كتاب ششم رو

از نظر من بستن شناسه افراد به خاطر فاش كردن كتاب ششم يا نوشتن سلام در چت باكس وقتي ناظر ما داره همينطوري ميگرده كاملا تبعيضه

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
در هر حال اگه شما شخصا كاربرد اين فروم رو معين كرديد اولا بايد به اطلاع سايت ميرسوندي و ثانيا بايد قانون رو اصلاح ميكردي و بعد تاپيكي رو ميفرستادي

حق با توئه پاتر.... ! ولی قبول کن برادر من از نظر منطقی اون تاپیک باید می رفت اونجا! خب البته باید قوانین اینم توش ذکر میشد...
در ضمن در مورد فرق قدح اندیشه و خانه ریدل ها...

قدح اندیشه: از اسمش مشخصه محلی برای تاپیک های خیلی قدیمی که خیلی وقت هستش پست نخورده اند ولی حاوی مطالب خوبی هستند و امکانش هست روزی برگردند پس فرستاده می شوند آنجا تا شاید روزی به جمع ما برگردند...

خانه ریدل ها: یک فروم ایفای نقش با هدف کاربری برای جبهه سیاه سایت

اینجا ما به این نتیجه می رسیم که چون ای دی من دارک لرد هستش پس تاپیک تولد من باید توی خانه ریدل ها باشه! ! همونطوری که گفتی این تاپیک شخصی هستش و تاریخش هم ماله دو سال پیش هستش پس انتقالش به قدح اندیشه مشکلی نداره به شرط اینکه قانونش بود و چون نیستش باهات موافقم که منم کار درستی نکردم! ولی خوب میرم همین الان مطرح می کنم توی پیشنهاد ها

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
قوانين نظارت در انجمن ها شماره 7:

نقل قول:
7- هیچ ناظر یا مدیری نباید تاپیکی را به فروم قدح اندیشه بفرستد. این فروم فعلا برای تصمیم گیری های بیشتر باقی مانده است لطفا نظرات خود را راجع به کاربرد این فروم در فروم پیشنهاد ها بنویسید

در نتيجه دارك عزيز اگه شما اينو خونده باشي صريحا نوشته كاربرد اين فروم وقتي مشخص ميشه كه يه تاپيك در فروم پيشنهاد ها زده بشه و راجع بهش بحث بشه
در هر حال اگه شما شخصا كاربرد اين فروم رو معين كرديد اولا بايد به اطلاع سايت ميرسوندي و ثانيا بايد قانون رو اصلاح ميكردي و بعد تاپيكي رو ميفرستادي

منتظر جواب شما هستم

یک جادوگر سیاه
بابا پاتر مدیر شده .....

بابا مدیر خفن اصلا بزن کل یوزر ها رو حذف کن اسم سایتم بزن

خل کده

داری یواش یواش همه رو از دست میدی پاتی جووون به زودی میبینمت

یک جادوگر سیاه
==============
ویرایش امپراطور
ببین عزیزم با این شماره ای پی:

IP: 80.191.103.248

مشخصه کی هستی پس زیاد خودت رو خسته نکن!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.