هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
1- قضيه مجوز و تا جايي كه يادم مياد پروفسور مك گونگال گفته بودن!پست اول گزارش ناظران بود فكر كنم!

2-مجوز گيري براي نظمه.....اقلا تا حالاش هم من و دنيس با اين روش موفق بوديم.....مگه ناظر تو فروم خودش اختيار تام نداره؟ما اينجوري راحتيم و مشكلي هم نداريم! تا جايي كه يادمه بقيه هم مشكلي با مجوز گيري ندارن!

3-خيلي ممنون كه رك و راست گفتي.وووميشه يه تاپيك از همين مواردو نام ببريد ما رسيدگي كنيم؟(اگه منظورت ما بوديم)

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
بنده نظری ندارم! و این پست رو زدم تا یادی از سائورون کرده باشم.... روحش شاد! در ضمن ما اومدیم اینجا خوش بگذرونیم! چه با آبرفورث چه بی آبرفورث!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
نقل قول:
منظورت هرچي از اين كار بوده فرقي نداره !
: ناظر يه كسي هست كه اختيار تام و تمام يه فروم رو داره , مجوز ميده , مجوز نميده , تاپيك رو قفل ميكنه و ............ . كه بايد از روي عقده و غيره اين كارا رو نكنه ( پاك كردن الكي و ....... ) يا به ميل خودش نبايد اين كارو بكنه .
حالا اگه خواستي جواب بده !

خب با اين يه موردت به شدت مخالفم! اگه بخواي در اصل بررسي كني وظيفه يه ناظر اينه كه فرومش رو هدايت كنه، نه اينكه نقش سوپور يا جاروكش داشته باشه! در ضمن اين قضيه مجوز دادن رو من نمي دونم چه شخصي اختراع كرده كه بيان ملت مجوز بگيرن!‌يه چيز احمقانه و مسخره‌س، حداقل در فروم‌هايي كه من ناظرش هستم همچين اتفاقي نمي‌فته و تا من هستم نخواهد افتاد!
خب اين از پاسخ بنده، پس درمورد پست تو كه گفته بودي :
نقل قول:
به نظر من براي ايجاد نظر سنجي هم بايد از ناظر اجازه گرفته بشه , يه پيشنهاد مامان بود به نظر من كه بهتره اجرا بشه لطفا سريع جواب بديد .

اين پيشنهاد همون به درد مامان جون مي‌خوره! اين مشخصه كه هيچ كدام از كاربراي سايت بيست و چهار ساعته آنلاين نيستن، كاربر نظر سنجي رو ايجاد مي‌كنه، ناظر اگه ديد ضايعس برش مي‌داره! اگه خلاف قوانين بود اخطار مي‌ده، ديگه اين مجوز و اين بازي‌هاي بچه‌گانه ببخشيد رك مي‌گم مال ناظرهايي هست كه بوق گشاديشون مياد بيان ويرايش كنن، اين قضيه مجوز رو بهانه مي‌كنن، خيلي از خود شماها كه ادعاي مجوز و اين بازي ها مي كنين خيلي از تاپيك‌هاي مسخره توي فرومتون زياده و خيلي از پست‌ها رو كه بايد ويرايش يا پاك مي كردين پاك نكردين!
در مورد پست فلور دلاكور:
نقل قول:
با نظر آبروفرث مخالفم یک جور تبعیض قایل می شن دیگه ما که نمایشنامه نوشتنمون خوب نیست ناراحت می شیم و کلا یکم ناراحتی پیش می یاد من مخالفم خداکنه عملی نشه

اي بابا! عجب فرهنگ افتضاحي بود اين نمايشنامه نوشتن! من توي اين سايت بيست تا پست نمايشنامه‌اي هم ندارم! مسخره ترين چيز ممكن مي‌تونه نمايشنامه نوشتن باشه، ايفاي نقش نوشتن نمايشنامه نيست! وگرنه اصغرآقا آمپول زن هم بلده بياد اينجا اسم كاربرا رو از بالا تا پايين دو نقطه بزنه، جلوشون هم چرت و پرت بنويسه! خيلي از شخصيت‌هايي كه اينجا شكل گرفتن: مثلا همين نميد! توي نمايشنامه بود؟ نخير! يه سوتي گيري از هري پاتر توي مسنجر بود، كه كم كم شخصيت سازي شد براش!
پس اين نمايشنامه نويسي به كنار، ايفاي نقش به كنار! منظور من كسايي بود كه ايفاي نقششون خوب نيست! مثل خود من، با خوندن پست‌هاي دارك لرد و هري پاتر و غيره كه ايفاي نقش خوبي دارن؛ آدم متوجه مي‌شه كه اصولا رول پلينگ يعني چي...
در ضمن در مورد اين‌كه گفتين ناراحت مي‌شين، خب ديگه اين به روحيه‌ي شكننده‌ي شما رو مي‌رسونه وگرنه ما كه اينجا اومديم خوش بگذرونيم... چه با دارك لرد و چه بي دارك لرد!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
با نظر آبروفرث مخالفم یک جور تبعیض قایل می شن دیگه ما که نمایشنامه نوشتنمون خوب نیست ناراحت می شیم و کلا یکم ناراحتی پیش می یاد من مخالفم خداکنه عملی نشه

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به ابرفووووووووورس:

اوكي!ميرم ميخونم!

به دنيس:

دنيس همين الانشم زياد نظرسنجي گذاشته نميشه و من فكر ميكنم اگه هركي براي هر نظرسنجي بياد اجازه بگيره ديگه جالب نيست!چون ديگه طرف بعدا يادش ميره كه ميخواست نظرسنجي بذاره!
اين دقيقا مثل اين بود كه بگي براي زدن پست بايد از ناظر اجازه بگيري!چون بين نظرسنجيها خيلي كم نظرسنجيي پيدا ميشه كه بيخود باشه.

said Dumbledore
the freezing water

بدون نام
خوب ما هم اومديم كه توضيح بديم .
خوب اول چوچانگ :
تو ميگي كه نبايد همه چي دست ناظر باشه , خوب اين درسته ولي اين شامل كاراي يه ناظر ميشه چو . چونكه اگه اينجوري نباشه همه چيز به هم مي ريزه . ببين اگه هركسي بخواد نظر سنجي بذاره همه چيز ميريزه به هم , منظور من اينه كه مثلا مياد گزينه چرت و پرت مي ذاره . ( مثلا اون نظر سنجي من توي عكاسي كريوي خودمم قبول دارم كه خيلي بيخود بوده . گزينه هاي الكي داشته . ) كلا ميگم . اگه اينجوري باشه خيلي بهتره . چونكه ديگه هركي از راه ميرسه نمياد نظر سنجي ميزنه .
و اما آبرفووووورث ! :
منظورت هرچي از اين كار بوده فرقي نداره !
: ناظر يه كسي هست كه اختيار تام و تمام يه فروم رو داره , مجوز ميده , مجوز نميده , تاپيك رو قفل ميكنه و ............ . كه بايد از روي عقده و غيره اين كارا رو نكنه ( پاك كردن الكي و ....... ) يا به ميل خودش نبايد اين كارو بكنه .
حالا اگه خواستي جواب بده !

پیام زده شده در: ۰:۲۵ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
منظور بخش اول رو درست متوجه شدي! اما بخش دوم بهتره بري راستاي اهداف و تعرفه نمايشنامه نويسي رو بخوني، اولي به خاطر اينكه اين موضوع قبلا توش بحث و اجرا شده و نتيجه حاصل شده، دومي به خاطر اينكه مي‌گي سايت بدون نمايشنامه نمي‌شه، چون نمايشنامه رو به خاطر اين راه انداختن كه اون موقع اعضاي سايت كم بودن و نمي‌شد واقعا بدون نمايشنامه نوشت!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من موافق نيستم!(اصولا من الان با هيچي موافق نيستم به دل نگيريد. )

درجه يك و دو خيلي ضايست!بلكه من يه موضوع خيلي عالي به ذهنم رسيد خواستم نمايشنامه بنويسم!اون موقع بايد چيكار كنم؟بگم چون درجه دو هستم نبايد بنويسم؟اين كه نميشه!
سايت بدون نمايشنامه كه نميشه!همه بايد نمايشنامه بنويسن!حتي اگه بد باشه!حتي شما دوست عزيز!

(محض اطلاع من راستاي اهداف رو نخوندم يكي خلاصه شو به من بگه لطف كرده)

ابرفورث عزيز شايد من درست متوجه نشدم!نميدونم منظورت همين بود يا يه چيز ديگه؟

said Dumbledore
the freezing water

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم! فكر كنم در مورد اين موضوع بحث شده بود و دست آخر همگي شكست خواهيد خورد! بهتره راستاي اهداف رو بخونين دوستان جوان من!
در مورد پست‌هاي يه خطي؛ گودريك، واقعا بعضي از اين يه خطي‌ها بهتر از بقيه هستن، زز بازار رو كه دارن كم كم خراب مي‌كنن! نميدونم اونجا جاي طومار عاشقانه‌س؟ چقدر نمايشنامه مي‌نويسن! ملت بيكار! داستانش كردن!
من اصلا نمايشنامه نويسي رو دوست نداشتم و ندارم! غير از هالي ويزارد كه باز هم عده‌اي اون رو خراب كردن!
پست يه خطي در بعضي موارد به مراتب با ارزش تر از پست‌هاي كيلومتري و بي محتواس كه دست آخرش بايد صفحه رو عوض كني...
به نظر من براي اعتلاي رول پلينگ بهترين كار اينه كه همون درجه يك و دو راه بندازيم، اعضاي قديمي و يا خوب نويس مثل گيليدي، دارك لرد و هري پاتر و چند نفر از اونايي كه تقريبا جديدن خوب مي نويسن: كرام و غيره!(اونايي كه نام نبردن توي غيره هستن! به دل نگيريد!) توي يه فروم ديگه كه براي كاربراي افتضاح نويس و عادي مثل من و شماي نوعي فقط قابل خوندن باشه و نه پست زدن شروع به فعاليت كنن! يا اينكه كارماي خاصي براشون تعريف بشه كه توي بعضي از تاپيك‌ها نياز به كارماي خاص باشه!
در مورد پيشنهاد دنيس، من از دنيس مي خوام يه تعريف جامع از نظارت براي چند روز آينده اينجا بنويسه ببينم اصلا معناي نظارت در ذهنش چيه، تا من هم نظر خودم رو اعلام كنم.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سيريوس عزيز من الان زياد حوصله كل كل ندارم سرم هم درد ميكنه ولي بگم كه:

در دختري در برج....بله شخصيت هري و رون كمي تا قسمتي تغيير كرده بود.هري رو كجا ديدين اونقدر سر عشق بازي و اين حرفا باشه؟يا رون و هرميون هميشه با اينكه همديگه رو دوست دارن با هم دعواشون ميشه.چطور اونهمه نزديك شدن؟؟؟؟

ولي در كل...خوب موافقم با اينكه نبايد كل شخصيت رو تغيير داد ولي بلاخره بهتره يه تغييراتي ايجاد بشه.

در ضمن ميشه كسايي رو مثال بزني كه از شخصيت خودشون بيرون اومدن؟

(لابد در درجه اول ميگي چو چانگ )

-------------------
ويرايش:

در مورد پيشنهاد دنيس.....به نظر من اين درست نيست چون اينطوري همه چي زير نظر ناظر ميشه و ديگه كسي ازادي نداره....فكر ميكنم بهتره يه چيزي مثل مجوز تاپيك براي اون باشه....تا ناظرايي كه دوست دارن اين كارو انجام بدن.البته اگه نظر شخصي منو بخواين من زياد موافق نيستم.:no:

said Dumbledore
the freezing water

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.