هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

لیگ کوییدیچ ۱۳۹۸

برنامه بازی ها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر خانه ریدل(ارتباط با ناظر)
پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵

پرسی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۴:۰۲ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3757
آفلاین
درست میگین ارباب، مدیرها فکر کردن با حذف مرگخوار از ما و پاک کردن بخش اعظم پست هامون میتونن ما رو محو کنن، ولی یه مرگخوار با خواستِ خودش هم از بین نمیره، فقط اربابش باید بخواد ...

حالا که شما قد علم کردین و پرسی رو دست چپ کردین، من از کجا شروع کنم ؟ هیچ تاپیکی خلاصه نداشت و منم که کلا نوشتن یادم رفته

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱:۵۶:۵۵
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 5486
آفلاین
پرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

خوش اومدی.

دست چپ بودی. دست راست بلیز بود. و همیشه تاکید می کردیم که از کجا می دونین ارباب چپ دست نیست؟! تازه بعد از شما عنوان دست چپ بودن رو هم به کسی ندادیم.
در نتیجه شما یه زمانی دست چپ ارباب نبودی. هنوزم هستی.

نقل قول:
این درسته که ما دیگه مرگخوار نباشیم ؟
به نظر منم درست نیست. همش تقصیر مدیراس...مطمئنیم که با قصد و منظور و سوء نیت کاری کردن که شما مرگخوار نباشی. ما در برابر این توطئه قد علم می کنیم.

آواتارت داره محو می شه کم کم. فکر کنیم در این مدت که نبودی، مردی! ولی خودت هنوز نمی دونی. مثل پروفسور بینز که بعد از مرگش هم سر کلاس می رفت.

بیا کنار ما!

نه سول...نمی شه بمونی!
نه تام...نمی شه سر بزنیم!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

پرسی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۴:۰۲ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3757
آفلاین
سلام ارباب

خوبین ؟

این درسته که ما دیگه مرگخوار نباشیم ؟؟ مگه ما یه زمان دست ( چپ یا راست ؟ ) ارباب نبودیم ؟

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۴:۱۰ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
زاخاریاس!

اگه هر کی از در میومد تو، راحت می تونست بیاد به حضور ما که تا الان ده هورکراکس ترکونده بودیم! همه قصد جان ما را دارند.

نقل قول:
من الان یه دستم قطع شده! یه چش هم ندارم! نقره ایش رو میدید یا برم شکایت کنم؟!

آقای محترم!
حکومت متلاشی شده! وزیر جدید مشخص نیست. مدیرا درگیرن. به کی می خوای شکایت کنی؟ ما خودمون مرجع تسلیم شکایاتیم. شما شکایتت رو ببر تحویل منشی مخصوص مابده. رسیدگی می شه.

ولی به نظر من شما از زاویه اشتباهی به قضیه نگاه می کنی. شما الان یک دست و یک چشم داری. خوشحال باش! خیلیا اونم ندارن.

الان بین دو راه خوشحال بودن یا شکایت به دخترمون یکی رو انتخاب کنین.

مجوز رو صادر می کنیم. اسم ها هم به نظر من مناسبن.حکومت کمی مناسب تره.

به شما گفته بودن هزینه دریافت مجوز چقدره؟...نگفته بودن؟...خب می گن! بریزین به حساب ما. رسیدش رو تحویل حسابدار مخصوصمون که همون منشی مخصوصمونه بدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۸ ۴:۱۶:۴۵

نه سول...نمی شه بمونی!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴

زاخاریاس اسمیتold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۲ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
رودولف اون قمه رو بذار کنار!... دِ میگم بذار کنار! مرلین ریشت رو از تو چشم در بیار! آههه.... بالاخره خود لرد اومد!

لرد عزیز کمک! اومدم اینجا میگم دفتر کجاست؟ میگن برو اتاق انتظار، اومدم اتاق انتظار ( که به طرز مشکوکی روی درش نوشته باشگاه تفریحات سیاه! ) اینا ریختن سرم، قصد جونم رو کردن! من الان یه دستم قطع شده! یه چش هم ندارم! نقره ایش رو میدید یا برم شکایت کنم؟!

غرض از اومدنم به این مکان خطرناک! این بود که می خواستم مجوز احداث تاپیک جدیدی رو که در موردش باهاتون صحبت کرده بودم بگیرم.

به طور خلاصه موضوع تاپیک ، داستان هایی هست که بعد از پیروزی ولدمورت و شکست هری پاتر اتفاق می افتن. اینکه چی میشد اگه ولدمورت برنده میشد.

به توصیه تون، در مورد اسم فکر کردم و به نظرم "حکومت تاریکی " یا "سلطنت تاریکی " براش خوب باشه. البته شاید اسم بهتری به ذهن شما برسه، که اگه بگید خوشحال میشم.( بگید!)

وقتی توی خونه ات موش رخنه میکنه، خونه رو دور نمی ریزی! موش رو بیرون میکنی!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بودلر بی جنبه بی ظرفیت سوء استفاده گر

بله...دقیقا...ما از گربه ها خوشمون میاد.
این یک گربه می باشد! این هم یک گربه می باشد. این نیز گربه می باشد با این اخلاقش! گربه های خیلی زیبایی رو هم انتخاب نکردیم. عادی هستن( از نظر قیافه!). ما حتی این رو هم می تونیم به عنوان یک گربه قبول کنیم!

ولی!

چیزی که شما به ما معرفی کردین موجودی بین این و این بود. مسلما گربه نبود!

ببینین...من واقعا نمی خوام آبروشو ببرم...در جمع خردش کنم... کار درستی نیست. ولی واقعا فکر می کنم اگه از این به بعد به عنوان یک نوع گراز ماقبل تاریخ به زندگیش ادامه بده بیشتر به نفعشه. حداقل می تونه بگه نسل ما این شکلی بود کلا! کسی هم ایرادی نمی گیره.

نه سول...نمی شه بمونی!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

محفل ققنوس

ویولت بودلر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۱ یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۴۲ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
محفل ققنوس
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 1547
آفلاین
معـــــــــــــــــــــــــــــووووووووو!!

چیزه!

لُردک!

ماگت می‌گه اصن حاضر نی هم‌خونه‌ت شه. بِش گفتم آخه درخواست فرستادی که چندروزی تعطیلات بفرستمش خونه‌تون. ان‌قلت نیار که همه هم شاهد بودن!

نقل قول:
ما گربه دوست داریم! تایید شد.

خوش اومدین.

نمی‌دم گربه‌مو! ولش کن! نکش! نکش! قاصدک فوت می‌کنم تو دماغتااااااااااااااااا!!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
مورگانا

راستش در حالت عادی اصلا موافق اضافه کردن تاپیک ها نیستم. مگه اینکه موضوعی داشته باشه که نشه در تاپیک های دیگه اجراش کرد.
موضوع مورد نظر شما خیلی خوب بود. جدید بود. جالب بود. ولی در کنار اینا کمی سنگین هم بود. همین باعث شد کمی بیشتر دربارش فکر کنم.
سنگین بودن موضوع اصلی ممکنه جلوی فعالیت تاپیک رو بگیره.ابعاد دیگه و دنیای ناشناخته ای که باید ترسیم کنیم موضوع رو سنگین می کنه.
به نظر من این موضوع برای تاپیک سرزمین سیاهی مناسبه. می تونیم یکی دو بار به شکل های مختلف همین سوژه رو بدیم و همونجا زیر نظرش داشته باشیم و ببینیم چطور پیش می ره. اگه واقعا جای کار داشت تبدیل به تاپیک مستقلی بشه.
چون وقتی تاپیک زده می شه و چند تا پست هم می خوره دیگه نمی شه کاریش کرد. نه می شه حذفش کرد و نه بی خیالش شد. مثل تاپیک افسانه لرد ولدمورت که بعد از مدتها خاک خوردن به سختی نجاتش دادیم.

این موضوع جدید و جالبه...فراموشش نمی کنم. دربارش بیشتر فکر می کنم. شاید بطور خصوصی با خودتون حرف بزنم.

موفق باشید.

نه سول...نمی شه بمونی!

پیام زده شده در: ۰:۲۱ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳

مورگانا لی فای old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
ام.....سرورم میشه یه تاپیک بزنم با این عنوان:
مرگخواران در ابعاد مختلف !!!!

البته منظور تاپیک اصلا کازی به طول و عرض مرگخواران نداره دیــــ :
منظور کلی تاپیک این هستش که طی اتفاقاتی( مثلا خوردن ب ی درخت... ی معجون اشتباه...یه طلسم چپکی.... جر دادن هوا با تیغ و از این قبیل اتفاقات)، مرگخواران وارد بعد های دیگه دنیا میشن و هر سری با ی سری موجود متفاوت یا حادثه مختلف روبرو میشن که راه های خلاصی از هر هچلی البته متفاوته و دردسرهای خودشو داره

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۲:۳۵ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بانو آمبریج! (که ظاهرا در حال حاضر هیچ سمت و مقامی ندارید که با آن شما را مورد خطاب قرار دهیم!)

فکر می کنم زمان آن فرا رسیده که قبول کنید که گذشت آن دوران!

شما باید به درگاه مرلین شکرگزار باشید و نذرها و قربانی های فراوانی بدهید که نامه شما بدست ما نرسید؛ وگرنه کار نیمه تمام سانتورها را ما به پایان می رساندیم.

مصادره پیشکش...توصیه ما به شما این است که برای حفظ جان و لذت بردن از روزهای اندکی که از عمرتان باقی مانده تا چند فرسخی منزل اربابی ما آفتابی نشوید.

نگران آسمان خراش ها نباشید...همه شان به یک "با خاک پای ارباب یکسانیوس" بندن...طلسم ابداعی خودمان است.
ضمنا قبلا ثابت شده که جوان هایی که شما آنها را فاسد می نامید مدارج ترقی را به سرعت طی نموده وزرا و وکلای مملکت و مایه فخر و مباهات جوامع جادویی شده اند.
مش قربون مورد اعتماد شما هم همین سه ثانیه پیش با حک شدن علامت شوم روی دستش به ارتش سیاه پیوست.با چشمانی باز به اطرافتان بنگرید و بپذیرید که پشتتان خالیست!

به هر حال...صرفا جهت اطلاع شما اعلام می کنیم که تا شعاع ده فرسخی اطراف خانه ریدل طلسم گذاری شده.اطراف خانه ریدل حصار هایی به این شکل کار گذاشته شده.فریب ظاهر آرامش را نخورید.به محض احساس کردن ضربان قلب موجودی بدون علامت شوم، به شکلی وحشیانه چهار نعل بطرف موجود زنده دویده و در حال که میله های بالا و پایینش دائما باز و بسته می شوند، موجود زنده را ظرف سه صدم ثانیه بلعیده و به قطعات دو میلی متری تبدیل می کنند.و لازم به ذکر است که این قطعات دور ریخته نمی شوند.بعد از چرخ شدن و فرآوری بصورت گوشت چرخ کرده و سوسیس و کالباس به محفل ققنوس فروخته شده به منبع در آمدی لذتبخش برای ارباب تبدیل می شوند.
در فضای بالای این حصار ها صد ها دیوانه ساز در حال پرواز و بسیار مشتاقند که خاطرات گردش علمی شما با سانتور ها را به شما یادآوری کنند.
زیر زمین ده ها تونل حفر شده و احتمالا خودتان قادر به حدس زدن این که چه جانورانی ممکن است در آنها پنهان شده باشند هستید...فراموش نکنید که در مقایسه با این جانوران باسیلیسک بازیچه ای بود که در اختیار بچه مدرسه ای ها گذاشته شده بود.
حال فرض محال را بر این می گذاریم که شما از این موانع عبور کردید و وارد خانه ریدل شدید.و حتی همه یاران ما را هم پشت سر گذاشتید...شما با ما رو برو خواهید شد! این یکی شوخی بردار نیست! با این مانع چه خواهید کرد؟!

مهر امضای صورتی خود را جمع کرده...به خانه برگرد آمبریج!

نه سول...نمی شه بمونی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.