هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بررسی و بحث راجع به مشکلات اخیر سایت و اعضای سایت
پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۴

چو چانگ

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1777
آفلاین
لاوندر پي ام زده بود كه اين سايت جاي منتقدين نيست و ميخواد از سايت بره.

اتفاقا به نظر من جاي متتقدين هم هست اگه منتقدي نباشه هيچ وقت چيزي پيشرفت نميكنه......واسه همين من ميخواستم بگم....لاوندر دوست داريم!

در مورد رنكينگ و تعداد پست....با چند نفر تا حالا صحبت كردم و اونا گفتن كه برداشتن رنكينگ خيلي بد شده....از وقتي رنكينگ رو برداشتين تعداد پستهايي كه روزانه زده ميشه هم (به نظر من) كم شده. نتيجه ------>خيليا فقط به خاطر رنكينگ پست ميزنن.

از اين اعضايي كه فقط براي رنكينگ پست ميزنن تو سايت خيلي زياده به نظر من بهتره مديرا يكي دو روز بشينن اعضا رو يه پاكسازي حسابي بكنن! اونقدر ايديهاي بيخودي داريم كه نميشه شمرد از ابعضي هاشون حتي يه پست هم من نديدم! اونا رو حذف كنيد خوب ميشه نمونش ايدي djboy .

خيليا ميگن سايت ديگه مثل قبلا نيست و قبلا بهتر بود و فلان و بهمان و به همين خاطر ميخوان از سايت برن.

خوب درسته سايت قبلا خيلي بهتر بود ولي اين دليل نميشه كه اعضاي قديمي و خوب سايت كه همه ازشون خاطره دارن برن. مثل بلا و كالين. البته رفتن كالين علت ديگه اي داشت و حدس ميزنم بلا به همين دليل رفته باشه.

براي رفع اين مشكل هم باز ميرسيم به حذف اعضاي بيخود. همين اعضاي بيخود باعث ميشن اعضا برن همين ديمون دامبلدور چقدر شب عيدي اعصابمونو خورد كرد!

در مورد هالي ويزارد.....من هنوز هم ميگم اين ايده واقعا عالييه و هنوز محبوبيت سابقش رو داره. براي اينكه اين تاپيك باز فعال بشه من به ذهنم رسيد كه اسكار هالي ويزارد نه سالي يك بار بلكه چند ماه يك بار برگزار بشه اينطوري همه ذوق ميكنن و استعدادهاي كشف نشده اعضا شكوفا ميشه

باز در مورد لاوندر.......لاوندر، چطور شد تويي كه از داستانهاي هري پاتر خيلي خوشت ميومد يهويي ميگي يه مشت مزخرفن! من مطمئنم كه دست استكبار مملي تو كاره! شك ندارم! وگرنه تو هيچوقت نميومدي اين حرفو بزني.

در مورد ترين ها.....بعضيا واقعا رو چه حسابي راي ميدن من هنوز نفهميدم.تو همين ترينهاي ماه پيش ادم اصلا نمي دونستبه كي راي بده.

يه دليل هم كه باعث ميشه اعضا شور و حال دوباره رو پيدا كن همين هاگوارتزه. و مسابقات مختلفي كه برگزار ميشه و ادامه پيدا ميكنه تا نتيجش مشخص بشه. خيليا يه مسابقه اي ميذارن و تا اخرش ادامه نميدن همين المپيك جادوگران نمونشه.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 548
آفلاین
نقل قول:

James Potter نوشته:
با تشکر از السامور و ابرفورث، دوستان گرانقدرم! بابا این چه گروه ترجمه‌ایه که حتی یه نفر هم در مورد پیشنهادی که توش دادم نظر نداد (اصلاً کسی بهش سر زده؟). حالا توی این تاپیک هم کسی در مورد پیشنهادم نظر نمی‌ده. لااقل بگید عملی هست یا نه؟ والله من که همیشه برای فعالیت مثبت آماده‌ام. همونطور که گفتم، سایت hp-lexicon هم از کسانی که می‌خوان سایت آینه‌ای برای اون سایت بسازن، پشتیبانی می‌کنه. منم گفتم که حالا که اینهمه می‌گن که فعالیت توی سایت کم شده، بیایم این طوری بگیم که نه، هنوزم فعالیت می‌کنیم و ثابت کنیم که این‌طور نیست که اعضای سایت فقط بلدن حرف بزنن و انتقاد یا پیشنهاد بدن. حرفشون عین عملشونه. امیدوارم که همین طور باشه و همچنین این سه روزی که نیستم، خدا پشت و پناهتون باشه.

خداحافط تا سه روز دیگه!

جيمز پاتر جان،‌بله من سر زدم... ميدوني، نگاهي به اون شونصد صفحه‌اي كه پست بخوره بندازي متوجه مي‌شي كه ما فقط اهل حرف زدن هستيم و عمرا يكيمون عمل كنه، اگه واقعا پايه ترجمه هستي... من از يه جايي شروع كردم؛ دارم Readers Guide كتاب اول رو ترجمه مي كنم، به زودي هم دستي به سر و وروي اون تاپيك كذايي مي كشم!

بدون نام
سلام من كتي بلم...چرا نمي تونم وارد سايت بشم ؟؟؟؟؟
قبلا در خواست تغيير شناسه موني به كتي بل كرده بودم!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
با تشکر از السامور و ابرفورث، دوستان گرانقدرم! بابا این چه گروه ترجمه‌ایه که حتی یه نفر هم در مورد پیشنهادی که توش دادم نظر نداد (اصلاً کسی بهش سر زده؟). حالا توی این تاپیک هم کسی در مورد پیشنهادم نظر نمی‌ده. لااقل بگید عملی هست یا نه؟ والله من که همیشه برای فعالیت مثبت آماده‌ام. همونطور که گفتم، سایت hp-lexicon هم از کسانی که می‌خوان سایت آینه‌ای برای اون سایت بسازن، پشتیبانی می‌کنه. منم گفتم که حالا که اینهمه می‌گن که فعالیت توی سایت کم شده، بیایم این طوری بگیم که نه، هنوزم فعالیت می‌کنیم و ثابت کنیم که این‌طور نیست که اعضای سایت فقط بلدن حرف بزنن و انتقاد یا پیشنهاد بدن. حرفشون عین عملشونه. امیدوارم که همین طور باشه و همچنین این سه روزی که نیستم، خدا پشت و پناهتون باشه.

خداحافط تا سه روز دیگه!

ویرایش شده توسط James Potter در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۴ ۰:۱۸:۵۷

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 548
آفلاین
خب آقا ديگه بايد يه جمع بندي بكنيم!
نتيجه اول: اينكه اعضاي قديمي رفتن به سنگ خلاء! چشمشون كور مي خواستن نرن!
نتيجه دوم: شما فكر كنين اين سايت تازه تاسيسه، و خودتون از اون مبنا شروع كنين، فكر كنين اعضاي قديمي به شما ميگن...
نتيجه سوم: براي فعاليت در سايت بهتره به جاي پست زدن در انجمن‌ها، به دنبال بهبود محتواي سايت باشيم!‌ (گروه ترجمه)
نتيجه چهارم: گراپي پشت و پناهتان!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
باز هم رفتيم سر خونه اول كه الكي انتقاد كنيم.
يكي نيست مثل جيمز پيشنهاد بده؟
منم بلدم حرف بزنم ها((به كسي بر نخوره))
باشه.سه صفحه فقط ميگم كه اعضا اينجورين يا اونجورين؟نه.ازين ور جورين.
چاكر داداشوم و خواهرون فقط ميخواستم بگم پيشنهاد.پيشنهاد.پيشنهاد. پيشنهاد بدين.باشه؟

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 380
آفلاین
من هم لازم می دونم چند نکته رو بیان کنم

من با صحبت های حاجی کاملا موافقم و همین طور با این حرف ارسینیوس
هم که گفته :
بعضی از همون اعضا که یه کم پست هاشو میره بالا و میشه حدود 400 تا و بیشتر دیگه فکر میکنن دیگه خدای پست اند ( چطور به 400رسیده بماند )
به نظر من تعداد پست اصلا مهم نیست اتفاقا بد هم هست ( البته نه پست های خوب ) چون یه جورایی شخصیت ادم رو می بره زیر سوال مثلا بعضی ها تو مقالات می نویسن (( خیلی مقاله ی جالبی بود )) یا (( افرین بر تو ! )) ( در مقالات زیاد هست)
لازم می دونم گفته ی حاجی رو یک بار دیگه بیان کنم :
وابسته بودن به اعضای قدیمی: بابا ول کنین! اعضای قدیمی مردن... اصلا له شدن! نیستن! قحطی آدم که نیستش! به درک که حاجی نمیاد پست رول پلینگ بزنه... یا بلاتریکس رفتش یا کالین فلان شد و سعید ته ولدمورت بود! ... تا کی می خوایین هی بگین اعضای قدیمی اعضای قدیمی! کار جدید رو شروع کنید... اعضای قدیمی چطور قدیمی شدن؟! از اول قدیمی بودن؟؟؟ از اول خدای پست زنی بودن؟؟؟ نخیر! اونا هم یه زمانی تازه کار بودن! کار نشد نداره... بسم الله... اون گوی و این میدان... بفرمایید کار رو شروع کن.

لازم هست به کرام و کریچر و گودریگ و بقیه ی کسانی که تو هالی ویزارد فیلم می سازن هم بگم که با رفتن بیگانه هالی ویزارد نباید درش تخته بشه گرچه می دونم بیگانه به گردن هالی ویزارد حق داره .

لاوندر ( البته این رو برای همه ی اعضایی می گم که مثل لاوندر فکر می کنند ) شما اگه از اینرنت خسته شدید چرا هری پاتر رو بهونه می کنید هدف این سایت دوستی بین اعضاست و هری پاتر فقط یک سوجه است برای اینکه مثل سایت های دیگه هر کی هر تایپکی که دلش خواست رو نزنه و اطلاعات افراد هم راجع به هری پاتر کامل بشه
. بیخودی بهانه نراشید

در ضمن بعضی از اعضا هم هدفشون دعوا و کل کل هست
امیدوارم این مشکل هم حل بشه

با تشکر از زننده ی این تایپک

گرچه من تو این تایپک ها پست نمی زنم ولی لازم دونستم به این موارد اشاره کنم.

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
اجازه می‌خوام منم چند کلمه‌ای رو خدمت دوستان عرض کنم.
حاجی عزیر. اینکه شما می‌گید حذف بخش نظرات گالری و رنکینگ خیلی خوبه و باعث می‌شه که پست‌های اضافه زده‌نشن، باید بگم که این پست‌ها قابل حذف هم هستند، نه؟ چنین افرادی هم همه‌جا هستند و نمی‌شه از حرفاشون جلوگیری کرد. حالا این دلیل می‌شه که ما برای چندتا نظر اینجوری، بیایم کل بخش نظردهی رو حذف کنیم. قبول کنید که کمی غیرمنطقی به نظر می‌رسه. ضمناً بخش ارزیابی اعضای سایت ربطی به این موضوع نداره. من بازم می‌گم که بهتره یه فکری هم در مورد پیشنهاد من در مورد اخراج اعضای متخلف سایت یا حداقل برخورد باهاشون بشه. در این صورت دیگه چنین پست‌هایی هم کمتر زده می‌شه و احتیاجی هم به حذف این بخشها نیست.
در مورد اینکه می‌گید اعضای قدیمی رفتن، هیچ تأثیری روی سایت نداره، باید بگم که چرا، داره. البته من می‌گم که شما درست می‌گید ولی همه که مثل شما فکر نمی‌کنن. حداقل تا مدتی باعث از دست رفتن روحیه اعضای دیگه می‌شه. حتماً قبول دارید که اعضای قدیمی، خیلی هم فعال بوده و هستن. درحالی که اعضای تازه وارد حداقل در اوایل عضویت اونقدرها هم فعالیت نمی‌کنن. با این تفاسیر وقتی که اعضای قدیمی و فعال ما یهو فعالیتشون رو نزدیک به صفر کنن، اعضای جدید وقتی میان وارد سایت می‌شن و می‌بینن که سایت اینقدر کسل‌کننده‌س خوب اونا هم از سایت ناامید می‌شن. اعضای جدید تا بخوان بیان فعالیت‌های اساسی رو در سایت شروع کنن خودش وقت می‌بره. عده‌ی هم که می‌گن سایت نابود خواهد شد، منظورشون اینه که دیگه کسی توی سایت فعالیتی نمی‌کنه. یعنی همین چیزی که من گفتم. پس نمی‌شه گفت که رفتن اعضای قدیمی بدون تأثیر خواهد بود.
به نظر من مشکل اساسی سایت، به قول کرام، نبودن سوژه برای بحث هست. و همون طور که می‌بینیم، فعال‌ترین تاپیک سایت، همین تاپیک بررسی مشکلات سایته! بعد از اومدن کتاب ششم مسلماً این وضعیت هم از بین خواهد رفت. ولی در حال حاضر، اعضای جدید هم نمی‌تونن فعالیت آنچنانی‌ای انجام بدن.
ولی خوب من یه پیشنهاد هم داشتم و توی تاپیک گروه ترجمه، ارائه‌ش کردم که فکر نکنم هیچ‌کسی به اونجا سر هم زده باشه! پیشنهادم در مورد ساختن سایت آینه‌ای hp-lexicon به زبان فارسی بود. مطئنم که با کمی تلاش و همکاری می‌تونیم چنین کار عظیمی رو انجام بدیم. مگه ما چیمون از بقیه کمتره؟ به نظر شما این خودش یه فعالیت مثبت نیست؟ این لینک پیشنهادمه:
گروه ترجمه
خواهش می‌کنم بهش فکر کنید و همون اول نگید که نمی‌شه. خیلی زیاده.
نقل قول:

آرسنیوس جیگر نوشته:

ولی بعضی از همون اعضا که یه کم پست هاشو میره بالا و میشه حدود 400 تا و بیشتر دیگه فکر میکنن دیگه خدای پست اند ( چطور به 400 رسیده بماند )

و هیچکی رو تحویل نمیگیرن ........ باید واسه سلام کردن وقت قبلی بگیری ........ فکر میکنه هر چی بگه هیچ کی حق نداره حرفی بزنه

با این مورد کاملاً موافقم. بابا یه کم جنبه داشته باشین!
در پایان هم از السامور و هم از حاجی دارک لرد و هم از آرسنیوس جیگر و همین‌طور از همه‌ی کسانی که توی این تاپیک نظرات سازنده دادند و واقعاً به فکر سایت بودن ، تشکر می‌کنم.

پیام زده شده در: ۹:۵۳ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

james_potter

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 431
آفلاین
اگه اجازه بدید من هم در مورد بحث هایی که حاجی عزیز پیش کشیدن یه سری مطالب رو عرض کنم :

نقل قول:
بحث نظرات گالری و رنکینگ ها

با ااینکه بر داشته شده زیاد موافق نیستم ولی حاجی به یه نکته ای اشاره کرد که خیلی کفر منو هم در آورده بود

نقل قول:
ماتیکتو بخورم اما جون

اونایی که تو گالری بودن دیدن که یه مقطعی دیگه حرف ها ناموسی شده بود و داشت به نا کجا آباد قدم بر میداشت

در مورد هری پاتر ( شخص هری )
ایشون به اندازه کافی برای ما زحمت کشیده
یعنی الانش هم تمام زحمت ما رو داره متحمل میشه

دیگه خیلی زشته انتظار داشته باشیم بیاد تو فروم ها هم شرکت کنه!!

نقل قول:
تا کی می خوایین هی بگین اعضای قدیمی اعضای قدیمی! کار جدید رو شروع کنید... اعضای قدیمی چطور قدیمی شدن؟! از اول قدیمی بودن؟؟؟ از اول خدای پست زنی بودن؟؟؟

حاجی جان اگه اجازه بدی با استفاده این حرفت که حرف دلم بود یه نکته ای عرض کنم

همون طور که فرمودی همه باید تلاش کنن که نوع نوشته خودشون رو تو تاپیک ها بهتر کنن

ولی بعضی از همون اعضا که یه کم پست هاشو میره بالا و میشه حدود 400 تا و بیشتر دیگه فکر میکنن دیگه خدای پست اند ( چطور به 400 رسیده بماند )

و هیچکی رو تحویل نمیگیرن ........ باید واسه سلام کردن وقت قبلی بگیری ........ فکر میکنه هر چی بگه هیچ کی حق نداره حرفی بزنه

در آخر هم ( خواهش میکنم ) به فکر سایت بودن وظیفه هر کسیه که این سایت رو داوست داره هستش

از هری پاتریست بودن اعلام بازنشستگی می کنم
راه رو واسه جوونا باز کردم!

پیام زده شده در: ۳:۵۹ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

دارک لرد

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 826
آفلاین
عرض شود که بنده عرایض دوستان را مطالعه کردم و یه مقدارش رو هم مطالعه نکردم...
ولی در کل لازم دیدم چند نکته رو اشاره کنم...
مورد اول اینکه گفتین هری فلان گفته و وای به حال ما که مدیرمان فلان باید بگم که الکی تهمت نزنین! هری به اندازه کافی برای سایت زمان گذاشته .. زحمت کشیده و داره می کشه(مواد مخدر نه ! زحمت) ... دیگه اینکه بگیم ایول بیا توی فروم هم پست بزن دیگه از اون حرفاست...!
مورد دوم بحث نظرات گالری و رنکینگ ها هستش که بنده بسیار خوشنود هستم برداشته شده چون باعث شده کلی اعضای درپیت و بیخود و معلوم الحال دیگه نیان توی سایت... حتی اگه این باعث خلوتی سایت شده باید بگم واقعا بهتره که سایت خلوت باشه تا تاپیک ها و نظراتی مانند ماتیکتو بخورم اما جون! زده بشه...

بحث بعدی در مورد این است که به کرات( منظور کره اطلس طلاییه دیگه یا کره جفرافیا نمی باشد) مشاهده شده که دوستان میگن که سایت خواهد ترکید... سایت از بین میره و سایت هووووشت میشه... والا تا وقتی که در سرور وجود داره هاست هم هست سایت هستش! پس خود به خود از بین نمی تونه بره... اگه هم حتی همه از فروم برن بازم سایت هستش! که اونم ممکن نیست همه از فروم برن چون به هر حال عضو جدید داریم هنوزم کسایی هستن که تازه هری پاتر رو خوندن...

و اما اینکه میگین هری پاتر مارو بدبخت کرد و هری پاتر فلان و بیسار لطفا دیگه از این کلاس ها نذارین که دیگه کهنه شده...! هری پاتر یه داستان بسیار جالب هستش که هوشمندانه نوشته شده و نکات مثبتش بسیار بسیار بیشتر از نکات منفی و یا اشکالاتش هستش و اگه شماها که خوندین میگین زده شدم باید بگم که دارین خالی می بندین یا اصلا کتاب رو خوب نخوندین و یا مثل عزیزانی چون نیما بلک جهت فرندشیپ در اینجا اومدین...!

در مورد روش معمول ابرفورث یعنی وایستم کنار بقیه مشکل رو حل کنن و یا وایستم کنار خودش درست میشه باید بگم متاسفانه در مورد سایت ما جواب داده! ولی در این مورد اخیر که عبارت است اینکه 100 نفر دارن میان میگن چرا هیشکی فعالیت نمی کنه! در حالی که یک دهم اونها هم فعالیت کنن میشه فعالیت شدید! باید بگم که مشکل از چند جا ایجاد میشه...
1. فاصله افتادن بین کتاب پنج و شیش و به نوعی سر رفتن حوصله اعضاء از موضوعات گذشته
2. تنبل شدن اعضاء... اعضای سایت وزین ما فقط دوست دارن مطالب بخونن کیف کنن! یا عکسای توی گالری رو ببین نظر بدن! دریغ از یه ذره حرکت از خودشون
3. وابسته بودن به اعضای قدیمی: بابا ول کنین! اعضای قدیمی مردن... اصلا له شدن! نیستن! قحطی آدم که نیستش! به درک که حاجی نمیاد پست رول پلینگ بزنه... یا بلاتریکس رفتش یا کالین فلان شد و سعید ته ولدمورت بود! ... تا کی می خوایین هی بگین اعضای قدیمی اعضای قدیمی! کار جدید رو شروع کنید... اعضای قدیمی چطور قدیمی شدن؟! از اول قدیمی بودن؟؟؟ از اول خدای پست زنی بودن؟؟؟ نخیر! اونا هم یه زمانی تازه کار بودن! کار نشد نداره... بسم الله... اون گوی و این میدان... بفرمایید کار رو شروع کنید!

در مورد مسائل مدیران باید بگم الان کادر مدیریتی داخل فروم کاملا عوض شده و من بازم میگم برای انعکاس اون مشکلات از فروم خودش استفاده کنید...

با تشکر از ایجاد کننده این تاپیک که به فکر سایته!
=======
آسلام نگه دارتان!
گراپی همیشه پشت و پناهتان!
حاجی دارک لرد!

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.