هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بررسی و بحث راجع به مشکلات اخیر سایت و اعضای سایت
پیام زده شده در: ۲۳:۱۴ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
از خانوم فلور و اقايه جيمز پاتر ممنونم.ولي نميشه.....بعضي ادمها عادت دارن الكي ايراد بگيرن.
راستي....بد نيست اگر برايه همين مثلا بهترين نويسنده تو ايفايه نقش يا كلا تو اين انتخابات يه جايي برايه تبليغ باشه.اين خودش كلي هيجان توليد ميكنه.از گردانندگان سايت ميخوام كه به اين پيشنهاد فكر كنن.نميدونم اينو تو تاپيكه انتقادات و پيشنهادات بنويسم يا اينجا.حالا نوشتم ديگه...اگه كسي تو سايت كله گندست بره لطفا رو اين پيشنهاد فكر كنه.
منظوره كلي اينه كه امكان تبليغ متني يا تصويري باشه.
مثلا هر كسي توانايي خودشو نشون بده.حالا در هر ضمينه اي.مثلا من تواناييمو تو انيمشن نشون ميدم.يا مثلا تو اختراع ورد هايه خيلي جدي و باهال.و يا.....حالا اگه با تمامه اينها موافق نيسين ديگه ردش نكنين حد اقل يه تيكشو قبول كنين.
به نظر من اين كار باعث ميشه كه يه مسابقه سالم داشته ياشيم.
فقط راي گيري خالص يجوريه.خيلي سليغه ايه.مثلا من كلا از هرميون گرنجر تو سايت خوشم مياد.نميدونم چرا.هنوزم نفهميدم.تواناييه خاصي هم ازش نديدم((البته من نديدم.نگفتم نداره))ولي تو تمامه رايگيري ها بهش راي دادم.اين خودش يه رايگيريه بي هدفه.مثلا من خودم تو قسمته بهترين نويسنده در مورده هري پاتر اسممو ديدم.شكه شدم.اخه من كاري نكردم.تو بعضي تاپيكها چهارتا حرف فلسفي زدم...نسبتا جايه اميد هست تو بهترين شدن ولي با اين وجود نميدونم كه اونهايي كه به من راي دادن چرا راي دادن.ولي ممنونم.
اگه يه جايي برايه تبليغ بود ميتونستم خودي نشون بدم.
اووف...چه قدر حرف زدم((عزيزه دل برادر))
ببخشيد سرتونو درد آوردم.

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

Re: یک حرف!
پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
ضمن تشکر از السامور عزیز. باید یگم که با فلور کاملاً موافقم. لاورندر جان! شما اگه می‌گی داستان‌های هری‌پاتر یه مشت مزخرفن، باید بگم که اصولاً شما از ادبیات نوجوانان از نوع تخیلیش خوشت نمیاد. به نظرت چرا رولینگ یک میلیارد دلار ثروت داره؟ خوب چون اثری رو خلق کرد که در تاریخ ثبت خواهد شد! خوب لابد داستانش جذاب و جالب بوده (به نظر خیلی از مردم جهان) که این همه برای اون ثروت درست کرده دیگه. ضمناً همونطور که فلور هم گفت، استفاده از کلمه‌ی مزخرف زیاد جالب نیست، نه؟ این اولاً. دوماً اینکه شما اول می‌گی که من از زندگی بیزار نشدم. بعد هم می‌گی داستان‌های هری پاتر آدم رو از همه چی بیزار می‌کنن. من آخرش متوجه نشدم که از زندگی یا چیز دیگه‌ای خسته شدی یا نه؟! اینم بگم که شما اصولاً هدف از خوندن یه داستان تخیلی رو درست متوجه نشدی. حالا اگه از اهداف کلیشه‌ای که برای همه چی بیان می‌کنن، بگذریم می‌بینیم که یه داستان تخیلی، برای سرگرمیه. قرار نیست نفعی که مورد نظر توئه رو به ما برسونه. مگه آدم می‌تونه تمام عمرش در حال بادگیری محض (به شکل مطالعه و تحقیق) باشه، بدون اینکه هیچ تفریحی برای خودش در نظر بگیره. اتفاقاً من به تو می‌گم که یه کمی وافع‌بین باشی. پس اینکه می‌گی هری پاتر یا سایت‌ها و وبلاگ‌های مربوط به اون چه نفعی رو به تو می‌رسونه خیلی هم حرف درستی نیست. ضمن اینکه فکر کردی به واسطه همین هری پاتری که داری بدش رو می‌گی توی همین سایت یا سایت‌های دیگه، با چند نفر آشنا شدی؟ با چند نفر دوست شدی؟ به این نمی‌گن فعالیت اجتماعی؟ مگه جامعه‌ی اینترنتی یه اجتماع نیست؟ بچه‌بازی هم نیست که تو میگی بلکه نوعی اظهار وجود توسط نوجوانه که دوست داره خودش رو در اجتماع مطرح کنه. وارد اجتماع بشه. پس همچی هم بدون نفع نمی‌تونه باشه. به هر حال تو حق داری که از هری پاتر (یا از زندگی یا از هر چیزه دیگه‌ای!!) بیزار باشی و بدت بیاد. هیچ کاریش هم نمی‌شه کرد.
در ضمن اینم بگم که این تاپیک برای بررسی مشکلات سایت بود. نه بحث در مورد لاوندر براون. که اونم هم من هم خانم دلاکور، هم السامور عزیز، نظرمون گفتیم. راهکارهامون رو هم ارائه دادیم. پیشنهاد می‌کنم که اگه دیگران حرف دیگه‌ای ندارن و فقط می‌خوان بیان از سایت ایراد بگیرن، بهتره همین‌جا این تاپیک قفل بشه.

یک حرف!
پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹:۳۰ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 974
آفلاین
براون درست حرف من رو متوجه نشدی من می گم یکی از دلایل اینکه می گید سایت مثل قبلا نیست و مشکل داره که به نظر من نداره اینکه که اعضا قدیمی و فعال می رن و فقط منظورم به شما نبود شما با خودت فکر می کنی که من که برم تاثیری نداره اون یکی هم همچین فکری می کنه و یکی دیگه هم همچین فکری می کنه و n نفر همچین فکری می کنن و اگر روز به روز این فکرها زیاد بشه باعث افت سایت می شه
خانم براون برایه شما هری پاتر مضخرفه خب هست نباید به اون کسانی که دوستش دارن همچین حرفی بزنید و باید بگید به نظر من اونقدر جزابیت نداره و من نتونستم جذابیتی توش پیدا کنم تا اونای که تعصب دارن رو هری یکیش من ناراحت نشیم
از بحث دور شدم دوباره بر می گردم به بحث
مثلا همین داستان های که اعضا می نویسن این یکی از اثرات خوبه سایت هستش که قوه ی تخل رو بالا می بره و می تونن از نمایشنامه ها ایده بگیرن اگر بشینیم و ایده ی جدید بدیم و داستان هایه بچه ها رو بخونیم می تونیم از اونا ایده بگیریم یعنی متقابل
البته من به دلایل مشکالاتی که دارم نمی تونم بشینم نمایشنامه بنویسم ولی اونای که وقت دارن می تونن نمایشنامه هایه قشنگی بنویسن
یک چیز دیگه من می گم همیشه مشکلات از طرف خودمونه و اصلا تخصیر هری پاتر نیست اگر به رفتار خودمون و نوشتهامون نگاه کنیم می بینیم که اشکال تو وجود ماست
یکی گفته ی امام خمینی رو گفته و به نظر خوب اونو برایه سایت بیان کرده بود

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

یک سوال؟
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۳:۳۵ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2962 | خلاصه ها: 1
آفلاین
چرا موقع دانلود- فایلها خراب دانلود می شن؟
برای دانلود به برنامه خاصی احتیاج دارم ؟
یا اشکال از کامپیوتر منه؟
منتظرجوابم
دوست عزيز؛ بهتره شما در صفحه كمك و راهنما اين مطلب را ارسال كنيد،‌اگر فايلي ايراد دارد آن را گزارش دهيد و همچنين به احتمال زياد مشكل از سيستم شماست!‌

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۲ ۲۲:۲۳:۴۲

بدون نام
نقل قول:

فلور دلاكور نوشته:
براون می شه بپرسم ضرر هری پاتر چیه که باعث شده بچه هایه سایت بعضی هاشون برن و به قول شما قدیمیا اینا رو فهمیدن و برایه همین رفتن و اینطوری شده که سایت اینجوری شده!
خیلی دلم می خواد ضرر ها رو بدونم منم چندتا از ضررهاشو می دونم یک تاپیک بزنید تا بحث کنیم ولی اینجا حرف منه اینکه چرا اعضا می رن و باعث افت سایت می شن یکیش شما!
کلا بگید از نت خسته شدید نه از سایت بگید از زندگی خسته شدید و این خسته شدن ها تو سن ماها یک امر عادیه
ولی منم احساس می کنم سایت اون شادیه و صمیمیت گذشته رو نداره یکم باید به خودمون نگاه کنیم ببینیم چمون شده!

ببخشید اما من نه از زندگی خسته شدم و نه چیز دیگه !!
اول از همه این آخرین پستم در جادوگرانه و متاسفانه نمی تونم جواب احتمالی فلور رو بدم . پس از همین جا خداحافظ !
فلور عزیز در مورد مضرات هری پاتر به اندازه ی کافی بحث شده .
با رفتن من به عنوان یکی از اعضا هیچ تاثیری روی سایت نداره .
در ضمن من به عینه تعدادی رو دیدم که به نتیجه ی من رسیدن ( و همسن من هم نبودند !!) البته درکت می کنم چون یه موقعی درست مثل خودت بودم . اما تا حالا با خودت فکر کردی که هری پاتر سایت ها و وبلاگ های هری پاتری چه نفعی به تو می رسونن ؟یه کم واقع بین باش !
نتایجی که رسیدم :
1-داستان های هری پاتر یه مشت مزخرفن
2- رولینگ همه ی ما رو سر کار گذاشته . الان داره با ثروت میلیاردیش حال می کنه و در سایتش هم به عنوان یکی از جوایز " یک خط از کتاب 6 " رو می زاره ! ( برای بازار گرمی !) اون وقت امثال من و شما باید بشینیم برای سیریوس غصه بخوریم یا اینکه در مورد مزخرفات رولینگ بحث کنیم !!! یا چه می دونم جزئیات هری پاتر رو مرور کنیم !
3- هیچ فایده ای هم ندارن بجز این که آدمو از همه چی بی زار می کنن .
4- فعالیت مفید (!) در سایت های هری پاتری بی معناست .یا اصلا در مورد هری پات. فقط بچه بازیه نه چیز دیگه ر
و اینم اضافه کنم که من الان فهمیدم حرف حساب مخالفان هری پاتر چیه ؟
شاید حرفای من ( البته الان ) بنظر اعضا مضحک بیاد
اما مطمئن باشین که :
همه تون یه روز به حرفای من می رسین ! قسم می خورم ! ( دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره )

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

روميانس ديد سنتاي

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۵۰ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵
از gray city
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خوب من می خوام از اول شروع کنم خواهشا بعد از این نیاین هی ایراد بگیرین و کل کل کنید می خوام پست بعد از این یه ایده ی جدید برای بهتر از این شدن باشد. مثلا یه راه حل نه یه شکایت .
ادم هیچ وقت از بهترین چیزای زندگیش انقدر جسورانه قضاوت نمی کنه .
1)جناب هری پاتر اگه قراره برای شما مهم نباشه پس برای کی باید مهم باشه ؟!؟!؟شما یه پستی به نام مدیریت دارین که خودتون میدونید یعنی چی . نباید این قدر شخصی فکر کنید .کیفیت از کمیت مهم تره.

2)برداشتن نظرهای گالری باعث شده که شاید یه کاربر فعال هفته ای یه بار از گالری دیدن کنه و هیچ وقت نظره بچه هارو در مورد تصاویر ندونه .درصودتی که میدونیم نظرات گالری چه قدر مخاطب جمع می کنه.

3)خوب می دونید ما از اول یه گروه بودیم که همه با هم فعالیت می کردیم ولی انگار بعضی از دوستان مارو تنها گذاشتند و رفتند و روحیمون تضعیف کردند
4) ناظر ها خودشون می دونن بعضی ها که چیزی از سایت نمی دونن فقط برای دعوا میان تو سایت .تبادل نظر کار خوبیه ولی با دعوا فرق داره . کاری هم نمی تونن کنن بلانسبت دوستان همینا هستند که سایت رو اداره می کنن.
در هر صورت نذارین واقعیتمون بره زیره سوال

Gray For Ever

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

کرام سابق

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 902
آفلاین
اولا بین سران سایت هیچ اختلافی نیست...اینا مدتهاست که با هم آشنا هستن و دوستن...دوستیشون فقط به خاطر سایت جادوگران نیست بلکه به سایت بعد هفتم برمیگرده

اگر بین اینها هم مشکلی پیش بیاد...به سرعت هم رفع میشه...اختلاف نظر بین زن و شوهر هم پیش میاد چه برسه به دوستان صمیمی

سایت در حال حاضر بسیار فعاله مشکلی هم وجود نداره...تنها مشکل کمبود سوژه هست که با اومدن کتاب ششم حل خواهد شد و مطمئنم تابستون شلوغ و جذابی((به مانند پارسال)) در انتظارمونه

کمبود سوژه هم به وسیله من و شما حل میشه....فقط کمی همکاری میخواد و از خود گذشتگی
اگه کسی هم از هری پاتر خسته شده:
1-شاید علاقه ای که بقیه دارن به کتابهای هری پاترو...اون نداره...که این مشکلی نیست که به سایت مربوط بشه
2-خسته شدن از فعالیته که در اینصورت بهتره کمی استراحت به خودش بده
3-هرکسی پیشنهادی داره که به درد بهبود سایت میخوره بهتره ارائه بده...انتقاد محض چندان جالب نیست

دوست همگی شما کرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

کتی بل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۸ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۰۴ پنجشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۴
از هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
سلام
شرمنده من يه مشكلي دارم ..بعد از اينكه نقش كتي بل رو به عهده گرفتم مي بينم هنوز شناسه كاربري من مونيه ..چي كار بايد بكنم؟؟؟؟
مدیر فروم:یه بلیت بفرست برای مدیرا و در اون مشکلتو بازگو کن رسیدگی میشود...کرام

آن روز همايون كه به عالم قفسي نيست..
اي مرغ گرفتار بماني و ببيني...

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
با عرض معذرت خدمته خانوم فلور و جيمز پاتر((با شما نيستم))مثل اينكه اين تاپيكو درست كردين پست زياد كنين نه؟من به شخصه ديگه عمرا تو اين تاپيك پست بزنم.هيچكدومتون به غير از اون دو نفري كه اول گفتم به مغزتون فشار نياوردين.حالا از پيشنهادهايه من ايراد ميگيرين ميگين خيلي فلانه خيلي فلونه.اگر مردين((يا زنين))شما هم به جايه ايراد گرفتن يه پيشنهاد بدين.
به قول امام خميني:به اشكال تراشي و انتقاد كوبنده و فحاشي برنخيزيدو به حال اين سايت غريب كه پس لز صدها سال ستمگري قلدرها و جهل تودهها((ولدمورت))امروز كودكي 1.5 ساله هست.رحم كنيد و شما اشكال تراشان به فكربنشينيد كه آيا بهتر نيست به جايه سركوبي ((پيشنهاد هايه ديگران))به اصلاح و كمك بكوشيد و به جاي طرفداري از مرگخواران و لرد ولدمورت و فاج و آمبريج بي انصاف از خدا بي خبر.....طرفدار مظلومان و ستمديدگان سايت و پيشنهاد هايه توپ باشيد......
اينجا هيچ وقت نميگوييم كه امروز در اين سايت ميتوان بدون مشكل بود و هيچ كسي نميتواند ضد سايت عمل كند .......
بقيشو حوصله نداشتم بنويسم.اگه خواستيد ببينيد بقيهش چيه =كتاب بينش3 صفحه 32 دو پاراگرافه آخر

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۱:۳۵ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
من اول از همین‌جا موافقت خودمو با فلور اعلام کنم خصوصاً در مورد خانم براون و دلزدگیشون از هری پاتر.
ولی خوب جالب اینجاست که چهار صفحه پست زده شد. آخرشم مشکلات سایت بطور خلاصه اما کامل بیان نشد. در ضمن هرکسی هم میاد فقط یه ایراد می‌گیره. حالا چه به سایت چه به خودش(!). به نظر من بیاین راه‌کاری ارائه بدید برای جذاب‌تر شدن سایت. توی این تاپیک فکر می‌کنم فقط خانم دلاکور (که روی سایت تعصب دارن!) تونسته حرف‌های قشنگی بزنه خصوصاً دو پست آخرشون.
در مورد پست ابرفورث عزیز: به نظر من بهتره بیایم مشخص کنیم که فعالیت مفید در سایت یعنی چه؟ مشخص بشه. کاری کنیم که اعضا به سمت این نوع فعالیت‌ها کشیده بشن.
بابا یکی این السامور بیچاره رو هم دریابه!! من از گفته‌های اون یه چیز دیگه به ذهنم رسید. می‌شه اعضا غیرفعال یا کم فعال رو از سایت اخراج کرد. و در این جاست که به نظر من بازم درجه‌بندی اعضا به درد می‌خوره.
به هر حال اینا راه‌حل هایی بودن که به ذهن من رسیدن. امیدوارم که به زودی «این نیز بگذرد!» و همه‌ی مشکلات به خوبی و خوشی به پایان برسن. در ضمن خانم براون هم از حالت دلزدگی از هری‌پاتر و چیزای دیگه در بیان.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.