هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴

اليور هورنبايold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ سه شنبه ۸ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۸:۴۳ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱
از هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
چه معني داره ؟
اصلا شده دوره ي سياه سالاريتو اين دوره زمونه! هر سياهي هر كاري دلش ميخواد ميكنه به تعداد پاهاي هزار پا تاپيك ميزنن برا خودشون...اون سر دستشون كه از همه بد تر هويجوري كلشو ميندازه مياد تو حريم خصوصي سفيدا پست ميزنه..اينا يعني چي؟
اقا جان اگه اين طوريه كه مام بريم انسانيت رو بزاريم زير پا بريم سياه شيم !
من نميدونم اين هري كجاست؟ ايا او در كنار نميد است ؟ ايا نميد در كنار هري است ؟ ايا ان دو از يكديگر جدان ؟ ايا در كنار يكديگر زندگي خوبي رو ميگذرونن ؟ ايا در پشت صحنه ي تاپيك زز..بازار دارن به ريش بچز ميخندن ؟
به هر حال اين هري كه همش به فكر كيفيت سايته و ماشالا هر روزم داره بهترش ميكنه چرا نبايد در مورد اين كار زشت و خدا نا پسندانه هيچ جوابيه اي به سفيدا داده نشه؟
ايا سفيد ها مظلومن ؟ ايا به صرف اينكه سفيدن و خوب ! حقشون پايمال شه ؟ ايا اينها زير سر خاكستريهاست ؟ ايا جنگ خاكستريها و سيهاها نمادين است ؟ ايا در اينده ي نزديك اين دو سر سفيد هارو زير اب ميكنن؟ گلگلي ها كجان اصلا؟

[img alig

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴

مانیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۴ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
از Azeroth
گروه:
کاربران عضو
پیام: 210
آفلاین
اخه من چی بگم چی کار کنم
اخه تو که فونت فارسی نداری چرا میای اون اسم رو میگی بقیه اشتباه کنن
اخه من چی کار کنم تقصیر خودمونه حالا گیر دادن عدسه نه اداس
واقعا به کی بگم
تازه شنیدم میخوان بشینن زیر پای این جادوگرا تحریکشون کنن 10 تا زن بگیرن
اخه من اینو به کی بگم
اخه چرا یه انجمن درست و حسابی برای دفاع ار حقوق ساحره ها نیست
این اداسم که اصلا نظم و ترتیب نداره
باید به ریکو بگم ابرفورث داره میره دنبال اش(حالا کشکش کو نمیدونم)
نه اخه من به کی بگم
هان؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۳۵ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
هوم ، ديدي چي شد؟ آخه يكي نيست بگه نونت نبود ! آبت نبود ! تاسيس حزبت چي چي بود ! ديدي خونه داشتم از اين سر تا اون سر هاگزميد ! هي بابا ! حالا چي ؟ چپيدم توي نيم وجب زندون روزي سه وعده آب خنك ميخورم ! هي ! من كه داشتم كار خودم رو ميكردم ! يه دفعه چي شد؟ تازه داشتم هوادر پيدا ميكردم ! همش تقصير آستكبار كينگزليه ! خائن خبيث ! من چيكارش كرده بود؟ من فقط ميخواستم توي انتخابات شركت كنم ! همين ! من فقط ميخواستم توي انتخابات كانديد بشم همين ! اون ابجو كره اي ها چي بود زير تختم پيدا كردن؟ من كه به عمرم آبجو نخورده بودم ! اونها ديگه چي بود ؟ از كجا اومده بود؟ اون عكسها چي بود؟ من كي با بن لادن ارتباط داشتم ! اي بابا ! آخه من كه اصلا بن لادن رو نديدم ! پس چرا داشتم توي عكس باهاش چايي ميخوردم ....

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۵:۲۴ چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
چه چیزاهایی که به وزارتخونه مربوط نیست!!!:

1-وقوع هر گونه بلای طبیعی و جادویی!!!
طبیعی:زلزله
جادویی:ولدی!!!

2-سقوط انواع جارو!!!....افرادی که با پودر پرواز میپرن!!!...افرادی که غیب میشن و ظاهر میشن ولی خودشونو گم میکنن و......اصولا همه نوع شیوه های حمل و نقل((چون به خاطر خطای انسانیه نه خطای وزارتی!!!))

3-کشته شدن چند جادگر در زمین کوییدیچ!!!!

4-از دست دادن بخشی از سایت و پیوست شدن آن به ارباب حلقه ها!!!!

5-تعویض اسم هاگوارتز به مدرسه الجادویه المعروفیه!!!!

6-فروش انواع نوشیدنی کره ای و صادرات ان به کشورهای انور ابی

7-و.......!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۰:۱۴ چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم ! هي ما ميگيم شما گوش نكنين ! بابا جون ميخواهيد از من حمايت كنين؟ توي هاگزميد كه قدم ميزنيد جغجغه بگيريد دستتون صداش رو در بيارين تا اعصاب ديكتاتور كينگزلي بريزه به هم ! كفتر بازي كنيد ! به فرندشيپ رو بياريد ! شنبه اول هر ماه رو لخت مادر زاد بياييد تو كوچه ! براي حمايت مالي از ما روزي سه شيشه آبجو كره اي با مارك هاگر نوش بخوريد ! جاروتون رو كه ميخواهين پارك كنيد براي آزادي از دست ديكتاتور دو تا بوق بزنين ! به جاي اينكه با دست راست دست بدين با دست چپ دست بدين ! اگه خيلي خواستين مخالفت خودتون رو بروز بدين به جاي دست دادن به هم پا بدين ! سرتون رو كچجل كنيد گل بماليد روش بريزيد توي خيابون ! اورانيوم توي آشپزخونه تون نگه دارين ! از فاضلاب خونتون پلوتونيوم توليد كنيد توي بازار بفروشيد كيلو دويست تومن ! يه لنگه سيبيلتون رو بتراشيد اون يكي رو بزاريد پر پشت بشه !

همه اينكار ها رو كه گفتم اگه بكنيد من اول همين ماه ميام توي ميدون آزادي هاگزميد براتون تكنو ميرقصم !

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
آخه تو رو چه به سیاست بشین تو خونه ظرف ها تو بشور
لوله برق گاز نا چی هستن آخه؟؟خل شدی هرچند خل روبودی برق گاز بمب لوله نوع طلسم جدیدن که رژیم بعث کینگی میخواد در برابرمون استفاده کنه؟به قول اسنولی گشنه الحال خوردنین؟؟
آخه بدبختی تا کی؟؟ حرف زور تاکی؟ 7نفر تو استادیوم کویئدیچ میمیرا فقط به خاطر اینکه دسته جارو سردار کرام خط نیفته؟
بابا صد رحمت به مرلین من حاضرم به جای فندک همراه آفتابه کمرم ببندم به سنگ توالت احترام بذارم اما یه ثانیه قیافه کثیف این کینگی کچل رو نبینم
حاجیم که فک کنم با طلسم فرمان کنترل شو دسشون گرفتن انگار نه انگار که این دنیا جادویی ما یه دنیای آسلامیه جادوییه همه جا پر شده دیسکو از این بی ناموسیا
دوستان بیایید همه دست به دست هم بدیم و بانگ رفراندم رفراندم تنها با رای مردم رو سر بدیم

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
کجای دنیا دیدین گاز رو بکنن تو لوله؟
اگه خدای نکرده تو شهرمون زلزله بیاد میدونید چی مشه؟
بله , شهر مثل یک بمب میره رو هوا ولی اینا که حالیشون نیست , هر چی کار بلدا گفتن بیاین همین گازو بیرون شهر بکنین برق , برق رو بدین تو شهر به گوششون نرفت حالا احتمال زنده موندتون 5 درصد هم نیست پس تا زنده اید از زندگی لذت ببرید مدام برید بی جامه پاتری و هر وقت دلتون خواست بر علیه شیکم کودتا و تظاهرات راه بندازید , ابجو کره ای فراموش نشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۶:۱۸ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
چطور میتوانید یک مرد مشهور و پولدار شویدشوید:

1-حضور در جادورگ تی وی و دادن فحش و ناسزا((تا میتونید مربوط به خواهر و مادر باشه))...سعی کنید بگید من پروفسورم و از همه شما بیشتر میفهمم

2-دیگرون هم به شما فحش بدن و شما مظلوم نمایی کنید

3-جونتون در خطره!!!افراد کینگزلی میخوان شمارو ترور کنن...چون ضد وزارتین

4-برای کودتا احتیاج به فلوسه...و شما ندارید!!!...باید از جادوگرای دیگه بگیرید

5-تاریخی رو معین کنید برای ازادی وزارتخونه!!..بگید اون روز روز آزادیه

6-بگید با دویستا جارو به سمت وزارتخونه پرواز میکنید...و در میدان هاگزهد به رقص ماکارونا خواهید پرداخت

7-در تاریخ مقرر بگید((....که همه تو کفن)) که شما رو در هاگزهد ببینن...شما به اونجا نرید وبگید ممکن بود منو بکشن!!!!

8-همه هفت مورد بالا رو در یک تلویزیون دیگر تکرار کنید و اصلا براتون جادوگرای دیگه مه نباشه....مهم خود شمایید که جیباتون پر از گالیونه!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۰:۲۴ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اي بابا ! خدا بيامرز همايوني فاج وقتي كه مقام اعلاي وزارت و صدارت رو داشت مملكت اينجوري نبود كه ! يادمه اواخر حكومتش ميخواست آب و برق و تلفن رو مجاني كنه ! تازه ميگفت طرحي داره كه هركي گاز مصرف كنه ماهي 20 گاليون بهش پول بدن ! يادش بخير اون موقع ها با يه نات ميرفتيم يه دست چلوكباب ميزديم بعدش هم ميرفتيم سالن بدنسازي ! بدنسازي ميكرديم ! با بقيه پولش هم يه آبجو كره اي ميزديم تو رگ حالمون جا مي اومد ! اما حالا چي ! ؟ تا چشم اعلاحضرت همايوني فاج رو دور ديدن شروع كردن به هاپولي كردن ملت ! اولش گفتن كه پول آب و برق و تلفن رو ميگيريم ازتون ! بعد هم اومدن گاز رو چپوندن تو لوله ! كجاي دنيا گاز رو لوله كشي ميكنن !؟ يادمه اون موقع ها گاز توي هوا بود كبريت ميزدي روشن ميشد ! بعد هم اومدن چلوكباب رو كردن 20 گاليون ! باشكاه بدنسازي شده ماهي 90 گاليون ! آخر سر هم گفتن خوردن آبجو كره اي بر خلاف قوانين آسلام و مملكته ! ميبيني تو رو خدا ! اين وضع ماست !

هي كجايي اعلاحضرت فاج روحت شاد !
==============================
همون آدم در جمع طرفداران كينگزلي :
اصلا گور پدر پدر سوخته اعلا حضرت همايوني دست نشانده ولدمورت ! همين ها بودن كه مملكت رو به لجن كشيدن ! اينقدر آبجو كره اي رو ارزون ميفروختن كه ملت همه نيم مست بودن ! منابع ملي مملكت مثل گاز رو ول كرده بودن توي هوا همين جوري الكي ميسوخت ! بله آقا همين ها بودن كه ......

بله ! لعنت بر اون خاندان فاج ! كه مملكت رو تاراج كردن ! ....

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ميبيني تورو خدا! باز همه چي سر زنها خراب شد! بابا مگه ما چكار كرديم؟ اصلا حالا كه انجوريه زود پاشين برين ظرفارو بشورين ببينم! زودباشين! چي فكر كردين؟ مگه ما ميذاريم حقمونو بخورين؟ كور خوندين! فقط زن سالاري! كالين پاشو برو ظرفارو بشور بينم!
اين سياها هم كه ديگه.....يدونه بلدن و ديگه هيچي! يكم بهشون اموزش سياه بودن بدين كم نيارن! ادم خوشش مياد جلو همه يه سياه ضايش كنه كه خود طرف ضايع بشه! كلاسهاي كم نياري بذارين واسه شون! فوق برنامه! اخه چرا هي تجديد ميارن!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.