هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
نقل قول:

ويكتور نوشته:
من کودتا میکنم....زیراب وزیر رو میزنم ...خودم میشینم جاش!!!!
مگه خودم چمه؟

خوبه ویکتور! داری راه می افتی...حالا هی بزن تو سر کودتا...کف کردم از بس گفتم وزیر به درد نمیخوره...حالا خوب شد؟ همون اول میزاشتی کارشو تموم میکردیم...هی گفتی وزیر خوبه وزیر فلانه من بهش خیانت نمیکنم...حالا چی شد؟
همینه دیگه نزدیک انتخابات که میشه ملت کاندید برق میگیرتشون...اصلا یادشون میره کی بودن میشن اونی که مردم میخوان...ولی به حر حال از حرفت خوشم اومد...خوبه...
البته خودت گفتی من امروز فقط وعده میدم...باز فردا همون آشه و همون کاسه...
ًٍُِِِّدر ضمن فاج بیچاره رو انداختی زندان...حالا میخوای درش بیاری؟ عجیبه!!!
و در ضمن گفتی که "شجاعت" اولین شاخصه یه وزیره! حالا رسیدیم سر اصل مطلب! چه کسی جز یه گریفندوری میتونه به اون اندازه شجاع باشه که برای یه وزیر لازمه؟ هیچ کس...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
و اما بحث سیاسی...
اگه یه نگاهی به تاریخ بندازیم میبینیم که سلسله غزنوی بدلیل دخالتهای ترکان خاتون مادر سلطان محمود ضعیف شد و همینطور سلسله سلجوق بخاطر دخالتهای "زن" ملکشاه قدرتشو از دست داد.
یه نگاهی به دور و برتون بندازین...ببینین من چی میگم...الان دوره دوره زز بازاره...همین هری...نمید لب تر کنه یه لایحه تو مجلس تصویب میکنه...
و فکر میکنین تنها کسی که میتونه جلوی استکبار لرد مملی بایسته کیه؟ ریکو!
حالا اومدیمو شیکم خاست زن بگیره( کی بهش زن میده؟) اونوقت نمیدونین چی میشه؟! بهتره نگم...بحر حال به قول سوروس روحمون شاد...همه بخاطر دیر اومدن شب میرین آزکابان...البته بجز من! بخاطر همینه که من اصلا...

ویرایش شده توسط گودریک گریفندور ( شیردال بزرگ ) در تاریخ ۱۳۸۴/۲/۱۳ ۱۹:۱۴:۴۴

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
نقل قول:

هاگرید نوشته:
من قطاري ديدم كه سياست ميبرد و چه خالي ميرفت !

ایول سهراب سپهری

++++++++++++
کینگزلی؟؟
در زمان قدیم کسی جرئت نداشت به ناموس مردم چپ نیگا کنه ولی حالا!!
با وجود حکومت آسلامی در جادوگران ولی باز هم مسایلی غیر ناموسی((تنفس مصنوعی و.....))دیده میشه!!
کینگزلی به علت پر مشغله بودن دیگه به این کارها نمیرسید!!
معاون وزیر هم در حال فیلم ساختن بود!
ولی کینگزلی با شجاعت هر چه تمام تر نگذاشت حکومت به دست مرلین و طرفدارانش برسه چون اگه میرسید الان توالتهای مملکت آباد شده بود و مردم به جای موبایل آفتابه به دست میگرفتند!!
ولی وقتی عده ای شکایت کرده اند از رواج تنفس مصنوعی.. چون کینگزلی به مسافرت خارج از کشور رفته بود با معاونش در میون گذاشتند و معاونش هم دستور صادر کرد که در خیابانها اعلامیه ای نصب کنند که به این عبارت:
از این به بعد آیت ا.. حاجی دارکی مرد اول آسلام درجادوگران و روحانی مبارز اعلام کرده که استعمال تنفس مصنوعی از این به بعد حرام است!!و هر کس که حرام نداند در واقع آسلام را زیر پا گذاشته است!
این اعلامیه با اعتراضات شدید بعضی از افراد مواجه گردید که یکی از این مبارزان شجاع که در این راه به مقام بلند شهادت رسید کسی نبود جز گیلدروی!!((((روحش شاد))))

و کرام معاون وزیر از این به بعد در فیلمهای خود نیز از تنفس مصنوعی استفاده نکرد!

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
تکذیب میکنم!!!....تکذیب!!!

از اونجایی که نزدیک انتخابات وزارت سحر و جادو هستش ....سعی میکنم به جامعه بیشتر برسم...کمتر بخورم!!!!...من همه چیزایی رو که قبلا خوردم تکذیب میکنم!!!

آقا...من اینروزا فقط وعده میدم!!!!.....برای خرید پاتیل نو دیگه پول نمیدید...پاتیل مجانی!!!!!
طلسمهای نابخشودنی رو بخشودنی میکنم!!!!!....مجالس بی جامه پارتی آزاد میشه.....حکم ممنوع صدایی خواهران غریب لغو میشه!!!...فاج از زندان آزاد میشه!!!

من کودتا میکنم....زیراب وزیر رو میزنم ...خودم میشینم جاش!!!!
مگه خودم چمه؟

خیلی سخته ولی من این مسئولیتو قبول میکنم!!
اگه جنگ با ولدمورت هم اغاز بشه...خودم اول جبهه ها میجنگم!!!...شجاعت شاخصه اولیه یک وزیره!!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
يعني چه! من بايد چيكار كنم!؟
ديروز از سازمان املاك و اوقاف جادويي اومدن قصر پانزدهم من رو ضبط كردن، گفتن مي‌خوان توش كازينوكينگزلي راه اندازي كنن... هر چي داد زدم بابا غير آسلاميه! گفتن حاجي هم زيرش امضا كرده... آخه آدم دردش رو به كي بگه؟
همين ماندانگاس... عمو رو مي‌گم... براي اينكه فقط دوازده قالي پرنده پاتيل قاچاق كرده بود تحت تعقيب قرار گرفت...
آخرش هم فهميديم تمام اون پاتيل‌ها با مارك وزارت سحر و جادو در تعاوني مصرف به فروش رسيد!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
آدم به کی بگه؟
میگن اختلاص و تو رده های پایینه
مگه همین مرلین نبود که اون محموله ی بزرگ آفتابه رو آورد ؟ آخرش تقصیر کار کی شناخته شد؟
دنیس بیچاره
معلومه همیشه بی گناها می افتن تو هچل و کله گنده ها قصر در می رن
آخه ادم به کی بگه؟
وزیری که به هیچ کدوم از امور مملکتیش نمیرسه و همش به فکر تفریحه به چه درد میخوره ؟
وزیری که نه ماه جامعه رو به حال خودش رها میکنه و میگه تو سه ماه بقیش به مملکت میرسم
وزیری که همیشه بیش از 10 نفر براش بادیگارد هستن تا یک وقت شلوارش خاکی نشه ولی توی همین جامعه یکی از جادوگرای متشخص را زیر میگیرن ( ایلیدان) و آب از آب تکون نیمخوره
شاید فردا دیگه نباشم کی خبر داره شاید نیرو های همین شیکم من رو سر به نیست کنن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۰:۵۵ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
من قطاري ديدم كه سياست ميبرد و چه خالي ميرفت !
=====================================
هدف از زدن اين تاپيك اصلا بحث سياسي نيست ! پس دوستان لطف كنن و نظرات سياسيشون رو اينجا بروز ندن كه پاك ميشه !
اين فقط يه تاپيك طنز سياسي در دنياي جادوييه ! پس در همين راستا پست بزنيد !
=====================================
اه ! اه ! از دست اين گروهاي فشار جادويي ! از دست اين اقتدار گراهاي وابسته به قدرت ! از دست اين دار و دسته كينگزلي ! همه چيز رو براي خودشون ميخوان . انگار نه انگار كه بقيه هم آدمن ! بابا ما هم دل داريم ! ما هم تشنه قدرتيـ.. ببخشيد! تشنه خدمت به جامعه جادويي هستيم ! ولي اونها ! چهار چنگولي چسبيدن به بيت المال جادو و ول كن نيستن ! تا يكي هم مياد حرف بزنه با چماق حمايت از ولدمورت از جامعه تردش ميكنن! واقعا كه شرم آوره ! به اسم وارد كردن آهن پاره هاي پاتيل ،ميان شمش طلا رو وارد ميكنن ! بعد هم كه گند كار در مياد ميگن به خاطر حفظ منافع جامعه جادويي دادگاه غير علني برگزار ميشه ! آخر سر هم به جاي اين كه متهم بره به آزكابان سر از جزاير قناري و هاوايي در مياره !
- مرگ بر چماق به دست مزدور ! مرگ بر چماق به دست مزدور !
ها؟ چي ! يكي بره اين يارو سخن ران رو خفه كنه ! الان گند همه چيز رو در مياره ! انگار نه انگار كه دست خودش توي واردات طلا بوده ! و خودش رفته هاوايي خوش گذروني !
- نترس الان حلش ميكنم ! شماره آتيش جيبيش رو بده تا باهاش تماس بگيرم !
_ الو ! آاقاي سخن ران ! ....

آها بله داشتم ميگفتم ! البته همشون هم بد نيستن ! مثلا خود عاليجناب كينگزلي خدمات زيادي به جامعه جادويي كرده ! و من به شخصيت ايشون جسارت نمي كنم ! ....

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.