هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: کارگاه نمایشنامه نویسی
پیام زده شده در: ۱۱:۱۱ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام خدمت چوی عزیز .
این نمایشنامه مال اون عکس قبلی است .
چون خودت نبودی پرفسور کوییرل نقدش نکرد .
ولی یکی دیگه هم واسه عکس جدید ( اون غوله ) میذارم .
با تشکر .

_ هری , میتونی بهش بگی که دیگه نمیخوای باهاش دوست باشی . خودت که میدونی , چو منطقی است .
هری با ناراحتی هوا را از بینی خود خارج کرد . چنان خشمی در رگ هایش جریان داشت که میتوانست همان جا یک نفر را بکشد . هری چو را بسیار دوست داشت ولی وقتی او را دیده بود که با دشمن خونین او مالفوی در حیاط مدرسه قدم میزده , هیچ علاقه ای نسبت به او نداشت . در واقع هری از او متنفر شده بود و با خود فکر میکرد که چقدر احمق بوده است که به چو دلبسته است . او بسیار رفیق باز است و به دنبال اشخاص مهم و پولدارو معروف میرود . اول سدریک , بعد هری و حالا هم مالفوی . تازه هری میدانست که قرار بود راجر او را دعوت به یک نوشیدنی بکند !!!!
هری بلافاصله چشمش به چو افتاد . هری قلبش را گرفت . فکر نمی کرد که چنین پیش بیاید . دلیل خشمش نسبت به چو تنها سر این موضوع نبود که او را با مالفوی دیده بود . هری فهمیده بود چو برای اینکه روی دوست هایش را کم کند با هری دوست شده بود . او گفته بود که هری را عاشق خودش میکند و حالا هم انصافا موفق شده بود . ولی هری به خود دلداری داد :
_ تو عاشقش نبودی ....
یک لحظه که هری سرش را بلند کرد او را دوباره دید . هرمیون هری را از پشت هل داد تا به چو نزدیکتر شود و وقتی هری محکم به او برخورد کرد کتاب های چو از دستش افتاد . به سرعت غلطی زد و بلند شد . چو احمقانه روی زمین افتاده بود . هری گفت :
_ حواست کجا بود ؟ پیش مالفوی ؟
چو با دهان باز گفت :
_ عوض عذر خواهی ....
_ مگه من به تو خوردم ! چه پررو !
چو از زمین بلند شد . چوبدستی اش را در اورد و گفت :
_ اکسیو .
بلافاصله کتاب ها به دست او برگشتند و چو با لحن خشنی گفت :
_ گفتی من حواسم به کی بود ؟
هری گفت :
_ معمولا حواست به کیه ؟
چو با بدجنسی گفت :
_ به تو !
هری داد زد :
_ من میدونم چو ! میدونم که به زودی باید باهام بهم بزنی چون با مالفوی دوست شدی ! اره , خب اون خیلی پولدار است ! تازه ابروهاش هم از ابروهای من کم پشت تره ! ( با توجه به عکس ) .خوبه ! میتونی بری به دوستات بگی که شرط بندی رو بردی ! حالا سر چی شرط بسته بودی ؟
چو دمق شد و گفت :
_ سر یک قورباغه ی شکلاتی !
هری چنان فریاد زد که شیشه های سرسرا لرزید . او در ان لحظه فقط میخواست کسی را خفه کند . خودش را میدید که کنار یک مساوی بزرگ ایستاده و یک قورباغه ی شکلاتی را در طرف دیگر مساوی میدید !
هری در ان موقع میفهمید که قاتل ها هم با انسان های معمولی فرقی ندارند . او خیلی راحت ممکن بود کسی را خفه کند . ولی هرمیون و رون او را از پشت گرفتند و چو رفت . هری با این همه باز هم ته دلش چو را دوست داشت ....

-------------------
ببخشید که خیلی بد بود .

جدی دوست داشت!؟

ایول سوژه ات خوب بود کلی هم هری پاتری بود! حال نمودیم!

"هری قلبش را گرفت"
چجوری قلبشو گرفت!؟ آدم نمیتونه قلبشو بگیره ولی دل آدم میتونه بگیره! پس فکر کنم " دل هری گرفت" بهتر باشه!

قورباغه شکلاتی خیلی باحال بود! به خصوص اون مساوی! من کلی حال کردم با اونجا! تام و جری یادم افتاد همونجا که تام، جوجه اردکو مساوی یه مرغ برشته پادار میبینه!hammer:

یه موضوع دیگه! اینجارو ببین:
خودت که میدونی , چو منطقی است .
اره , خب اون خیلی پولدار است !

اینجا جمله یه کم ناملموس شده...به جای "است" میشه از یه "ه" استفاده کرد!! اینجوری:
خودت که میدونی , چو منطقیه .
اره , خب اون خیلی پولداره!

و یکی هم اینجا:
با خود فکر میکرد که چقدر احمق بوده است که به چو دلبسته است .

به نظرت "است" اولی اضافی نیست؟ شاید این قشنگتر باشه:
با خود فکر میکرد که چقدر احمق بوده که به چو دلبسته است .

حرف خاص دیگه ای ندارم! خوب بود! بازم پست بز
ن!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۴ ۱۳:۴۶:۰۹

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۹:۱۴ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

saye

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۷:۵۸ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۷
از جزیره ی آدمخورا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
-------------------------------------------------------------اين داستان رو فقط براي خنده نوشتم و ارزش ديگه نداره و شايد در نظر بعضيها بي مزه باشه. البته به عكس جديد يه ربطايي داره.
(( داستان فرعي))
هري ورون توي باغ بزرگ ويزلي در كنار استخر كه تازه اونو تميز كرده بودند دراز كشيده بودند وآفتاب مي گرفتند رون در حالي كه عينك آفتابي جديدشو كه هري براش از مغازه مگلي خريده بود زده بود به هري گفت:به نظرت تا 3 روز ديگه كه عروسي بيله برنزه ميشيم هري جونم.
هري در حالي داشت به پشت مي خوابيد گفت :چرا كه نه عزيز جون راستي به فرد گفتي برامون لوسيون برنزه كننده بگيره اين يكي داره تموم ميشه .
-آره گفتم ماركه نيوا بگيره خوبه گلم.
-خوبه جونم بيا يه كم روغن بچه بمال به پشتم.
درحالي كه رون داشت پشت هري رو مي ماليد هرميون با جسم يابي كنار اونا ظاهر شد:
-پاق
رون:اوا …هرميون بند دلم پاره شد خواهر
هرميون در حالي كه چپ چپ به اونا نگاه مي كرد گفت:به جاي اين قرطي بازيا بلند شين برين يه سر به محفل ققنوس بزنيد اونجا كارتون دارن.
-هري در حالي كه داشت به بدنش با روغن مي زد گفت:وا…خوب چرا بهم اس ام اس نمي زنن من كه شمارمو به لوپين دادم. و در همون حال به رون گفت:مرده شورتو ببرن
باز زير بغلتو نزدي.
در هين حال بود كه خانم ويزلي با فرياد داخل باغ اومد و گفت :واي بچه ها غول زير شيرواني فرار كرده و داره مي ياد پايين فرار كنيد.
هري تازه در حال بلند شدن از زمين بود كه ناگهان حس كرد داره به حالت برعكس به هوا مي ره به سرعت سرشو برگردوند وبا ديدن غول كه اونو بلند كرده بود گفت:واي..چندش منو بگذار زمين .
وطلسم غول كشي رو كه لوپين بهش ياد داده بود اجرا كرد وغول كه در حال مرگ بود هري رو رها كرد وهري كه با مخ به زمين خورد عقلش اومد سره جاش.

وای چه اواخواهر شدن همه

الان من نقد کنم!؟
واسه خندیدن همینجوری خوب بود نسبتا ولی از نظر هری پاتری بودن....!!!!

حرف خاصی ندارم بگم...هم خوبی داشت هم بدی ولی فکر میکنم بهتره نقد نکنم!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۴ ۱۲:۲۲:۵۵

پیام زده شده در: ۸:۵۳ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

saye

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۷:۵۸ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۷
از جزیره ی آدمخورا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
مسئول عزيز توضيح منو در زير داستان بخونيد.با تشكر!
----------------------------------------------------------------------------
هري به همراه رون و هرميون در كنار جاده زيبايي كه تابلوي دره گودريك در كنارش خود نمايي ميكرد ظاهر شدند.هرميون آن طرف جاده را نشان داد و رو به هري گفت:واي بايد همين جا باشه.
هري به سمتي كه هرميون نشان داد نگاه كرد در مقابل او خانه نيمه خرابه و متروكي قرار داشت.با ديدن ساختمان گويي دستي نامري گلويش را فشار داد با صداي آرام رو به رون وهرميون گفت:آره طبق گفته هاي لوپين همين جاست و قبر پدر و مادرم پشت ساختمونه.
پس به سمت خانه حركت كرد و رون و هرميون كه با ديدن چهره هري ناراحت شده بودند به دنبالش راه افتادند.اطراف ساختمان خانه با بوته هاي بلند پوشيده شده بودهري درحالي كه داشت از ميان بوته بزرگي رد مي شدناگهان ايساد وبه رون و هرميون گفت:هي بچه ها اونجا رو نگاه كنيد.
درقسمتي از پشت ساختمان دو مرد بودند يكي كوتاه وخپل كه با حالتي جانور مانند در حال جستجو بين خاك بود وديگري قد بلند با موهاي روغن زده كه از دو طرف صورتش آويخته بود. هري با ديدن او نفرت تمام وجودش را پر كرد.آن مرد كسي نبود جز اسنيپ و ديگري پيتر پتي گرو.اسنيپ بالاي سر پيتر ايستاده بود وبا حالت هميشگي به پيتر گفت: لرد سياه با فرستادن تو موش كثيف ميخواست كار من زودتر انجام بگيره ولي اين جور كه به نظر ميرسه تو هم مثله پاتر به هيچ دردي نمي خوري.
هري زير لب زمزمه كرد:خائن
وبه سمت اسنيپ حمله كرد اما در ميانه راه رون وهرميون به زحمت موفق شدن هري رو نگه دارن .هري كه شدت براي رهايي بازوانش از دست آن دو تقلا مي كرد به آنها گفت:ولم كنين بزارين خودم بكشمش.
اسنيپ كه بر اثر صدا متوجه آنها شد به سمت آن سه برگشت وگفت:هري پاتر الان داشتم راجع به تواناييهاي تو با پيتر حرف مي زدم حتما اومدي تا قبر پدر از خود راضي ومادر گندزادتوببيني حيف كه من سعادت كشتنشونو نداشتم.
هري كه از شدت عصبانيت در حال انفجار بود با قدرتي عجيب رون و هرميون را عقب زد و در حالي كه به سمت اسنيپ ميرفت چوبدستي اش را بيرون كشيد ولي قبل از اينكه كاري انجام بده اسنيپ وپيتر به همراه شئ براقي كه از زمين پيدا شده بود نا پديد شدند.
----------------------------------------------------------------------------------
يه توضيح كوچولو براي مسئول تائيد:من ديشب كه اومدم تصوير جديد هنوز گذاشته نشوده بود به همين دليل راجع عكس قبلي نوشتم !اكه ميشه همين رو قبول كنيد! با تشكرا

هوم عیبی نداره ولی دیگه یدونه بسه دو تا نزن!
نسبتا پست خوبی بود....اندازش هم مناسب بود...
یه پیشنهاد!
دیالوگها رو تو یه خط جدید بنویس! مثلا اینطوری:

ناگهان ايستاد وبه رون و هرميون گفت:
- هي بچه ها اونجا رو نگاه كنيد!

یکی هم متن گفتاری و نوشتاری رو قاطی نکن...میتونه از کیفیت پست کم کنه! مثلا اینجا این مشکل رو داشت:
چوبدستي اش را بيرون كشيد ولي قبل از اينكه كاري انجام بده اسنیپ و پیتر به همراه......ناپدید شدند.

در زمینه پاراگراف بندی پست خیلی خوبی شده بود!!!

و آخرین حرف این که...تند نویسی بعضی وقتها باعث میشه بعضی حروف و فاصله ها جا بیفتن! و در نتیجه بعضی جاهای پست نامفهوم بشه! بهتره یکی دوبار آخرسر پست رو بخونی تا اینجور اشکالهای کوچیک اصلاح بشه!

تایید شد! میتونی معرفی شخصیت بکنی!

ویرایش شده توسط melonia_N.M در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۹:۱۱:۰۷
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۴ ۰:۵۷:۱۴

پیام زده شده در: ۱:۴۶ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
عکس جدید!

عکس!

یه توضیحی راجع به این بدم...
اونی که خیلی گنده ست و سمت چپ تصویره و یه کیسه هم دستشه رو میتونین هر غولی تصور کنین... از هاگرید و گراوپ گرفته تا گرگ رئیس قبیله غولها...!

اونی هم که سر و تهه(!) و سمت راسته هم هری پاتره! (میتونه جیمز پاتر هم باشه...اگه کسی سوژه جالبی واسش سراغ داره!)

دیدم نقاش یخورده زیادی ناشی بوده گفتم یه توضیحی بدم

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۸۶

کیمیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۵ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۵۵ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
هري براي بار آخر پس از مرگ دامبلدور به خانه خاله اش باز گشته بود ودر انتظار نامه رون بود تا او را به پناهگاه دعوت كند. حدود پنج روز از برگشتن هري به خانه خاله اش مي گذشت اما هري از اتاقش بيرون نمي آمدوخاله و شوهر خاله اش براي بيرون آوردن او از اتاقش هيچ علاقه اي نشان نمي دادند وهري از آنها بسيار متشكر بود چون مي خواست تنها در باره كارهاي آينده اش يعني پيدا كردن جان پيچ ها و درس خواندن سال آخر در مدرسه اي كه ديگر در آن دامبلدور تنها آرامش بخش هري وجود نداشت فكر كند .اما هري هر لحظه كه در اين باره فكر مي كرد بغض گلويش را مي گرفت و اشك از چشمانش جاري مي شد.با خود فكر مي كرد كه چرا دامبلدور او را با طلسم قفل بدن جادو كرد مگر هري نمي توانست به او كمك كند يا نمي خواست به هري هيچ آسيبي برسد چون هري تنها اميد جامعه جادوگري بود.هري حدود دو ساعت در روز پنجم به اين موضوع فكر كرده بود كه ناگهان حس كرد دست راستش مي سوزد ميسوزد به دستش نگاه كرد نوشته روي دستش داشت كمرنگ تر مي شد اما سوزش دستش مربوط به آن نوشته نبود مربوط به هدويك جغد هري بود كه برايش نامه آورده بود و به دست هري نوك مي زد . هري با عجله نامه را از پاي هدويك باز كرد ودر اين هنگام به هدويك گفت : هدويك يه لحظه صبر كن شايد لازم بشه جواب اين نامه رو ببري. هري اين را گفت و نامه را باز كرد دستخط خرچنگ قورباغه رون بود كه نوشته بود: هري وسايلتو جمع كن بابام از وزارتخونه يه ماشين گرفته گفته حدود ساعت شش مياد دنبالت. هري به ساعت نگاه كرد ساعت پنج نيم بود هري هل شد بلند شد تا وسايلش را جمع جوركند اما يادش آمد كه از روزي كه آمده اصلا چمدانش را باز نكرده بود و همه وسايلش داخل چمدانش بود خيالش راحت شد نشت تا بقيه نامه را بخواند. هري . هرميون هم اينجاست. راستي عروسي بيل وفلور هم دو هفته ديگه ست .هل نكن اگه كه فكر ميكني رداي شب قديميت خوب نيست بيا اينجا مامانم برات ميدوزه يا ميريم به كوچه دربه داغون شده دياگون. خب ديگه خدافظ تا شب .مي بينمت. هري يكبار ديگر نامه را از اول تا آخر خواند و خنده بر روي لبش نشت پس بيل خوب شده بود. هري نامه رو كنار گذاشت و هدويك را داخل قفس گذاشت و به هدويك گفت. گفت نيم ساعت ديگه مي ريم پناهگاه پس فعلا اين تو باش. هري اين را به هدويك گفت ودر قفس و بست و به طبقه پايين رفت تا به خاله و شوهر خاله اش بگويد كه دارد ساعت شش مي رود و احتمالا ديگر هرگز به آنجا بر نمي گردد. وقتي كه هري وارد هال شد سلام كرد همه از جا پريدند . هري گفت ببخشيد من مي خواستم بگم كه من ساعت شش دارم مي رم و احتمالا ديگه به اينجا بر نمي گردم خدافظ. عمو ورنون گفت: به به. به به چشممون به جمالتون روشن شد. حالا كجا ميري ؟و چرا اينقدر ناراحتي . نه اينكه برامون مهم باشه ها نه فقط از روي كنجكاوي. هري گفت: ميرم خونه دوستم رون ويزلي وناراحتيمم براي اينكه كه دامبلدور مرده. هري اين جمله را با بغض گفت و با عجله به سوي در رفت تا در را باز كند چون زنگ به صدا در آمده بود.همين كه هري در را باز كرد آقاي ويزلي راديد كه با لبخند گفت سلام هري عجله كن هري گفت چشم و با عجله به سوي اتاقش رفت تا چمدانش و قفس هدويك را بياورد. هري به زحمت آنها را برداشت چون هردويشان سنگين بودند و تازه هري بايد جا رويش را هم با خود مي برد كه آقاي ويزلي وارد اتاقش شد و گفت: هري اونها رو بزار زمين. همين كه هري اونها رو زمين گذاشت و دهانش را باز كرد تا بگويد براي چه . آقاي ويزلي آنها را غيب كرده بود هري گفت: -وسايلم كو . - آقاي ويزلي گفت تو پناهگاه حالا هم زود باش بريم . هري هم را افتاد و آقاي ويزلي هم به دنبالش رفت هري هم پله ها را دوتا يكي پايين آمد و گفت : خدافظ عمو. خاله و دادلي .خدافظ خونه. و رفت. همين كه هري پايش را داخل آشپزخانه پناهگاه گذاشت رون .هرميون وجيني با جيغ و ويغ از او استقبال كردند. خانم ويزلي هم مانند هميشه به او نگاه كرد و گفت : واي هري تو اين پنج روز چند كيلو لاغر شدي. هري خنديد و گفت :راستي بيل كجاست ؟ همه باهم گفتند :سر كاره. ناگهان رون دست هري را گرفت و با عجله به اتاق پرسي برد. هري گفت :اينجا واسه چي . رون گفت : تو كه ديگه برنمي گردي خونه خالت پس همه ما به اين نتيجه رسيديم كه تو اينجا پيش ما زندگي كني. هري گفت آخه كه رون دهنش را با طلسم صدا خفه كن جادو كرد و شروع كرد به خنديدن ولي دوباره طلسم را باطل كرد كه هري پرسيد: مگه اجازه داريم جادو كنيم . رون گفت : آره ديگه و خنديد . اين دو هفته مثل برق گذشت و هري همين كه چشم بر هم زد ديد كه داخل يك تالار بزرگ در عروسي بيل و فلور شركت ميكند. كه خواهر هاي عروس و داماد ساقدوش بودند با لباس صورتي و طلايي. هري چشم ديگري بر هم زد.يك هفته ديگر هم گذشت و ديدكه چهار جغدي براي هر كدامشان يك بسته خيلي بزرگ آورده بود هر جغد جلوي يكي از آنها فرود آمد و پايشان را بالا گرفتند تا در آن پول بريزند . هري گفت: اين ديگه چيه. رون گفت: روش جديد خريد كتابهاست ديگه لازم نيست كه بريم كوچه دياگون كتابها رو ميارن تو خونه تحويل مي دن حالا زود باش بيست گاليون بنداز تو كيف چرميش و كتاباتو از پاش وا كن . شما در تاپیک بازی با کلمات تایید نشدید.بعد از تایید میتونید دوباره این پست رو ارسال کنید تا خوانده و در صورت لزوم تایید بشه.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۳:۰۳:۰۹

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۱ تیر ۱۳۸۶

فلورین فورتسکوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰
از بستنی فروشی کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
امروز اولین روز مدرسه بود.هری و رون و هرمیون در حیاط مدرسه مشغول قدم زدن بودند که اتفاق عجیبی رخ داد. صاعقه ی وحشتناکی می زنه وعلامت شوم ولدمورت پدیدار می شه. بچه ها برای چند لحظه با تعجب به آسمان نگاه می کنند و یک دفعه همه شروع می کنند به جیغ زدن و فرار کردن. ولی همه از بس عجله داشتند تا فرار کنند به هم دیگر یا به دیوار می خوردند و می افتاند و بی هوش می شدند. بچه های زیادی روی زمین افتاده بود که یک دفعه سه دیوانه ساز پیدا می شن و همین طور که هوا را با صدا می کشیدند به طرف هری و رون و هرمیون میان. در همین اوضاع سارقی پیدا می شه و چوبدستی هری رو می دزده. هری به دنبال سارق می ره و توی یه بن بست گیرش می ندازه. هری دسته ی چاقوی سیریوس رو از جیبش در می یاره و وانمود می کنه که می خواد به طرف اون سارق حمله کنه و چاقو رو توی بدنش فرو کنه( در حالی که چاقویی توی دسته وجود نداشت) ولی اون سارق که آدم خیلی ترسو به نام اسنیپ بود هول می کنه و تسلیم می شه و چوبدستی هری رو بهش پس می ده و می گه: هری ، خواهش می کنم منو نکش. من این چوبدستی رو برای لرد سیاه می خوام.آخه اون چوبدستی خودشو گم کرده و می دونه که چوبدستی تو مثل مال خودشه برای همین این چوبدستی رو لازم داره تا بتونه تو رو بکشه. هری هم که خیلی مهربون و دلسوز بود چوبدستی رو می ده به اسنیپ و میگه: باشه. این رو ببر واسه ولدمورت تا کارش لنگ نمونه. و بر می گرده پیش هرمیون و رون که می بینه دو تا دیوانه ساز خم شدنروی رون و هرمیون و می خوان بوسه ی مرگ بارشان را نثارشان کنند. هری با یک حرکت جانانه ی کاراته به طرف اون دو تا دیوانه ساز حمله می کنه و می زنه درب و داغونشون می کنه. که یه دفعه پای یکی از دیوانه سازهای بیهوش شده جوراب باباش رو می بینه و می شناسه و سریع کلاه رو از روی سر اون دیوانه ساز بر می داره و می بینه که پیتر پتی گروست. با عصبانیت اونو یه گوشه پرتاب می کنه و شروع می کنه به کتک زدن. حالا نزن ، کی بزن. هی می زنه و هی می زنه که بالاخره پیتر به هوش می یاد.
به هری می گه: خواهش می کنم منو نزن . من که کاری با تو نداشتم.
هری می گه: کاری نداشتی؟ اون جوراب بابای منه که پای تو هست. باز می گی کاری نداشتی؟ تو هم بابای منو کشتی هم جورابشو دزدیدی. می خوای کاری باهات نداشته باشم؟
پیتر می گه:اون جوراب داستان داره. حیفه که الان بگم. بذار یه ذره به آخر داستان نزدیک شدی خودت می فهمی.
هری هم اونو ول می کنه و پیتر شاد و خوشحال بر می گرده و می ره.
فردای اون روز هری یادش می افته که امروز تولد عمو ورنون هست و سریع یه کادو دست و پا می کنه و میره جغد دانی تا هدویگ رو بفرسته. وقتی می خواد بسته رو به پای جغدش ببنده یه هو هدویگ شروع می کنه به حرف زدن و بهش می گه: این بسته مال کیه؟
هری هم داستان رو توضیح می ده و هدویگ شروع می کنه به خندیدن.حالا نخند ، کی بخند.
و به هری می گه: آخه خنگول. از کی تا حالا تو با عمو ورنون خوب شدی که می خوای واسه تولدش کادو بفرستی؟
هری هم که می بینه هدویگ راست می گه،پشیمون می شه و برمی گرده به خواب گاهشون که می بینه رون و هرمیون اونجا نشستن و دارن با هم گپ دوستانه ای می زنن. وقتی هری رو می بینن هردو سرخ سرخ می شن و رون هم می گه: سلام هری. خب اگه راستشو بخوای چون تو دوست منو هرمیون هستی یاید بهت بگم که منو و هرمیون تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم.
هری هم که از خداش بود که یه جشن درست و حسابی داشته باشن واسه ی هرمیون و رون جشن بزرگی می گیره که همه ی برو بکس هاگوارتز توی اون جشن دعوت داشتن. و خلاصه جشن فوق العاده ای شده بود.
چند روز بعد از اون روز هری تازه می فهمه که از عشق میلی سنت بالسترود داره می میره. و تصمیم می گیره که به اون بگه!
وقتی هری به میلی داستان خودش رومی گه. میلی از فرط عصبانیت مشتی نثار هری می کنه . ولی بعد از چند روز از کار خودش بدش می یاد و به خوش می گه: حالا که بهد از چندین و چند هزار قرن یه پسری از من خوشش اومد نباید دست رد به سینه اش بزنم.
پس به هری می گه که حاضرم با تو ازدواج کنم.
فردای آن روز عروسی هری با میلی صورت گرفت که کل هاگوارتز به لرزه در اومد. و ولدمورت هم که تصمیم خودشو گرفته بود توی اون عروسی اومد و از همه عذرخواهی کرد و همه اونو بخشیدن و گذاشتنش روی صندلی میلی تا میلی روی اون بشینه و اون مثل یه پشه اون زیر له بشه.!!!
قصه ی ما به سر رسید ولی آخرش کلاغه ماجرای جوراب بابای هری رو نفهمید.!!!

تایید شد!
داستانت خیلی بلند بود و در اصل شامل چند داستان میشد.سعی کن کوتاه تر بنویسی.
شما میتونید شخصیت مورد نظرتون رو در تاپیک معرفی شخصیت، معرفی کنید تا بعد از تایید مدیران وارد گروه ایفای نقش بشید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۳:۰۱:۵۳

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

دکتر فیلی باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۱ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۶
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
شما فرمودید که نمایشنامه ی بنده به عکس هیچ شباهتی نداشت....
خوب من هم اون رو اصلاح کردم و الان فکر می کنم که شبیه بودنش به عکس غیر قابل انکار باشه !!!!!!!

خوب حالا اینم نسخه ی تصحیح شده اش :

هری در وسط رون و هرمیون نشسته بود و در حالی که سوپش را می خورد به پیام امروز نگاهی می انداخت ، ناگهان دستی چنان محکم بر پشت سرش کوبید که احساس کرد بینی اش از برخورد با کف کاسه ی سوپ شکست ...
اگر شوخی بود ، شوخی خیلی بدی بود ... در حالی که سوپ را از صورتش پاک می کرد ، به پشت سرش نگاه کرد ، آماده بود که مشتش را بر بینی فرد خاطی فرود بیاورد ، که ناگاه صدایی را از پشت سرش شنید و آن صدا صدای کسی نبود جز سورس اسنیپ !!!!
همان کسی که به خاطر پدرش از هری متنفر بود ....
و پس از سال اول تحصیل هری در هاگوارتز این تنفر دو طرفه شده بود.....
- هی پاتر ! چی کار می کنی نکنه می خوای اخراج بشی !
هری در حالی که منگ شده بود ، به چشمان اسنیپ نگاه انداخت و دست مشت شده اش را عقب کشید ....
- تو بودی زدی پشت سر من !!!
- پاتر داری گستاخ می شی ... تو نه شما !!!
- گفتم ، تو بودی زدی پشت من !!!!
هری با صدایی سرشار از خشم و کینه و عصبانیت این را گفت و در چشمان معلمش خیره شد !!!
- فکر کنم دو هفته مجازات در دفترم حالت رو جا بیاره پاتر ......
- تو هیچ غلطی نمی کنی .....
هری در حالی که وسط حرف او می پرید و چوب دستی اش رو به سوی اسنیپ گرفته بود گفت : اکسپلیاموس...
رون و هرمیون خیلی دیر متوجه موضوع شده بودند و نتوانستند جلوی هری را بگیرند...
اسنیپ در حالی که تمام سالن غذا خوری به آنها چشم دوخته بودند به عقب پرتاب شد و معلق زد ....
هری دوباره خواست به جلو برود ... اما رون و هرمیون مانعش شدند و هر کدام یکی از دستانش را گرفتند و نگذاشتند به طرف اسنیپ برود ... اما هری که دست بردار نبود به هر صورت که شد خود را از دست آن دو رها کرد و به طرف اسنیپ پرید....
تقریبا تمام سالن عمومی به هری خیره شده بودند و در عجب بودند.....
رون و هرمیون به امید اینکه بتوانند جلوی هری را بگیرند به سوی او شتافند ....
هری آنقدر داغ بود که نمی دانست چه کار می کند به طرف اسنیپ که بر روی میز ریونکلاو افتاده بود رفت و فریاد زد : کرشیو !!!!
نور سبز رنگی از چوب دستی اش بیرون زد و مستقیم به سوی اسنیپ رفت !!!!
اما این بار اسنیپ با چوبدستی اش مانعی درست کرد و نفرین را به سوی هرمیون کمانه کرد .....
هرمیون به زمین خورد و از درد به خود نالید ....
اسنیپ بلند شد و به سوی هری آمد و فریاد زد : آواداکداورا !!!!!!!
هری به طرفی جست زد و از نفرین گریخت نفرین به سوی رون رفت و او را به گوشه ای پرتاب کرد و دیگر تکان نخورد .....و هرگز نفسی نکشید !!!!!!!
هری به سوی اسنیپ دوید اما ناگهان نفرین سبز دیگری به او برخورد کرد و نفس آخر را کشید .... بله دامبلدور کار خود را کرده بود....
در همان حال بود که چهره ی دامبلدور تغییر کرد و ولدمورت آشکار شد ....

تایید شد!
شما میتونید شخصیت مورد نظرتون رو در تاپیک معرفی شخصیت، معرفی کنید تا بعد از تایید مدیران وارد گروه ایفای نقش بشید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱ ۱۲:۴۳:۲۳

محصولات دکتر فیلی باستر را در کوچه دیاگون با هولوگرام اصلی فقط از مغازه ی برادران ویزلی بخواهید ...!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
پس از کلاس پیشگویی نوبت معجون ها شد. هری، رون و هرمیون برای درس با اسنیپ راهی دخمه های آکنده از هوای خفه ای شدند که بخار کلاس معجون سازی آن را خفه تر میکرد. مالفوی با چهره ای از خود راضی همراه با نوچه هایش کراب و گویل کنار در کلاس ایستاده بود. آن سه با نگاه به هری پچ پچ میکردند و پوزخندهای معنی داری میزدند. هرمیون با آرامش به هری گفت: محلشون نذار. کار همیشگیشونه. اما ناگهان مالفوی با چهره ای حاکی از خشم به سمت هری آمد و گفت: ببینید کی اینجاست... منتخبی که زنده ماند! میبینم که با گندزاده ها میچرخی پاتی. درست مثل پدرت که با مادر گندزاده ت ازدواج کرد. هرمیون حس کرد که از حرفش پشیمان شده.

هری برافروخته شد و مشتی را حواله صورت مالفوی کرد. آن دو چوبدستی هایشان را بیرون کشیدند و آماده دوئل شدند. بچه های دیگر با اشتیاق گرد آن دو حلقه زدند. اسنیپ که با شنیدن سر و صداها کمی زودتر به محل کلاس رسیده بود گفت: اینجا چه خبره؟ پاتر باز تو مثل پدر شرورت میخوای بلا سر دانش آموزا بیاری؟ بیست امتیاز از گریفیندور کم میشه.

پس از آنکه آه از نهاد گریفیندوری ها بلند شد هری برگشت و چوبدستی اش را به سمت اسنیپ گرفت. چهره اش برافروخته بود و خشم و نفرتی چندساله را نسبت به اسنیپ نشان میداد. فریاد زد: مبادا دیگه بشنوم اسم پدر منو میاری! مالفوی به مادر من توهین کرد. رون و هرمیون با مخلوطی از ترس و هیجان بازوان او را گرفتند و وادارش کردند تا چوبدستی اش را غلاف کند.

اسنیپ گفت: بسه! همه برید توی کلاس وگرنه مجبور میشم مدیر مدرسه رو خبر کنم. و تو پاتر! فکر کنم باید یه ملاقات خصوصی با هم داشته باشیم.

هری با نومیدی راهی کلاس شد. برای تمام شدن کلاس لحظه شماری میکرد. پس از اینکه کلاس معجون سازی به اتمام رسید مالفوی بلافاصله خارج شد. هری با چشمانی خونین و صورتی برافروخته بدنبال مالفوی و رون و هرمیون بدنبال هری تا محوطه بیرون مدرسه دویدند. او مدام فریاد میزد: تو از پدرت هم ترسوتری! اگه مردی واستا!

پس از یک تعقیب و گریز نسبتاً طولانی مالفوی که از نفس افتاده بود با چهره ای حق به جانب که قرمز شده بود چوبش را بسمت هری گرفت و گفت: پاتر فکر میکنی کی هستی گندزاده؟ تو پدر منو به آزکابان انداختی. انتقامشو ازت میگیرم! کروش...

اما هری بلافاصله نفرین او را بخودش برگرداند. داد و فریاد او اسلیترین ها را بدورش جمع کرده بود. پس از اینکه شکنجه مالفوی تمام شد آنها با چهره های وحشت زده بازوهایش را گرفتند و بسرعت از آنجا دور شدند. صورت مالفوی همرنگ گچ شده بود. هری بدنبال آنها دوید اما رون و هرمیون با تمام قدرت تمام شانه های او را گرفته بودند و نمیگذاشتند بدنبال مالفوی بدود. بدن هری از خشم میلرزید و دندان هایش را از خشم بهم میساوید. با تمام نیرو تقلا میکرد که خود را از دست رون و هرمیون رها کند. وقتی نفس هایش به شماره افتاد فریاد زد: دوباره به هم میرسیم مالفوی!

پس از آن، رون و هرمیون به هری توصیه هایی در مورد کنترل خشم کردند، طوری که به مدت یک هفته هری تا مالفوی را میدید او را نشان میداد و میخندید. (مالفوی)

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱ ۱۲:۴۳:۲۰

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

آموس دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۸ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۱۹ جمعه ۱۰ دی ۱۳۸۹
از سازمان نظارت بر امور موجودات جادویی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
با سلام و تشکر از ناظر محترم برای گفتن اشکالاتم به بنده !!!
نهایت سعیم رو کردم تا داستان رو تصحیح کنم و همیت طور توی کل داستان دست بردم !!!!
اما مشکل نقطه ها رو نتونستم حل کنم .... شرمنده !!

و اما نسخه ی تصحیح شده نمایشنامه :

اسنیپ در حالی که نشسته بود به گوشه ای از آسمان و ستارگان شب در پنجره می نگریست .....به زندگی شومش و به سرنوشت سیاهش فکر می کرد....
که ناگهان با صدایی به خودش آمد....
- اما ارباب اون خیلی قوی شده ، ما نمی تونیم کاری بکنیم اربا.........
- همین امشب باید پاترو بکشونید اینجا و گر نه کاری می کنم که آخرین شب زندگی ات باشه !!!
- اما ارباب ......
- کرشیو ....
لرد ولدمورت در حالی که مرگخوارش را شکنجه می کرد ، پشت گوشش رو خاراند و گفت :
- سوروس تو باید امشب بری اونجا ......
اسنیپ در حالیکه به خودش می آمد به سوی ولدمورت چرخید و گفت :
- لر.......لرد تاریکی ها چه در خواستی از بنده ی حقیر دارن ؟؟؟؟؟
- تو بهترین و وفادار ترین مرگخوار من بودی و برای من اون لعنتی ( دامبلدور ) رو هم کشتی !!!!!
تو حتما پیش من پاداش خواهی گرفت ..... می خوام امشب بری پاتر رو از توی خونه ی عمو ش بیاری اینجا .....
- اما ارباب من .... من تحت تعقیبم ....
- نا امیدم نکن ، سورس ... تو می تونی و من مطمئنم که تو می تونی .....
اسنیپ در حالی که به زندگانی شوم خودش و سرنوشت سیاهش می اندیشید ، گفت :
- هر چه لرد تاریکی ها بگن اجرا می شه !!!!
- پس حتما سلام من رو هم بهش برسون !
اما این دفعه بلاتریکس لسترنج بود که این حرف رو می زد ....
- نوبت تو هم می رسه که از انتقام لذت ببری بلا....
- بله ..... بله ..... هر چه لرد سیاه بفرمایند ... همان است .....
اسنیپ بلند شد و جلوی اربابش خم شد و تعظیم کرد ، به طوری که موهای چربش به ناخن های لخت ولدمورت برخورد کرد ....
و سپس در تاریکی شب فرو رفت ...
رون و هرمیون برای بردن او به بارو به در خانه ی شماره ی چهار پریوت درایو آمده بودند و در حال صحبت با هری بودند .....
- ولی من نمی تونم بیام هرمیون .... من قصد دارم به دره گودریک هالو برم .....
- اما ....
ناگهان هری چهره ای را در تاریکی تشخیص داد که با صدای بنگی ظاهر شده بود....
بله خودش بود.....خود خائنش بود .... اون قاتل ......هری چهره ی اسنیپ را در آن تاریکی تشخیص داده بود ....
هری نتونست جلوی خودش رو بگیره و مثل فنری که در رفته باشد به طرف اسنیپ پرید ....
اما هرمیون و رون که متوجه موضوع شده بودند بازوهای او را گرفتند و مانعش شدند....
- نه هری .... تو نمی تونی کاری بکنی ... اون تو رو می کشه !!!
- هرمیون راست می گه ... بریم تو خونه پناه بگیریم...
- نه .... ولم کنید من باید حساب این عوضی رو......
- نه .... هری .......نه.......
در همین حال موندانگاس فلچر که از خانه ی شماره چهار محافظت می کرد از درون تاریکی ظاهر شد ....و پشت سرش دو نفر دیگر از اعضای محفل که هری نمی شناختشان ظاهر شدند....
اسنیپ که شانسی برای خود نمی دید دوباره غیب شد و گوشه ای کمین کرد تا موقعیت مناسبی به دست آورد ....
بله او هرگز نمی توانست دست خالی پیش اربابش بازگردد ....
هری با خود اندیشید : چرا اون خائن باید این طرفا آفتابی بشه !!!! هنوز آثار خشم بر چهره اش نمایان بود .... کینه ای عمیق که در دلش پرورش یافته بود ..... باید آن را رها می کرد ..... اما.....
- ولم کنید .... بازوم رو شکستید .... اون رفته !!!!!!
- مم....راست می گه رون ولش کن ....
موندانگاس سریع به طرف هری شتافت و یکی دیگر از اعضای محفل پاترونوسی برای محفل فرستاد....
- اون از کی اینجا اومد هری .....من....من همین الان داشتم شیفتم رو عوض ....... می کردم که یهو متوجه اون شدم ..... و ......
- یعنی برای چی اومده بود اینجا......
هرمیون مثل همیشه که فکر می کرد بیشتر از همه می داند ، با حالتی دل سوزانه گفت :
- می بینی هری اینجا برای تو امن نیست ..... مرگخوارا ...... تو باید با ما به بارو بیای ......
- نه ...... نه..... من خودم از پسشون بر میام من بزرگ شدم هرمیون ...موندانگاس تو می تونی بری.
- اما ........ اما ...... یعنی می تونی مواظب خودت باشی .... پس چوبدستی تو از خودت دور نکن .... باشه هری نمی خوام اتفاق دیگه ای برات بیافته ....
- باشه برو دیگه !!!
رون و هرمیون با دهانی باز به هری زل زده بودند .......
- همین امشب به دره ی گودریک می رم ....

تایید شد!
شما میتونید شخصیت خودتون رو در تاپیک معرفی شخصیت، معرفی و بعد از تایید مدیران وارد گروه ایفای نقش بشید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱ ۱۲:۳۹:۳۹

پسرم سدریک قهرمانی واقعی بود ....!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
لانگباتم...حیفم ن که باید وقت طلاییم رو برای درس دادن به بچه هایی مثل تو تلف کنم.چند بار گفتم کرفس رو باید اول بریزی....
تو هیچی نمیفهمی و تعجب منم از همینه که چرا تا الان از مدرسه بیرون ننداختنت.حالا هم 30 امتیاز از گروهت کم میکنم که دیگه یاد بگیری چطوری در کلاس من کار کنی.
مالفوی...
__ بله آقا؟
__ معجونتو به این گریفندوری نشون بده...بهش بگو که چه رنگی باید باشه....میبینی لانگباتم؟؟؟میبینی اگر کرفس رو اول بریزی معجون چرنگیه؟؟

پبعد هم نگاهی به نویل انداخت و به میز بعدی رفت:
ببینم..ویزلی...این دفعه هم دوشیزه گرنجر کمکت کرد؟؟یا معجون کس دیگری رو گرفتی؟؟
__ خودم درستش کر..
__به من دورغ نگو ویزلی...20 امتیاز از هر دو تون کم میکنم که بفهمین کمک به هم بدون اجازه من یعنی چی.
قیافه ای که الان رون بخود گرفته بود هری رو به یاد گوجه فرنگی مینداخت.اسنیپ نگاهی با تنفر به وی انداخت و بعد به طرف هری آمد.
پاتر....مثل همیشه.هیچی از تو در نمیاد..هیچی.حتا یک معجون ساد رو هم نمیتونی درست کنی.درست مثل پدرت.اونم تنبل و احمق بود و همیشه از دیگران کمک میطلبید.مثل خودت.تنبل و احمق..گستاخ و خود پرست و فکر میکرد از همه بهتره.آخرش هم با اون گندهزاد ازدواج کرد...حقش بود که ...
هری با شنیدن این به طرف اسنیپ شیرجه رفت ولی چیزی قبل از رسیدن به او گرفتش
رون:ولش کن....خودتو کنترل کن
هرمیون:هری.....ولش کن....بدتر از اینش نکن.
اسنیپ نگاهی پیروزانه به هری کرد و بعد با رضایت گفت:
کلاس امروز تمام شد.برای جلسه بعد سه مقاله در مورد معجون الایزرو بنویسید.پاتر....تو امروز رو اینجا میمونی تا این معجونتو خوب درست کنی.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.