هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خبرگزاري سياه
پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
با سلام خدمت تمامی مرگخوران و سیاه سوخته های عزیز و کثیف!

امروز در خدمت شما هستیم با آخرین اخبار خانه ریدل ها، و شخص اسمشو نبر! با توجه به شروع دوباره محفل ققنوس به سرکردگی و فرماندهی پرسی ویزلی، همهمه ای در خانه ریدل به وجود آمده است! نگرانی های جدیدی نیز با خیانت یکی از یاران ارباب سیاهی به وجود آمده است!

نمای ورودی خانه ریدل:

-‏ اوه جیم، نگاه کن! ببین چه ازدحامی جلوی خونه ریدل ها وجود داره! معلومه مرگخوارها حسابی ترسیدن!

-‏ آره پاتریشیا! بریم ببینیم چی میشه!

- سلام! میخواستیم با لرد سیاه حرف بزنیم. از طرف خبرگذاری سیاه اومدیم تا با ایشون مصاحبه کنیم. بابت این اتفاقات اخیر...

- ساکت باشین! نمی بینین لرد سیاه() وضعش خوب نیست؟ کروشیو! دور شین از اینجا.

- هی پاتریشیا! اونجا رو نگاه کن، لرد سیاه داره یه چیزی میگه، ببین میتونی ضبطش کنی.

دوربین به سمت سرسرای اصلی خانه ریدل ها میره، جایی که لردولدمورت با چشمان قرمز و صورتی متعجب در حال شکنجه دادن مرگخوارانش بود:

- پرسی عشق ارباب بود! پرسی معتمد ترین مرگخوارای من بود!حتی از ‏
اون ‏
استخون ‏
هم ‏
بهتر ‏
بود!‏
این امکان نداره... کروشیو... کروشیو... من هرگز این کار رو نمیبخشم!

- ارباب، آروم باشین. خواهش میکنیم...

- ساکت شو بلاتریکس! آه پرسی، پرسی، پرسی... من نمیتونم باور کنم...
- پاتریشیا نگاه کن، لرد از هوش رفت! وضعیت خیلی خطرناکه. دروبین رو برگردون به سمت من.

- با تشکر از همراهی شما عزیزان، بدلیل خیطی.. خطی.. نه.. خطری بودن شرایط، شما را به سالازار کبیر می سپاریم. بدرود!
دوربین به سمت در خانه ریدل ها میچرخه، جایی که آنتونین دالاهوف به دلیل خیانتش، توسط لرد ولدمورت به دیوار میخ شده بود و صفحه ی سیاهی جای تصویر را میگرد.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱

فنریر گری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۱ دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۴۳ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 127
آفلاین
در شماره قبل خبری در مورد شیوه های جدید حمله فنریر گری بک منتشر کردیم، اما حالا با افتخار مصاحبه خبرگزاری سیاه با شخص گری بک را، پس از دستگیری در راهرو دادگاه شماره ده (محل محاکمه وی) به شما تقدیم میکنیم.

خبرنگار:
- اسم، فامیل، پیشه، قصدت از دخول به خونه های مردم.

فنریر:
- اون قلم پر رو بکش اون طرف تر، باعث میشی عطسه ام بگیره! فنریر گری بک. پیشه چیه؟ پشه است؟ قصدم از وارد شدن به خونه های مردم هم صرفا خوردنشون بوده. همین، هرچی غیر از این به من نسبت بدن دروغه. تهمته!

خبرنگار:
- چی شد که دستگیر شدی؟

فنریر:
- یه خبرنگار فضول چند وقت پیش شیوه های مورد استفاده منو منتشر کرد. از اون روز دم در هر خونه ای که رفتم خواستم ساکنین رو بخورم هیچ کس در رو باز نکرد. تازه یکی دو بار هم از پنجره بالایی آب جوش ریختن روم! من همینجا لازم میدونم بگم که از همه شون شکایت میکنم. کسی حق نداره به یه گرگینه شریف که قصد و نیتش فقط خوردن مردمه آسیب بزنه. این برخلاف بیانیه حقوق گرگینه هاست.

خبرنگار:
- تو میگی هیچ کس رو بعد از انتشار اون خبر نخوردی. ولی ما میدونیم که تو رو در حین انجام عمل مجرمانه گرفتن. چطور این دروغگویی آشکارت رو توضیح میدی؟

فنریر:
- دروغ چیه؟ راست میگم من هیچ کسی رو نخوردم. همه اش چندتا سفید بی خاصیت بود. موقع دستگیری هم داشتم بعد از خوردن یکی از بچه های ویزلی، دندون هام رو خلال میکردم که ریختن داخل و منو گرفتن. من کار اشتباهی نکردم!

خبرنگار:
- به عنوان حرف پایانی برای کسایی که ممکنه بخوان راه تو رو بدن چی داری بگی تا به وضعی که تو دچارش شدی گرفتار نشن؟

فنریر:
- چه عجب یه سوال درست پرسیدی! ببینین، هیچ وقت یه ویزلی رو نخورین. من آرتورشون رو خوردم، از چهل کیلوگرم وزن سی و پنج کیلوش فقط استخوان بود! غیر از اون، اگه از سر گرسنگی مجبور بودین این کار رو بکنین تا در رو باز کردن یه لقمه چپشون کنین. وگرنه اونقدر جیغ کشان فرار میکنن که اشتهاتون کور میشه! حالا دیگه سوالی نداری؟ من باید برم داخل دادگاه ببینم قاضی چه حرفی برای بازداشت غیرقانونی من داره. با وکیل های مدافعم ازشون یه شکایت درست و حسابی تنظیم میکنم برای نژاد پرستی تابلوشون!

عکس متهم بدون اجازه مراجع قضایی منتشر میشود!!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
اخطار!

ماموران ویژه شکار خبر در شب، نیمه شب دیروز متوجه وضعیتی غیر عادی و البته خطرناک برای جادوگران و ساحره های عزیز شدند.البته از آنجایی که جان جادوگران و ساحره های سفید برای ما و ماموران ویژه مان اهمیتی ندارد از آنها درخواست میکنیم این خبر را نخوانند.

فنریر گری بک، مرگخوار مخفی لرد سیاه تدابیر جدیدی برای شکار کردن فرزندان ما اتخاذ کرده است.همکاران ما این گرگینه خطرناک را در حالیکه با مارمولکی مشغول صحبت بود پیدا کردند.بخشی از صحبتهای ایشان را میخوانیم و میشنویم.(لطفا طلسم پخش صدا را اجرا کنید.)
-آره مارمول جان، دوره زمونه عوض شده.دیگه کسی گول نمیخوره.کسی درو رو ما باز نمیکنه.یادش بخیر...یادم میاد یه شب سه تا بزغاله رو یه جا بلعیدم.گرچه بعدا مامانشون اومد شکممو پاره کرد و بچه هاشو در آورد.ولی به هر حال دلی از عزا در آورده بودم.الان دیگه همه اون قصه رو شنیدن.تا در میزنم میگن دست و پاتو نشون بده.خب آدم تحقیر میشه.البته من که آدم نیستم.ولی به هر حال تحقیر میشم.شکار کردن سخت شده.همین دیروز سعی کردم کمی از ایوان روزیه رو بجوئم ولی سفت بود.با معده خالی نمیشد خوردش.شیطونه میگه برم گیاهخوار بشم.

همکاران ما بعد از شنیدن این سخنان سوزناک به تعقیب فنریر پرداختند.طولی نکشید که فنریر موفق به یافتن تدابیر جدیدی برای فریب دادن جامعه حیوانی و انسانی جادویی شد.

کفشهای جدید فنریر!

دیگر به چشمهایتان اعتماد نکنید.

گری بک با این روش سی و چهار کودک جادوگر را طی سه شب روانه معده اش کرد.به گزارش خبرنگاران ما این گرگینه خونخوار انواع مختلفی از این کفشها را برای استفاده در موقعیت های گوناگون تهیه کرده است.حتی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه با کفشهای جدید پوست ماریش سعی در گول زدن ارباب داشته که با یک ضربه دم نجینی از طبقه سوم به داخل سطل زباله خانه ریدل پرتاب و توسط ماموران وزارتخانه به محل دفع زباله منتقل و پس از تفکیک، بازیافت شده است.

دو نوع دیگر از کفشهای گول زننده این جانور خون آشام:

کفشهای انسانی فنریر!
کفشهای پرنده ای فنریر!

برای حفظ جان خود و فرزندانتان چشمهایتان را بازتر کنید!(اگر سفید هستید لزومی به این کار نیست...ببندید!)

ویرایش شده توسط وینسنت کراب در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۶ ۱۴:۵۹:۱۶

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
گزارشی بسیار موثق از خبرنگاران مستعد و تلاشگر خانه ریدل:

به دنبال خالکوبی علامت شوم روی ساعد دست مرگخواران و حسادت شدید آلبوس دامبلدور از این اقدام نوآورانه و بسیار زیرکانه لرد سیاه, تعدادی از اعضای محفل ققنوس اقدام به خالکوبی نقش ققنوس در نواحی مختلف بدنشان کردند.ولی متاسفانه آتش گرفتن پی در پی ققنوس ها، سبب سوختگی شدید از نوع درجه سه در اعضای محفل و انتقال آنها به سنت مانگو شد.معالجات اعضای محفل در بخش سوختگی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مرگخوار پرس, لرد سیاه در پی اهداف سیاه و بسیار پلیدش دست به تشکیل زیربنا و پایه ارتش سیاه, با استفاده از کودکان جادوگر زده است.طبق گفته این مرگخوار هدف لرد سفید زدایی از وجود جادوگران خردسال و تشکیل ارتشی خالص با زیر بنای کاملا مرگخوارانه و در راستای اهداف پلید لرد سیاه میباشد.
یاران لرد سیاه با استفاده از اقلام و وسایل زیبا و جالب کودکانه اقدام به جذب جادوگران کم سن و سال میکنند.

دو نمونه از این اقلام:

قلم شماره 1

قلم شماره 2

گفته شده لرد سیاه با این روش موفق به جذب سی هزار جادوگر و ساحره 5 تا 10 سال شده و در آینده ای بسیار نزدیک(ده تا بیست سال آینده) از آنها در پستهای مختلف استفاده خواهد کرد.
لرد سیاه پیامی خطاب به پدران و مادرانی که فرزندانشان را زیر بغل زده و قرار را بر قرار ترجیح داده اند منتشر فرموده اند:

فرار بی فایده است...تسلیم شوید که سرانجام همه شما نقشی از ایوان روزیه بر ساعد دستتان است!

تصویر کوچک شده

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
خبر جديد!

گروهي از خبرنگاران ما كه در ساعت 7 امروز موفق شده بودند با يكي از جادوگران معروف يعني آرسينوس جيگر نويسنده ي كتاب مباني معجون هاي سحر آميز مصاحبه اي داشته باشند.

در ادامه بخشي از مصاحبه ي خبرنگاران با آقاي جيگر را خواهيد ديد:

خبرنگاران: آيا شما همكاري و فعاليت خود را در محفل ققنوس انكار ميكنيد؟؟

- خير من به هيچ عنوان چنين چيزي رو انكار نميكنم! تازشم من از جيك و پوك محفل خبر دارم! بسسسسسسووووووزيد!

خبرنگاران : به نظر شما صحبت هاي خام پنه لوپه كليرواتر مبني بر اتحاد محفل ققنوس و ماگل ها تا چه حد واقعيت دارد؟؟

- من عضو محفلم ولي خانم كليرواتر عضو مرگخوارا هم نيست و به همين دليل حرف من مستند تره! تازشم ما طبق قوانين وزارت سحر و جادو حق نداريم خودمونو به مشنگ ها نشون بديم!

خبرنگاران : پس شما به صراحت اعلام ميكنيد كه اين صحبت ها همش شايعه بودند و اساسي ندارند:

- بله اينا كاملا شايعه هستن و تماما از طريق كساني پخش ميشن كه ميخوان نظم و آرامش دنياي جادويي رو بهم بريزند.
.
.
.

اما آيا اين عضو محفل واقعيت را به ما گفته است؟؟

آيا محفلي ها اكنون در حال مذاكره با ماگل ها و تجهيز كردن خود با وسايل نظامي آنها هستند؟
.
.
.

با ما همراه باشيد

به زودي همه چيز فاش خواهد شد...

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
جدیدترین خبرها

آیا محفلی ها دست به دامان مشنگ ها شده اند؟؟؟

عجیب است،
این هم مکالمه ای در این مورد بین یک زوج جوان پرسی ویزلی(یکی از بهترین و وظیفه شناس ترین کارکنان وزارتخانه) و همسرش پنه لوپه کلیر واتر

- نه من شنیدم چندتا مشنگو عضوه محفل کرده!
- تو مطمینی؟ آخه چطور ممکنه؟
- نمیدونم ولی همه جا شایعه شده حتی از آرتور هم پرسیدم ولی جواب درستی بهم نداد...
- اوه عجیبه ولی فکر نکنم اعضای محفل اجازه ی همچین کاری بهش بدن مشنگا چطور میتونن درمقابل ارباب جبهه تشکیل بدن؟
- منم از همین تعجب کردم..
- پرسی، به نظرت ارباب خبر داره؟
- خبر داشته باشه، مگه مشنگا چیکار میتونن در مقابلش بکنن؟
- اینم حرفیه ولی این موضوع کمی مشکوکه؛ شاید نقشه محفله؟
- نمیدونم ولی تا مطمین نشم دربارش نمیتونم چیزی بگم.

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
اطلاعیه شماره 2

ملت محفل و مرگخوار و بیکار
همانا پس از افشای اسناد تاریخی که دامبلدور و محفل را زیر سوال برد، یکی از سرهای سابق محفل که توسط ارباب هرکول صفت جدا شده بود، دوباره رویید!

این عضو معلوم الحال در رویش دوباره ی خود ضمن نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی سعی در پنهان نمودن لکه های ننگ محفل و دامبل نمود ولی چون بسیار ریزه میزه بود و لکه های ننگ هم بسیار گنده منده بودند موفق به پوشش دادن تمامی لکه های ننگ نشده و بخش عظیمی از این لکه ها همچنان آشکار ماندند.

جیمز سیریوس پاتر در پست خود اکاذیب فراوانی منتشر نموده که در این برهه از زمان بنده نیاز و حوصله ای به پاسخ دادن به آنها نمی بینم.
لکن تنها موردی که برای افشا کردن و بی آبرو کردن این عضو معلوم الحال قابل ذکر است را بدین شرح اعلام می نمایم تا درس عبرتی باشد برای سایرین.
ایشان در ابتدای پست خود لینکی تحت عنوان "این یکی سند مهم تر تاریخی" داده و ادعا می نمایند که این لینک به پستی از ایشان که حاوی اسناد مهم تر تاریخی است ختم می شود.
این در حالیست که به رغم این ادعا ما با دنبال کردن این لینک به پست کاربر مورفین گانت می رسیم که واقعا باید گفت عجیباً غریبا و یعنی که چه این کارها؟!

هدف این ناشر اکاذیب از این کار چیست؟
آیا هدف از این عمل قبیح یک سرقت ادبی نیست؟
آیا جیغک قصد ندارد با این کار پست یک مرگخوار زحمت کش قشر کارگر را که با دست هایی پینه بسته پستش را تایپ نموده بالا بکشد و به نام خود ثبت کند؟
آیا هدف جیغز دزدیدن شناسه ی مورفین گانت است؟
آیا جیمز قصد دارد با این کار آبروی چندین و چند ساله ی مرگخوار خوشنامی چون مورفین گانت را در جامعه ی جادویی ببرد؟

جیغ چه پاسخی برای این کار زشت خود داشته و با چه توجیهی می تواند افکار عموم ملت پاک جادوگران را پاسخ دهد؟
آیا با عقل آدمیزاد جور درمی آید که مثلا جیمز بگوید من پست زده ام ولی پستم نیست و تبدیل به پست مورفین شده؟! آیا این ادعا مضحک و خنده آور نیست؟
آیا صحیح است که تنها اسم جیمز سیریوس پاتر را که به عنوان آخرین فرستنده ی پست در تاپیک تنبیه سرای هاگوارتز ثبت شده است را به عنوان سندی مدعی بر درستی حرف های این وفادار به دامبلدور بدانیم؟
اگر اینجور است و جیمز آخرین فرستنده است؛ پس کو پستش؟ما که پستی نمی بینیم!

آیا صحیح است که این را اشکالی از جانب cms برتر؛ زوپس قهرمان پرور؛ این سیستم از همه بهتر بدانیم؟!!! کلا و حاشا! و ای توبه و تقصیر که ما زوپس قهرمان یگانه cms برتر دوران را مقصر بدانیم!
چطور می شود که زوپس برای همه بدون اشکال کار می کند ولی عدل! برای پسر کله زخمی می پکد؟!
این ادعا نیز بسیار دور از ذهن و مضحک و خنده دار است.

پس حقیقت چیست؟
واقعیت کدامست؟
آیا سیاه، سیاه است یا سفید سیاه است؟ و داستان این پست نامرئی و بلکم نامردی چیست؟
چه کسی پرده از این راز سر به مهر خواهد افکند و به روزهای دهشتناک سرگردانی پویندگان راه حقیقت پاسخ خواهد داد؟
بی شک دکتر مورفین گانت (دارنده ی دکترا و فوق تخصص تزریقات از دانشگاه دراگسنتر بوگوتای کلمبیا) برای پاسخ به همین سوال اینجاست!

حقیقت این است که اصلا پستی در کار نیست!
این پسرک بنگاهی گرگینه صورتی شیاد با همکاری پدرش یعنی وبمستر اصلی که همان کله زخمی بوده و باطنش از ظاهرش بر همگان آشکارتر است، دست به یکی نموده و فقط نام جیغک را بر روی پست مرگخوار گانت وصله کرده اند و خبری از پست نیست! اینان توطئه ای چیده اند تا علاوه بر زیر سوال بردن مورفین گانت مظلوم، اسناد تاریخی وی را نیز زیر سوال برده و اذهان عمومی را مشوش کنند و زهی خیال باطل که مورفین از توطئه ها نمی هراسد و تشت رسوایی این پدر و پسر معلوم الحال را بر زمین می کوبد.

اینجانب در پایان از اذهان عمومی به خاطر مشوش نشدن و همراه شدن با ما تشکر می کنم.
همچنین تشکر می کنم از ارباب چون ارباب است و وظیفه ی هر مرگخواری است که هر 8 ساعت یک بار دو قاشق از ارباب تشکر کند!
و همچنین تشکر ویژه دارم از ایوان روزیه چون یک مدیر مرگخوار درستکار است که در برابر دیکتاتوری وبمستر می ایستد و نمی گذارد در این سایت تقلب بشود. همچنین از ایشان تقاضا دارم به تاپیک تنبیه سرا رفته و همان اسم جیمز را هم پاک کند و اگر احیانا پستی هم بود (که نیست) آن را هم پاک کند و شیفت دیلیت کند که اذهان عموم مشوش و تشویش و نشر اکاذیب و افترا و مغشوش نشود.
و همچنین از همینجا بر علیه جیمز سیریوس پاتر اعلام جرم کرده و از دیوانه سازان زحمتکشی که با دستان گندیده و پینه بسته ی خود به صورت خستگی ناپذیر و شبانه روزی در آزکابان روح مجرمان و متقلبان را می مکند، تقاضا دارم بیایند این جیغ را هم ببرند بمکند و عموم ملتی را از تشویش اذهان برهانند.

پ.ن: بنده هم اکنون متوجه شدم در پروفایل این کاربر نیز هیچگونه اثری از پست مذکور نمی باشد و این نیز دلیل دیگریست بر درستی مدعای ما. همینجا اعلام می کنم که کافیست یک پست دیگر در تنبیه سرا بخورد تا آن نیمچه نام جیغ هم از یاد و خاطره ها محو گردد و حقیقت پیروز گردد.

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۱/۴/۲۴ ۱۰:۵۳:۳۰
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۱/۴/۲۴ ۱۱:۰۱:۴۷

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۳:۲۵
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
واقعیت این است!
واقعیت این است!
واقعیت این است!

خبرنگار سیاه میکروفون رو جلوی لرد گرفت.
-تست میکنیم...لطفا حرف بزنین!

ارباب با فریادی مخوف میکروفون را به دور دستها پرتاب کرد!
-جونور ابله.حالا لازمه با صدای ارباب تست کنین؟من با این عظمت و شکوه, این تو یک دو سه کنم؟:vay:

حساب کار دست خبرنگار آمد و محترمانه تر شروع به پرسیدن سوالاتش کرد.
-لرد سیاه, درمورد ادعاهای اخیر جیمز سیریوس پاتر چه توضیحی دارین؟

لرد که از پرتاب میکروفون پشیمان شده بود با اکیویی آنرا فراخواند و شروع به صحبت کرد.
-به نام سالازار کبیر...اولا این جوجه در حدی نیست که بخواد ادعایی کنه.میزنیم تو سرش خفه میشه.ولی به هرحال برای روشن شدن اذهان عمومی(که شرط میبندم جیمز معنی این کلمه رو نمیدونه)توضیحاتی ارائه میکنم.

ضمن تکذیب شدید نوشته های مورفین گانت و اظهار تاسف از اینکه مرگخواری مثل مورفین, بهداشت رو رعایت نمیکنه باید بگم سلامتی مرگخواران برای ارباب بسیار مهمه.همینجا ازشون میخوام همیشه دستمال همراه داشته باشن.
در مورد چرندیاتی که این بچه سر هم کرد...
اول در مورد تاریخ عضویتش گفت...خب یکی نیست بهش بگه بچه جون...تو دو روز بعد عضویتت ارباب رو دعوت به صرف شام نکردی؟(اسنادشم موجوده)...کردی دیگه...در نتیجه تو میخوای سال 84 عضو شده باش یا 45...به هر حال ارباب اون موقع ارباب بوده و تو عددی نبودی!و مورفین هم دایی اربابه و از ایشون بزرگتر...در نتیجه میتونه اون دامنه و کسر و انتگرال و اینا رو دوباره حساب کنه و ببینه نتیجه حرف ارباب چی میشه.
ضمنا ازشون بپرسین نتیجه دوئلشون با مورفین چی شده بود؟ارباب داور اون مسابقه بود...ولی نتیجه رو فراموش کرده!:zogh:
ما عضوی داشتیم به نام توحید ظفرپور!محبوب همه اعضا.شما برین از همین پاتر کوچیکه بپرسین که کی این عضو پرشور, مهم و تاثیر گذار و مفید رو از سایت زده کرد؟نه, من همینجا میشینم شما برین بپرسین.تازه در مورد ویلیام ادوارد و مالدبر و بقیه هم مشکوکم.تحقیقاتمو ادامه میدم.مطمئنم یه جایی به همین جیمز میرسم!البته ایشون هنوز درمورد اسم خودشون هم مطمئن نیستن.تو معرفی شخصیتشون چند بار اسم خودشونو بصورت "جمیز" نوشتن.

گزارشگر که از دادن میکروفون به لرد پشیمان شده بود سعی کرد با لبخندی ملیح میکروفون را لرد لرد بگیرد...ولی با شنیدن صدای فش فش تهدید آمیزی که از نقاط نامشخص ردای لرد به گوش میرسید منصرف شد.

لرد ادامه داد:
-یه چیز دیگه هم گفته بود...چی بود؟اهان!
نقل قول:
من 1027 تا دارم که تازه با این یکی میشه 1028 تا! و همه شونم همواره در راستای خدمت صادقانه به جامعه ی جادوگری و مردم شریف و عزیز این مرز و بوم بوده،

خدماتش چی بوده الان؟یه شکلک جیغ به سایت اضافه کرده...با اون رفیق نابابش یه بنگاه کلاهبرداری زدن.اینجا!.
و البته مهمترین خدمتش به جامعه جادوگری اینه:مدال افتخار جیمز

نقل قول:
و ضمنا من وبلاگ دارم!
اون نداره!!!

بله...بله...یک وبلاگ آپدیت و به روز و بسیار بسیار فعال!خواننده های وبلاگش داشتن یه آگهی "گمشده" براش تنظیم میکردن.
ضمنا مطمئن نباشه که ارباب وبلاگ نداره.به کوری چشم ایشون ارباب آدرس وبلاگشو میده:وبلاگ لرد سیاه
امیدوارم از مطالب مفیدش لذت ببرن.

صحبتهای لرد سیاه در حالی به پایان رسید که خبرنگار مدتها بود به خانه اش رسیده بود.
-ژن...من اومدم...مشاحبه با ارباب تموم شد.البته اون هنوژ داشت حرف میژدا.شاعت کاری من تموم شد برگشتم.آدمو مژبور میکنن ژلوی دوربین کتابی حرف بژنه...خب من اینم.منو همینژوری قبول کن.شرا شعی میکنی عوژم کنی؟!احشاش حقارت کردم!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۱

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
اطلاعیه تر!

واقعیت چیست؟
حقیقت کدامست؟
آیا جبهه ی سفید واقعا سفید است؟
آیا جبهه ی سیاه واقعا سیاه است؟
دامبلدور شایسته ی خدمت است یا لرد سیاه؟ مساله اینست!

ای مرگخواران پست و کثیف و معصوم!
اگر می خواهید از حقیقت تاریخ و دامبلدور و لرد سیاه آگاه شوید این یکی سند مهمتر تاریخی را مطالعه کنید و آنگاه در مورد انتخاب جبهه تصمیم بگیرید زیرا...
این سند جنایت پهلویست!!!

لازم به ذکر است که این سند توسط آن یکی از شاهدین واقعه یعنی جیمز سیریوس افشا شده است و لازم به ذکر است که جیمز قدیمی ترین عضو سایت است و حتی از هری پاتر اورجینال هم قدیمی تر است زیرا تاریخ گرفتن نقش کله زخمی 25 فروردین 1385 است ولی تاریخ گرفتن نقش جیمز 10 دی 1348 است! این هم مدرکش، خودتان ببینید:

پروفایل جیمز سیریوسپروفایل مورفین > پروفایل بابا عله

این یعنی جیمز هم دقیقا به اندازه مورفین گانت خیلی قدیمی است و خیلی هم بیشتر حتی و حرفش خیلی سندتر است چون معتاد نیست. پس به حرفش بیشتر گوش کنید و اسنادش را خیلی باور کنید که او خیر و صلاح شما را می خواهد و مورفین شر و تباهتان را!

تازه اون علامت بزرگتر مساویه هم درست نیست. اون باید بزرگتر باشه، نه به دلیل اینکه من خفن ترم فقط، بلکه چون من قدیمی تر و جنتی ترم، اما خب چه کنیم که با نامردی منو دهه 40 ای کردن، ما مال خیلی قبل تریم! قضیه برمیگرده به خیلی قبلا تر از سال 1348! وقتی که من...

( در این لحظه، تصویر می چرخد و صدای جیمز کم میشود و قطع می شود و تریپ فلش بک می شود و تصویر رنگ آبی که از شیر زنگ زده بیرون می آید می شود و زمان قدیم می شود.)

زمان قدیم:

- اینجا خیلی سایت باحالیه مورفین من عضو شدم اینجا رول میزنم بعد همه بهم میگن ارزشی خیلی باحاله تو هم بیا بنویسیم و اینا! :hungry1: :kiss:

مورفین دماغش را با آستینش پاک می کند و به جیمز که پشت سیستم در حال انجام تکالیف هاگوارتز است خیره می شود.
بعد از دقایقی دست هایش را به شلوارش می مالد و آب دماغش را بالا می کشد و می گوید:
- بده منم بازی کنم.

جیمز می گوید نه نمیدهم تو بازی کنی تو خرابش میکنی تازه تو که اسم نداری و ایفای نقش نمیکنی که
(توضیح نویسنده: چون تو فلش بک زمان قدیم قرار داریم، این قسمت با سبک نوشتار ارزشی و بدون پاراگراف بندی و علامت نگارشی و اینای جیمز توصیف میشه! )

مورفین می گوید خب برای منم اسم بذار که بیایم و باشم در آنجا.
و بعد این جیمز است که برای مورفین اسم مورفین را انتخاب میکند و شمشیر گریفندور را بر شانه اش می کوبد و وقتی بازوی قطع شده ی مورفین وسط اتاق اینور اونور می پرد جیمز می گوید که زین پس تو نیز وارد سایت شو و خودم هم برایت معرفی شخصیت مینویســـ....خرررررررر.. برفــــــــک...پارازییییییییییییت..قطــــــــع!!

زمان جدید

و بله!
و شد آنچه باید می شد!
حالا فهمیدید که باید به من خیلی اعتمادتر کنید!

ویرایش: تازه اون معتاد مفنگی فقط 273 تا پست داره که 400 تاش رو تو زیرسایه شون چاپلوسی ارباب پلیدشو کرده! ولی من 1027 تا دارم که تازه با این یکی میشه 1028 تا! و همه شونم همواره در راستای خدمت صادقانه به جامعه ی جادوگری و مردم شریف و عزیز این مرز و بوم بوده، به این صورت یعنی:

مردم شریف و عزیز این مرز و بوم
-------------------------------------
مرگ و میر خورا و ولدک

که منظور من دامنه ی کسر بالا تعریف میشه، یعنی:
{مرگ و میر خورا و ولدک} - مردم شریف و عزیز این مرز و بوم :دامنه

و ضمنا من وبلاگ دارم!
اون نداره!!!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ جمعه ۲ تیر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
دینگ دینگ دینگ!
ساعت 15! اینجا لیتل هنگلتون است! صدای خانه ی ریدل؛رادیو مرگخوار.

ضمن عرض سلام خدمت شنوندگان عزیز و سیاهی دوستان، اینجانب رابستن لسترنج اخبار امروز خانه ی ریدل را به اطلاع شما عزیزان می رسانم.

- بازدید ارباب تاریکی از نیروگاه اتمی.
ارباب لرد ولدمورت کبیر همیشه جاوید در بازدید از نیروگاه اتمی سیاهان و روند ساخت بمب جدید جادویی ضمن انتقاد از میزان بُرد بمب های این نیروگاه خواهان اصلاح این نقیصه شده و فرمودند:"کروشیو ایوان! مگه قرار نبود نسل چهارم بمب جادویی قاره پیما باشه؟پس چی شد؟ این ماسماسک که تا در خونه ی دامبلم به زور میره!"
ایشان در ادامه به تشریح مواضع مرگخواران با ورد سکتوم سمپرا پرداخته و کل نیروگاه را به خاک و خون کشیدند!

- آلبوس دامبلدور خواهان سرنگونی لرد سیاه شد!

رییس محفل ققنوس که در آخرین دوئلش با لرد سیاه به سختی دچار آسیب شده و جفت دست و پاهایش مثل کتاب 6 جزغاله شده بود، امروز پس از 6 ماه بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه و 4 ماه بستری در بخش مراقبت های عمومی مرخص شده و به خانه ی گریمالد بازگشت. وی در مراسمی که به مناسبت بازگشت و همچنین بازنشستگی وی از سوی اعضای محفل برگزار شده بود، گفت:"تام و نوچه هاش باید بفهمن که نمی تونن در مقابل محفل و وزارت و جامعه ی جهانی و آزادی و دموکراسی و عشق و اکسپلیارموس دووم بیارن و روزی خواهد رسید که تام سرنگون میشه و سفیدی و ققنوس و ریش بر جهان حاکم میشه. من با تمام توانم و تا وقتی که حتی یک نفر در محفل بهم وفادار باشه رییس محفل می مونم و با بدی ها می جنگم!" وی پس از مشاهده ی عبارت «جشن بازنشستگی دامبلدور» بر روی بنر مراسم فریاد زد:"کدوم ننه مرده ای جرات کرده برای من جشن بازنشستگی بگیره؟ شماها خیال کردین چون من پیر شدم،کاری از دستم برنمیاد؟ من آمادگی هزارتا جوون رو دارم! حالا که اینجور شد همین الان یه تنه میرم تام رو سرنگون می کنم و میام! بهتون نشون میدم که دود از کنده بلند میشه!"

گزارش ها حاکی از این است که پای وی در خروج قهرآمیزش از خانه گریمالد به ریشش گیر کرده و از پله های طبقه ی دوم گریمالد سقوط کرده و هم اکنون در بخش شکستگی های بیمارستان سنت مانگو بستریست و دست کم تا 6 ماه آینده مرخص نخواهد شد.

- دفترچه های آزمون سراسری ویژه ی داوطلبان مرگخواری توزیع شد.

آنتونین دالاهوف؛ رییس سازمان سنجش خانه ریدل ضمن اعلام این خبر، از همه ی متقاضیان خواست ظرف 10 روز آینده دفترچه را تهیه نموده و پاترونوس های ثبت نام خود را به آدرس خانه ریدل بفرستند.
وی همچنین از افزایش 20 درصدی ظرفیت آموزشگاههای مرگخواری خبر داده و افزود:"علاوه بر افزایش ظرفیت، ما تعدادی رشته ی جدید هم برای داوطلبان امسال در نظر گرفتیم که از جمله ی اونها می تونم به «شکنجه های باستانی» با سه گرایش شکنجه ی محفلیان،مشنگان و گندزادگان اشاره کنم." رشته های «روش های بهره کشی از موجودات جادویی» و «اصول طراحی و اجرای حکومت اربابی:علوم سیاسی سیاه» از دیگر رشته های جدید این آموزشگاه هاست.

و در ادامه...
اخبار کوتاه خانه ی ریدل:

- کشف و ضبط 15 کیلوگرم پودر مشکوک از مورفین گانت در مرز فرانسه و بازداشت موقت وی توسط وزارت سحر و جادوی فرانسه. مورفین ادعا کرده که این ها پودر پرواز است.
- برملا و خنثی شدن پنجاه و سومین طرح کودتای لودو و روفوس بر ضد ارباب توسط هوگو ویزلی.این دو مرگخوار به مدت 24 ساعت بدون غذا در آبدارخانه حبس شدند.
- تصویب طرح ریاضت اقتصادی به دستور ارباب لرد ولدمورت کبیر و کاهش 85 درصدی حقوق مرگخواران.مرگخواران ضمن راهپیمایی در حیاط خانه ی ریدل از این طرح هوشمندانه حمایت کردند.
- بزرگداشت سالگرد افتتاح حفره ی اسرار توسط سالازار اسلیترین کبیر. در این مراسم که در سالن همایش های خانه ریدل برگزار شد، جمعی از مدیران سایت، مسئولان هاگوارتز و جادوگران سیاه و سالازارشناسان از سرتاسر جهان حضور به هم رسانده و از خدمات و آرمان های این جادوگر بزرگ تقدیر نمودند.

شنوندگان گرامی! هم اکنون به پایان این بخش از خبرها رسیدیم. ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای لردسیاه، خواهشمندم به ادامه ی برنامه های رادیو مرگخوار توجه فرمایید...

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.