هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: دیروز ۱۵:۴۳:۳۹

erfanemi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵:۱۳ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۱۳:۲۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
جارو، رنگ، عصبانی، نخ، رعدوبرق، شاخه، دست، اژدها، پشمک، سیاه

سطل رنگ‌ها را به رویش پاشید. هیچ سطل سیاهی میانش نبود ولی ترکیب آن رنگ‌ها به‌شدت به چشمش سیاه می‌آمد. او نمی‌خواست با او رو به رو شود، نمی‌خواست حتی بویش را بشنود، ولی آن لعنتی هر کاری را برای عصبانی کردنش می‌کرد. آن عوضی با آن مو های پشمک‌مانندش، با آن جاروی فراشی لعنتی رعد و برق مانندش که تمام طول روز و شب در دستش بود. ذهنش از همه جهات فروپاشیده بود، دیگر هیچ نخ امیدی برایش باقی نمانده بود و با دیدن این پسرک حال و روز درخت وجودش را بدتر و شاخه‌هایش را خرد تر می‌کرد. او از آن بچه اژدهای تخس درونش بدش می‌آمد.
دستش را بلند کرد، آن چاقوی زرینش را بلند کرد و درون آن بچه فرو کرد، دیگر آن نبود. او هم دیگر نبود.

مطمئنم که وقتی وارد ایفا بشی خیلی بهتر میشه نوشتنت. الان هم بدک نبود.
تایید شد.

مرحله بعد: گروهبندی

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۰ ۱۱:۰۶:۴۷

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴:۲۰ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳

Violet_Potter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۷:۲۱ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۲:۳۷:۵۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
جارو، رنگ، نخ، رعد و برق، شاخه، دست، سیاه

شبی تاریک و خوفناکی در هاگوارتز بود قطره های باران نم نم به پنجره خوابگاه دختران گروه گریفیندور، برخورد می کرد.سارا که در تختش نشسته بود و داشت رمانی جادویی را میخواند چون، خوابش نمیبرد.وقتی صدای رعد و برق یکدفعه در کل محوطه بیرون پیچیده شد سارا نزدیک به پنجره شد و با دستش پرده ای که قرمز و زرد رنگ بود و پایینش نخ کش شده بود را کمی کنار زد و با کنجکاوی بیرون را تماشا کرد.
حوصله اش سر رفته بود و حتی رمان هم باعث رفع حوصله رفتگی اش نمیشد.
تصمیم گرفت که به بیرون از خوابگاه برود با اینکه قانون منع رفت و آمد شده بود ولی این جلوی رفتنش را نمیگرفت.از تختش پایین آمد و دزدکی و یواشکی بدون اینکه کسی متوجه بشود از خوابگاه و راهرو رد شد و در را به آرام و بی سر و صدا باز کرد و بیرون رفت.
انگار چیزی در ذهنش بود...آها جارو با ارزشش! که وقتی در حال پرواز کردنش باهاش بود در یکی از درخت های جنگل ممنوعه افتاده بود و لای شاخه ها گیر کرده بود، برای اینکه بدستش آورد از محوطه هاگوارتز رد شد و به جنگل ممنوعه رسید جنگل خیلی سیاه و نمور و تاریک بود با اینکه چیزی را نمیدید ولی در حال قدم زد در بین درختان بود و چندین دقیقه گذشت و بالاخره درختی را دید که جارو بلندش در شاخه آن گیر کرده و از خوشحالی ذوق کرد و با دستانش به سختی جارو اش را از شاخه بیرون آورد.

می‌تونست بهتر باشه، مطمئنم که وقتی وارد ایفا بشی خیلی پیشرفت میکنی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۰ ۱۱:۰۵:۲۲

پاسخ بازی با کلمات
پیام زده شده در: ۲۲:۱۲:۳۹ جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

Suji

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴:۲۳ جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۰:۲۶:۴۱ شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
یکی بود یکی نبود غیر از اون (اژدها) ی بیچاره توی اون اسمون (سیاه)(رنگ) و (پر رعد و برق) هیچ کس نبود
اژدها همینطور که مثل 40 روز قبل درحال پرواز بود داشت، از اون اسمونم رد میشد که یه( نخ) قرمز رنگ میبینه
برای دنبال کردن اون پایین تر و پایین تر میره و از ابر ها رد میشه و اونقدر پایین میره که به موجوده کوچولو و بامزه میرسه
_هوی بچه اسمت چیه
+( پشمک)، اصلا اسم منو چیکار داری دزدی؟ بیایی جلو همین (شاخه) رو میکنم تو چشت
شاخه ای که کنارش بود رو بر میداره و به حالت تهدید جلوی اژدها میگیره
اژدها که دستای کوچولو رو میبینه و متوجه ترسش میشه میخنده و و براش( دست) میزنه
_ میتونیم باهم دوست بشیم
پشمک (عصبانی)( جارو) که بزگتر از شاخه بود روبر میداره و دنبال اژدها میوفته
+ کی برای یه دوستی یه بچه رو میترسونه نره غول ادب نداری؟
_ چته پشمک من که کاری نکردم خودت ترسیدی

می‌تونستی بهتر بنویسی، ولی بازم نمی‌خوام که ردت کنم. فقط فراموش نکن که نمی‌تونی جملات رو بدون علائم نگارشی رها کنی و بری. حتما سعی کن با نقطه، علامت تعجب، علامت سوال یا... بهشون پایان بدی، یا با ویرگول و امثالهم به جمله بعدی وصلشون کنی.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ ۲۳:۰۹:۰۴

Suji c

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶:۰۷ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
جارو، رنگ، عصبانی، نخ، رعدوبرق، شاخه، دست، اژدها، پشمک، سیاه

لینی دستشو دراز می‌کنه و به نشانه‌ی دلداری رو شونه‌ی اژدهای سیاه رنگ می‌ذاره. البته لینی در برابر این اژدهای غول‌پیکر به قدری کوچیک بود که احتمالا اژدها اصلا حتی متوجهش هم نمی‌شه. از طرفی رعد و برقی که آسمون عصبانی بر سرشون خالی می‌کرد و حتی موجب شکسته شدن شاخه‌ی درختی می‌شه که رو به روشون قد علم کرده بود هم کمک بیشتری در جهت آروم کردن اژدها نمی‌کرد. اژدها همین‌طور بی‌وقفه اشک می‌ریخت. لینی با خودش فکر می‌کنه شاید اگه پشمک داشت، اژدها با خوردنش می‌تونست کمی آروم بگیره. اما نه لینی پشمک داشت و نه فروشگاهی برای فروش پشمک در اون حوالی وجود داشت. بنابراین لینی به تنها کاری که از دستش برمیاد اکتفا می‌کنه. نشستن کنار اژدها که حداقل بتونه تنها نیست.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸:۲۲ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

Blossom

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹:۴۴ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱:۱۱ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با صدای رعدو‌برقی که به طور ناگهانی زده شده بود از جا پرید و سرش محکم به میز خورد. اهی کشید و چشم غره ای به خواهرش که ریز ریز میخندید رفت.

_عصبانی نشو داداشی.پوستت چروک میشه ها.

دختر با صدای بازیگوشی گفت و سپس به سمت اژدهای سیاه رنگی که جلوی شومینه خوابیده بود رفت و شروع به قربون صدقه رفتن آن شد.

_این چلغوز فدات بشه خوشگل مامان.گوگولی من کیه؟
_چلغوز رو با من بودی پشمک؟
_مگه دروغ میگم؟ همه‌ش سرت تو کتابه. بابا یه جارو سواری‌ای؛ یه
طلسم قطع دستی چیزی یادت بگیر حداقل.
_پس فردا که از هاگوارتز به‌خاطر مردود شدن درس‌ها اخراج شدی و آینده‌ت به یه نخ وصل بود بهت میگم کی‌ چلغوزه.

دختر چشم هایش را درحدقه چرخاند و دوباره به پشمک خوردن مشغول شد...

جالب بود.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ ۲۱:۵۴:۴۷

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹:۰۶ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

Enfj

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵:۰۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۰:۳۶:۴۱ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
پشمک، جارو، عصبانی، اژدها، رعد و برق، سیاه، دست

نزدیک کریسمس بود. پدر و مادر جورج، یک بسته "پشمک" و آخرین مدل"جارو" را برای او خریده بودند. من هم در فکر و خیال خودم بودم. که یکهو دارلا با شوق فراوان اومد پیش ما.
- بچه ها یه کتاب جدید تو کتابخونه دیدم. در مورد موجودات جنگل ممنوعه هست. اوردمش شماهم ببینید. این جا رو نگاه یه "اژدها" "سیاه" و قرمز خیلی بزرگ که هروقت احساس خطر کنه یا "عصبانی" بشه، هوا طوفانی میشه و "رعد و برق" های بسیار بزرگ به وجود میاد.
- چه جالب! بگذریم...
-چی چیو بگذریم جورج شاید واقعی باشه راستی تو مگه اولین بارته که پشمک میخوری؟ کل "دست" و صورتت پشمکیه.
- اینو ولش بیاید بریم پیش هاگرید شاید چیزی در این مورد بدونه.
- سلام بچه ها چخبراا؟
- عه سلام فلورا، داشتیم درمورد یه اژدها که تو جنگل ممنوعه است با جورج و تام حرف میزدیم الانم میخوایم بریم کلبه هاگرید.
-خب پس منم میام
رفتیم سمت کلبه بعد از حال و احوال ماجرا اژدها رو گفتیم و او گفت
- قرن هاست که دیگه کسی اون رو ندیده. ولی خیلی قدرتمند و قوی بوده.
-باشه خیلی ممنون
- بیاید بریم پیش پروفسور دامبلدور اون بهتر میدونه.
- اوکی
بعد از کلی حرف تکراری تصمیم گرفتیم شب 4 نفری بریم سمت جنگل ممنوعه با توجه به گفته دامبلدور ممکنه هنوز وجود داشته باشند.
- هی بچه ها حس بدی دارم بیاید برگردیم.
- تا اینجا اومدیم جورج تو دوست نداری برگرد.
-هیسسسس جورج ، دارلا اونجارو نگاه کن این همون اژدها نیست؟
-خیلی شبیه اشه بزار نگاه کنم
- بچه ها فک کنم حق با جورج بیاید برگردیم
یک لحظه حس کردم هوا داره سردتر میشه. سرمو آوردم بالا که دیدم اون اژدها بالا سرمونه نفسم بند اومد توان حرف زدن و درآوردن چوبدستی ام رو هم نداشتم.
- تام، تا ا ممم... یا.. خخدااا... بچ.. بچه ها بییا..ید فرار کنیم الان رعد..برق میشههه
-وااییییییییی
-تامممم صدامو میشنویییی
برای یه لحظه از تو شوک در اومدم و شروع کردیم با بچه ها با تمام قدرت دوییدیم اگه رعد و برق میخورد قطعا کارمون تموم بود. پشت سرمو نگاه کردم جایی که اژدها بود انقد نور بود که نفهمیدم چیشد. نزدیکای قلعه که شدیم نفسی تازه کردیم.
-از اول نباید میومدیم به من که گوش نکردید.
-حالا که زنده ایم بیاید بریم خوابگاه که خیلیی خوابم میاد... فک کنم دیگه خیلی طولانی نوشتم مگه نه؟ 😂

دقیقا. این‌بار دیگه خیلی طولانی شد.
تا الان اینقد برات سخنرانی کردم که به نظرم بقیه‌شو بذاریم برای وقتی وارد ایفای نقش شدی. ولی تلاشت رو تحسین می‌کنم. امیدوارم وقتی وارد ایفای نقش شدی هم همینقد پرشور و انرژی باشی.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ ۲۱:۵۲:۵۹

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰:۳۱ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

Enfj

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵:۰۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۰:۳۶:۴۱ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
جارو، اژدها، عصبانی، سیاه، دست، رعدوبرق، شاخه

روز مسابقه بود. و مثل همیشه آماده بودم ولی باز یه چیزی اذیتم میکرد. بیخیالش شدم و رفتم پیش گروه همه با جارو هامون آماده بودیم. ولی اون احساس هنوز داشت اذیتم میکرد کم کم داشتم اعصبانی میشدم که با صدای جورج به خودم اومدم
-هی حواست کجاست؟ بیا دیگه
-آها باش اومدم.
شروع کردیم به پرواز هنوز یذره هم نگذشته بود که هوا بارونی شد. رعد و برق شروع شد درخت ها و شاخه تکون میخوردن اون احساس داشت بیشتر میشد یه صدای مبهمی میشنیدم تشخیص دادم امیلیه
-کلارا گوی... گوی جلو توعه میتونی بگیریش بدوووو.
سرمو اوردم بالا دم یه اژدها سیاه خیلی بزرگ بود. کم کم داشت حالم بد میشد دستمو دراز کردم گوی رو بزور گرفتم و بعدش دیگ نفهمیدم چیشد و از حال رفتم. وقتی بهوش اومدم تو درمانگاه مدرسه بودم.
-خیلی نگران شدم چی دیدی مگه؟
- یه اژدها، یه اژدها سیاه
-واقعا؟!! میگفتن اون تو افسانه هاست. تو یه کتابی درموردش خوندم.
-اون کتاب همراهته؟
-نه ولی میتونم برم برات بیارمش. تو استراحت کن تا من بیام
باشه ای گفتم و چشمام گرم شد و خوابم برد.

یه توصیه خیلی مهم! لطفا بعد از ویرایش ناظر یا مدیر، مجددا پستت رو ویرایش نکن و به جاش پست جدید بفرست. چرا؟ چون اصولا ناظرا و مدیرا وقتی به یه پستی جواب بدن، دیگه چون قاعدتا "جواب داده شده" محسوب می‌شه، دوباره برنمی‌گردن اون پست رو چک کنن تا یهو ببینن عه، دوباره باید بهش رسیدگی کرد! بنابراین به احتمال زیادی یه گوشه می‌مونه و جوابی نمی‌گیره در حالی که تو در انتظار نشستی تا پاسخ دوباره بگیری. الانم من کاملا اتفاقی دوباره تاپیکو باز کردم و متوجه شدم تغییری تو پستت دادی و نیاز به رسیدگی دوباره داره.
با این حال هنوزم متاسفانه مورد دوم، یعنی متمایز کردن کلمات از سایر متن رو رعایت نکردی. اگه نمی‌خوای حتما لازم نیست رنگی یا بولد و... کنی. همین که کلمه رو داخل علامتی مثل " " بذاری یا پشتش * قرار بدی هم کافیه. ولی همونطور که قبلا هم گفتم، تا وقتی این موردو رعایت نکنی نمی‌تونم به داستانت رسیدگی کنم.

ضمنا بازم تکرار می‌کنم، با این که این یکی داستانت نسبت به قبلی خیلی بهتر شده و اگه کلمات رو متمایز می‌کردی با تخفیف تاییدت می‌کردم، ولی هم‌چنان خیلی خیلی داستانت رو سریع پیش بردی. من حتی نفهمیدم این اژدها یهویی اونجا چی کار می‌کرد که هیچ‌کس دیگه هم ندیدش! به جاش می‌تونی داستانو کم‌تر جلو ببری اما جزئیات بیشتری از واقعه بدی تا خواننده متوجه بشه چه اتفاقی داره میفته.

لطفا دوباره برگرد و فراموش نکن کلمات رو متمایز کنی، که در این صورت مطمئنم تاییدیه رو می‌گیری.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۹:۰۳:۵۴
ویرایش شده توسط Enfj در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۲۱:۳۵:۳۲
دلیل ویرایش: به علت رد شدن به عنوان دو دلیل
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۲۳:۵۰:۱۶

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷:۵۳ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

MARIAMALFOY

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۰:۵۴:۰۵ یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
از آکسفورد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جارو، رنگ، عصبانی،شاخه، رعدوبرق، دست،سیاه

او مو های سیاه رنگ اش را بست و به سمت کلاس بعدی اش به راه افتاد،کوئیدیچ! او یک سال اولی بود و این اولین بارش بود که قرار بود با جارو کار کند،او با خودش فکر کرد که اگر روز اول کنترل جارو از دست اش در برود چی؟ اگر جارو او را با خود ببرد و او گم شود چی؟ اگر رعد و برق بزند و به سمت یک درخت بیوفتد،آن موقع مو های نازنینش به شاخه ها گیر میکرد. این فکر ها او را عصبانی میکرد،برای همین نفس عمیق بزرگتری کشید و با اعتماد بنفس بیشتر به سمت کلاس راه افتاد...

تصورات متناسب با موقعیتی بود.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۹:۰۳:۴۶

سیبی بر زمین افتاد
جاذبه کشف شد
هزاران تن جان دادند
انسانیت شناخته نشد

_هافلپاف

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶:۰۶ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

اسلیترین

مالکولم ایلستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹:۴۶ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱:۴۵:۰۱ شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
جارو، رنگ، عصبانی، نخ، رعدوبرق، شاخه، اژدها

چون اوضاع اتاق زیادی متشنج بود و او هیچوقت تحمل اوضاع متشنج رو نداشت، از اتاق بیرون آمد. مریلا، خاله ناتنی اش سر گمشدن جاروی نیمبوس مدل 97 قدیمی که پدرش قبل از آنکه بمیرد به او بخشیده بود بسیار اوقات تلخی می کرد و همه رو گرفته بود به بار ناسزا و در مواردی، کتک!

مریلا، که از شدت عصبانیت رنگ صورتش قرمز شده بود و دچار تنگی نفس شده بود، یقه تیتاروس مادر مرده رو گرفت و به شدت کوبیدش به دیوار و با همان عصبانیت گفت:
- صاعقه منو گم کردی! امیدوارم رعد و برق بزنه به کمرت!
- خاله مریلا! چرا انقد عصبانی؟ یه جاروئه دیگه...
- یه جاروئه دیگه؟ نگاه من نکن انقد ریزه میزه ام. من یه زمانی کصافط کاریای اژدها رو تمیز میکردم. قبل ازینکه بتونم شلوارمو بکشم بالا دستام بوی پهن اژدها میداد. الانم شلوار تورو میکشم سرت.

بعد تیتاروس رو با کمی از زورش هل داد. همین کمی از زوری که زد مانند بلایی بر سر تیتاروس نازل شد و تا به خودش آمد، پخش زمین شده بود.

- سریع برام ازون نخای سه لایه محکم بیارید. میخوام از شاخه درخت جلوی خونه برعکس آویزونش کنم تا بفهمه به جاروی بقیه نباید دست بزنه!

--------------------------------
اگه کوتاه بود یا جاییش اشتباه بود معذرت میخوام.
چند وقته دارم توی سایت پست میخونم و بعد کلی فکر کردن تونستم اینو پستش کنم.
امیدوارم تایید بشه.

خوب بود. خوش‌حالم که تلاشتو کردی.

تایید شد.

ویرایش شده توسط Tiitaaroos_hepto_hypotter در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ ۲۰:۳۲:۲۹
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ ۲۱:۰۸:۲۴

جادویه باستانی_مشاجره_اتفاق_سالن اسلیترین_duel_ناشناخته_قدرت خاص
پیام زده شده در: ۱۳:۲۹:۰۹ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

Nicolas_Xa

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴:۰۶ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۱:۳۹:۵۱ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
روزی سالن اسلیترین[color] فردی به اسم : (Nicolas ) در حال قدم زدن بود که...
با یک از دانش اموزان اسلیترین به مشکل میخوره
دو طرف تصمیم میگیرند duel کنند
در حین duel جادو های زیادی رد و بدل شد ولی Nicolas با یک جادویه ناشناخته به دانش اموز حمله میکنه و متوجه میشه که یک قدرت خاص (جادوی باستانی) داره ...[quote]

شرمنده که دیر جواب می‌دم. فکر می‌کردم پاسختون رو دادم ولی گویا فراموش کردم رو دکمه ارسال بزنم!

متاسفانه نمی‌تونم این پستو تایید کنم. لطفا توی داستان بعدیت نکاتی که می‌گم رو رعایت کن:
- همه چیزو به فارسی بنویس و نه به انگلیسی یا با حروف انگلیسی.
- حتما این پست رو بخون و کلماتو متمایز از متن کن.
- داستانت خیلی خیلی خیلی کوتاهه و خیلی سریع از رو همه چیز عبور کردی و طوری به پایان رسیده انگار در حال نوشتن یهو خسته شدی و گفتی ولش کن و زدی رو دکمه ارسال. یکم بیشتر راجع به وقایع توضیح بده.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط Nicolas_Xa در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۵:۰۸:۰۵
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ ۲۲:۲۹:۱۴

gadoo daron hame hast
ama kesi ghodrat mand hast ke oon ro dark kone
Nicolas Valdi

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.