هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

خیلی بدم میاد از قدمت بخوام بگم چون ملاک کیفیت هست ولی خب از اونجا که حاجیتون هم کیفیت رو داره هم قدمت رو باید بگم که، یه نگا بندازید که این اکانت از کی ثبت شده. جدای از اینا، با هریاش بودم، با فیلی باستراش بودم اما من اَ اونا نبودم! همیشه آسلام رو بر چه میدونم روشنایی و این قرتی بازیا باید ارجحیت داد.

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):

ما والا ستاد ضد فمنیسم داشتیم با همین آقای "پروفسور" لسترنج که الان نشسته داره ساحره بازی میکنه، بله رودولف جان آدم نباید از گذشتش فرار کنه. جدای از این ستاد آزاد که در دل وزارت بود -شاید هم نبود و من صرفا دارم بی جهت اذهان عمومی رو متشوش میکنم برای حذف رقبا- حاجیتون 2 دور آزکابان دستش بود، متود زندانی کردن سیستمی و دادگا بازی و اینارو آوردیم وسط که ملت فک نکنن زندان جای سوسول بازیه. پاتو بذاری تو آزکابان تا اصلاح نکنیمت که بیرون نمیری دادا!

شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن‌های ایفای نقش:

من کلا آدم برجسته ایم، یعنی برجستگیم گاها نمایان میشه همیشه نمیشه دیدش. بحث برجستگی رو اگه بذاریم کنار میرسیم به سوابق. تا اونجا که مغز کار میکنه جدا از نظارت آزکابان، استاد بودیم تو هاگوارتز یه زمانی، هری شدیم و ناظر محفل، تو یه شورایی عضمون کردن که هنوز دقیقا نمیدونم داستانش چی بود، یه روز بلیط زدیم برای تفریح سالم که به ناگاه مدیرمون کردن. زمانه ی زیبایی بود ملت، اون موقع هر دلآر 23 گالیون نبود.

شرح برنامه‌های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه‌های وابسته:

طرح پ.د.ر.ا.م رو در دست احداث داریم، پرورش دایم رول از مرلین. این آقا مرلین، این پیامبر دروغین، که بالای ما پست زده قراره که دیگه پیام نبره. میذاریمش تو نآمازخونه به عنوان پیش نآماز، ملت رو پشت ایشون به صف میکنیم که با فضا و اتمسفر و صحنه ی رو به روشون قشنگ رولاشون پرورش بیابه!

طرح دیگر ما ساحره زداییه، بعله دوستان توضیح خاصی نمیدم مشخصه طرح چیه، اصلا بنده میبینم یک ساحره که ازش نام هم نمیبرم درخواست وزارت داده با خودم میگم چه بر سر این جامعه ی آسلامی اومده؟!

طرح دیگر ما بومی زایی هستش، هر کسی بومی نباشه میفته آزکابان من جمله دوست استرالیاییمون.

بیشتر از این طرح ها توضیحی داده نمیشن چون بسیار تاپ سکرت هستن ولی همه و همه در جهت ساخت جامعه ای به دور از آستاکبار و نفوذ عوامل غربی و شرقی هستن.

شعار انتخاباتی:

در های حاجی توپیا را باز کنیم!

پ.ن: ما سخنی با این مثلا جادوگران که خودنمایی بسیار میکنن و چن بار هی درخواست میدن برای شو آف کردن نداریم.
پ.ن2: زاخار وزیر ماست. (در خیالات مرلینگاه)

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

مرلین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۹ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۰۱:۴۲ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از بارگاه ملکوتی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 116
آفلاین
البته ما که در برابر وزیر اسمیت شانسی نداریم. جهت بازار گرمی آمدیم.

مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

یک پیامبر همیشه یک پیامبره! ما پیامبر به دنیا آمدیم و پیامبر هم عروج خواهیم کرد. لیکن مدتی پوسته ای بیرونی بر روح خود کشیده بودیم به نام های رون ویزلی و کنت الاف.
شما بنویس از اوایل 92

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):

دیگر از اینکه حامل کلمات مقدس هستیم بالاتر؟؟
در دولت قبلی ناظر موزه تاریخ جادوگری بودیم.

برجسته؟ چقدر وقیحانه واقعاً.
شهردار لندن هستیم هم اکنون.

چندی است که مردم به همین نیاز های سخیف دنیوی دل بسته اند و آزادی روح و روان را فراموش کرده اند. وظیفه اصلی دولت ما این خواهد بود که نه تنها دنیا، بلکه آخرت شما را نیز آباد کنیم. ما چنان آزادی و آرامشی - در زیر سایه سیاهی - به جامعه اعطا می‌کنیم که لذت ببرید.

دلا! تا کی در این زندان فریب این و آن بینی؟/یکی زین چاه ظلمانی برون شو تا جهان بینی!

شعار انتخاباتی:

ایمان، تقوا، عمل صالح!

شروع و پایان با ماست!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
از اونجایی که بار قبلی همین چند ماه پیش فرم پر کرده و بسیار کاندید با ثباتی می‌باشم، همون فرم رو داریم با افزایش نظارت ها که نشان از شایستگی بنده‌ست.

از 10/10/1396 ؛ دو سال و شیش ماه حدوداً.
یه دوره ای کوتوله بودیم، فیلیوس فلیت ویک. قبل ترشم از رفیق رفقای دامبل بودیم، الفیاس دوج.

خب، عضو کابینه ی کریس خدابیامرز بودیم که بعدش منتقل شدیم به دولت نظافت. ناظر کمکی آزک بودیم.

برجسته؟ والا آزکمون که خیلی برجسته نبود ولی هاگزمید و ریونکلاو و کینگزکراس رو فعلا داریم.

جادوگران را آسفالت میکنم! چیز... یعنی... کاری میکنم سهولت داشته باشن ملت. ولی جدا از شوخی، یه دستی به سر و روی اینجا میکشیم و تا حد توانمون هم سوژه میدیم ملت خودشون جهادی طور دست بگیرن کار رو دیگه.

شعار انتخاباتی:
شعارزدگی رو مشکل وزارت های قبلی دانسته و به همین دلیل، شعاری برنمی‌گزینیم و در عمل خود را ثابت می‌کنیم.

ویرایش شده توسط تام جاگسن در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۵ ۱۸:۰۱:۱۹

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
رودولف لسترنج اینجاست نه برای فقط ثبتنام...بلکه مثل جد بزرگوارش، برای وزیر شدن...فرار کنید!

کمالات قمه غر کمالات نمود کمالات غر وفاداری در عین فرصت طلبی خشونت بخوابید غر کمالات ساحره قمه نمود!

نمود کمالات خشونت کمالات غر کمالت ساحره نمود کمالات قمه غر کمالات بخوابید ساحره فرصت طلبی در عین وفاداری نمود کمالات!

غر بخوابید کمالات وفاداری در عین فرصت طلبی قمه کمالات ساحره غر نمود کمالات قمه بخوابید خشنوت غر قمه!

قمه فرصت طلبی در عین وفاداری ساحره بخوابید غر نمود کمالات خشونت کمالات غر خشونت بخوابید قمه نمود کمالات بخوابید!

شعار انتخاباتی:
شعار واس بچه سوسولاس...مردای واقعی کمالات ساحره غر وفاداری در عین فرصت طلبی خشونت قمه نمود کمالات بخوابید کمالات قمه غر خشونت!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
به به صاحبش آمد.

5 ماه کامل آنلاینی از اولین روز سال 99. به به . به به. آیا این کافی نیست؟

نزاشتید من برسم که وزارتو تعطیل کردید. الان من چجوری سابقه داشته باشم؟

roll play the list.
سابقه 2 ماه ناظری هاگزمید.(در چت باکس)
سابقه 4 ماه ناظری هافلپاف(در خواب)
سابقه 1 ناظری لندن (در خیالات مرلینگاه)
سابقه 1 ماه ناظری دیاگون(به زودی)

خب رسیدیم به برنامه ها. اول از همه هدف من در وزارت تشویق افراد تازه وارد به ادامه ایفا نقشه.خیلیا اینجا میان یه شناسه میزنن و میان دو تا مطلب اشتراکی میزنن و تمام.ما قراره اینارو تشویق کنیم تا فعالیتو ادامه بدن،شخصیتشونو بسازن و به جاهای بالا برسن.

مورد دو اینه که قراره آزکابانو آباد کنیم.اونم چه جور آبادی. مامورینی میزاریم که اگه هر گونه فعالیتی مشکوک و خلاصه بدی دیدن،مستقیم بیارنش اینجا قشنگ روحشو دمنتورا بمکن.

در ضمن هر گونه انتقاد و پیشنهادی که جادوگران و ساحره ها داشتن رو چشم ما. جغداشونو فوری جواب میدیم.

شعار انتخاباتی:

با قدرت به سوی موفقیت.

توضیحات تکمیلی:

توضیحات تکمیلی نیست.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
یه استرالیایی بومی‌ام که صد سال پیش بچه‌شو ازش به زور گرفتن
یه سابقه‌دارم که بهش کار نمی‌دن و شده واسه سلول دلش تنگ
جامعه‌ای‌ام که آدماش با دیدن بی‌عدالتی شور گرفتن
بچه‌ای‌ام که پدرش سرکوفت بهش زد
یه خبرنگار بی‌طرف که هر دوطرف باهاش بدن
زنی‌ام که تو بانک تصمیم گرفتن چون زنه بهش وام ندن
انقدر مخالف دیکتاتوری‌‌ام که موی‌رگام به فکر سرنگونی شاه‌رگن
همه بام بدن

نداشتم چون...
من نه یه لاتم ، نه یه رهبر
هیچ‌کدومِ این دو تا نیستم
دین‌ دارا منو از خودشون نمیدونن
چون اونقدرا هم با خدا نیستم
کافرا منو از خودشون نمیدونن
چون اونقدرا هم بی‌ خدا نیستم
من با شما‌م و جدا نیستم
ولی از هیچ‌ کدومِ شما نیستم

یه سال ناظر هافل بودم و
مودبم و دور و برم حواسم به همه هست
زیاده محبتم
ولی با خودم بدم و
بعضی‌وقتا رد می‌دم موقتاً

امر به معروف نهی منکر
امر به معروف نهی منکر

شعار انتخاباتی:
زنجیرای نو به فکر زنجیرای پاره
از بوی گند لاشه، تفنگ بالا می‌آره
«کی ما رو ساخته؟»
گفتن «اعتراض گناهه»
گفت «یه شعار ساده، زنده‌باد زباله»

توضیحات تکمیلی:
راس هر اداره هست یه قاتل، دزد
وقت بحثه، تازه جرم
سنگین میشه وقتی میری تو لباس فرم
خلافکار‌ای اصلی
نه شیش‌جیب پاشونه، نه سر کوچه‌ن
زوپس باشونه و دم خونه‌ن
تو شبکه پوزخند می‌زنن
همه اراذل جلوشون هله‌هوله‌ن
اینه نقشه‌شون تو بند بندازن
برش داری؟
زیر سیبیلی ردی
منابع فساد آشکارن
هنوز دنبال خونه تیمی می‌گردی

ویرایش شده توسط ارنى پرنگ در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲۱ ۱۶:۰۱:۵۹
ویرایش شده توسط ارنى پرنگ در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲۱ ۱۶:۰۲:۲۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

سوزانا هسلدن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۸ دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
خجالت آوره که بگم، آخه فقط حدود دو هفته از عضویتم گذشته چهارم فروردین عضو شدم و شونزدهم نقش گرفتم
نمی‌دونم مشکلی داره یا نه

هیچ. فعلا زیر دستیم

متاسفانه هیچ سابقه‌ی برجسته‌ای ندارم

خب، اهم اهم.
اول از همه، اینو بگم که نظر تمامی جادوگران و ساحرگان هدف اصلی خواهد بود. پیشنهادات اونها اجرا، و کلا هر نظری داشته باشن روی فرق سر ما جا داره
دوما، امکانات بیشتری رو برای جامعه‌ی جادوگری فراهم می‌کنیم. همین طور امنیت بیشتری رو. خلاصه بگم، کلا تحولات بزرگی ایجاد می‌کنیم
شغل‌های جدیدی ایجاد می‌کنیم. متاسفانه ما در جامعه‌ی جادوگری با کمبود شغل مواجهیم و خیلیا بیکارن یا شغلشون مناسب نیست. خلاصه، موقعیت‌های شغلی زیادی رو ایجاد می‌کنیم با حقوق بالا
مسابقات گسترده‌تر و متنوع‌تری برگزار خواهند شد.
چند تا کوچه و شهر جدید بنا میکنیم، همین طور مکان جدید. تنوع رو تا حدی می‌بریم بالا که هر کسی با هر سلیقه‌ای حالشو ببره
و میتونم بگم حتی تور سفر رایگان خواهیم داشت به مکان‌ها و کشورها و سیارات مختلف
چند تا مجله‌ی تفریحی دایر خواهد شد، چند تا کتاب چاپ خواهد شد و مکانی دایر خواهد شد برای تخلیه‌ی دیوانگی‌هایمان
چند تا اختراع جدید و بسیار کاربردی هستند، که رونمایی، و به طور کاملا رایگان در اختیار مردم قرار خواهند گرفت.
وزارت جادو با جادوگران و ساحرگان عزیز، کاملا صادق و رو راست خواهد بود و تمامی آماری که در اختیارشان قرار میگیره واقعی خواهد بود
تقویم جادویی، خیلی وقایع بیشتری خواهد داشت.
یه دم و دستگاهی راه میندازیم، و این دم و دستگاه اینجوری خواهد بود که تمامی جادوگران و ساحرگان (همون کاربران) عیدی و یارانه میگیرن و روز تولدشونو شخصا بهشون تبریک میگیم
وزارتخانه خیلی خیلی فعال‌تر خواهد شد. هر روز، ایده‌های جدیدی عملی میشن و کارهای بیشتری رو انجام میدیم. وزارت جادو بیست و چهار ساعته در خدمت (کاربران) خواهد بود.
چند تا شبکه‌ی تلویزیونی جدید با موضوعات متنوع و گسترده افتتاح خواهند شد.
رمز و رازها و ماجراجویی ها دو برابر خواهند شد
در کل، همه چیز عالی خواهد شد

شعار انتخاباتی:
مردم، گنجینه‌های با ارزش و معادن طلا هستند

(چقدر این جمله آشناست )

ویرایش شده توسط سوزانا هسلدن در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۳:۲۶:۳۷
ویرایش شده توسط سوزانا هسلدن در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۳:۴۵:۲۲

Purple and black dreams, a velvet doll and the
∞ ...stars waving meتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
از 10/10/1396 ؛ دو سال و سه ماه.
یه دوره ای کوتوله بودیم، فیلیوس فلیت ویک. قبل ترشم از رفیق رفقای دامبل بودیم، الفیاس دوج.

خب، عضو کابینه ی کریس خدابیامرز بودیم که بعدش منتقل شدیم به دولت نظافت. ناظر کمکی آزک بودیم.

برجسته؟ مال ما همچین برجسته نبود دوتا پست تو آزک میزدیم.

جادوگران را آسفالت میکنم! چیز... یعنی... کاری میکنم سهولت داشته باشن ملت. ولی جدا از شوخی، یه دستی به سر و روی اینجا میکشیم خلطی نباشه.
تا حد توانمون هم سوژه میدیم ملت خودشون دست بگیرن کار رو دیگه.

شعار انتخاباتی:
ملت، هیچ جای ما نیستن! غیر از تاج سر.

ویرایش شده توسط تام جاگسن در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۰ ۲۳:۳۳:۴۹

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری شانزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو

با توجه به اطلاعیه شماره 1 ستاد برگزاری وزارت سحر و جادو، از همین لحظه، تا تاریخ 16 فروردین، ساعت 23:59:59 تمامی اعضای ایفای نقش میتوانند با پر کردن فرم مربوطه تمایل خود برای کاندیدا شدن اعلام کنند.

توجه داشته باشید که سابقه‌ی شما، اعم از تاریخ عضویت و یا تجربه‌های نظارتی و یا مدیریتی تنها میتواند به تایید شما کمک کند، اما تضمین کننده و ملاک اصلی نیست. مطمئنا کیفیت و کمیت فعالیت و چهره شما در سایت معیارهای اصلی‌ای هستند که در نظر گرفته خواهند شد.

فرم ثبت نام کاندیداها:

شعار انتخاباتی:

توضیحات تکمیلی:

* در خصوص برنامه‌های آینده، می‌توانید برنامه‌های جدیدتر یا خلاقانه‌تری که در جهت هر چه بیشتر فعال کردن وزارت سحر و جادو دارید را شرح دهید. صرف نظر از شوخی و ایفای نقش، ارائه و شرح برنامه‌های نوین و کاربردی نقشی کلیدی برای افزایش محبوبیت شما دارد.

* در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع سِمَت یا مقامی در وزارت سحر و جادو طی دوره‌های مختلف قبلی داشته‌اید سال، دوره و وزیر منتخب آن دوره را اعلام نمایید.

* در رابطه با سوابق برجسته در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع سِمَت اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن‌های ایفای‌نقش داشته‌اید را ذکر کنید.

* از هرگونه تبلیغات و فعالیت انتخاباتی در ملا عام و در طول مدت زمان نام‌نویسی خودداری کنید.

تذکر: در صورتی که پستی به غیر از ثبت‌نام در این تاپیک ارسال شود، کاربر تا پایان دوره‌ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد. فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

برنامه زمان بندی شانزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو:

10 تا 16 فروردین: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو

17 فروردین: اعلام اسامی نامزدهای نهایی انتخابات
18 تا 24 فروردین: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
25 و 26 فروردین: رای‌گیری نهایی

پیام زده شده در: ۰:۴۴ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

آملیا فیتلوورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۹:۲۱ شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱
از پشت بوم محفل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 503
آفلاین
13/3/96... شبی بود پر ستاره! ساعت 21:10
سال زمینی حساب کنیم دوسال میشه، مریخی و اینام باید بگم؟

یه مدت مورخ بودم، یه دوره کوتاهم زندانی آزکابان!

نظارت... یعنی با تلسکوپ انجمنا رو دید بزنم؟ همه رو دید... آها... چیز، قلعه هاگوارتز، یه مدت کوتاه.

ستاره ها گفتن بیام، نگفته بودن برنامه میخواین...

آها، چیز...
رصد خونه میزنم براتون!
همتونو میبرم رو هوا... چیز... میفرستمتون فضا!
تور ماه گردی، خورشید گردی، سیاره گردی، دوره گردی و... برگزار میکنیم!
کنکورو حذف میکنیم!
کتابای درسی رو هم حذف میکنیم... اصلا آدم چرا باید درس بخونه؟!
اردو هم میبرمتون نپتون، سی سال رفت، سی سال برگشت، خورد و خوراک رایگان... فکر نکنم رایگان... آخه شصت سال خورد و خوراک رایگان به بودجه مملکت آسیب میزنه... ولی یه هفته روی نپتون میگردیم، خیلی حال میده!
در راستای سرمایش کره زمین، با خورشید مذاکره میکنیم یه کم بره عقب تر!

بس نیست؟

شعار انتخاباتی:

با تلسکوپ.. تا فضا!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.