هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: زمين كويديچ هاگوارتز
پیام زده شده در: ۸:۵۶ یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به کاپیتان تیم کوییدیچ هافلپاف :

فراموش نکنید اسامی تیم رو تا پایان مهلت ذکر شده در دفتر مدیریت اعلام کنید و گرنه دوباره کارمون عقب میفته !

راونکلاو و گریفیندور اسامی رو معرفی کردن و فقط شما موندین !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
الان چی شد؟ تصویب شد؟ لیست تیمارو بیاریم بدیم؟!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
والا الان ما خودمونم کم شدیم مجددا ! شدیم 5 نفر ولی چون همه با 100 امتیاز موافقت کردین تعداد دیگه مهم نیست ! فقط حداقل سه نفر معرفی کنین بقیه هم مجازی باشن مهم نیستش!

اگر سه نفر هم بودین 100 رو تقسیم بر سه میکنیم و هر پست که تکی هم هستش و روال قبلی مسابقات هم به پیش میره !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بش تاییم!

تکی باشه!

100 امتیاز

لیگِ تیمی!

داور داریم!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۵ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
درود

1-تعداد افراد تیم خود را ذکر کنید!

6 نفر.

2-پست های مسابقات چگونه باشد؟ ادامه دار یا تک؟؟!!

ادامه دار

3-امتیاز هر پست چقدر باشد؟

به نظر من همون امتیاز کل 100 باشه خوبه.

4-مسابقات حذفی باشد یا هماننده روال قبلی و سال های قبل باشد؟!

اگه قراره سه تا تیم راون و گریف و هافل باشن همون مثل قبل باشه بهتره.

5-آیا داور دارید؟

خیر.

شاد باشین.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خب بحث رو ادامه میدیم ...

بچه ها هیچ جوره انگار به توافق نمیخواین برسین ! من چند تا سوال تهیه کردم جواب اینارو بدین به ترتیب تا جمع بندی کنم ببینم چی میشه !

1-تعداد افراد تیم خود را ذکر کنید !

2-پست های مسابقات چگونه باشد ؟ ادامه دار یا تک ؟؟!!

3-امتیاز هر پست چقدر باشد ؟

4-مسابقات حذفی باشد یا هماننده روال قبلی و سال های قبل باشد ؟!

5-آیا داور دارید ؟

==================
اینم جواب های من :

1- 7 نفر

2- تکی

3- از 10 محاسبه شود

4- همون روال قبلی بهتره ولی حذفی هم جالب میشه به طوری که چند تا تیم هر گروه بده !

5-خیر هنوز که نداریم !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هلگا داره میگه یه چی عین مسابقات جام آتش با محوریت کوییدیچ برگزار شه! ینی افراد بیان مسابقه بدن نه تیم ها.
منم یه بار دیگه مخالفت شدید الّحن خودم رو اعلام میکنم و برنده شدن فرد و رسیدن افتخار به گروه رو صحیح نمیبینم!
برای متفاوت شدن با لیگ کوییدیچ هم همونطور که عرض کردم میشه پست های بازیکنان یک تیم رو تکی کرد به جای ادامه دار.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
درود

اولاً که عرض کنم درسته کوییدیچ یه ورزش تیمیه ولی خداوکیلی به یه تنوعی هم نیاز داره. الان 7-8 ساله حداقل که داره به همین سبک بازی میشه. با توجه به این که الان لیگ کوییدیچ هم بوده احتمالاً کسی زیاد از شیوه ی مرسوم و همیشگی استقبال نمی کنه، کما اینکه نکرد!

دوماً توی این مدل مسابقات قطعاً بهترین نویسنده قهرمان میشه.
یه جورایی کمیت چندان مهم نیست و اگه مثلاً از اسلایترین لرد ولدمورت شرکت کنه قطعاً همه منفجر میشن.
ولی با توجه به پایه ی امتیاز 3 توی کلاسای هاگوارتز که بیشتر به کمیت بها میده، این می تونه یه مسابقه ی کیفیت محور باشه.

سوماً من همینجا از این تیریبون استفاده می کنم و میگم که به کوری چشم بدخواهان و کسانی که چشم دیدن هافل رو ندارن ما الان در آمادگی کامل به سر می بریم. و کاملاً توانایی دادن تیم داریم. اگه خواستین تیمی هم بازی کنیم ما مشکلی نداریم.

یه کم توضیحات بیشتر حالا:

اول از همه بگم که امکان تغییر و مانور این طرح خیلی زیاده و یه جورایی همه ش دست خودمونه.
ببینین، به طور مثال ما میگیم از هر گروه چند نفر ثبت نام کنند. بعد اینا میان ثبت نام می کنن.
بعد قرعه کشی میشه، یا به صورت گروهی، بعد حذفی، یا از همون اول به صورت حذفی ملت با هم بازی می کنن. یعنی مثلاً رز ویزلی با لینی وارنر که می خواد مسابقه بده، هر کدوم یه پست تکی می زنن و بعد دو تا داور از اسلی و گریف میان داوری می کنن.
حالا البته یه کار دیگه می تونیم بکنیم.
میشه مثلاً علاوه بر 50 امتیازی که به تیم قهرمان میدیم 20-30 امتیاز رو هم به تدریج بدیم. یعنی چی؟
یعنی این که مثلاً کسایی که از مرحله اول صعود کردن هر کدوم 5 امتیاز، از مرحله دوم صعود کردن 7 امتیاز و اینجوری.

پیام زده شده در: ۸:۴۴ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خب گویا اسلاترین قصد شرکت کردن در این بحث رو نداره . ولی خب بحث رو باید ادامه بدیم !

در مورد پیشنهاد هلگا من خیلی فکر کردم البته بازم نیاز به توضیح بیشتر دارم اگر اشتباه کردم بگین . هلگا عزیز منظورت اینه که از هر گروه چند تا تیم شرکت کنه؟ اگر این منظورت هستش باید بگم که الان تیم گریفیندور افرادش کامله اگر قرار باشه هر گروه چند تا تیم بده خب تیم گریف از الان میتونه 5 تا بیشترم تیم بده ! خب این طوری شانس قهرمانی گریفیندور بیشتر میشه !

در مورد امتیاز کوییدیچ با 50 امتیاز بیشتر موافق نیستم !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۵ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با هلگا مخالفم! کوییدیچ یه ورزش تیمیه، تو این سیستم شما از یه گروه کلا فقط یه نفر نویسنده گولاخ و صاحب سبک میاد شرکت میکنه یا فوقش دو تا کورممد هم همراهیش میکنن و در انتها اون گروه قهرمان میشه و افتخارش میرسه به گروهش ... بعد یه گروه دیگه چار پنج تا نویسنده خوب داره هیچی نمیشه!
اما از طرفی باس کاری کرد گروهی مثل هافل که کل یوم اعضاش هم اگه بخوان کوییدیچ بازی کنن نمیتونن یه تیم کامل هف نفره بدن شانس داشته باشن ... اینه که به نظر بنده که نظر بسیار صحیحی هم هست باس مث کلاسای هاگ یه حداقل و حداکثری تعیین شه، مثلا حداقل سه یا چهار نفر باس واسه یه بازی پست بزنن. ینی اگه تیم سه نفره س هر سه تا بپستن و اگه هم بیشتره مثلا هفتاش کامله چارتاشون استراحت کنن ... دیگه فوقش اگه مدیریت قصد داره کاملا تصادفی و بدون هیچ قصدی برای گروه های پر عضو تر که بازم کاملا تصادفی گریف این شرایط رو داره امتیازی قائل شه میتونه واسه تعداد پست های بیشتر چند امتیاز اضافه در نظر بگیره ... البته در حد معقول!
نوع پست ها هم نظر گروه ما اینه که تکی باشه، نه دنبال هم دیگه بپستیم. اینجوری میشه عینهو لیگ کوییدیچ! راه انتخابی که هر گروه به اختیار خودش به یکی از دو روش ادامه دار یا تکی شرکت کنه در نگاه اول خوب به نظر میرسه اما خوب توی داوری مقایسه ی پست تکی با ادامه دار درست نیست.
یه شیوه امتیاز دهی هم پیشنهاد میکنم به این صورت که مسایقات به صورت لیگه و هر پست از 100 نمره دهی بشه و میانگین امتیازات یه تیم به عنوان امتیازات کل تیم درنظر گرفته شه ... در نهایت تیمی که امتیازش توی بازی از حریف بیشتر شد 150 امتیاز (امتیاز گرفتن اسنیچ) اضافه هم دریافت کنه و تو جدول با این امتیازا گروهبندی بشن که تفاضل هم داشته باشیم.
در مورد داوری هم به نظرم به فرض اگه ریون و گریف بازی دارن داورای هافل و اسلی نمره بدن. و بالعکس!

دیگه همینا دیگه. چیز دیگه فک نکنم مونده باشه که توش نظر بدم فقط لطفا زودتر تصمیم نهایی گرفته بشه که مسابقات شروع شه! در ضمن امتیازی که به تیم قهرمان توی هاگ داده میشه هم از همین الان مشخص باشه بهتره که حرف و حدیثی پیش نیاد و گروها دسشون بیاد چقد ارزش داره رو کوییدیچ رمایه گذاری کنن و وخ بزارن.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.