هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: صحبت با ناظر محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
سلام ققی جان:
اقا من میخوام سفید باشم...میخوام ضد سیاها باشم....میخوام مرگخوارا رو قلع و قمع بکنم......میخوام جونم رو در راه سفیدا بدم (من یک دروغگو ام)
یه سوالی برام پیش اومد که اینجا جایی رو نداره واسه ثبت نام؟ یعنی من همین جوری کله ام رو بلا نسبت گاو بندازم پایین و یه رول بندازم اون وسط که مثه بمب صدا کنه؟
ممنون میشم برام یه خورده توضیح بدی

:بله خانوم آوريل شما بخواي سفيد باشي هستي و به راحتي مي توني فعاليت کني و مشکلي نداره و من خيلي ممنون مي شم به توني اين محفل رو فعال کني فعلا که محفل داره خاک مي خوره يه جارو برقي بگير بياد محفل رو تميز کن يعني فعال کن

ویرایش شده توسط كارآگاه ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۳ ۲۰:۲۶:۵۸

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خوبه اولا تو تالار دو ساعت واستون روضه خوندم که کامپيوترم ديشب خراب بوده حالا کم من خراب بود چرا شما به کارتون نرسيديد؟!!
دوما بيا اين آبنبات رو بگير چون پسر خوبي بودي و خودت اومدي جواب مري رو دادي...
پس همون طور که نتيجه گرفتيد اين کارت حق خوري بوده بنده با کمال آستکبار پست شما و پست هاي مربوط به شما پاک و جريمه شما اينه خودت بشيني پست مري رو ادامه بدي حل شد پس!!!

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
خب خب خب !!...
در اینجا بنده خودم میبینم که از من شکایت کرده و من بسیار شرمسار کشتیده و ناراحتم و در اینجا من هم خودم از خودم شکایت دارم که چرا حق مری عزیز رو پایمال کرده کلی خود را در جهنم دیدم و ترسیدم و از ما تحت شدیداً سوختم که من را آدم کرد و من فهمیدم که خیلی بدم و شیطان رجیم این چند روز اخیر من رو گولیده و آستکبار میکنه و این کلاً حرام است!!!

ترجمه: درسته!...من حواسم نبود و از مری معذرت میخوام...ققنوس بدو برو پست منو پاک کن من خودم به زودی رول مری رو ادامه میدم تا با این کار ازشون معذرت بخوام...مری شرمنده ام....

در ضمن ققنوس این محفل داره بی بخار تر میشه یک کاری بکن...شب بیا کنفرانس ببینیم چیکار کنیم با این مرگ خوار ها!!...مثل دیشب ما رو سر کار نزاری!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
عرضم به حضورتون که با برادر حميد برخورد مي کنم يعني ميزنم بهش که بشه برخورد...وا...نمي دونم چرا نمايش نامه رو عوض کرده...شما يه پيام شخصي بزن بهش دليلش رو بپرس...در ضمن وقتي ديگه اين آخرين نمايش نامه رو ديديدکسي ادمه نداد و همونجوري افتاد شما نمايش نامه خودتون و ايونا رو دوباره بزن و اگر کسي دوبار به راه کج رفت من پست ش رو پاک کنم

پیام زده شده در: ۰:۲۵ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
من از آقاي برادر حميد شكايت دارم ايشون بدونه در نظر گرفتن پست هاي قبلي پست ميزنن و مارو آدم حساب نميكنن
در خانه ي #12 گريمولد

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
پست جناب جورکینز پاچه خوار نیز پاک شد

رسما دفعه دیگه ازت پست تبریک و خارج از اهداف سایت ببینم بعد از اخطار سه روز بلاکت میکنم

ققنوس جیون موفق باشی ولی فکر نکن بهت گیر نمیدم هااا

نمایشنا

پیام زده شده در: ۳:۵۱ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
قوانين جديد فروم محفل ققنوس

از امروز به بعد يعني از فردا که از خواب بلندشديد خواستيد تو محفل فعاليت کنيد...
تاپيک هاي خانه شماره 12 میدان گریمالند و محفل ققنوس زين پس فقط براي نوشتن نمايش نامه هاي اعضاي محفله...پس يعني با عرض شرمندگي پست هاي غير رول پاک ميشه

تاپيک بحث های سر میز غذا از اين به بعد توش نمايش نامه نوشته نميشه و محلي است براي بحث و گفتو همه اعضا يه چيزي تو مايه هاي يک شورا يعني نظر راجب هرچي خندديدن به سياها هماهنگي محفلي ها براي جنگ ابراز نظر و...

تاپيک نمایش نامه نویسی لایق یک سفید براي بحث در مورد شخصيت جديدي که قرار به وجود بياد و با مديران هم صحبت کردم اين شخصيت تقريبا جاي دمبلدور مرحوم عمل مي کنه و رهبري محفل رو به عده داره و قرت هايي در حد دامبول داره

تاپيک کافه محفل ققنوس ب با کمک شما حذف ميشه چون اگه اين تاپيک هم حذف شه فروم خيلي خلوت مي شه پس اعضا پيشنهاد هاي تاپيک هاي جديدشون براي نمايش نامه نويسي بدن چون تو محفل ما کافه نداريم(يه راست مي زدن کافي شاپ ديگه ) براي همين اين تاپيک به احتمال زياد پاک يا اسمش عوض ميشه منتظر ايد هاتون هستم...ببينيد چه تاپيک جالي مي تونه باشه که به درد محفل بخوره

با سرژ هم صحبت کنم که قلعه روشنايي رو منتقل کنيم به مفحل تا بقيه هم فعاليت کنن توش

در ضمن کسي مستقيماً اقدام به زدن تاپيک نکنه اول مطرح کنه بگه در چه مورد مضوع چيه هدف چيه و...بعد اگه موافقت شد بزنه

در ضمن هر مشکلي چيزي و از اين حرفا بود دعوا تقدير کتک و... در خدمتم

پیام زده شده در: ۱:۱۸ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۵۶ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
چون من الآن حضوری غیر فیزیکی در سایت دارم و دیگر ناظر اینجا نیستم یعنی هستم ولی نیستم چون از سایت رفته ام به هیچ کاری رسیدیگی نمیکنم تا طبق قوانین برداشته بشم این یه مورد وقتی ناظر بودم یه تاپیک که دوست عزیز الیور وود زده بودن رو پاک کردم چون توش هیچ گونه رول پلینگ درستی انجام نمی شد و پست معمولی رد و بدل میشد این پرفسور هم داره اگر مملی بود شناسه اش بسته میشد ولی کاشکی دیر تر می رفت محض اطلاع در خواست برای نظارت بسته شدن شناسه شیر فهم یا شیر نفهم؟

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ چهارشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۴

الیور وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
ادوارد فكرنكنم فعلآ نياز به ناظر دوم داشته باشيم.ميبني كه محفل خوابيده.
ايليدان نميدونم چرا اون تاپيكي كه زدم رو پاك كردي.بعد از اون حمله ي سياهها بهش نياز بود.
اگه تونستي جوابم رو بده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من می گم اگه قرار دامبلدوری رو انتخاب کنیم بهتره یه نفر باشه که نوشتنش قوی باشه...نه اینکه یه آدم تازه این شخصیت رو بگیره...کسی که بتونه حداقل با امپراطور مقابله کنه یعنی در حد امپراطور باشه...چون پستاش حرف نداره...به نظر من دامبلدور جدید باید یه آدمی باشه که هم فعال باشه و هم نمایش نامه نویسیش خوب باشه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.