هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا دامبلدور مرحوم شده؟یا همش یه کلکه؟
پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
خوب از نظر من كه نمرده!!! به نظر من همش يه كلكه و دامبلدور بعدا برميگرده. من فكر ميكنم وقتي هري با اخرين جاودانه ساز روبرو شد ولدمورت ميكشدش و وقتي هري بميره ديگه اون پيشگويي تموم شده و در نتيجه يه كس ديگه ميتونه اخرين جاودانه سازو بكشه فكر ميكنم اينجا دامبلدور مياد و ولدي رو نابود ميكنه.

حالا دلايل:

دامبلدور هري رو طلسم كرد تا شاهد ماجرا باشه. اون ميدونسته كه اين ماجرا قراره اتفاق بيفته. قرار بوده دراكو رو متقاعد كنه تا اسنيپ سر برسه و مثلا دامبلدورو بكشه!
اينهمه رو وردهاي ناگفتني تاييد شده. ولي هيچوقت مورد استفاده خاصي قرار نگرفته. اسنيپ هم تو اين كار مهارت داره و ميتونه اواداكداورا رو گفته باشه و در ذهنش ورد ديگه اي اجرا كرده باشه.
اواداكداورا اونطوري نيست كه قبلا دربارش خونديم. پس نميتونه واقعا اواداكداورا باشه.
بلاتريكس گفته بود بايد واقعا بخواي تا بتوني انجامش بدي. اگه اسنيپ نخواد، مسلما دامبلدورو هم نميكشه.
فوكس براي نجات جون هري و دامبلدور همه جا پيداش شده. ولي چرا اينجا نيومد؟؟؟
اشك ققنوس خاصيت درماني داره. مادام پامفري اين موضوع رو به ما ياداوري ميكنه. اونم وقتي كه هري داره ماجرا رو براي ويزليا و بقيه تعريف ميكنه خانم پامفري اشكش درمياد.
وقتي هاگريد و اسلاگهورن براي اراگوگ عزاداري ميكردن يه شعر خوندن كه توش ميگفت وقتي جادوگره مرد چوبدستيش از وسط نصف شد. ولي ما چوبدستي دامبلدورو جايي نديديم.
تو مراسم خاكسپاري در تابتوت بسته بود و ما نميدونم حتما دامبلدور اونجا بوده يا نه. ميتونه نبوده باشه.
وقتي كه بدنش اتيش گرفت هم نديديم. و هري به نظرش اومد كه يه ققنوس ديده.

برگرفته از سايت www.dumbledoreisnotdead.com

حالا اينجا يه موضوعي هست كه اسنيپ قسم ناشكستي خورده بود. اگه وظيفه دراكو رو به عهده نميگرفت خودش ميمرد. البته ممكنه حالا مرده باشه. خبري ازش نيست.
ولي من ميگم دامبلدور و اسنيپ هم عهد ناشكستني بستن. چرا؟ اون دو تا دست روي كاور يادتونه؟ اون دست يه زن نبود. دست يه مرد بود اينو خوب ميدونيم. و اون يكي دست چروكيده و پير بود.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

مرگ دامبلدور: حقه یا حقیقتی تلخ؟
پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب دامبلدور هم مرد يا بهتره بگيم ممكنه مرده باشه.حالا نظر شما چيه؟رولينگ باز مارو گذاشته سر كار يا دامبلدور واقعا مرده؟

ویرایش پرسی ویزلی :
جمع بندی این تاپیک در اینجا زده شد !

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۳۰ ۲۳:۲۲:۴۹
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲ ۱۲:۵۳:۵۵

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.