هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

R.A.B.: این شخص کیست؟
پیام زده شده در: ۷:۱۶ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
خوب به نظر شما کی می تونه باشه؟

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۶ ۱۹:۱۸:۳۰
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱ ۱۷:۱۸:۵۴

Re: به نظر شما R.A.B کیه؟
پیام زده شده در: ۷:۲۴ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

لرد ولدمرت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ جمعه ۲۷ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۴۸ پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
سايت Lexicon ، فرهنگ لغات هري پاتري اطلاعاتي را در اختيار دارد كه نشان ميدهد هويت شخص نامعلومي كه در آخر كتاب هري پاتر و شاهزاده دورگه وجود دارد چه كسي هست

طبق اين اطلاعات ريگولاس آركتوروس بلاك برادر سيرويوس بلاك ميتواند شخص مورد نظر باشد
در گزارش سايت Lexicon امده است :
ريگولاس آركتوروس بلاك
متن نوشته شده در نامه آخر كتاب :
خطاب به لرد سياه
من مي دانم قبل از اين كه تو اين نامه را بخواني ، من خواهم مرد .
اما ميخواهم بداني اين من بودم كه راز تو را كشف كردم . اين من بودم كه جاودانه ساز واقعي را دزديده ام و حالا قصد دارم به محض اين كه بتوانم آن جاودانه ساز را نابود كنم .
من با اين اميد به استقبال مرگ خواهم رفت كه وقتي تو با همتايت مواجه شدي يكبار ديگر فاني شده باشي .
امضا : ر . الف . ب

اين امضا ميتواند مشخص كند كه احتمال اينكه ر= ريگولاس ، الف = آركتوروس و ب = بلاك باشد بسيار زياد است
بد نيست كه بدانيم ريگولاس اركتوروس بلاك در سال 1961 به دنيا آمده و در سال 1980 مرده است . او برادركوچكتر سيرويوس بلاك بود . ريگولاس سخت مورد ستايش و لطف والدينش قرار داشت زيرا او ادعاي خون خالص بودن ميكرد و پس از تمام شدن دوره مدرسه اش در هاگوارتز او به جمع گروه مرگ خواران پيوست و براي لرد سياه خدمت كرد
در ادامه اين گزارش امده است :
اين احتمال وجود دارد كه شخص نام برده شده همين ريگولاس باشد . ما تا به حال اسم وسط اين شخصيت رو نميدانستيم اما يك منبع آگاه در روز 28 آگوست 2005 اسم وسط اين شخص رو آشكار كردhttp://www.the-leaky-cauldron.org/MTarchives/007504.php

I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside open your eyes
I'm you ...

پیام زده شده در: ۹:۲۷ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

فايرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۰۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
احتمالش هست...حتي پذيرفتني هم هست! چون طرفداران لدر سياه از جاودانه سازها خبر دارن ( كتاب چهار) و ميشه تصور كرد كه وقتي ريگولوس از كارهايي كه به عنوان نوكر والده مورت بايد انجام بده وحشت كرده...سعي كرده اونو يه جوري تضعيف كنه...
حتي اگه اونم نباشه ميشه تصور كرد يه مرگخوار ديگه بوده چون فقط مرگخواران به والده مورت لرد سياه ميگن!

پیام زده شده در: ۹:۵۰ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
در اینکه مرگخوار بوده که شکی نیست ولی منم موافقم که برادر سیریوس بوده... همون موقعی که کتاب رو خوندم اولین شخصی که به ذهنم رسید برادر سیریوس بود... اما هرچی تو کتاب 5 دنبال شجره اینا گذشتم نتونستم نام پدر سیریوس رو پیدا کنم... اما اگه نام پدرش همین باشه... حتما خودشه..

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
من خودم هم با توجه به اون سایت این نظر رو داشتم که برادر سیریوسه ولی با توجه به حرفای سیریوس که در مورد داداشش می گفت و میگفت که ترسوئه و ........ فکر می کنم که نمی تونه ریگولوس باشه....چون به هر حال در اوردن اون آویز از اون غار کاره هر کسی نبود

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

مادام رزمرتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۹ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 127
آفلاین
حواستون باشه ...................... درسته كه نوشته خطاب به لرد سياه شايد واسه رد گم كردن نوشته ولي هركسي كه بوده از پيشگويي خبر داشته و مي خواسته به هري كمك كنه در ضمن فايرنز دامبلدور گفت كه حتي مرگخوار ها هم اين ماجرا رو نمي دونن توي نامه هم نوشته كه "من به راز تو پي بردم" پس اين يك راز بوده و من احساس مي كنم كه برادر سيريوس نبوده و احساس مي كنم 1 فرد سفيد بوده

[b][size=medium][color=66CCFF]دامبلدور عزيز بدان هر جا كه باشي تا پاي جان ازت حمايت مي كنيم و به تو وفادار خواهيم ماند !!!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

فايرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۰۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نقل قول:

مادام رزمرتا نوشته:
در ضمن فايرنز دامبلدور گفت كه حتي مرگخوار ها هم اين ماجرا رو نمي دونن توي نامه هم نوشته كه "من به راز تو پي بردم" پس اين يك راز بوده و من احساس مي كنم كه برادر سيريوس نبوده و احساس مي كنم 1 فرد سفيد بوده

رزمارتا جان...من اصلاً يادم به اين مسئله نبود ولي اينو يادمه كه توي كتاب چهار والده مورت در حلقه مرگخوارانش به اونا ميگه كه : كسي بودم كه بيش از ديگران مي خواستم به جاودانگي برسم...شما هدف مرا خوب مي دانيد...مي خواستم مرگ را شكست دهم و بر او پيروز شوم...آزمايضشهايي كردم و حالا يقين دارم كه چندي از تجربيات من كارگر افتاده

به نظر من اين دقيقاً اشاره ميكنه كه مرگخواران ميدونستن اون كارهايي براي عبور از مرگ كرده...همونطور كه دفترچه خاطرات به عنوان يه جاودانه ساز دست مالفوي بوده و اونم مي دونسته...!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد اینکه هر کسی نمی تونسه اونو بگیره شک دارم... چون ممکنه اصلا مانع آخری رو ولدمورت درست نکرده باشه... یعنی اون جام ها رو شاید اصلا ولدمورت نذاشته بوده... ولی شاید برادر سیریوس اینقدر قاطی کرده بوده که واسه از بین بردن ولدمورت دست به هر کاری می زده.... و اینکه از کجا معلوم که پیشگویی رو می دونسته ... شاید قصدش فقط نابودی ولدمورت بوده..

دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد اینکه هر کسی نمی تونسه اونو بگیره شک دارم... چون ممکنه اصلا مانع آخری رو ولدمورت درست نکرده باشه... یعنی اون جام ها رو شاید اصلا ولدمورت نذاشته بوده... ولی شاید برادر سیریوس اینقدر قاطی کرده بوده که واسه از بین بردن ولدمورت دست به هر کاری می زده.... و اینکه از کجا معلوم که پیشگویی رو می دونسته ... شاید قصدش فقط نابودی ولدمورت بوده..

دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

اوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۸۷
از سرزمین جاودانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
بله به نظرم برادر سیریوس باشه.
البته اگه توجه کرده باشین سیریوس به هری گفت که برادرش به خاطر اینکه میخواست از راز ولدمورت سر در بیاورد کشته شد

[i][size=large][color=0000CC][font=Georgia]Lord Voldemort: Come out, Harr

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.