هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

آیا ولدرمورت به اسنیپ اعتماد داره؟
پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
به نظر میرسه فرصت دادن به بعضی از تاپیکها بیهوده باشه!

تاپیک قفل میشه:

1-اعضا تفکر و تامل کافی بر روی نظرها نداشتن و نظرها یه مشت نظر بدون دلیل به حساب میاد.

2-به اخطار توجهی نشد...

3-در بعضی جاها از بحث اصلی خارج شد.

و در صورت کلی بحث کلا توخالی بود.

به همین دلیل:

قفل شد!

جیمز: دستت درد نکنه آلبوس جان، اگه الان اینو قفل نمی‌کردی، چند دقیقه دیگه خودم قفلش می‌کردم. تاپیکی که بعد از نزدیک به پنجاه پست، حتی شش تا پست بدرد بخور پیدا نشه، جز قفل کردنش، نمی‌شه کاری کرد!

شناسه ی جدید: اسکاور

Re: ایا ولدرمورت به اسنیپ اعتماد داره؟
پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

لئولين  اسلایترین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
مسلم كه ولدومورت به هیچ کس جز خودش اعتماد نداره که مشخصا کار منطقی میکنه و هیچ موردی هم نداره اما در حال حاضر لرد مجبور که بهش اعتماد کنه چون جاسوس دیگه ایی که به دامبلدور نزدیک باشه و در مدرسه رفت آمد دایم داشته باشه نداره

زنده باد لرد سياه

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
اخطار!!!

دوستان عزیزی که اقدام به نوشتن در این تاپیک میکنید لطفا پس از تفکر کافی و داشتن نظریه کاملی در این باره پاسخ های خود را ارسال نمایید !!

در حدود 15 پست بی محتوا از این تاپیک پاک شده و در صورت ادامه روند این چنینی فعالیت در این تاپیک ممنوع خواهد شد!!

سیریوس
ناظر انجمن

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
به نظر من وخیلی دیگه از بچه ها ولدمورت به هیچ کس اعتماد نداره که در مجموع کار عاقلانه ای میکنه و احتمالا تمام مرگخوارهاهم این رو میدونن
ولی تنها حرف قابل اعتمادی که اسنیپ تو کتابا زده این بوده که (( نقشش رو خوب بازی میکنه)) و طبق اطلا عات این 6 تا کتاب نمیشه فهمید که اسنیپ به کی وفاداره فقط این معلومه که هر دو طرف (یعنی ولدمورت و دامبلدور ) در ظاهر اسنیپ رو طرفدار و مامور خودشون میدونستن و این تا آخر کتاب 7 معلوم نمشه که اسنیپ طرفدار کیه

پیام زده شده در: ۳:۴۵ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
نظر من اينه كه ولدمورت به هيچ كس اعتماد كامل نداره چون همانطور كه دامبلدور به هري خاطره ها رو نشان داد گفت كه ولدمورت هيچ دوستي نداره و خودش هم نميخواد داشته باشه پس فردي كه بتونه بهش اعتماد كامل به عنوان مثال دوست داشته باشه وجود نداره.
ولي ولدمورت بايد براي پيش بردن كاراش به كساني اعتماد كنه چون شخصا با اين كه جادوگر بزرگي هستش نميتونه وزارت سحر و جادو رو بگيره.در اين ميان به نظر من اعتمادش به اسنيپ از همه مرگخوارهاش بيشتره چون كار اشتباهي در حد لوسيوس و بلاتريكس انجام نداده و حتي آلبوس دامبلدور هم كشت كه باعث افزايش محبوبيتش براي ولدمورت شده.
اين بود نظر من.
مرسي
آرتيكوس

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۸۴

It's non of your concern

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
رومسای عزیز.درسته که دامبلدور خیلی جادوگر بزرگیه و از همه چیز سر در میاره اما خودش در کتاب 6 به هری گفت با این که از بیشتر مردم با هوش تره اما به همین دلیل هم اشتباهاتش از همه فاحش تر و بزرگ تره.به هر حال به نظر من هم ولدمورت و هم دامبلدور مرتکب اشتباه بزرگی می شن که به اسنیپ اطمینان می کنن چ.ن شخصیتش اصلاً قابل پیش بینی نیست.

پیام زده شده در: ۳:۰۵ جمعه ۱۶ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
به نظر من همه ی اینها یک ذره مشکوک است...
رولینگ در 4 تا کتاب قبلی دامبلدور را یک شخصیت خیلی خیلی قدرتمند معرفی کرد که همیشه از همه چیز سر در می آورد و اشتباه نمی کرد...ما در کتاب 5 متوجه می شویم که این روند تحلیل می رود اما به هر حال سر زدن همچین اشتباه بزرگی از دامبلدور بعید است و در ضمن در خود کتاب 6 هم نکات مبهم زیادی در رابطه با مرگ او وجود دارد! البته من نمی خواهم نتیجه گیری کنم که او حتما برخواد گشت چون این کار هم از خانم رولینگ بعید است! مگر اینکه ما کلا در اشتباه باشیم!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب به نظر من ولدمورت به هیچ کس به معنای واقعی اعتماد نداره چون حتی به وفادارترین خادمانش هم رحم نمیکنه یعنی در حقیقت به نظر من برای ولدمورت اعتماد معنی نداره .
ولی اگر بخوایم از این نظر به قضیه نگاه کنیم که ولدمورت چقدر اسنیپ رو به عنوان یک مرگخوار وفادار قبول داره به نظر من در اون صورت میشه گفت که اسنیپ از خادمان وفادار ولدمورته .
یکی از دلایل مهمشم برای اثبات این قضیه اینه که وقتی گری بک میخواست به دامبلدور حمله کنه بقیه مرگخوارا جلوش رو میگرفتند با توجه به اینکه خود گری بک در پیش ولدمورت خادم وفاداریه ولی وقتی که اسنیپ وارد شد و خواست دامبلدور رو بکشد هیچ کس جلوش رو نگرفت و این نشون میده که مرگخواران ازش حساب میبرن و تازه بعد از کشتن دامبلدور او به مرگخواران دستور داد که آنجا رو ترک کنند و مرگخوار ها هم بدون هیچ چون و چرایی از دستوراتش اطاعت کردند !!
برای همین به نظر من وقتی مرگخواران این همه مطیع دستورات اسنیپ هستن بخاطر اینه که اسنیپ در پیش ولدمورت جایگاه مخصوصی داره . که البته من همیشه گفتم بازم میگم این فضا در کتابهای قبلی هری پاتر نبوده و در کتاب ششم به وجود اومده من نمیدونم چطوری بگم ولی توی این مسئله یک جای کار میلنگه !!! یعنی من این دلیل رو آوردم چون میدونم دلیلم منطقی ولی از طرفی میدونم که غلطه ؟ مثلا مگه امکان داره اسنیپی که روحشم از داستان خبر نداره بیاد وارد معرکه شه همه هم ازش حساب ببرن ؟ واقعا مسخرس
من قبلا هم گفتم الانم میگم رولینگ تا آخر کتاب پنجم قصدش این بوده که همیشه اسنیپ رو کسی نشون بده که قبلا سمت ولدمورت بوده و حالا کاملا اصلاح شده ولی نمیدونم چرا هدف رولینگ توی کتاب ششم تغییر کرده . یکی از دلایل اصلیش هم اینه که جملات کتاب تغییر کرده طرز بیان رولینگ تغییر کرده من در این مورد خیلی فکر کردم به نظر من شواهد زیادی در این رابطه وجود داره و همین امر باعث شده که بعضی از قسمتهای کتاب مثل این قسمت یکذره نامفهوم باشه و باعث بشه که خواننده در بعضی از جاها بدرستی متوجه منظور کتاب نشه

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ دوشنبه ۵ دی ۱۳۸۴

دين توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۵۲ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
من به این قسمت کتاب خیلی مشکوکم چرا دامبلدور روی هری طلسم چفت شدگی را اجرا کرد ؟ آیا همه ی این ها نقشه نبوده؟ نقشه ای که دامبلدور با اسنیپ کشیده؟. دامبلدور نمی خواسته هری کر ها را خراب کنه و با اسنیپ نقشه کشیدن تا این جوری صحنه سازی کنن. به نظر من اینجا ها خیلی نکات ظریف داره که باید کتاب را بار ها خوند تا بهش پی برد

az ghalbe jangalhaye tarik amadeam baraye komak be harry potter!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ دوشنبه ۵ دی ۱۳۸۴

یارا حودد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۵ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
از پارس ویتچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نظر منم میشه گفت نظر بقیه هستش چون همونطوری که مطرح شد لرد ولدمورت به هیچ کس اعتمادی نداره.... همونطوری که مونتاگ، blade و بقیه گفتن ولدمورت به هیچ کس اعتماد نمیکنه....و اینکه هوراس میگه ((در ضمن ، این که فکر کنیم دامبلدور نمرده و اسنیپ خائن نیست ، یه کمی شبیه فیلم هندی میشه !)) منم باهاش موافقم ولی باید این مسئا رو هم در نظر گرفت که این اتفاق اتفاقی هستش که بر اساس داستان قابل قبول میتونه باشه البته دقیقا با یه کم خوشبینی و نظریه BEHROOZ_POTTERR ((با شناخبی گه از دا مبلدور داریم انسانی نبود که از کسی خواهش کند در فصلی که دامبلدور کشته می شود دامبلدور در رویارویی با اسنیپ چند لحظه بین هر دو سکوت میشود و دامبلدور میگوید توروبه خدا سوروس
به نظر من او داشت با روش ذهن خوانی به او دستور میداد که او را بکشد تا اعتماد لرد را جذب کند و به هری کمک کند)) نظریه جالبی هستش و قابل قبول اما یک مسئله دیگر هم که میشه مورد بررسی قرارداد اینه که اگر خود اسنیپ بخواد جای ولدمورت رو بگیره برای اینکار مجبور به جلب اعتماد ولدمورت و دامبلدور بود و میشه بر اساس این نظریه به اینکه اسنیپس به ولدمورت هم ممکنه خیانت بکنه میشه فکر کرد

براي شناخت زندگي، زتدگي را بايد شناخت...براي مرگ، مرگ را.. و براي خدا خود را بشناس... پس خود را بشناس تا خدا شوي....
یارا حودد از خاندان میترا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.