هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شهرداری هاگزمید (تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
سلام روز بخیر.

اجازه میخوام برای زدن سوژه جدید در اسکله تفریحی.

به این صورت که یک رستوران بزنیم برای تفریح و استراحت.
برای اولین کار و سوژه هم تیم بدون نام پس از باخت سنگین در شطرنج قصد استراحت در این اسکله را دارند.

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۰۵:۱۹
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 436
آنلاین
نقل قول:
سلام .
درخواست باز شدن تاپیکی به نام پارک وحشت.
ایده ش از یکی کتابای اقای ار ال استاینه ، میدونم که اینجا سایت هری پاتره ولی فقط ایده اصلیش برای یه کتاب دیگه س و اگه سوژه خوب پیش بره هیچ ربطی نخواهد داشت‌.
کارکنان این پارک وحشت ها هستن و اتفاقات وحشتناکی در این پارک منتظر جادوگرانه.
ممنون از توجه تون.

سلام ایزابلا عزیز.

به نظرم ایده ای که مطرح کردی نیازی نداره که حتما در قالب یه تاپیک جدید ارائه بشه.

این ایده رو تقریبا میشه توی هر تاپیکی که باهاش مرتبط باشه اجرا کرد. حالا اگر دوست داری ایده ت رو در قالب سوژه جدید ارائه بدی لطفا یه چکیده کامل تر از پست اولش برام بفرست تا بتونم بهتر در موردش تصمیم بگیرم.

موفق باشی.

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹

ایزابلا تینتوئیستل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۴۶ پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰
از ارباب دورم نکن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
سلام .
درخواست باز شدن تاپیکی به نام پارک وحشت.
ایده ش از یکی کتابای اقای ار ال استاینه ، میدونم که اینجا سایت هری پاتره ولی فقط ایده اصلیش برای یه کتاب دیگه س و اگه سوژه خوب پیش بره هیچ ربطی نخواهد داشت‌.
کارکنان این پارک وحشت ها هستن و اتفاقات وحشتناکی در این پارک منتظر جادوگرانه.
ممنون از توجه تون.

!Warning
Risk of biting

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه. اگر همچنان حس می کنی که میشه این ایده رو بررسی کرد و اشکالاتی که بهش وارده رو برطرف کرد می تونیم بازم در موردش صحبت کنیم.

فکر میکنم این رو شما باید بگین. که آیا ارزش داره وقت گذاشت و اشکالاتش رو برطرف کرد یا نه!
به هر حال اون چیزی که شما تشخیص می‌دین و بر اساس تجربه تون بهش واقف هستین با تعریف من از جذاب بودن یک ایده تفاوت داره.

نقل قول:
مسابقه های این سبکی هم که با داور برگزار میشن مسئله جدیدی نیستن. مدتهاست توی سایت برگزار شدن و خواهند شد. فقط باتوجه به صلاحدید مدیریت زمان برگزاریشون دیر یا زود میشه.

اگر هم مدیریت یا ناظران برنامه خاصی در برگزاری چنین مسابقاتی دارن بنده دخالتی نمیکنم و ممنون که رسیدگی کردین.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
آنلاین
دوباره سلام پلاکس عزیز.

نقل قول:
حالا چون نمی‌خوایم مزاحم مدیران محترم و نقد کننده های عزیز بشیم، اسم این نفرات رو میذاریم تو نظر سنجی و کسانی که رول هاشون رو خوندن به بهترین رای میدن.

به بهترین رای میدن...دقیقا مسئله همینجاست. توی نظرسنجی های این شکلی به هیچ عنوان نمیشه تضمین کرد که رای ها به بهترین رول برسه. عده ای هستن که ممکنه صرفا بخاطر اینکه یه نفر سوابق درخشانی توی رول نویسی داره بهش رای بدن در حالی که امکان داره رول اون فرد توی این مسابقه نسبت به بقیه چندان درخشان نباشه. این یه اشکال هست. اشکال بعدی اینه که ممکنه یه سری از افراد صرفا بخاطر اینکه با یه فرد دوستن بهش رای بدن. حتی این افراد ممکنه حوصله اینکه بخوان بشینن مثلا همین ۸ تا رول رو هم بخونن نداشته باشن و ترجیح بدن چون از سبک دوستشون خوششون میاد بهش رای بدن.

با توجه به این جریانات که ممکنه رخ بده ما میتونیم تضمین کنیم که حق به حق دار برسه؟ جواب کسی که فردا میاد اعتراض میکنه که رول من به نظر خودم بهتر بود اما فلانی چون توی سایت دوستای بیشتری داره رای های بیشتری گرفته چیه؟

اینا مسائلی هست که با داشتن داور حل میشن. داوری که بتونه بدون جهت گیری و با توجه به کیفیت رول رای بده. مسابقه های این سبکی هم که با داور برگزار میشن مسئله جدیدی نیستن. مدتهاست توی سایت برگزار شدن و خواهند شد. فقط باتوجه به صلاحدید مدیریت زمان برگزاریشون دیر یا زود میشه.

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه. اگر همچنان حس می کنی که میشه این ایده رو بررسی کرد و اشکالاتی که بهش وارده رو برطرف کرد می تونیم بازم در موردش صحبت کنیم.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود.
پیشنهاد زدن یه تاپیک یا استفاده از تاپیکی که قبلاً بوده حالا هرجور صلاح بدونید داشتم.
گفتم یه چیزی تو مایه های مسابقه راه بندازیم یکم جون بگیریم.
و کجا بهتر از دهکده زیبای شما واسه تفریح.
و البته اینم بگم که از الان می‌دونم که فقط تازه واردا استقبال میکنن.
حالا شرح این مسابقه:
یه اطلاعیه می‌زنیم اول، بعد یک سری نفرات میان پخ اسم مینویسن.
مثلاً هشت نفر شرکت کردن. یه موضوع می‌دیم تو یه زمان مشخصی درموردش رول نوشته میشه.
حالا چون نمی‌خوایم مزاحم مدیران محترم و نقد کننده های عزیز بشیم، اسم این نفرات رو میذاریم تو نظر سنجی و کسانی که رول هاشون رو خوندن به بهترین رای میدن.
در مرحله دوم دو نفری که کمترین رای رو آوردن حذف میشن. حالا این مرحله یکم سخت تر میشه مثلاً موضوع یکم سخت تر میشه یا زمان کوتاه تر میشه.
و به همین ترتیب تا دو نفر باقی بمونه و از بین اونها یک نفر قهرمان بشه.
در مورد این که فصل تحصیل هست و وقت ندارن و اینا هم میشه زمان رو بیشتر کرد و یه مقدار ساده گرفت که مشکلی پیش نیاد.

انقدر این درخواست رو گردوندم رماتیسم گرفته.

چشم هایتان سبز باد.

نقل قول:
اینکه مدام اینور و اونور بگیم سایت چرا فعالیتش کم شده؟ سایت چرا توی سکوت فرو رفته؟ سایت چرا بی جان شده؟ حوصله مون سر رفته و... هیچی رو تغییر نمیده و فقط بیشتر انرژی منفی به سایت تزریق می کنه.

بله درسته اما این حرف هایی که شاید من و بقیه گفتیم دلیل دیگری داشت که خودشون در جریان هستن.

نقل قول:
بجای این جملات مایوس کننده اگر واقعا از این مسئله ناراحتیم می تونیم هر کدوممون هفته ای یه رول بزنیم تا سایتم بی جان نشه.

ببخشید چشم!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
آنلاین
سلام پلاکس عزیز.

هرچند که ما (ایوا و من) هنوز پخی از طرفت دریافت نکردیم اما اگر قراره در آینده در مورد هاگزمید پیشنهادی ارائه بدی لطفا توی همین تاپیک بیانش کن تا هر دو ناظر در جریان ایده ت قرار بگیرن و بتونن بررسیش کنن.

نقل قول:
خارج کردن سایت از حالت پوکرفیس.

نمیدونم جاش اینجاست یا نه اما ترجیح میدم این مسئله یه جا بیان بشه تا همه در نظرش بگیرن. اینکه مدام اینور و اونور بگیم سایت چرا فعالیتش کم شده؟ سایت چرا توی سکوت فرو رفته؟ سایت چرا بی جان شده؟ حوصله مون سر رفته و... هیچی رو تغییر نمیده و فقط بیشتر انرژی منفی به سایت تزریق می کنه.

الان توی فصلی هستیم که اکثر اعضا درگیر درس و تحصیل هستن و این مسئله کاملا طبیعیه که زمان کمتری نسبت به تابستون داشته باشن. بجای این جملات مایوس کننده اگر واقعا از این مسئله ناراحتیم می تونیم هر کدوممون هفته ای یه رول بزنیم تا سایتم بی جان نشه.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱۴ ۱۹:۱۱:۳۳

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود و صد درود...

یه پیشنهاد داشتم جهت خارج کردن سایت از حالت پوکرفیس.
در پخ گرامیتان ارسال گردید.

خدانگهدار و صد خدانگهدار دیگر!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
آنلاین
نقل قول:
با سلام.
درخواست تبدیل یکی از تاپیک های گروه ضربت،دسته اوباش،سالن دوئل تا پای مرگ،مذهب بوقیالیسم یا ..... رو به «آموزشگاه مدیریتی اسمیت» دارم. نحوه تاپیک به صورت گرفتن ماموریت و امتیازه و بیشتر توی تاپیک ما به شکل گرفتن شخصیت اعضای تازه وارد کمک میکنیم.اما اگر اعضای قدیمی ایفای نقش هم خواستن از من ماموریت بگیرن میتونن قدرت رول نویسی رو در یکی از تاپیک های قدیمی ایفای نقش که مدت هاست پست نخورده امتحان کنن و امتیاز بگیرن. در آخر هر ماه امتیازات جمع میشه و به نفر اول آموزشگاه جایزه ویژه ای داده میشه.
منتظر پاسخ شما هستم.

سلام زاخاریاس.

مسئله ای که واقعا این روزا ذهنمو درگیر کرده اینه که چرا این تفکر به وجود اومده که "همه" می تونن سرپرستی تازه واردا رو بر عهده بگیرن و پست هاشونو قضاوت کنن و توی شخصیت پردازی کمکشون کنن؟! اکثر اعضایی که می‌بینین در حال حاضر هدایت تازه واردا رو بر عهده دارند، سالها و سالها فعالیت داشتن، تجربه کسب کردن و توی تاریخ از بهترین اعضای سایت هستن که موفق شدن به این خوبی از پس این مسئولیت بر بیان.

یه تجدید نظر جدی روی بینش هاتون نسبت به گرفتن مسئولیت انجام بدین. فقط به غرور و مطرح شدنی که خیال می کنین اینکار نصیبتون می کنه فکر نکنین! به این فکر کنین که واقعا توانایی راهنمایی صحیح تازه واردی رو دارین که با یک اشتباه شما ممکنه مدت ها و مدت ها جلوی رشدش گرفته بشه و از هدف فاصله بگیره؟

روی سخنم تنها با شما نیست. با تمام افرادیه که این روزا فکر می‌کنن می‌تونن گروهی رو راه بندازن و به تازه واردا کمک کنن، در حالی که خودشون بیشتر به کمک احتیاج دارن!

بدون حتی درصدی تردید پاسخم به درخواستتون منفی هست.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
با سلام.
درخواست تبدیل یکی از تاپیک های گروه ضربت،دسته اوباش،سالن دوئل تا پای مرگ،مذهب بوقیالیسم یا ..... رو به «آموزشگاه مدیریتی اسمیت» دارم. نحوه تاپیک به صورت گرفتن ماموریت و امتیازه و بیشتر توی تاپیک ما به شکل گرفتن شخصیت اعضای تازه وارد کمک میکنیم.اما اگر اعضای قدیمی ایفای نقش هم خواستن از من ماموریت بگیرن میتونن قدرت رول نویسی رو در یکی از تاپیک های قدیمی ایفای نقش که مدت هاست پست نخورده امتحان کنن و امتیاز بگیرن. در آخر هر ماه امتیازات جمع میشه و به نفر اول آموزشگاه جایزه ویژه ای داده میشه.
منتظر پاسخ شما هستم.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.