هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ققنوس نیوز
پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
بیانیه ی شماره 4 ستاد مقاومت مردمی موسوم به ارتش آزاد آزکابان

ای محفلیون!
ای پیروان دامبل!
ای خون حلالان!

بدانید که گرچه میان بنده و شما اختلافات در مبانی بسیار است و تنها چوبدستی است که میان ما حکم خواهد کرد اما دست تقدیر و سرنوشت امروز ما را در یک مسیر قرار داده. امروز روزیست که همه باید در کنار هم و زیر پرچم ستاد مقاومت مردمی موسوم به ارتش آزاد آزکابان بجنگیم و از آرای مردم دفاع کنیم.

شاید از خود بپرسید چرا باید به حمایت از یک وزیر مرگخوار برخیزید. بسیار خب!... اشکال ندارد!... بپرسید!... پرسیدید؟... پرسیدن حق هر انسان است و پاسخ به پرسش ها وظیفه ی هر مسئول و این وظیفه ی من است که با دلایلی منطقی به این پرسش پاسخ گویم.

و اما پاسخ؛

ملت محفلی!

آیا این دامبلتان به شما چی یاد داده پس؟!

آیا شما به زور دامبل درس چرت دفاع در برابر جادوی سیاه را نخوانده اید؟!
آیا از آن درس فقط یاد گرفته اید که اکسپلیارموس خوب است و آوادا بد است و هر وقت دیوانه ساز آمد باید به یک خاطره ی خوب فکر کرد و شکلات خورد؟!
دیگر جلوتر از این دامبل بهتان درس نداده؟!... چقدر درستان عقب است!... ارباب ما که بهمان جادوی سیاه یاد داد بعدش هم همین دفاع در برابر جادوی سیاه شما را یاد داد که یک تفننی ایجاد بشود و بخندیم دور همی!

حالا اشکال ندارد، من برای شما می گویم که در درس های بعدی چه مطالبی آمده است.

یکی از این درس ها در مورد شیوه ی حکومت است و در آن درس شما یاد خواهید گرفت که دیکتاتوری بد است و دموکراسی خوب است!

خب... حالا یک نگاااااااااااااااهی به دور و بر خودتون بندازید!... انداختید؟!... چه می بینید؟!

یک طرف وزیر مردمی درآمده از صندوق و حاصل دموکراسی؛ و در طرف دیگر رینگ باتیستا! خس و خاشاکی به نام کودتا! به نام دهن کجی به رای مردم! به نام لپ لپ! به نام وزیر سابق! به نام بگمن دیکتاتور!

یک درس دیگر دفاع در برابر جادوی سیاه در مورد دوستان و دشمنان است و در طی یک داستان تمثیلی از موجود معلوم الحالی به نام خاله خرسه یاد می شود که کله ی دامبل را می ترکاند و خلاصه نتیجه ی اخلاقی این می شود که دشمن دانا به از دوست نادان!

خب... حالا دوباره یک نگاااااااااااااااهی به دور و بر خودتون بندازید!

در یک طرف مورفین گانت ایستاده که بی هیچ نیاز به توضیح اضافه دشمن داناست!
و در طرف دیگر؛ دلوروس جین آمبریج!
و شما یاران پشمک بهتر از هر کسی می دانید که آن هنگام که ارباب قدرقدرت از توی پاتیل درآمد و کله زخمی را همچین یک دل سیر کتک زد و کله زخمی برگشت پیش شما و گفت که اسمشونبر برگشته و همه تان لرزیدید، همین دلو بود که گفت برنگشته و باور نکرد و کله زخمی را شکنجه کرد و ساده انگاری اش شما را بیچاره کرد که مجبور شدید در آن واحد در دو جبهه بجنگید و 19 سال بعد هم هنوز باور نکرده که ارباب برگشته و وجود جبهه ی سیاهی را تکذیب می کند فلذا دوست نادان است!

و از این موارد بسیار است در کتاب دفاع در برابر جادوی سیاهتان و قص علی هذا و حالا تصمیم با شماست که دموکراسی خوب است یا دیکتاتوری؟ دشمن دانا خوب است یا دوست نادان؟

و اگر تصمیمتان دیکتاتوری و دوست نادان است (که نیست!) باید خدمتتان عرض کنم که متاسفانه یک سفیداصیل نیستید و باید استعفا داده و به تاپیک درخواست مرگخواریت مراجعه کنید تا شاید، تاکید می کنم شاید ارباب قدرقدرت قبولتان کند، هرچند بعید می دانم. چرا که سیاهان نیز به تئوری دوست نادان به از دشمن دانا اعتقادی نداشته و تنها معتقدند ارباب قدرقدرت به از کل دنیا!تصویر کوچک شده

ما در ستاد مقاومت مردمی موسوم به ارتش آزاد آزکابان منتظر شماییم!

زنده باد تابستان!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۳ ۱۹:۳۱:۴۷

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۰:۰۹ پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
خدمت شما هستیم با دیگر سری از برنامه‌‌های ققنوس نیوز.
در این برنامه قصد داریم تا مصاحبه‌ای اختصاصی داشته باشیم با رئیس محفل ققنوس آلبوس دامبلدور.

- سلام جناب آلبوس؛ خوشحالیم که دعوت ما رو پذیرا بودید و وقت گرانبهاتون رو به ما دادید.

- سلام متقابل به شما و تمام دوستان عزیزم. من هم از شما متشکرم که این وقت رو در اختیار رو به من دادید تا صدام رو توسط این رسانه به گوش دنیای جادوگری برسونم.

- شما لطف دارید پروفسور؛ در صورتی که امکانش باشه قصد داریم تا از شما سوالاتی بپرسیم امکانش هست؟

- بله من در خدمتتون هستم.

- خب پروفسور؛ افرادی دوره‌‌ی شما رو با دوره‌های قبل مقایسه می‌کنن و می‌گن که محفل از دور خارج شده نظر شما در این باره چیه؟

- بله درسته؛ ما این واقعیت رو که محفل در دوره‌ی نسبتا زیادی از زمان در حال در جا زدن بوده. ولی ما با نگاه کردن به پشت سرمون عیب‌های کارهامون رو داریم پیدا می‌کنیم و در حال بر طرف کردن این معایب هستیم. من به شما قول می‌دهم که به زودی تغییراتی رو در محفل شاهد خواهید بود.

- پروفسور حرف‌های شیرین و جذاب هستند ولی فعلا شما هیچ فعالیتی ندارید. این تغییرات کی آغاز خواهند شد؟

- همانطور که در جریان هستید محفل مجددا عضو گیری کرده و به همین رو اعضای جدید محفل چندان با هم آشنایی ندارند. برای همین ما بیشتر تلاش خودمون رو در راستای صمیمی شدن اعضا گذاشتیم و بعد از انجام این‌کار به بقیه موارد خواهیم رسید.

- آیا شما قصد اعمال تغییرات در سیاست‌ها و رفتار‌های محفل دارید؟

- شاید. متاسفانه این سوالیه که جواب دقیقی در بر نداره. سیاست ها بر اساس شرایط موجود چیده خواهند شد و به همین رو سیاست های محفل بسته به شرایط خواهند داشت.

- مرسی از پاسخ‌تون به سوال‌های ما؛ مطلبی هستید که خودتون بخواهید بهش اشاره کنید؟

- در حال حاضر خیر. به جز اینکه محفل به زودی بازخواهد گشت و امید داریم که این بازگشت تاثیراتی که مطلوب ماست رو به جا بگذاره.

- مرسی از حضورتون پروفسور. امیدوارم اوقات خوشی رو داشته باشید.

- همچنین تشکر از دعوت شما. به امید اوقات خوش برای شما و همه و به امید طلوع خورشید رستگاری.

زنده باد محفل

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
درود به شما بینندگان عزیز٫ با شما هستیم با دیگر سری برنامه‌های ققنوس نیوز!

امروز طی اقدامی جنجالی که توجه عده‌ای را برانگیخت..

( ملت پشت صحنه: منظورش از توجه چیه؟
- چه می‌دونم احتمالا توی اون کاغذی که جلوشه نوشتن!
- یعنی دروغ میگه؟
- تو خبرنگاری دیدی که راست بگه؟
- اوا راست میگیا. من چقد خنگم!)

راوی اخبار پس از سرفه‌ای بلند که باعث شد صدای ملت پشت صحنه شنیده نشود به کارش ادامه داد.

- ببخشید! با شما هستیم با ادامه‌ي اخبار. همان‌طور که داشتیم می‌گفتیم پس از حضور جیم موریارتی ملعون سابق که با حضور در محفل تصمیم گرفته پسر خوب بابایی بشه جنجال‌های زیادی در رسانه‌ها پیش اومده که آخه چرا؟ در همین راستا مصاحبه ای با شخص نیمه محترم ایشون ترتیب داده ایم. مهمان امروز برنامه ما " جیم موریارتی "

- سلام می‌کنم به شما و خوانندگان محترمتون!
- به چی؟
- خواننده؟
- این برنامه تلویزیونی خوانندش کجا بود؟
- به من چه اینجا توی این نوشته ی جلوم نوشته!
- میشه ببینمش؟ اوه.. خدای من.. این متن رو کی داده به این؟ این مال کیه؟ چرا انقد چیزه؟ خاک به سرم بیاید ببرید این رو بسوزونید ما خانواده داریم! از اینجا بچه رد میشه.

(پس از یک ساعت و پخش آهنگ‌های درخواستی)

- خب بله آقای جیم. انگیزه شما از رفتن به محفل چه بود؟
- انگیزه؟ شیب؟ بام؟ ما انگیزه نداشتیم بو قورعان. به ما گفتن برو ما هم رفتیم.
- یعنی شما انگیزه ندارد؟
- نه بو خودا. من حتی سیگارم نمی‌کشم چه برسه به انگیزه! ما کلا خیلی مثبتیم بفرما اینم سندش؛ نگاه کنید زده اچ آی وو مثبت. دیدید من مثبتم؟ بو خودا ما انگیزه نداریم!
- بله بله بیخیال. به ادامه بحث می‌پردازیم. چرا ققنوس؟
- چرا ققنوس نه؟
- اینجا من سوال می‌پرسم!
- اون مال قبل این بود که من بیام اینجا.
- یعنی چی؟ اینجا حساب کتاب داره. شهر هرت که نیست!
- منظورتون اینکه من دهاتیم؟ شما با دهاتیا مشکلی داری؟ دهاتیا به نظرتون آدم نیستن؟
- من کی اینا رو گفتم! من فقط گفتم اینجا قانون داره!
- آهاا یعنی ما قانون نداریم؟ یعنی ما بدوی هستیم؟ یعنی ما انسان اولیه هستیم؟
- ای خدا منو از دست این نجات بده!
- من که کاریت ندارم. حتی از صندلیم هم پا نشدم که بیام پیشت حرکات آسلامیک کنم!
- نهههه
- آره!
- نههه
...

ناگهان صفحه سفید شد و شخص دیگری با قیافه‌ای آشفته به جلوی دوربین آمد.
با عرض پوزش از بینندگان عزیز. صحناتی که دیده شد بر اثر برخورد امواج مضر با طول موج ارسالی از آنتن ها ما بود. متاسفانه ما مجبوریم برای مدتی این شبکه را برای تعمیرات اساسی ببندیم. باشد که یه زودی باز گردیم. با سپاس از حسن توجهتون!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۰۳ شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
- با سلام به روح پر فتوح دامبلدور و دوستداران ققنوس. بینندگان عزیز، سلام. اخبار رو با گزارشی درباره ی محفل ققنوس شروع می کنیم. آیا شایعاتی که از دامبلدور شدن اسمشو نبر خبر می دهند واقعیت دارند؟! گزارش رو با هم می بینیم.

دوربین از روی صورت محفلی ای در حال خرپف زوم اوت میکنه و سالنی رو نشون میده که پر از محفلی های خوابیده ست. در همین لحظه یکی از محفلی ها، که روی مبل خوابیده، غلتی میزنه و از روی مبل پایین میفته؛ که درست میفته روی فرد دیگه ای که اون زیر خوابیده.

- آخ! چته بابا؟!
- چیزی نشد که حالا! بگیر بخواب!
- باشـ ـ ـه

و چند ثانیه بیشتر نمیگذره که هر دو تاشون به خواب میرن.

دوربین به طرف گزارشگر بر میگرده و گزارشگر با صدای بسیار آرومی میگه: بله بینندگان عزیز! اعضای محفل ققنوس رو مشاهـ ـ ـ

- یواش تر بابا! مثلا خوابیما! عه!

گزارشگر بیخیال ادامه ی حرفش میشه و چند ثانیه بعد، دوربین دری رو نشون میده. گزارشگر، با صدایی بسیار آروم تر از دفعه ی قبل، میگه: اینجا جایی ه که مدیران در حال مذاکره با اسمشو نبر هستند. الان چندین ساعته که دو طرف در حال مذاکره اند. تیم مدیران شامل ایوان روزیه و فلور دلاکور ه و در طرف دیگه، اسمشو نبر و مار محبوبش، نجینی، قرار دارند.

دوربین از سوراخ کلید در، داخل اتاق رو نشون میده.

- ارباب، حالا میخواید با محفل زنده شده چه کار کنید؟!
صدایی هیس هیس مانند، در حالیکه چهره ی متعلق به فرد صاحب صدا در سایه-روشن فرو رفته، در جواب میگه: فلور! از تو بیش از اینها انتظار داشتم. تو که متعلق به گروه ریونکلاو هستی، باید با هوش تر از این حرف ها باشی. محفل به درد چه کاری جز تمرین میخوره؟ تمرین ورد های سیاه . . .
- ارباب! هوش و ذکاوت شما فوق العاده س!
لرد سیاه (در حال نوازش نجینی): میدونم.

در همین زمان، تصویر عوض میشه. دوربین به زمین میفته و با لنز شکسته زمین رو نشون میده. صدای فریاد دو نفر میاد، که چند لحظه بعد قطع میشه. در اتاق باز میشه، و دوربین ردایی سیاه رنگ رو نشون میده.

- ارباب! این دو نفر داشتند جاسوسی میکردند!
- اوه، چه بد!

آخرین چیزی که شنیده میشه، صدای فریاد آواداکداورا ست و دیگر هیچ!

Only Raven

هر کسی به اصل خود باز می‌گردد...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۳:۲۵
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
گزارشی از اتفاقی عجیب در مکانی عجیب تر!

به گزارش خبرنگار افتخاری ققــنوس نیوز، ظهر دیروز سیل جمعیت در مکان نامعلومی واقع در میدان گریمولد جمع شده بودند.با صدای " پاق"ی که مربوط به ظاهر شدن پرسی ویزلی بود، سیل مذکور به طرف پرسی سرازیر شد.پرسی با دیدن جمعیت هول کرد و در حالیکه سعی میکرد از جمعیت فاصله بگیرد پرسید:شماها دیگه کی هستین؟کی بهتون اجازه داده بیایین اینجا؟اصلا چی میخوایین؟این اشیای بی ناموسی چیه به طرف من دراز کردین؟:vay:

البته منظور پرسی ویزلی از اشیای بی ناموسی، شیء مشنگی موسوم به میکروفون بود که پرسی تا آن روز نمونه اش را مشاهده نکرده بود.یکی از خبرنگاران تکه کاغذی را جلوی چشمان پرسی تکان داد.

تکه کاغذ!

و سپس با اشاره به قسمت توضیحات انجمن محفل ققنوس، ناگهان پرسی ویزلی با سیل سوالات که از طرف سیل جمعیت بصورت سیل آسا پرسیده میشد مواجه شد:

-ببخشید جناب ویزلی، منظور شما از دوستداران ققنوس چیه؟
-آیا همه محفلیا ققنوس دوست دارن؟
-این دوست داشتن به چه شکلی هست؟مثلا برای شام دوست دارن؟کلا دوست دارن؟عاشقانه دوست دارن؟ممکنه ققنوس رو به عنوان شریک زندگیشون انتخاب کنن؟
-آیا دوستداران پرندگان دیگه، جایی در محفل ققنوس ندارن؟حالا فرض کنیم یکی خروس دوست داره!
-آیا کسانی که نسبت به سر ققنوس، پر ققنوس، نوک ققنوس، پای ققنوس و دیگر اعضای آشکار و پنهان ققنوس آلرژی داشته باشن، جایی در محفل شما ندارن؟

پرسی که جوابی برای سوالات مطرح شده نداشت، سعی کرد وارد خانه شماره دوازده بشود.ولی سیل جمعیت ول کن نبود!

-جناب ویزلی برای چی فرار میکنین؟
-جناب ویزلی، حالا گیریم که فرار میکنین...چرا دارین سعی میکنین برین تو دیوار؟
-جناب ویزلی آیا این یکی از شگردهای عشق ورزیدن به ققنوسه؟

چند ثانیه بعد پرسی ویزلی جلوی چشم سیل جمعیت از دیده ها پنهان شد.کسی نفهمید پرسی چگونه وارد دیوار مابین خانه شماره 11 و شماره 13 شده بود.ولی همه صدای محزون و غم انگیز داوطلب ورود به محفلی را که سالها پشت درهای بسته محفل مانده بود، میشنیدند.

-چه سری چه دمی عجب پایی
پر و بالت سرخ رنگ و قشنگ
نیست بالاتر از نارنجی رنگ
هم خوش آواز هستی، هم خوش خوان
نبودی بهتر از تو در مرغان!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۷ ۲۰:۱۱:۵۷

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
اقدام عجیب پرسی ویزلی
قداست پروفسور اسنیپ شکسته می شود
پرسی ویزلی پس از انتخاب شدن به عنوان رییس محفل(بدون هیچ انتخاباتی)دست به اقدام عجیبی زد!
در ظهر امروز انتونین دالاهوف یکی از سرداران به نام ولدمورت به محفل پیوست! او این اقدام خود را جاسوسی برای محفل نام گذاری کرده است! و برادر احمق من هم اورا پذیرفته است :vay: حال این موضوع مطرح می شود که ایا دالاهوف قابل اعتماد است! ایا او مثل پروفسور اسنیپ وفادار است؟ ولد مورت چه بلایی بر سر دالاهوف می اورد؟
جواب تمام این سوالات در قلم پر تند نویس(در حال هماهنگی با مسئولین هستم و تاریخ را متقابلا اعلام میدارم)

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
« دامبلدور ِ فراموش شده »

شبِ گذشته آلبوس دامبلدور پس از ساعت ها بحث و جلسات توجیهی پشت درهای بسته ی محفل ، تصمیم به رفتن به جایی دور به مدت زمان نامعلومی گرفت . ایشان در پایانِ صحبت های خود با اعضای محفل ققنوس خاطر نشان کردند که : من دو چیز گرانبها را بین شما باقی میگذارم ، اول پرسی ویزلی و دوم کودکانِ سال اولی ِ هاگوارتز ، که این دو بعد از برگشتنم به محفل بر من وارد میشوند .

لحظاتی بعد از رفتن ِ دامبلدور ، مو قرمز ِ بد اخلاق ، طی بیانه ای تحت عنوان توجیه شماره یک تمام اعضا ، سران ، تَهان ، اطرافیان و سایر افرادی که به نحوی به محفل ارتباط پیدا میکردند را اخراج کرده و افزودند : همه ی اعضا بایستی مجددا درخواست عضویت دهند و پس از قبولِ آرمانهای دامبلدور ِ فقید به محفل بپیوندند که رستگاری بزرگی در این کار وجود دارد .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱:۱۸ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 188
آفلاین
رهبر جديد محفل رونمايي شد :

تصویر کوچک شده

پرسي ويزلي رهبر جديد محفل ملقب به پرسي مرسي ، امشب رونمايي شد . وي درحاليکه رو به دوربين از محفلي بودنه خودش ناراحت بود با گفتن " من موهام قرمزه منو نخور " سعي کرد با اکسپليارموس از صحنه بگريزد اما نتوانست و در عوض موهايش يک درجه قرمزتر شد .

?You dare speak his name
!Shut your mouth
!You dare speak his name with your unworthy lips

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۸ دی ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
گزارشی از فعالیت های اخیر محفل ققنوس با حضور الفیاس دوج:

- با سلام خدمت همه ی بینندگان عزیز برنامه ی ققنوس نیوز، در این برنامه مروری خواهیم داشت بر فعالیت های محفل ققنوس در ماهی که گذشت، ولی قبل از اون باید به شایعاتی مبنی بر گم شدن پروفسور دامبلدور بر سر زبان هاست! آقای دوج، میتونین در این مورد برای ما توضیح بدین؟

- بنده هم عرض سلام دارم خدمت همه ی بینندگان عزیز( ) ! خوبین خوشین؟ چی گفتین شما؟

- آیا شایعه ی گم شدن پروفسور دامبلدور حقیقت داره؟

- نخیر! بنده به شدت این حرف رو تکذیب میکنم، ایشون قبل از رفتن به سفری که داشتند، به ما اطلاع دادند و حتی شواهدش هم موجوده، این متن نامه ی ایشونه:

نقل قول:
سلام فرزندانم

مدتی هست که سعی دارم تتمه ی هورکراکسس های تام رو پیدا و نابود کنم.

و همینطور شواهدش رو در این مکان میتونین مشاهده بکنید! دقیقا اینجا

- اوه! خیلی ممنون بابت این اطلاع رسانیتون!:pretty: حالا اگه ممکنه یه خلاصه ای از فعالیت های محفل ققنوس رو در این مدت اخیر برای ما بازگو بکنید.

- بله! با تشکر از شما مجری محترم که بنده رو در این موقعیت قرار دادین؛ من مقداری از اطلاعات رو که گفتنشون ضرری نداره رو برای شما بازگو مینمایم!

الفیاس برگه های کاغذی رو که در دستش داشت رو زیر و رو میکنه بعدش با فریاد اورکا اورکا، برگه کاغذی رو از زیر در میاره و شروع به خوندن میکنه:

-در طی چند روز گذشته با توجه به هجوم افراد تازه کار و کمی بی تجربه ی جامعه ی جادوگری، شرایط ورود به محفل ققنوس کمی سخت تر شد که متن این تغییر رو عیناً نقل قول میکنم:

نقل قول:
طرفدارانِ سپیدی و دوست داران دامبلدور ، بشتابید ! با پر کردنِ فرم زیر و ارسالش ، در پناهِ آلبوس دامبلدور باشید ...

1- نظرتون درباره ی محفل ققنوس و انتظارتون از محفل ؟

2- چقدر به دامبلدور اعتقاد داری ؟ به چیش اعتقاد داری دقیقا ؟

3- اگر یک طرف نجینی ( مار محبوب تام ) و طرف دیگه فوکس ( ققنوس محبوب دامبلدور ) باشه و در خطر باشن ، کدومشون رو نجات میدی ؟ چرا ؟

4- به نظرت قداست دامبلدور شکسته شده ؟

5- حدس میزنی اسم رمز ورود به دفتر دامبلدور چی باشه؟

6- انقدر شجاع هستی که تام رو ولدمورت صدا کنی یا هنوز هم بهش میگی اسمشو نبر ؟

7- یک پست رول تکی در تاپیک همانند یک سفید اصیل بنویس و یک پست در ادامه ی پست های سوژه ها در تاپیک خانه شماره دوازده گریمولد.

توجه:
سوال هفت اجباری بوده و همه ی درخواست کنندگان باید این لینک ها را در فرم خودشون داشته باشن!
معیار تاییدِ درخواست دهندگان ، صرفاً فعالیتشون در سایت و کیفیت پستهاشون خواهد بود !

و همینطور در مکان برگذاری جلسات محرمانه محفل، این اعلامیه رو نصب کردیم که تمام اعضای محفل همیشه پیروز ققنوس باید اون رو اجرا بکنند، این اعلامیه به شرح زیر است:

نقل قول:
اعضای محفل ققنوس! لطفا در تاپیک مرکز فرماندهی و هماهنگی گریمولد، یک عدد پست آمادگی بزنید
در غیر اینصورت دسترسیتان از انجمن محفل گرفته خواهد شد!

و در آخر لیست اعضای محفل ققنوس و همینطور تاپیک های محفل رو اعلام میکنم، با تشکر از شما بابت مشاهده ی این برنامه!

نقل قول:

و
نقل قول:

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۴ جمعه ۸ دی ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۹:۳۲:۰۹
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
فوری فوری !

فوری فوری !

اسمشو نبر به محفل پیوست !

فوری فوری !

فوری فوری !

تصویر کوچک شده

بعد از صحبت های اسمشو نبر با دامبلدور در خصوص شرایط عضویت به محفل ، در لحظات پایانی امشب ، اسمشو نبر به محفل پیوست . این خبر باعث شد که تمام مرگخواران از تعجب زیاد دچار بیماری های شدید شده و به بیمارستان سنگ مانگو منتقل بشن . در این خصوص ، خبرنگار ما با رئیس محفل ، آلبوس دامبلدور مصاحبه ای داشتند .

-با سلام خدمت جناب دامبلدور
-سلام عزیزم
-جناب دامبلدور میشه قضیه پیوستن اسمشو نبر به محفل برای بیننده های ققنوس نیوز شرح بدید ؟
-بله عزیزم ، ! قضیه از اونجا شروع شد که تام به تمام جادوگران و ماگل ها و حیوانات دیگه که دماغ داشتن حسودیش شد . تلاش های زیادی کرد که دماغش رو پس بگیره ولی موفق نشد . همین باعث شد که چند شب پیش پیش من بیاد و از من تقاضای دماغ جدید بکنه . همونطور که در عکس میبینید ، به ایشون دماغی بس خوشگل هم دادیم . عزیزم !
- ما همچنین شنیدیم که ایشون اسمشون رو هم به خاطر پیوستن به محفل عوض کردن . میتونید به ما بگید اسم جدیدشون چیه ؟
- بله عزیزم ، از اونجایی که اسمشونبر یه مقدار اسم سختی بود برای محفلی ها تا ایشون رو صدا بزنن ، تصمیم گرفتیم که براشون یه اسم جدید انتخاب کنیم . فعلا بین اسم های ، هری آلبوس ویزلی ، آلبوس پاتر اسنیپ و دامبلدور هری پاتر شک داریم . سوال دیگه ای داری عزیزم ؟
-خیر ولی میشه بدونم قضیه این همه قلب و اینا که به من میدین چیه ؟ میدونین که من اهل این کارا نیستم .
-عزیزم ، اینجا محفل هست . محلی که بنا به عشق ورزی و عاشق بودن همه و کل عشق بازی و این صحبت هاست . اینجا همه با هم عاشق همدیگه هستیم .

خبرنگار ما بعد از این جمله به سرعت و از ترس اینکه با او هم راز و نیاز بشود از اتاق دامبلدور خارج شد .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.