هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ممنون از ایگور عزیز که ترم پیش رو به بهترین شکل مدیریت کرد ، بزودی ترم هشتم تابستانی شروع میشه ، این تاپیک رو باز کردم تا اگر در مورد قوانین هاگوارتز ، قوانین امتیاز دهی ، نحوه ی تشکیل کلاس ها ( زمان ، تعداد جلسات ، رول یا غیر رول بودن ) و همینطور مسابقات کوییدیچ ( زمان ، نحوه ی برگزاری ) و همینطور مسئولیت هایی که وجود داره و افرادی که براش انتخاب میشن ( داور کوییدیچ ، اساتید هاگوارتز ، شورای هاگوارتز ، بازرس عالی رتبه و ... ) نظر ، انتقاد و پیشنهادی دارید اعلام کنید .

تا این ترم برای افرادی که دوست دارن شرکت کنن و با سایرین رقابت کنند هم ایده آل باشه ، هم جذاب و هم عادلانه . چون من خودم هم این ترم روی جذاب تر بودن هاگوارتز و همینطوری کاملا عادلانه بودنش نظر خاصی دارم ، چون من خودم هشت ترم توی هاگوارتز بودم و میتونم درک کنم که افراد برای هاگوارتز و شرکت در اون چه معیار هایی دارند .

نظر من این هست که از اول تیرماه رسما ترم شروع شه ، و از اونجایی که دیگه مسئله درس و امتحان برای عموم به حداقل میرسه ، نظرم این هست که تعدادِ کلاس ها دو برابر ترم قبل باشه ( ترم قبل شش کلاس وجود داشت ) اینطوری هم دانش آموزان میتونن توی کلاس هایی که بهش علاقمند هستن شرکت کنن و هم به نظرم سطح رقابت و فعالیت بیشتر میشه .

نظرم هم این هست که بازرس هاگوارتز این ترم هم وجود داشته باشه و خودم هم رسیدگی کاملی برای نحوه ی امتیاز دهی اساتید ، تخلفات دانش آموزان ، تخلفات گروه ها و غیره دارم . تا بتونیم یک ترم خوب رو توی یه تابستون خوب داشته باشیم ، چون عموما حساسیت روی ترم های تابستانی هم بیشتر هست !

هر کسی که فکر میکنه نظری داره در این مواردی که گفتم میتونه اینجا مطرح کنه که به یه نتیجه ی خوب برسیم .

ممنون

ویرایش : ویرایش شد عنوان تاپیک برای نمایش بهتر در انجمن !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۱۸ ۱۷:۱۱:۰۱

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: آيا از ترم هفتم هاگوارتز راضي بوديد؟
پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با تشکر از تمام دوستانی که در نظر سنجی شرکت کردن.با اینکه من منتظر خیلی های دیگه بودم ولی خب بقیه احتمالن نظری نداشتن یا شک داشتن کدوم گزینه رو انتخاب کنن.

خب من انتقاد هامو شنیدم.اگرچه خیلی هاشو قبول ندارم ولی نمیخوام در موردشون بحث کنم و میرم روشون بیشتر فک میکنم و خودم رو اصلاح میکنم.

این تاپیک هم با نظر سنجی های هاگوارتز ادغام شد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
ممنونم از ایگور ...

این ترم ، ترم خوبی بود ... بزرگترین خاصیت این ترم بی حاشیه بودنش بود که واقعا رشد بزرگی نسبت به ترم های قبلی کرده بود ! بزرگترین بحث ترم سر امتیازات مری و تیم کوییدیچ اسلی بود که در مقایسه با بحث های کوچک ترم های قبلی خیلی معمولی و دوستانه بود

با بادراد موافقم که یه ذره تشریفات این ترم بیش از حد و اندازه خودش زیاد بود ... میتونست کمی دوستانه تر و معمولیتر برگذار بشه ... بخصوص اینکه ایفای نقش خلوت بود و مشارکت کنندگان هاگوارتز هم زیاد نبودن !

و بازم با بادراد موافقم که اگر منحنی رشد هاگوارتز رو بکشیم ، بعد از ترم سوم که اوج کار هاگوارتز بود تا حالا ، به جز ترم قبلی با مدیریت استرجس که منحنی رو با پائین مایل شد ، تغییری نکرده و کیفیت این ترم در کل در حد و اندازه های ترم چهارم و پنجم هاگوارتز بود ...

اساتید واقعا کارشون عالی نبود ... شخصا کلاسهای مشاورین رو با اینکه خیلی دچار اختلال شد بیشتر دوست داشتم ! تدریس های بلیز و ایوان واقعا عالی بود و آنیتا هم در حدی که محدودیت های زمانیش اجازه میداد خوب عمل کرد ...

اما مثلا تدریس های پرسی یا تکالیف مری خیلی ضعیف تر از حدی بود که از چنین اعضای خوبی انتظار داریم !

یه ذره هم به نظرم مدیرا زیادی فضولی کردن این ترم ! همکاری و پشتیبانی یک بحث و فضولی یک بحث دیگه ... که البته مطمئنا تقصیر مدیر هاگوارتز نبوده این مساله ...

در کل ممنونم از همه زحمات ایگور ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
سلام.

گزینه ی 4 بسیار مناسب هست!

هممم. ترم خوبی بود. این ترم با توجه به اینکه مدیر هر وقت دوست داشت آن میشد و هر وقت که حسش می اومد، کارهای مربوطه رو انجام میداد خیلی خوب پیش رفت.

یعنی من فکر میکردم با توجه به اینکه استادهای درس ها ، اصلا" توجهی به هاگوارتز نداشتند و مثلا" شونصد سال یکبار میومدند سایت و اینا ، من فکر میکردم ترم بوق بزنه !

ولی این طور نشد .

شاید میشه این رو بذاریم به حساب ِ قدرت ِ بالای شما .

شاید هم شانس !

من اولی رو بیشتر می پسندم. اما بهتر بود کمی بیشتر و سریع تر به همه چیز رسیدگی میشد، مدیریت و ارشد ها روی تمام قسمت ها نظارت داشتند.

و من فقط با یک چیز حال نکردم : استاد ها .

اصلا خوب نبودند !! من میگم از ترم دیگه فقط کسانی رو قبول کنیم که واقعا" میتونند بیان.

مثه ترم تابستون که همه چیز توسط دیگران کنترل میشد.

"این ترم همه چیز فقط توسط مدیر کنترل میشد و مشورتی بین اعضا نبود، چون اعضا نبودند!! "

همین.

بزرگترین مشکل این ترم اساتید و تدریس ها و تکلیف ها بودند.

و یکمی هم مدیر پر تحرک تری لازم بود!

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
بسیار خب من گزینه 3 رو انتخاب میکنم!

هرچند عبارت اصلاً درست نیست چرا که به طور کامل ناراضی نبودم ولی باز هم کفه منفی ها بیشتر از مثبت ها بود!

اولین موردش بودن بیش از حد تشریفاته! نمونه اولش نمرات مستمر به صورت قبلی که نارضایتی گروه ها رو در برداشت.
تشریفات نباید زیاد باشه. بر خلاف گفته پرسی عزیز تشریفات بیش از حد فقط باعث سردرگمی اساتید و دانش آموزان میشه.

به عنوان مثالی دیگر ارشد های گروه ها! هیچ نقشی نداشتند... عناوین زیاد درسته که کار رو جدی جلوه میده ولی باعث شلوغ شدن هم میشه.

مورد بعدی این بود که شما به طور کامل بر روی هاگوارتز تاثیر گذار نبودی! چرا اسلایترین تیمش رو منحل کرد؟ فقط به خاطر بسته شدن شناسه اونم به صورت موقت یکی از اعضای اسلایترین؟ شما که هم اسلایترینی بودی و هم مدیر میتونستی با اسلی ها حرف بزنی و بهشون بگی اینجا خونه خاله نیست که هر موقع هر چی عشقتون کشید میتونید انجام بدید... اینجا هاگوارتزه و همه چی برنامه ریزی شده!

مورد بعدی! بی دقتی هست! آخرین مورد کسر امتیاز کوئیدیچ آلبوس سوروس پاتر به دلیل بی دقتی که خلافش ثابت شد و مورد های قبلی که چندین و چند نفر به عنوان نفرات اول مسابقات هاگوارتز انتخاب شدند و اعتراضات یکی دو نفر...!

مورد بعدی! بی حس و حال بودن یا شاید هم کم وقت داشتن! میدونم از کسی که داره واسه کنکور میخونه انتظار زیادی نباید داشت ولی چرا امتیازات هاگوارتز در بلاک انجمن ها به روز نمیشد؟ درسته مدیرا این کارو باید بکنن ولی چون هاگوارتز دست شماست باید پیگیرش باشی اونم از معلوماتی که شما در مورد مدیران دارید باید بدونین که برای به حرکت در آوردنشون همیشه گوشزد لازمه. شما همین گوشزده رو انجام ندادی! مورد بعدی هم که شما باید در مورد امتیازات کوئیدیچ یکی از افراد هافلپاف تحقیق میکردی که این کار رو انجام ندادی متاسفانه!

ولی در مورد روند کلاس ها! این روند کلاس ها در همه ترم های هاگوارتز ( به جز ترم قبلی ) مشهود بود. در ترم هایی که کوئیریل مدیر هاگ بود ، هاگوارتز به اوج خودش رسید و زمان مدیریت قبلی شما وضع بدی نبود. همه کلاسا شرکت می کردن. هاگوارت تشریفات خاص خودش رو داشت.

حالا اگر بخوایم منحنی ای رو برای پیشرفت یا پسرفت این ترم بکشیم من این منحنی رو بدون انحراف مثل یک خط افقی میکشم. البته از ترم قبلی پیشرفت قابل توجهی داشت هاگوارتز ولی خب به هر حال کار خاص و بزرگی نکرد! چه بسا همین ایده گروه گروه شدن کلاس ها هم از جانب شخص شما نبود.

در کل کفه ی این ترازو به سمت منفی بر میگرده چون من تکون نخوردن و ثابت موندن و مستقیم حرکت کردن رو دوست ندارم!

با احترام...

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
من بررسی کردم دیدم یه حالت ِ دیگه هم وجود داره ! که من این حالتو انتخاب کردم !

5- با اینکه فکر میکنی این ترم یه سری مشکل داشته و نارضایتی داشتی ، رای مثبت میدی بالای تاپیک و اینجا پست میزنی و دعوا میکنی

دوست ندارم تعریف کنم ، فقط باید واقعیتم گفت دیگه ، با اینکه یه سری مشکل به وجود اومد ، ولی خیلی خوب و منطقی و آروم رفعشون کردی و این برای یه مدیر خیلی خوبه که بتونه بتونه بحث و جدل به نتیجه برسه

چیزی که توی یه ترم خیلی به چشم میاد ، تشریفاتی بودن ِ اون هست ! مثل ِ قصر ِ امپراطور ! امپراطور میتونه با شیش تا سرباز امپراطوری کنه ، ولی انتخاب ِ ولیعهد و وزیر اعظم و ملکه و وزرا و مقامات ِ مختلف و ملازم و اینا باعث ِ تشریفاتی شدن ِ حکومتش میشه !

انتخابِ داور ، داور ِ ذخیره ، سرپرست گروه ، ارشد گروه ، معاون ، بازرس و همه ی اینها میتونه نقش ِ خیلی موثری توی تشریفاتی شدن ترم داشته باشه و این باعث میشه که دانش آموزان و سایرین هاگوارتز رو خیلی جدی تر بگیرن ! این حرفِ من نیست ، چیزیه که به هممون ثابت شده و خودتم مطمئنن میدونی

امیدوارم توی ترم ِ بعدی اگر خودت مدیر بودی یا هر کس ِ دیگه این موارد رو در نظر بگیرید ، چون همین ها هستن که به یه ترم و به هاگوارتز ارزش میدن .

ممنون از مدیریت ِ خوبت

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲:۲۲ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

تایبریوس مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۱۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
از پیاده روی با لردسیاه برمیگردم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 314
آفلاین
هوووم! نــظـــرسنجي...!!

من راضي بودم؛ با اينكه يه عالمه پرژه توي دنياي مشنگي داشتم و مشكلات عديده ي سيستم كه هنوز هم حل نشده، اينقدر برام جذابيت داشت كه بيام و شركت كنم.

ولي با امتيازات داوري كوييديچ موافق نبودم.

عدالت از خصوصيات يك داور هستش و من بي عدالتي رو احساس كردم؛ اگه داور از تيم مقابل بود، اين قابل درك بود.

ولي مديريت و برخورد مدير، قابل تقدير بود. اميدوارم ايگور ول نكنه بره

به هر تقدير موفق باشي

در كنار درياچه ي نقره ايي قدم ميزنم
و با بغضي که مدتهاست گلويم را ميفشارد، رو به امواج خروشانش مي ايستم
و در افق،
طرح غم انگيز نگاهش را ميبينم،
كه هنوز هم اثر جادويي اش را به قلب رنجورم نشانه ميرود..
كه هنوز نتوانستم مرگ نا به هنگام و تلخش را باور كنم..
كه هنوز بند بند اين تن نا استوار به نيروي خاطره ي لبخند اوست كه پابرجاست..
با يأس يقه ي ردايم را چنگ ميزنم و در برابر وزش تند نسيم،
وجودِ ويرانم را از هر چه برودت و نيستي حفظ ميكنم..
از سمت جنگل ممنوعه، طوفاني به راهست
و حجم نامشخصي از برگ و شاخه ي درختان مختلف را به اين سو ميآورد..
اخم ميكنم تا مژگانم دربرابر اين طوفان،
از چشمان اشكبارم محافظت كند..
شايد يك طوفان همه ي آن خاطره ي تلخ را از وجودم بزدايد..

پیام زده شده در: ۰:۴۰ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
خب من از این ترم راضی بودم.

با اینکه خیلی وقتا توی دفتر مدیریت یا هر چیز کوچیکی، عقیده داشتی مدیریت سایت و ایفای نقش باهات همکاری نمیکنه( که همواره حمایت میشدی) و مسلما منم خیلی نارات میشدم چون من خیلی همکاری میکردم و بقیه مدیر هم کاری بهت نداشتن؛ اما خب من صبر کردم و خود خوری کردم و خوشبختانه نتیجه شو هم دیدم.

یک ترم خوب که برگزار شد و من خوشحالم که به خوبی تموم شد.

از ایگور واقعا متشکرم و امیدوارم اون هم درک کنه که من همه جور همکاری رو باهاش داشتم و یه بار نشد که توی کارش نه بیارم.

موفق باشی ایگور عزیز؛ باز هم ممنونم ازت.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

آيا از ترم هفتم هاگوارتز راضي بوديد؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب از اونجايي كه من خيلي انتقاد پذيرم تصميم گرفتم اين تاپيك رو بزنم تا هم يه نظرسنجي بشه و خودم رو بسنجم و هم مشكلاتي كه اعضا ميگن رو در خودم رفع كنم تا اگر بعد ها بازم مسووليتي داشتم تكرارشون نكنم.

لطف كنيد و تو نظر سنجي شركت كنيد.چهار حالت داره وقتي شركت ميكنيد:

1-شما كاملن از اين ترم راضي بوديد و هيچ مشكلي نداشتيد.پس اينجا پستي ارسال نميكنيد و فقط راي ميديد.

2-شما از اين ترم راضي بوديد ولي يه سري مشكلات كوچولو هم داريد و خب راي مثبت ميديد و مشكلاتتون رو اينجا ارسال ميكنيد.

3-شما از ترم اصلن راضي نبوديد و ضعف ها رو بيشتر از نكات مثبت ميبينيد.پس راي منفي ميديد و اينجا مشكلات رو بيان ميكنيد.

4-كلن با من حال نميكنيد ميخوايد راي منفي بديد،زورتون زياد و ميخواين بدونيد من مثلن ميخوام چيكار كنم حالا .در اين صورت راي منفي ميديد و پستي هم ارسال نميكنيد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۷:۵۱ جمعه ۲ آذر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به ایگور ... در زمان ثبت نام در مدرسه نحوه ی انتخاب اعضای شورا بیان میشه ...

ضمنا بله برای انتخاب بازرسان باید با افراد شورا صحبت و مشورت کنی !!!

بعد از انتخاب بازرسان مراقبت از اونها به عهده ی افراد شورا هستش !!!

باشه!ممنون!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲ ۸:۴۴:۱۰

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.