هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اگه ولدمورت هورکراکسس داشت واسه چی پی سنگ جادو رفت؟
پیام زده شده در: ۲:۴۲ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

It's non of your concern

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
آخه بحث سر اینه که بدست آوردن سنگ جادو در اون مقطع زمانی که خیلی وضع برادر ولدی قاراشمیش بود اون هم از تو چنگ دامبلدور که اون موقع جوون تر هم بود و کمتر کسی در واقع به جز هری و دامبلدور و دار و دستش احتمال برگشت اون رو میداد خیلی دشوار تر از اون بود که خیلی بی سر و صدا بره از هورکراکسس خودش استفاده کنه.تازه این قضیه گذشته از خطرش همه رو از وجود تقریباً با خبر کرد و باعث شد بقیه خیلی کم هم که شده نسبت یه قضیه هوشیار بشن.
به هر حال از جناب آرتیکوس اول معذرت خواهی میکنم بعد هم متشکرم.
این سوال تو سایت رولینگ قراره جواب داده بشه و من سعی می کنم در اسرع وقت ترجمش کنم و در اختیارتون بگذارم.گرچه عقیده ی من این هست که رولینگ یکمی ناشی گری کرده و در کتاب شیش هم باتوجه به تفاسیر فقط یک خورده ماسمالیش کرده

Re: اگه ولدمورت هورکراکسس داشت واسه چی پی سنگ جادو رفت؟
پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
اين موضوع رو دامبلدور به طور کامل در کتاب 6 وقتي که از خاطره اسلاگهورن در اومدن به طور کامل توضيح داد.
بعد اين تاپيک مجوز هم نداره و بدون مجوز هستش.
ولي من کل چيزها را مينويسم که بفهميد که چه خبره:
1.سنگ جادو بايد مرتب نوشيده شود تا به فردي که اون را نوشيده جاودانگي بده.پس فرد رو به خودش وابسته مي کنه.ولي هوروکس ها روح فرد در جايي امن و خارج از بدن فرد است که اگه هم بدن فرد دچار مرگ بشه اون قسمت از روح که بيرون از بدن هست سالم و زنده مي ماند و باعث جاودانگي ميشه.پس بعد از بوجود آمدن هوروکس ها فرد بوجود آورنده آنها هيچ وابستگي به اون نداره و مي تونه هوروکس از فرد دور باشه.

2.اگه سنگ جادو از فرد جادو از فرد جدا بشه فرد پس از مدتي مي ميره ولي اگه هوروکس از فرد جدا بشه در صورتي که موجوديت هوروکس به خطر نيافته باز جاودانگي فرد تضمين هستش(اصلا جاودانگي فرد با جدا بودن هوراکس ها بدست مي آيد)

3.سنگ جادو طلا براي ثروتمند کردن و اکسير زندگي براي افزايش طول عمر ميده و ممکنه سنگ جادو پس از مدتي تمام بشه در اون صورت فرد مي ميره ولي هوروکسها در طول زمان تمام شدني نيستن و جاودانگي فرد رو در صورت نابود نشدن براي هميشه تضمين ميکنند.

حالا چرا ولدمورت مي خواست سنگ جادو رو بدزده:
چون ولدمورت خارج از بدنش بود و اگه يک بار اکسير زندگي رو مي نوشيد ميتونست به بدنش برگرده.توجه کنيد اون معجوني که ولدمورت در کتاب 4 بوسيله اون برگشت در صورتي بود که خودش يه بدن ابتدايي داشت و يه خادم که در بدنش شريک نشده باشه.(ولدمورت در بدن کوييرل شريک شده بود)
ولدمورت وقتي در بدن کوييرل شريک شده بود فقط از طريق سنگ مي تونست به بدنش بازگرده ولي بعد از طريق خون تک شاخ ها تونست به يه بدن ابتدايي بره و بعدش از طريق اون معجون بدنش رو بازسازي کنه و برگرده.

اميدوارم براي همه روشن شده باشه.
آرتيکوس دامبلدور

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

اگه ولدمورت هورکراکسس داشت واسه چی پی سنگ جادو رفت؟
پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

It's non of your concern

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
اگه جناب لرد شیش هفتا هورکراکسس داره پس واس چی رفت پی سنگ جادو.احتمالاً اون موقع یادش نبوده.اون کوییرل ذلیل مرده رو هم تازه با این کارش سقط کرد.خدااز سر تقصیراتش نگذره

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.