هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چرا در" ایران" هری پاتر.ارباب حلقه ها و........... نداریم؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
من 3 سال با شاه نامه و کتابهای قدیمی ایران سر و کار دارم مثلا رمان پول اثر امیل زولا هم متابق با شاهنامه بوده ولی 100 برابر بهتر و مزمون پخته تر داره این از گذشتمون .
حال هم که فبها(یا پسره عاشق دختره میشه یا دختره عاشق پسره میشه )اخرشم یا به هم میرسن یا نمیرسن .
صفحه ی اول کتاب رو هم که بخونی تا اخرش رو میفهمی.
شاهنامه رو بخون با داستانهی گذشته از جمله خوشه های خشم و(زیباترین غریق دنیا )مقایسه کن میبینی اران گذشتش هم مورد داشته

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۸:۴۶ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
بله منم اینو قبول دارم و اگر پست قبلی منو به دقت خونده باشید ،
حتما متوجه شده اید که منم گفته ام که ما فعالیتمون خیلی در این زمینه کمه...من فقط متذکر شدم که اشکال از خودمونه..لازم نیست ارزش یک کتاب بسیارارزشمند مثل شاهنامه رو پایین بیاریم.باید وضیعت فعلی رو درست کنیم.

harry pottere kocholo
من با شما موافقم ولی قبول کن ما فقط بلديم به گذشتمون بنازيم چون حال خودمونو باور نداريم
=-=-=-=-=-=
فارسي شد.
لطفا فارسي بنويسيد و از زدن پست هاي بيربط خودداري كنيد
باتشكر
ناظرانجمن

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۶:۲۱

پیام زده شده در: ۷:۴۸ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
اگر دقت کرده باشید ،ایران کلا در قسمت تولید کتاب ضعیف عمل می کنه. حالا مهم نیست که این کتاب ها تخیلی و برای قشر نوجوان هست یا نه.متاسفانه بسیاری از نویسنده های مستعد ایرانی ، به خاطر اینکه بهشون بها داده نمیشه ،نمی تونن فعالیت درست و حسابی داشته باشند و اون تعداد اندکی هم که به ظاهر فعالیت دارند اصلا به فکر خلق آثار ادبی ارزشمند و ماندگار و به درد بخور نیستند ،بلکه فقط به فکر این هستند که پول در بیاورند...
در ضمن کسی که به طور خاص به فکر ما نیست و این مسئله باعث شده نوجوان بره دنبال کتابی که مناسب سنش نیست .
به هر حال این ها نظر های شخصی من بود.
در ضمن بلید عزیز ، شما دلت از دست کتب ایرانی پره ،چرا به شاهنامه توهین می کنید؟ قرار نیست دعوا بشه که...اگر در این رابطه خوب بحث کنیم ، شاید بعدا بتونیم راهکار هم ارائه بدیم و خوب اینجوری این تاپیک به درد بخور بوده!

پیام زده شده در: ۴:۲۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
اول بگید ایران چی داره؟
دوم اینکه نداره چون نمیتونه داشته باشه .
چون زیادی خودش رو دست بالا میگیره.
چون از 100 سال پیش تا حالا فکر میکنه رو دست شاهنامه ی فردوسی نیومده ولی خبر نداره اومده خوبم اومده.
کسی شاهنامه رو خونده /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس نخونید چون مزخرفتر از شاهنامه نیست.
ایران جهان سوم وسالهاست خواب.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

چرا در" ایران" هری پاتر، ارباب حلقه ها و... نداریم؟
پیام زده شده در: ۱:۳۷ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
درود بر شما عزيزان
راستش من تازه 5 دقيقه ست که عضو اين سايت شدم (تا بتونم ابن پيام را ارسال کنم) از اين رو با چم و خم کار آشنايي ندارم
اگر اشکالي ميبينيد به بزرگي خودتون ببخشيد!
نميدونم از کجا شروع کنم (من تا حالا از اين کارا نکردم)
من 23 سالمه و آشنايي من با ادبيات تخيلي نمي دونم به کي برميگرده؟ به داستانهايي که پدرم موقع خواب برام ميگفت يا به کتابهايي که وقتي يکم بزرگتر شدم مي خواندم يا بخاطره شب بيداري هاي من که فکر ميکنم هر کسي رو خيال پرداز ميکنه (مشابه همون مه که در انگليس اين همه نويسنده کتابهاي تخيلي پرورش داده)
من کاري ندارم که اين نوع ادبيات خوبه يا بد فقط ميخوام بدونم چرا ما در "ايران" اين نوع ادبيات را نداريم؟؟ البته منظور من ادبيات معاصر وگر نه ما خودمون شايد همراه با يونان از بنيان گذارانه اين نوع ادبيات هستيم . مگه ميشه شاهنامه فردوسي که به نظر من شاهکار ادبيات جهان هست رو فراموش کرد وصدها کتاب ديگه که متاسفانه ........
ولي چرا ظرف اين قرن اخير ما در اين زمينه فعال نبوديم .افتخار به گذشته غرور انگيزه ولي خاموش نشستن به اميد آن فاجعست!(همون چيزي الان سرمون اومده)
ايا واقعا اين کار اينقدر سخته که فقط عده اي در غرب(انگليس) توانايي انجامشو دارن. نه!!! اگه واقع بین باشیم میبینیم که هیچ ملتی ادبیاتی سر شار از این همه داستانهای افسانه ای و اسطوره ای مثل "ایران" نداره! (یار در خانه ما گرد جهان میگردیم!!!!)
من امروز بخشي از داستانهاي نوشته شده در اين سايت راجع به هري پاتر ديدم اشتباه نشه من خودم به داستانهاي هري پاتر علاقه دارم و رولينگ رو تحسين ميکنم چون حداقل کاري که کرده علاقه مند کردن بچه ها به کتاب خوندنه که اين عاليي ولي من ميگم حيف اين همه استعداد و خلاقيت نيست که داره هدر ميره
به نظره من هرکدوم از اون بچه هايي که این داستانها رو نوشتن اگه ميخواستن ميتونستن يک اثر فوق العاده حتي بهتر از هري پاتر خلق کنن اون وقت به جاي ما عده اي در کشور هاي ديگه ميشستن اسم شخصيتهاي شما را روي خودشون ميذاشتن و راجع به شما بحث ميکردن
به هر حال امید وارم بتونیم با کمک هم کاری در این زمینه انجام بدیم (این خیلی رویا پردازانست!!!؟؟؟)
خوشحال ميشم نظرات شما رو در اين زمينه بخونم
بازم از همه معذرت ميخوام به خاطر نثر بدم
موفق باشين

=-=-=-=-=-=-=-
اين تاپيك به زودي به انجمن "مطالب اشتراكي"
يا انجمن "هري پاتر به زبان فارسي" منتقل مي شود.
با تشكر
ماندانگاس

ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱۹ ۱۲:۵۸:۴۴
دلیل ویرایش: اصلاح عنوان
ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱۵ ۲۱:۱۴:۳۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.