هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دوهفته نامه وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۰۶:۱۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
دوهفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 7

سخن وزارت

ملت غیورپرور!
سلام
آیا می دانید که چرا دوهفته نامه این بار با قدری تاخیر ارسال شده است؟... نمی دانید؟! پس بنده برای شما پرده از اسرار مخوف پشت پرده ای برمی دارم تا بدانید خدمتگزاران شما در دولت آزادی و پرواز با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می نمایند.

ای ملت!
آیا به یاد می آورید که دو هفته ی پیش جامعه ترکید و 3-4 روز حکومت نظامی شد و کسی حق فعالیت نداشت؟
چرا؟
واقعا چرا؟
این پرسشی بود که ملت آگاه از خود پرسیدند و در پاسخ چه گفتند؟
همه ی انگشت های اتهام مخوف پنهانی، به سمت چه کسی بود جز همشیره ی گرانقدر بنده؟! دست های پنهانی سعی داشتند بازگشت آباجی مروپ را دلیل تمام ترکیدن ها و رکودها اعلام کنند و به این وسیله خانواده ی وزیر و وزارت را تخریب کنند.

اما زهی خیال باطل!
خورشید حقیقت از پس ابرهای تیره ی فریب تابیدن گرفت و بر همگان آشکار شد که این دست پلید اجانب و بیگانگان بوده که آزادی و پرواز ملت چیزدوست را تاب نیاورده و اقدام به تحرکات تروریستی نموده اند!

بنده همینجا اعلام می کنم که دولت آزادی و پرواز خیلی قوی است و زنده باد تابستان! گرچه معاندان ندای شوم مرگ تابستان را سر داده اند اما تابستان زنده است و به زودی بازخواهد گشت. پس تا بازگشت تابستان، شعار زنده باد تابستان همواره شعار ما خواهد ماند!

و آخرش اینکه اگر دوهفته نامه دیر شد به خاطر این است که آن 3-4 روز حکومت نظامی را هم حساب کرده ایم و لذا هرگونه شایعات پیرامون فراموش کردن نشریه را شدیدا تکذیب نموده و جفت پا بر دهان مخالفان می کوفیم.

مورفین گانت
وزیر سحر و جادو

تقدیم اولین لایحه ی دولت به ویزنگاموت + دیگر توجهات وزیرگانت

وزیر سحر و جادو با حضور در شورای ویزنگاموت ضمن تقدیم اولین لایحه ی دولت به این شورا گفت: آزادی و پرواز خیلی خوب است و همه باید چیز استعمال کنند تا به فضا رفته و از تابستانی آزاد و آباد لذت ببرند.

ایشان با اشاره به لایحه ی تقدیمی افزودند: این طرح ها همه اش کارشناسی شده است و لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان آشغال بریزد.

ایوان روزیه رییس شورای ویزنگاموت نیز به بررسی طرح ها پرداختند و در جواب فرمودند: چندی از طرح ها پذیرفته شده و بقیه را برای تفکر بیشتر به دفتر کار خود میبرم.

از جمله ی مهم ترین طرح های پذیرفته شده، طولانی ماندن زمان ماندگاری دولت آزادی و پرواز است که این خود نشان از مقبولیت دولت در پیش ایشان دارد.

همچنین شایان ذکر است که وزیر گانت بلافاصله پس از اطلاع یافتن از رقم خوردن طرح احداث مدرسه ی علوم و فنون جادوگری دورمشترانگ، شخصا به آنجا مراجعه کرده و علاوه بر گفته های پیشین خود، دو سناریوی جدید برای مدرسه ارائه نمودند.

در این رابطه خبرنگاری بیگانه که در میان دیگر خبرنگاران مشتاق قرار داشت بیان نمود: هیچ چیز از چشمان تیزبین وزیر گانت دور نمی ماند و نظارت و توجهشان به همه چیز بر همگان واضح است. ای کاش با صادر کردن هرچه بیشتر چیز، روابط کشورمان با این دولت بیشتر شود.

چه شد که این شد؟!

متاسفانه یا خوشبختانه، در حرکتی فوق سری و محرمانه، بیل ویزلی جان به جان آفرین تسلیم نمود. این حرکت که از قبل توسط بیل با وزیر گانت هماهنگ شده بود، تعجب همگان در سرتاسر جامعه ی جادوگری و ساحرگی جز ایشان را به همراه داشت.

خبرنگاران ساعت ها پشت در موزه ی وزارتخانه تجمع کرده بودند تا علت مرگ بیل و البته جانشین او را دریابند. خبرنگاران بعد از خروج ایگور از موزه، با تعجب دور او حلقه زدند و جویای علت حضور او در آنجا شدند. ایگور با قیافه ای حیرت زده تنها توانست بگوید "واااا !" و همراه بادیگاردهایش از صحنه دور شد و اینجا بود که خبرنگاران دریافتند چه کلاهی سرشان رفته است.

در حقیقت ایگور کارکاروف بلافاصله برای جانشینی انتخاب شده و حتی نامش نیز در سایت موزه قرار گرفته بود، اما بی توجهی و عجولی و فضولی مفرط خبرنگاران، مانع از توجه آن ها به این موضوع شده بود.

به هر حال برای ریاست جدید موزه، ایگور کارکاروف، آرزوی موفقیت میکنیم.

پروژه ی بعدی؟ بزن بریم!

پس از موفقیت اولیه ی ساحرگان به رهبری آیلین پرنس و معاونش آماندا بروکل هرست، در تصاحب پاتیل درزدار و بازسازی آن، حالا دست به اقدام جدید دیگری زده اند.

اینبار پروژه ی سازمان حمایت از ساحرگان بسی مخوف تر است و نیاز به اقدامات امنیتی بیشتری دارد. آن ها اینبار خانه ی ریدل را هدف قرار داده اند و سعی دارند که مهمانی بزرگی را دور از چشم ارباب لرد ولدمورت کبیر در آنجا ترتیب دهند.

آیا آن ها باز هم موفق خواهند شد؟ فقط مرلین داند و بس!

و البته شایان ذکر است که هیچ پرنده ای در حوالی آنتی ساحریال پر نمیزند.

تصاحب مقام رئیس کارگاهان - اینبار نوبت کیست؟

کاراگاهان به دستور ارنی مک میلان شروع به حرکت کرده و اینبار سعی در افشای رازهای نهفته در پشت پرده وزارت دارند. شایعاتی مبنی بر برکناری ارنی مک میلان در حال زمزمه شدن است.

جادوگران و ساحرگان در میدان گریمولد شعار *رئیس باید محفلی باشه" سر میدهند و در سمت دیگر لندن گفته میشود که قرار است مادر ِ به زندگی برگشته ی ارباب لرد ولدمورت کبیر این مقام را بر عهده گیرد.

فعلا فلور دلاکور گوی سبقت را از دیگران ربوده است و خود را رئیس اعلام کرده است ...

ندای مرلین

بار دیگر مورخان فراخوانده شدند و چندین پروژه پیش رویشان قرار گرفته است. 5 دوره از انتخابات همچنان در انتظار یافتن مورخی هستند که سریع بررسی شده و به نتیجه برسند.

همچنین از دیگر مورخان خواسته شده که در پی یافتن نقدهای پراکنده در انجمن های مربوطه باشند.

حال این نوبت شما مورخان است که حضورتان را اثبات کرده و اعلام آمادگی کنید ... بشتابید!

دیگر اخبار

بنگرید و ببینید که چگونه میخواهند قدرت های گذشته را به عرصه بازگردانند. سازمان تشخیص مصلحت نظام سعی در جمع آوری وزرای قدیم دارد ... میخواهند آن ها را عضوی از خود کنند!

پس از چند هفته سکوت در ستاد رانده شدگان، بالاخره وزیر گانت در حرکتی فوق حرفه ای و گولاخانه، به زیبایی هرچه تمام تر توانستند قدرت و هوشیاری(!) خود را به رخ رانده شدگان بکشند و موجبات تسلیم آن ها را فراهم آورند. در این عملیات، حتی مودی، کاراگاه خبره ی جامعه ی جادوگران و ساحرگان نیز انگشت به دهان ماند و به عظمت و توانایی وزیر گانت اعتراف کرد.

ماموران وزارتخانه همچنان سعی در اثبات این موضوع به محفلیون هستند که هیچ دستوری مبنی بر نابودی فوکس صادر نشده و از آن ها میخواهند که عاقلانه بیندیشند و در دام اینگونه شایعات نیفتند و بی دلیل به دولت تهمت روا ندارند.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۳۰ ۱۸:۴۱:۵۶

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
دوهفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 6

آغاز اجرای مرحله ی دوم طرح کاوش های باستانشناسی موزه

بیل ویزلی؛ ریاست موزه ی وزارتخانه با اعلام این خبر به خبرنگار دوهفته نامه گفت: اجرای این طرح باعث آزاد شدن ظرفیت های نهفته در خاک می شود.

وی با اعلام اینکه حفاری های باستانشناسی صورت گرفته، با نظارت متخصصان مجرب در زمینه ی باستانشناسی انجام می شود خاطرنشان کرد: اینکه گفته می شود اشیای باستانی، از گمرکات تحت نظارت دولت قاچاق شده و در حراجی های زیرزمینی به مجموعه داران خصوصی فروخته می شود دروغ است و بنده به عنوان رییس موزه شدیدا تکذیب می کنم و اصلا در دولت آزادی و پرواز هیچ خبری از قاچاق نیست و تمامی مرزها و گمرکات زیر نظر تیزبین شخص وزیر گانت اداره می شود.

آزادی و پرواز ساحرگان

با شروع فعالیت های حقوق بشری و آزادانه و پروازانه ی سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها، تحرکات مشکوکی از جانب گروهکی با عنوان آنتی ساحریال بر ضد این سازمان قانونی صورت گرفته. شایعات حاکی از آن است که رهبری این گروه بر عهده ی فردی بی فرهنگ، بی اصالت و کچل به نام آنتی چاخانوف می باشد.

لازم به ذکر است که دوهفته نامه وزارت وجود هر گونه ارتباط یا شباهتی میان آنتی چاخانوف و مشاور اعظم وزیر یعنی جناب آنتونین دالاهوف را بررسی کرده و بنابر نتایج به دست آمده صحت چنین ارتباطی را شدیدا تکذیب می نماید.

دیگر اخبار

پس از ادعای آلبوس دامبلدور مبنی بر دستور محرمانه ی وزیر به نابودی فوکس؛ نماد محفل ققنوس، صحت این خبر را از جناب وزیر جویا شدیم که ایشان با اظهار بی اطلاعی از اصل این خبر دامبلدور را به رعایت احترام ریش سفیدش دعوت کرد!

سفر جناب وزیر به سازمان ملل جادویی بدون هیچگونه حاشیه ای در حال انجام است، فلذا هر گونه شایعه پیرامون معجون مرکب خوردن وزیر گانت و تکثیر معاون مک میلان و بدهی 3000 گالیونی وزارت مانند شایعات مضحک پیرامون زن گرفتن لرد سیاه! شدیدا تکذیب می گردد.

نیازمندی ها

فروشی:

یک فروند پاک جاروی دسته هشتم ولی تمیز و سرپا به علت پول لازم بودن برای سیر کردن شکم زن و بچه با قیمتی استثنائی به فروش می رسد. لطفا با شبکه شومینه ی پناهگاه تماس بگیرید.
آرتور ویزلی

تبلیغات:

پاتیل فروشی بگمن با پاتیل های درجه یک در خدمت شماست!
با خرید 3 پاتیل می توانید یک عکس یادگاری با امضای وزیر سابق بگیرید.
3تا بخر! عکس امضاشده ببر!

اینجا محل تبلیغات شماست! جهت سفارش تبلیغات با دفتر دوهفته نامه تماس بگیرید.

لردهای سیاه! ولدمورت ها! اسمشونبرها!
هورکراستان درست کار نمی کند؟!
نشتی روح دارد؟!
در تنظیم میزان روح هورکراکستان دچار مشکل شده اید؟!
دیگر نگران نباشید!
تعمیرات هورکراکس آلبوس و ریگولوس با عمری سابقه در دستکاری هورکراکس های ملت در خدمت شماست!
نشانی: کوچه ناکترن-بالاتر از مغازه ی بورگین و بارکز-نرسیده به فروشگاه زنجیره ای شماره ی 25 مورفینچیز!

آگهی استخدام:

ملت غیور!
ساحرگان!
جادوگران!

آیا سفید هستید و قصد مبارزه با لرد سیاه و مرگخواران دارید؟(ممیزی وزیر)
به کاراگاهان وزارتخانه بپیوندید!
آیا سیاه هستید و قصد نفوذ در میان کاراگاهان وزارتخانه و خبرچینی به لرد سیاه دارید؟
باز هم به کاراگاهان وزارتخانه بپیوندید!
آیا سفید و سیاه نیستید و فقط دنبال شغلی آبرومند و پرهیجان می گردید؟
آیا علاقه مند به حفظ امنیت مرزهای جامعه ی آزادمان از شر دشمنان چیز و پروازید؟
آیا از بچگی آرزو داشتید پلیس شوید و آقا دزده ها را بکشید؟
پس مجددا به کاراگاهان وزارتخانه بپیوندید!

با مراجعه به دفتر فرماندهی کاراگاهان، می توانید به عنوان یک کاراگاه فعالیت خود را آغاز نمایید.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۹:۲۸ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۰۶:۱۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
دوهفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 5

سخن وزارت

اصلا تا به حال به این فکر کرده اید که مشنگ ها قرن هاست که در پی یافتن راهی برای پرواز کردن هستند؟ صدها دانشمند و علمای بزرگ گرد هم آمدند و طی صدها سال توانستند چیزی با عنوان هواپیما، جت، موشک، هلی کوپتر و امثالهم بسازند و خیال میکنند که ... ایول! بالاخره به آرزویمان یعنی پرواز رسیدیم! اما آن ها نمیدانند که سخت در اشتباه هستند.

حال جامعه ی آزاد خودتان را بنگرید، دولت آزادی و پرواز به چه سرعت راه صد ساله ی مشنگ ها را در طی یک روز پیمود و آن را برای شما به ارمغان آورد. حالا شما با چیزهای اصل و گارانتی دار، میتوانید کاملا واقعی به پرواز در آیید. نه تنها در آسمان، بلکه شما حتی مجاز به پرواز در فضا نیز هستید. چه چیزی از این بهتر؟

پس دست در دست دولت آزادی و پرواز دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم مرکز چیزفروشی!

عدالتی شگرف

مدعیان عدالت را کنار زنید و چیزی که در ورای چشمانتان است را بنگرید! بنگرید که چگونه پیکره ی دولت آزادی و پرواز بر پایه ی عدالت بنا شده است، چیزی که مدعیان در طلبش بی خبرانند!

چهار گروه هاگوارتز را به یاد آورید، دو جبهه ی جامعه را نیز به آن بیافزایید. انتصاب معاون دیگر، لینی وارنر را نیز از قلم نیندازید. چه می بینید؟ آیا غیر از این است که از تمامی گروه ها و جبهه های جامعه، فردی در کابینه ی این دولت مشغول به کار است؟

چگونه میشود آخر؟ وقتی هیچ برنامه ریزی قبلی ای در کار نبوده و مرلین اعظم خودش پازل های دولت آزادی و پرواز را این گونه با نظم و عدالت کنار هم چیده است، دیگر چه میتوان گفت؟ حتی ناخواسته هم اقدامات این دولت به سوی جاده ی عدالت میتازد ...

این چه عدالتی است؟ به مرلین قسم که شگرف! هیچ کاری نکنید، حتی نیازی به فکر کردن هم نیست ... فقط نگاه کنید! یک نگاه ساده!

مورفین گانت (اسلیترین - مرگخوار)
ارنی مک میلان (هافلپاف - محفل)
لینی وارنر (راونکلاو - مرگخوار)
بیل ویزلی (گریفندور - محفل)

قضاوت با شما!

مقبولیت تا چه حد آخر؟

نگاهتان را به سمت دیگری جلب میکنم. به یکی از بزرگ ترین انتخابات جامعه مان، انتخابات جادوگر ماه!

حقیقتا کرده های این دولت نیازی به گفتن ندارد، همه چیزش روشن است. در اکثر ستادهای انتخاباتی مدام یک نام شنیده میشد ... وزیر گانت! جادوگر ماه، بهترین نویسنده ایفای نقش، بهترین ایده، ناظر ماه ... در این مکان ها نام وزیر گانت شنیده میشد، عجب مقبولیتی!

و این گونه بود که وزیر گانت انتخابات بزرگ جامعه ی جادوگری و ساحرگی را با نام خود گلبارانچیزباران کرد.

گفتم ساحرگی؟ لازم به ذکر است که سازمان حمایت از ساحرگان بعد از جذب یک عالمه ساحره ی مشتاق برای عضویت و رد شدن تعدادشان از تعداد انگشت های دست، فعالیت خود را در پاتیل درزدار آغاز نمودند.

در این میان عده ای از جادوگران مردود شده (تعدادشان به زور به تعداد انگشتان پا میرسد) با چشمانی پر از اشک و بغض و آه و کینه، برای همبستگی دور هم جمع شدند و ستادی علیه ساحرگان راه اندازی کردند ... بله همان آنتی ساحریال را میگویم که سعی در سنگ اندازی در پروژه های بزرگ سازمان ساحرگان را دارد.

حتی گزارش هایی از حملات به دور از چیز آن ها به ساحرگان شنیده میشود، البته ساحرگان با دیدی باز و روشن فکرانه با این مسئله برخورد کردند و فقط به تذکری دوستانه به آن ها قناعت کردند. هرچند یکی از ساحرگان اختیار خود را از کف داده و در جلوی ساختمان " نحوه ی برخورد فکر کردی کی هستی " در حال داد و فریاد است. البته هدف او فقط سرگرمی و راه انداختن ساختمانی خاک خورده است و نه جنگ و دعوا.

این هم شرحی بود از مقبولیت وزیرگانت و سازمان حمایت از ساحرگان.

سکوت رانده شدگان

بعد از مداخله ی دوستانه ی چندین و چند باره ی کاراگاهان اسلینکرد، مودی و دابل ویزلی (چارلی&رون) بالاخره رانده شدگان در حالیکه از موفقیت چشمگیر این دولت انگشت به دهان بودند، سکوت پیشه کردند. در این دو هفته، حتی پشه هم در آنجا پر نزده است.

دیگر اخبار

همچنان شایعاتی مبنی بر همسردادن لرد سیاه وجود دارد که کاراگاهان در حال بررسی آن هستند.

انبار وزارتخانه سخت تحت کنترل مرگخواران و محفلیان است، هردو گروه اصرار میورزند که گنجینه هایی در آنجا نهفته است و باید برای خودشان شود. در این میان وزیر گانت به خروارها چیزی که قرار است در آنجا قرار داده شود فکر میکند.

در سویی دیگر حیوانات جادویی در تلاش هستند تا هرچه بیشتر در نقل و انتقالات و خرید و فروش چیز مشارکت داشته باشند. اما پای توطئه ای به نام لیلی اوانز در میان است.

سازمان فرهنگ و هنر جادویی رسما پایان کار کارمندان دولت قبلی را اعلام داشت و به دنبال شروع کار مجدد است. اگر شما میخواهید آن را به راه بیاندازید، دست بجنبانید! نگذارید دیگران گوی سبقت را از شما بربایند!

کاراگاهان هم ماموریت خود را به اتمام رسانده و در انتظار حرکت های بعدی هستند. همچنین افراد بیشتری برای پیوستن به این گروه مشتاق شده اند، مثل دوشیزه دلاکور مدیر جادوگران که نشان میدهد علاقه به دولت آزادی و پرواز به قشر خاصی تعلق ندارد و همه شیفته اش شده اند. تک ستاره شدن کاراگاه مودی هم تبریک!

سخن مخاطبان

و در پایان گزیده ای از سخنان بی شمار شما!

* والا ما تا حالا چیز نکشیده بودیم، که اونم کشیدیم. دشت شوما درد نکنه وژیر گانت - ممد خطر از ممدستان

* از وقتی دولت آزادی و پرواز اومده همه چیز خیلی ارزون شده - ماندانگاس فلچر از فلچرآباد سفلی

* یوووهووو! یه جیب پر پول به لطف آزاد شدن خرید و فروش چیز در مرزها، گانت مچکریم - روفوس اسکریم جیور از خانه ریدل

* به خاطر دولت آزادی و پرواز تونستم یک سوم بچه هامو راهی بازار کار کنم - میلیاردمین ویزلی از جایی که فقط ویزلی توش دیده میشه

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۵ ۹:۳۴:۳۳

پیام زده شده در: ۱:۱۶ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
دوهفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 4

تبدیل هفته نامه به دوهفته نامه

با عرض سلام خدمت شما ملت همیشه بر صحنه؛
همانگونه که مستحضرید هفته ی گذشته هفته نامه منتشر نشد و دلیلش این است که ما دوهفته نامه شده ایم. احتمالش هست که در آینده ماهنامه، فصلنامه یا گاهنامه هم بشویم. پس مطلع باشید و تعجب نکنید چرا که در دولت آزادی و پرواز غیرممکن غیرممکن است! با تشکر.

انتصاب ریاست و آغاز به کار مجدد سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها

در دو هفته ی گذشته خانم آیلین پرنس به ریاست سازمان مذکور رسید. آغاز به کار مجدد این سازمان، با هدف اتحاد هر چه بیش تر قشر ساحره و سیاست های خصوصی سازی و کوچک سازی دولت و آزادسازی ظرفیت جوانان این مرز و بوم صورت گرفت.
در همین زمینه نظر بخشی از ساحرگان را جویا شدیم که در ادامه می خوانید.

جینی ویزلی: من واقعا از آغاز به کار این سازمان خوشحالم و امیدوارم بتونم با عضویت در این سازمان حقمو از شوهرم بگیرم. دیشب بهش میگم مرد! من یه سال بیشتره این سرویس چینی رو گذاشتم تو دکور! دیگه کهنه شده. همه دیدنش! پول بده یه نوشو بخرم. میگه اینا اسرافه زن. اینقدر ولخرج نباش. من پسر برگزیده ام. برای ملت الگوئم. ما باید در سطح پایین ترین اقشار جامعه زندگی کنیم که همه از ما پیروی کنن.
می بینین تو رو خدا؟! همش زور میگه. همش حرف غیرمنطقی می زنه. خب منم که زورم بهش نمیرسه. تا حالا چندبار به داداشام گفتم که 6 نفری ریختن سرش و تا می خورده زدنش. ولی خب علاجش نمیشه دیگه خواهر. حساب گرینگاتزش پر پولاییه که از ننه باباش ارث برده ها! باز میگه پول ندارم، همشو دادم خانوادت خرج کردن، الان ورشکست شدم.
می بینین چجور تحقیرم می کنه؟ چجوری خانواده مو مسخره می کنه؟ میام عضو میشم، بلکه شما بتونین حقمو از این ظالم بگیرین.

هرمیون گرنجر: اوا؟! ت.ه.و.ع ساحرگان راه انداختین؟! خیــــــــلی خوبه! شما وام هم میدین؟ آخه می دونین، یه غلطی کردم اومدم عروس این ویزلی های پاپتی شدم. نمی دونین که. دیشب خونه پدرشوهرم بودیم برا افطار. این خواهرشوهرم که زن هریه، النگو دستش کرده بود از اینجا تااااااااااا اینجا! به خدا... یه فیس و افاده ای هم می اومد که واه واه واه! به رون گفتم نیگا! یاد بگیر. ببین مردم واسه زناشون چقدر حرمت قائلن، اون وقت تو... . ورداشته میگه هری داره، من ندارم. یه حقوق بخور و نمیر کاراگاهی از وزارت این مرتیکه موتاد می گیرم هم باید کرایه خونه بدم، هم پول قبض شومینه و رمزتاز بدم، هم قسطای وام 2000 گالیونی سرویس آشپزخونتو بدم. هم خرجی خونه رو بدم. ندارم زن!
یکی نیس بگه تو که پول نداری بیجا کردی اومدی خواستگاریم. تقصیر خودمه. باید می رفتم زن ویکتور می شدم. حالا درسته بهم می گفت هرمی ولی خب پول که داشت، معروف که بود، اگه زنش می شدم چشم یه ملت ساحره که درمی اومد! گفتین وام هم میدین؟

نارسیسا مالفوی: منم عضو میشم. به خدا دیگه به امون اومدم از دست این مرد. هر شب دیر میاد خونه. بعضی شبا هم اصلا نمیاد خونه. گمونم زیر سرش بلند شده. میگم چرا دیر میای؟ زن دوم گرفتی؟ میگه من غلط بکنم! یه زن اول گرفتم تا عمر دارم بسمه! مجبورم تا آخر شب برم دنبال انجام ماموریتای لرد سیاه که خرج مهمونیای مجلل تو رو دربیارم. زن دوم میخوام چیکار؟
آخه شما بگین. خدا رو خوش میاد من تنها بشینم کنج خونه؟ خب من مهمونی ندم، چیکار کنم؟ سرگرمی دارم؟ من حق اینو ندارم هفته ای 3 تا مهمونی 250 نفره با حضور خانواده های اصیل و شریف و اشرافی بدم؟! واقعا حقوقم داره پامال میشه. منم عضو میشم.

دیگر اخبار

اخیرا شایعه شده سفر جناب وزیر به نیویورک حواشی و آبروریزی های بسیار داشته و حتی معاونت محترم نیز ایشان را در این سفر همراهی نمی کند و آن ارنی مک میلانی که در کنار وزیر است کینگزلی شکلبوت است که معجون مرکب خورده و مک میلان در وزارتخانه نشسته و دارد فساد اقتصادی می کند برای خودش!

یا شایعه شده درگیری میان محفلیون و مرگخواران بر سر تصاحب اموال انبار وزارت شدت گرفته و جناب وزیر نیز به هیچ چیز جز چیز نمی اندیشد و فقط می خواهد انبار بزرگ وزارت را خالی کرده و تویش را پر از چیز کند!

و می گویند وزارتخانه دومین ماموریت کاراگاهان خود را با هدف سر و سامان دادن به این رسوایی ها شروع کرده و کاراگاهان مودی و اسلینکرد را به نیویورک فرستاده و گرینگراس و رون ویزلی را مامور رسیدگی به غائله ی انبار نموده است. چارلی ویزلی و جانسون هم تلاش دارند به قضیه ی مشکوک زن گرفتن برای لرد سیاه ورود نمایند!

یا از طرف دیگر شایع کرده اند که جناب مشاور اعظم یک آدم بی سوات است و رفته درخواست عضویت در سازمان ساحرگان داده و بلد نیست قوانین را بخواند! یا بیل ویزلی 10 میلیون گالیون از فروش عتیقه ها و طلسم های باستانی موزه وزارتخانه به جیب زده!

کافیست یک بار با وجدانی بیدار این شایعات را مرور کنیم تا بر ما روشن گردد که همه اش اباطیل است و ساخته و پرداخته ی بگمنیان و بوژبوژیان است که قصد دارند فعالیت دولت آزادی و پرواز را مختل کنند و افکار عمومی را مشوش گردانند. ولی زهی خیال باطل! همه می دانند و می بینند که تابستان پر از چیز، پر از آزادی و پر از پرواز است. پس زنده باد تابستان!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۲ ۱:۲۴:۱۱

پاسخ به: هفته نامه وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
هفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 3

سخن وزارت

ای آحاد اکثراً پشت صحنه!
در وزارت ما رونق اگر نیست چیز هست، آنجا که چیز هست در آن چیز کشم هست. (گریه ی حضار)

ملت، دولت آزادی و پرواز به کوری چشم مخالفانش مثل نیمبوس دو هزار دارد کارش رو انجام می دهد و حال خود را می نماید.
لکن وزیر چند روزی است که در فضا به سر می برد. در صورتی که هر کدام از شما هموطنان عزیزمان بتواند آن نو گل پر پر را به آغوش خوانواده باز گردانده و از خواب بیدارش کند، نیم کیلو چیز جایزه خواهد گرفت!
در ضمن به یکایک شما عزیزان پیشنهاد می کنم هیچوقت معاون یک چیز کش نشوید!

افتتاح اصلی ترینپروژه ی دولت آزادی و پرواز

یکی از مهمترین پروژه های دولت آزادی و پرواز، پروژه ی اهدای نشان های مرلین و قدردانی از اعضای شاخص بوده است. از همین رو بنیاد موراخان با هدف جمع آوری اطلاعات پیرامون تاریخچه ی سایت شروع به کار کرد که اولین پروژه ی آن طرح اهدای نشان های مرلین می باشد.
در ادامه برای این کار هفت عضو دائم بنیاد مورخان در اطلاعیه شماره پنج دولت آزادی و پرواز معرفی شدند.

اقدامات وزارتخانه در برابر فتنه ی رانده شدگان

جمعی از فاسقین و مارقین و ضد ولآیت چیز، با تجمع در مکانی با نام ستاد رانده شدگان سعی در اخلال در امور وزارت مردمی داشتند. اما با اقدامات اعضای جوان و خوش آتیه ی دفتر کاراگاهان، این عوامل ضد آزادی و مخالف پرواز ملقب به بوژبوژی، با خاک یکسان شدند و هم اکنون تفاوت اندکی با پشمان آراگوگ دارند.

به امید بیدار شدن وزیر منتخب

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
هفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 2

سخن وزارت

ملت غیورپرور!
سلام!
حال شما چطور است؟ خانواده خوبند؟ شما چطوری پرویزخان؟ خوبی؟ بسته رسید دستت؟... ای بابا! باز چی میگه این ارنی... ها؟ چیه؟... از امکانات عمومی برای مقاصد شخصی استفاده نکنم چون وجهه ی مردمیم زیر سوال میره؟!... باشه بابا!... بله ای ملت!
بنده خیلی خوشحالم که در خدمت شما هستم و فضای آزادی و پرواز همینجور دارد همه جا را پر می کند و... ببند اون پنجره رو ارنی! هر چی دود ساخته بودیم پرید! عه!... خلاصه که در خدمتیم دیگر.

پروازتان آزاد! - دولت آزادی و پرواز

انتصابات دولت آزادی و پرواز

در هفته ی گذشته بیل ویزلی به عنوان رییس موزه وزارتخانه انتخاب شد. انتخاب ایشان با توجه به سابقه ی کاری وی در شعبه ی گرینگاتز مصر انجام شد. بیل ویزلی در مصر مسئول جمع آوری گنجینه های مصر باستان و نگهداری از آن ها در موزه ها و صندوق های گرینگاتز بود.
لازم به ذکر است که ایشان یکی از پاک دست ترین کارمندان وزارت بوده و تمامی شایعات پیرامون قاچاقچی اشیای باستانی بودن وی شدیدا تکذیب می شود.

موازی با این انتخاب برادر کوچک تر بیل ویزلی به عنوان مشاور امور موزه معرفی گردید. پرسی ویزلی معاون سابق بارتی کراوچ بوده و از ماموران جوان و خوش سابقه ی وزارتخانه به شمار می رود. اختلافات ایشان با بیل و پدرش آرتور ویزلی و همچنین جاه طلبی و در پی صندلی وزارت بودن ایشان شدیدا تکذیب می گردد.

اقدامات وزارتخانه و وقایع اتفاقیه در این هفته

در پی ایجاد شورش و اغتشاش عده ای رانده شده به رهبری دو عنصر معلوم الحال، کاراگاهان وزارت وارد عمل شده و در اولین ماموریت خود ستاد مرکزی رانده شدگان را کشف و محاصره کرده و معارضان را وادار به عقب نشینی نمودند. هم اکنون امنیت برجای جای جامعه حاکم بوده و اوضاع تحت کنترل کاراگاهان وزارتخانه می باشد. آسوده بخوابید.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
هفته نامه وزارتخانه - دوره دولت آزادی و پرواز - شماره 1

هفته نامه ی وزارت در نظر دارد هر هفته گزارشی از اقدامات وزارتخانه را به آگاهی شما عزیزان برساند تا آزادی و پرواز را نهادینه کرده و فضای چیز را در میان آحاد جامعه گسترش دهد.

سخن وزارت

ملت غیور پرور!
یک هفته، ده روز گذشته شاهد برگزاری دموکراتیک ترین انتخابات دنیا با حماسه آفرینی شما عزیزان بودیم که حاصل آن به روی کار آمدن یک دولت فراگیر و پر از آزادی و پرواز می باشد. این پیروزی را بار دیگر بر دهان شما کوفته... ای بابا... ارنی اینجا رو اشتباه نوشتم... پاک کن داری؟... چی؟... یعنی چی جوهر پاک نمیشه؟ حالا چیکار کنم؟... خط خطیش کنم؟... ای بابا کثیف شد که! ولش کن... بله... این پیروزی را بار دیگر بر شما تبریک گفته و بر دهان مخالفان آزادی و پرواز و هواداران دیکتاتوری و خفقان می کوفم.همچنین بنده یک مراسم بیخودی در روزهای اول وزارت به جا آوردم به نام تحلیف که در آن قول دادم از آزادی و پرواز و چیز حمایت می کنم و الان هم باز قول می دهم و هر وقت هم بخواهید قول می دهم چون من یک عمری از آزادی و پرواز و چیز حمایت کرده ام و اعتقاد دارم که چیز چیز خوبیست!
به امید پرواز روز افزون - دولت آزادی و پرواز

انتصابات دولت آزادی و پرواز

در هفته ای که گذشت ارنی مک میلان به عنوان معاونت وزارت منصوب گردید. با انتخاب این جوان شایسته که جزو رقبای انتخاباتی وزیر گانت بوده مشروعیت و فراگیری دولت افزایش یافته و امید به زندگی در میان نسل جوان روندی به شدت رو به رشد گرفته. هر چند شایعات دشمنان در پی القای این اوهام است که جناب مک میلان فقط و فقط به دنبال جیب آقای گانت بوده و بنده ی گالیون است و سودهای میلیاردی از معاملات چیز می برد و اختلاس های میلیاردی از خزانه ی وزارت می کند ولی ملت آگاه ما خوب می دانند که این ها همه اش دروغ است و لعنت بر کسی که در این مکان نخاله ی ساختمانی بریزد!

انتخاب آنتونین دالاهوف به عنوان مشاور اعظم وزیر جزو دیگر انتصابات دولت در این هفته بود. روابط میان جناب دالاهوف و وزیر گانت بسیار حسنه بوده و ادعای خبرنگاران سایر جراید مبنی بر دعواهای هر روزه ی این دو بزرگوار که در آن دالاهوف جناب وزیر را گلابی خطاب کرده و وزیر گانت هم وی را چاخانوف می خواند، کذب محض است.

افتتاح پروژه ها در دولت آزادی و پرواز

در هفته ای که گذشت ساختمان موزه ی وزارتخانه با حضور جمعی از سران جامعه از جمله وزیر گانت و نماینده ی شورای ژوپس؛ خانم دلوروس جین آمبریج به بهره برداری رسید.
خانم آمبریج در مراسم افتتاحیه ی این موزه گفت: اهم اهم... افتتاح این موزه برگ زرین دیگری در دفتر شورای آسمانی ژوپس بوده و حافظ میراث فرهنگی و سیاسی و تاریخی جامعه ی ما خواهد بود.
وزیر گانت نیز در سخنرانی خود گفت: موزه یک جای خیلی خوب و ساکتی است که حال می دهد برای خوابیدن و چرت زدن... اسلیترین!... ببخشید،کلاه بود!... و همچنین پر است از یادگاری های سالازار و هافلپاف و گریفندور و راونکلاو که قیمت هر کدامشان به اندازه ی 2-3 محموله ی چیز است که باعث رونق مبادلات تجاری خواهد شد.

همچنین دفتر کاراگاهان به همت معاونت وزیر پس از سال ها بازگشایی شده و جذب علاقه مندان به این شغل خطیر آغاز شد. کاراگاهان قشر زحمتکش جامعه می باشند که همواره به دنبال آزادی و پرواز بوده و موانع را از سر راه گسترش آزادی و پرواز بر می دارند.
سازمان آموزش وزارتخانه نیز در این هفته با هدف آموزش های تکمیلی به کارکنان و آحاد جامعه ی جادوگری شروع به کار کرد. هدف این سازمان آموزش شهروندانی خوب برای ساختن جامعه ای پر از آزادی و پرواز است.

پاسخ به شایعات و شبهات

هفته نامه ی وزارت در راستای رسالت روشنگری افکار عموم به برخی شایعات که این روزها در جامعه رواج یافته پاسخ می دهد:

اخیرا شایعه شده وزیر محترم قصد دارد در سفر به مجمع عمومی سازمان ملل جادوگری کلی چیز بی کیفیت با خودش ببرد آنجا و به مسئولین سایر کشورها قالب کند. این یک دروغ بزرگ است و وزیر محترم هرگز چنین کاری نمی کند.

همچنین اخباری مبنی بر تبدیل انبار پر از گنجینه وزارت به انبار چیز در جامعه منتشر شده است. هفته نامه ی وزین وزارت این اخبار را پیگیری کرده و اکنون با کمال صداقت و افتخار اعلام می دارد که این خبر همانقدر ممکن است صحت داشته باشد که خبر زن گرفتن لرد سیاه!

ضمنا هر گونه تحرکات بر ضد وزیر محترم در کلوپ غیرقانونی رانده شدگان تکذیب شده و غیرقانونی اعلام شده و مخالفت و سرکوب شده و حکومت نظامی اعلام شده و وزیر گانت اصلا تد ریموس لوپین و جیمز سیریوس پاتر را نمی شناسد!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۱۴ ۱۸:۱۶:۴۴

پیام زده شده در: ۳:۵۵ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین

یه کوچولو حجمش زیاد شد بهتره دانلود کنید بعد بازش کنید

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

Re: روزنامه وزارتخانه سحر و جادو
پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۸

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

بلاخره آرزويش برآورده شده بود ... نتايج سالها پست زدن و پول خرج كردن را بدست آورده بود ... قدرتمند شده بود و كلاهي كه به بوقي ميمانست و بسيار برآزنده اش بود ... علتِ تغيير شناسه اش را هنوز نميدانم! ... اما از نظر من هيچ چيز مانند هاگريد او را نمي ماند !

صبحِ يك روزِ تابستاني بود، خيالش راحت بود كه لااقل در يكي از كنكورهاي ماگلي موفق شده است، و به خود مي باليد كه هم در اين دنيا و هم در آن دنيا رستگار است !!

زودتر از همه پا به وزارت خانه گذاشت ... از مقابل مجسمه ي مورد علاقه اش گذشت ... خوشحال تر از زورهاي ديگر بود، شايد به جمله ي " سحرخيز باش تا كامروا شوي ! " معتقد بود! ... بگذريم ... او هم گذشت ... به اتاقش رسيد و روي صندلي چرمي و بزرگش لم داد!
به ساعتش نگاه كرد، هنوز اندكي وقت داشت، خودش را با كاغذهاي روي ميزش سرگرم كرد ! ... يكي از آنها از ديگران بيشتر جلب توجه ميكرد! ... چشمانش را تنگ كرد و شروع به خواندن روزنامه شد :

تـــوجــه ... تـــوجـــه !
.:. شخصي ترين سوالها از وزير سحر و جادو .:.

" - با سلام! ...خب جادوگراي محترم، ميدونم تيتر اين مقاله توجه شمارو جلب كرده، هووم! .. اين عاليه! ... من عاشقِ هيجان و اسرار هستم، واسه ي همين با همكاري يكي چند تا اطلاعاتِ محرمانه ي كوچيك در مورد وزير پيدا كرديم، و مطمئنم شما هم خوشتون مياد ... خب پس بزن بريم تا بفهميم اونا چي ان :
خبرنگار: خب! با يه سوال ساده شروع ميكنيم وزير ! شما شناسه " اما رابينسون" رو به ياد دارين ؟!
- : اوووم ! بله !

خبرنگار : وزير اين درسته كه شما در گذشته به " اما رابينسون " علاقه داشتين ؟!
- خب از اون زمان خيلي ميگذره . شما نميتونين از من حرف بكشين، اينها همه توطئه ي مخالفانِ منه، من و اما فقط يكم زيادي دوست بوديم!
خبرنگار : و " اندروميدا " ؟!
- ايشون هم همينطور !!!
خبرنگار : اين حقيقت كه شما 3 بار ادد ليستاي گوشي همراتون پاك شده و هر بار از " جسيكا پاتر " ميپرسيدين " يـــو " ؟!
- درسته ! كي چي ؟! دليلش هم توضيح داده شده به ايشون!!
خبرنگار : دليل اين عصبانيت چيه ؟! شما الگوي ما هستين!
- !
خبرنگار : بسيار خب! در زمانِ وزارت شما بارِ ديگه بي ناموسي نويسي اوج گرفت! ... به طورِ مثال " حمام مختلط " ، آيا موافقِ اين سبكِ نگارش هستين؟!
- از حدود رعايت بشه ، بله !
خبرنگار: حدود ؟! ميشه توضيح بدين ؟!
- به جزئياتِ زيادي نپردازن، اينجا جاي بيانِ خيلي از توضيحات نيست!
خبرنگار: عجيبه! پس موافقين كه باعث انحراف در فكرِ جوانان و گسترشِ فساد شدين!
- تكذيب ميكنم !
خبرنگار : بگذريم! دليلي وجود داره كه تولد شما مصادف با روزِ ولنتاين هستش؟!... حتما" انتظارِ كادوي دوبل هم دارين؟!
- هووم، بله ! و بسيار روي نوعِ كادو حساسم و اگر خوشم نياد همونجا بروز ميدم. دوستان بايد دقتِ نظر داشته باشن!!
خبرنگار : كابينه ي شما بر اساسِ روابط شكل گرفته يا روابط ؟!
- ارزشهاي انساني، اهداف والا ... من ميخواستم كه سفره هاي كوچك شده ي جادوگران را بزرگ تر كنم!!
.
.
...

هنوز سوالات به آخر نرسيده بود، با اين حال منيروا مك گونگال هزاران سوال در ذهنش شكل گرفته بود ! ... افشاگري تا چه حد ؟! ... سركشي در زندگي خصوصي مردم - آنهم از جنسِ وزير - اتهامِ كمي نبود ! ... برخاست، سايه اش قد كشيده تر از خودش ، كنارش بود ! ... فكر كرد، به سوالات و پاسخ هايي كه هر كسي جاي او ميتوانست داده باشد!... كلاهش را محكم تر كرد و روزنامه را با حركتِ ظريفي كه به چوبدستي اش داد نابود كرد... مسلما" طرفدارانش آنها را باور نميكردند ... خاطرش آسوده شد و لبخند مصنوعي گوشه ي لبش شكل گرفت !

- بفرماييد !
فردي با چهره اي آشفته وارد اتاقش شد ... ظاهرش فرياد ميزد خبرنگار است!

Re: روزنامه وزارتخانه سحر و جادو
پیام زده شده در: ۹:۲۴ دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ربگولوس میاد تو و یه دسته هفته نامه می زاره اون کنار!
با هماهنگی با شخص وزیر، به علت اینکه اینجا فقط کاربرای ایفای نقش دسترسی دارن، هفته نامه رو توی انجمن وزارت قرار میدم!

هفته نامه ارزشی مرده

صفحه 1

صفحه 2

صفحه 3

ویرایش شده توسط ریگولوس بلك در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۶ ۹:۲۶:۴۶

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.