هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: روزنامه پیام امروز - صفحه مخصوص وزارتخانه سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سرژ تانكيان برده دار مدرن

بر طبق تحقیقات سری ما از کار خانه ی چکش سازی سرژ تانكيان که در دهکده ی هاگمید قرار دارد این شخص به همراه دایی مانداگاس برای ساختن برده تعدادی از کودکان یتیم از جمله هری پاتر رو به کار گماشته اند

دیروز عده ای از مردم هاگزمید با برپایی تجمعی در جلوی وزارت سحر و جادو خواستار رسیدگی وزیر به این اعمال شده اند
البته بر طبق مشاهدات خبرنگار ما افراد ارتش به فرمانده ی آرتیگوس دامبلدور اقدام به سرکوب مردم کرده اند

گفته میشود که سرژ تانکیان
با گروگان گرفتن مادر وزیر به او فشار می آورد
البته بعدا معلوم شد که خود وزیر در پشت این گروگان گیری قرار دارد و برای رسیدن به اهداف خود از سرژ حمایت میکند

به زودی در باره ی وزیر و سرژ گزارش کاملی منتشر میشود

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
مصاحبه با رییس آزکابان . آزکابان در چه وضعیتی است ؟

پس از بازگشایی مجدد زندان آزکابان ، یکی از خبرنگاران ما مصاحبه ای رو با مسئول این زندان ، بارتیموس کراوچ انجام داده اند . در زیر این مصاحبه را می خوانیم .

خبرنگار : خوب ... پس از گذشت چندین روز از بازگشایی دوباره ی آزکابان ، بنده به میان جمعی از زندانیان رفته و با چند تن از آنان به گفت و گو می پردازم . پس از آن صحبتی کوتاه داریم با رییس آزکابان ؛ بارتیموس کراوچ .
بله .... ما با خبر شدیم که در چند روز گذشته یعنی بلافاصله پس از شروع به کار آزکابان ، دو زندانی جدید رو به این جا منتقل کردند . البته همان طور که می دانید همه روزه مراجعه های زیادی به این مرکز می شود ولی این مراجعه فرق داشت .... کسانی رو به زندان آوردند که هیچ کسی هنوز هم باور ندارد . هری پاتر و ریموس لوپین .

این دو که ادعای وب مستری می کنند در شب جمعه ، در میان هیاهو و صدای اعتراض مردم دستگیر شدند و به زندان منتقل شدند . در ابتدا اظهار بی اطلاعی کرده ولی گویی وزیر سحر و جادو ، دراکو مالفوی به دنبال چیزی است که این دو در اختیارش نمی گذارند . در چند روز گذشته ما شایعات زیادی در مورد بد رفتاری با این دو عزیز لذیذ! شنیدیم ، بنابراین به این جا آمده تا در مورد صحت این شایعات اطلاعات کسی کنیم .

خبرنگار : خودتون رو معرفی کنید .
...... : هری هستم ، یک مسافر .
خبرنگار : خوب مسافر کوچولو ، می دونی برای چی به این جا منتقل شدی ؟
هری : خوب ، واالله آقا ما چیزی نمی دونیم . تو خونه بودیم و داشتیم چیزی می کردیم که یهو دیدیم ریختن و ما رو گرفتن . به این جا که رسیدم ، دیدم ریموس رو هم گرفتن .
خبرنگار : خوب ، با شما تو این جا چه جوری رفتار میکنن ؟ باهاتون خوبن ؟ آیا شما رو هم شکنجه می دهند ؟
هری : آره .. ما رو خیلی ...
ولی گویا با دیدن چهره ی بارتی که در پشت سر خبرنگار قدم میزد ، به یاد چیزی افتاد !!
هری : نه ... این جا ؟ با من این جا مثل یه مهمون رفتار میکنن . خیلی هم خوب هستن ... اصلا هم شکنجه نمیشم . بله .. خیالتون راحت...

خبرنگار : خوب ... متهم بعدی لطفا ...
خبرنگار : خودتونو معرفی کنید .
متهم : ریموس هستم ... ریموس لوپین .
خبرنگار : خوب می دونین چرا به این جا اوومدین ؟
ریموس : به ریش مرلین قسم ، به چیز دامبلدور ( ریش دامبلدور ! ) قسم می خورم ، من کاری نکردم . من کاری نکردم . من کاری نکردم . من کاری نکردم .

خبرنگار : بله ... این متهم به مدت دو ساعت هس چنان در پی اثبات بی گناهیش بود و این جمله رو تکرار می کرد. ""من کاری نکردم "" آخه بوقی اگر کاری نکردی پس چرا آوردنت این جا ؟

خبرنگار : خوب ، در آخر هم مصاحبه ی اختصاصی با بارتیموس کراوچ ( پسر! ) رو برای شما می گذاریم .

خ : خوب آقای کراوچ کمی در مورد زندان صحبت کنید . از اهداف و انتظارات شما از مسئولین و کمی هم در مورد خودتون .
کراوچ : با نام و یاد مرلین.من بارتیموس کراوچ هستم ، مسئول آزکابان . در شرایطی این مجموعه رو تحویل گرفتم که کم کم به سمت نابودی می رفت . سعی کردم اون جا رو که در این اواخر بسیار بی نظم شده بود را نظم وترتیب ببخشم و توسعه بدم .
از چندین دومتور جدید و ورزیده هم دعوت به همکاری به عمل اوومد که اون ها هم با کمال میل پذیرفتن . ما در این جا چندین بخش داریم : یک بخش مخصوص افرادی با جرم کم که به مجازات کمی هم دارند و بخش دیگری با عنوان "بخش وب مستران " .

این بخش رو با کمک همکار ارجمندم ، پیتر پتیگرو تاسیس کردیم و سعی در پر کردن آن داریم . البته ما در این جا با زندانیان رفتاری کاملا دوستانه داریم ولی هر روز شاهد مرگ عده ی کثیری از آنان هستیم .

یکی از اهداف من ، ایجاد نظم در جامعه ی جادو گریست . امیدوارم بتوانم با کمک وزیر ارجمند سحر و جادو ، جناب آقای دراکو ماللفوی به این مهم دست پیدا کنم . در آخر هم انتظار من از مسئولان این است که کمی از نیروهای قدرتمند سایت رو برای همکاری با ما به زندان آزکابان بفرستند .

خبرنگار واحد مرکزی خبر - گانت

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
تخفیف ويژه نوروزی !

عصر دیروز با خبر شدیم که جلسه فوری و اضطراری بین اعضای وزارتخونه برگذار شده تا موضوع بسیار مهمی رو مورد بررسی قرار دهند .
برای همین منظور تانیکا کژمن خبرنگار اختصاصی وزارتخونه رو برای جمع آوری اطلاعات بیشتر راهی کردیم .
طبق نتیجه جلسه برقرار شده قرار بر این شد که از روز 28 ایشلند تا 10 فردرلینگ تمام پورتکیهای وزارتخونه برای ایام نوروز به صورت رایگان حمل و نقلهای داخل شهری رو انجام بدهند .
گفتنیست هر جادوگر میتواند در هر روز سیصد سفر داخلی رایگان با پورتکیهای وزارتخونه انجام دهد و از سیصد و یکمین سفر موظف است یک نات پرداخت کند .
این اقدام در پی استفاده نکردن از پورتکیهای شخصی در ایام نوروز انجام شده تا مردم جادو پرور انگلستان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایند و از پورتکیهای شخصی پرهیز کنند .
امنیت و اطمینان این پورتکیها از هر جهت تضمین شده هست و درصد اشتباه این پورتکیها یک درصد عنوان شده که در مقابل همنوعان شخصی خود سی درصد کاهش اشتباه را به همراه دارد .
این تصمیم بعد از اشتباهات و سوانح خطرناک نوروز سال قبل طراحی شد تا جادوگران و ساحره های بزرگوار از وسایل عمومی استفاده کنند تا خطرات سفرها کاهش یابد .
در جلسه امروز ظهر هم در مورد سفرهای خارجی در ایام نوروز تصمیم گیری خواهد شد که در چاپ بعدی به استحضار شما خواهد رسید .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همکاری مایک لوری با تروریست ها

طبق اخبار رسیده علت دستگیری مایک لوری همکاری با گروه تروریستیه الشایقه بوده است و هیچ ربطی به انتشار آلبوم جدید ایشون یا فشار های سرژ به وزارت خونه ندارد

البته این اخبار هنوز از طرف شخص وزیر تایک یا تکذیب نشه است ولی ما این اخبار را از منابع قابل اطمینان به دست آورده ایم

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
وزیر سحرو جادو طرح دوستی با غول ها می ریزد :

عصر امروز دراکو مالفوی که وزیر جدید سحرو جادوست و از کورنلیوس فاج و روفوس اسکریمژور پر دل و جرات است و جا و مکان برای او مهم نیست که وزیر بماند یا نه به رو مانی رفتند تا بهترین اژدهای تربیت شده را از رئیس آنجا بگیرد سپس سوار بر اژدها بر نوک قله ی کوه ها رسیدند و پیش رئیس قبیله ی غول ها پاترتیکس رفتند ایشان برای آنها تعداد زیادی چوب جادویی بردند تا آنها هم جادو کنند و آلبوس دامبلدور مدیر مدرسه ی هاگوارتز و بزرگ ترین جادو گر دنیا همه ی آن چوب ها را جادو کرده بود تا نتوانند برای کشتار هم دیگر استفاده کنند جناب وزیر هنوز از سفر خود بازنگشته اند و اکنون خبر جدید دیگری در دست نداریم تا خبری دیگر خدا نگه دار .
پرسی ویزلی ( P ) خبرنگار افتخاری پیام امروز

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۲۰:۱۴:۲۶
ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۲۰:۱۵:۱۹

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بازی وزیر در بین بازیکنان کوییدیچ ملی
پس از خبر بازی وزیر با سرژ و البوس امروز خبری تازه به دستمون رسید
وزیر در ورزشگاه 1000000000 هزار نفری تهران با جارو مسابقه کوییدیچ دادند
درباره این حرف می فرمایند:
بازی با سرژ حال نداد چون اون جرزن است ولی بازی بین بازیکنان کوییدیچ ملی به دلیل ترسیدن اونها ازمقام من خیلی حال داد
ایا بعد از این هم از شما چنین کارهایی خواهیم دید
زیاد
راستی شنیدم شما دیشب با حاج خانومی که از شانس بد شما محجبه بودن ولی چادر و مانتو نداشتند در کنار دریا در حال حرف زدن بودید
ایا این حرف درست است؟
نه!من فقط با کسانی که مذکر هستند رفت و امد دارم و با خانوم هم فقط حرف میزنم
با تشکر از جناب وزیر
ببین شما کسی را سراغ داری؟
ملت:

دراکو مالفوی (وزیر سحروجادو) اعلام کرد :
پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین

جناب وزیر ما را مطلع کردند :

وزیر سحروجادو دقایقی پیش اعلام کرد که وزیر سازمان ورزش و تفريحات جادویی و همکار ایشان انتخاب شد جناب وزیر در بیانیه ای که در طی مصاحبه بود اظهار داشتند که دو نفر از افراد مورد اعتماد من برای کار در سازمان ورزش و تفریحات جادویی استخدام شدند در ادامه افزود من از آنان انتظار دارم که در دنیای جادویی پیشرفت قابل ملاحظه ای دارا باشند و مرا از انتخاب خود سر افراز کنند . خبرنگار ما بیان کرد که جناب وزیر خیلی شدمان و خوشحال است و معلوم است که وزیر جدید ما ( دراکو مالفوی ) می خواهند واقعا تلاش های فراوانی را اعمال کنند پس تا خبری دیگر همه تان را به خدا می سپارم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تکذیب خبر فرار بارتیموس کراوچ(پسر)

بر طبق شایعات منتشر شده در مجله ی شایعه سازی مبنی بر فرار ارتیموس کراوچ(پسر) از آزکابان ما خبر نگار خود را به محل زندان فرستادیم
تا تازه ترین اخبار را به استهزار شما برساند

مونتاگ :سالم مارولوو از زندان چه خبر

مارولوو گانت: خبر خاصی نیست همه جا امن و امانه

مونتاگ:از فراری ها چه خبر

مارولوو گانت:هیچ کس فرار نکرده من الان دارم بارتیموس کراوچ(پسر) رو توی زندان میبینم
البته توجه داشته باشین که اون مسئول زندان هستش نه زندانی

مونتاگ :مثل اینکه ارطبات ما قطع شد فعلا خدا حافظ

گاهنامه وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
این هفته نامه از این به بعد تیریبون خبری وزارتخانه خواهد بود و تمامی گزارشات و اخبار رسمی به صورت هفتگی قرار خواهد گرفت و فقط ناظران می توانند اینجا پست بزنند.
علاقه مندان به تولید خبر و شایعه در این انجمن می توانند به رادیو وزارت مراجعه کنند.
با تشکر
دیکتاتور بزرگ

از اونجایی که خبرهای بسیاری در رابطه با وزارتخانه همه روزه در جامعه جادوگری منتشر میگردد ؛ در اقدامی نمادين و با همکاری سردبیر روزنامه پیام امروز تصمیمی مبنی بر اختصاص صفحه مخصوص برای اقدامات این وزارتخانه گرفته شد .
در این صفحه روزنامه پیام امروز اخباری مبنی بر اقدامات وزير سحر و جادو و کارهای اجرایی این وزارتخانه رو به استحضار عوام جامعه جادوگری میرسانیم .
اخبار سفرهای وزير
اخبار ملاقات با روسای وزارتخانه های سایر کشورها
خبرهای تصمیمات گرفته شده توسط وزارتخانه
جلسات خبری وزير
و ...

این صفحه روزنامه از امروز کار خودش رو آغاز خواهد کرد .

____
توضیحات : دقت کنید این تاپیک قبلا وجود داشت و دو سه پست هم در اون بود اما چون درست خبرگذاری نمیکرد برای همین از نو میکنه ... این تاپیک برای رول نويسی هست و مانند روزنامه پیام امروز هست و تنها فرقش اینکه اخبار مربوط به وزارتخونه رو انعکاس میده .
شایعات و اخبار موجود رو در این صفحه به طور کامل خواهید خواند .

امضای شروع فعالیت
دراکو مالفوی
وزير سحر و جادو

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۲ ۱۶:۳۴:۵۷
ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۱ ۳:۱۷:۵۶
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۲۹ ۱:۵۰:۵۷
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۲۹ ۲:۰۷:۰۵
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۵ ۱۵:۵۰:۰۷
دلیل ویرایش: تغییر عنوان از "هفته نامه" به "دوهفته نامه"
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱ ۲۱:۳۹:۱۷
دلیل ویرایش: تغییر عنوان از "دوهفته نامه" به "گاهنامه"
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۲ ۰:۵۳:۲۸
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۱ ۶:۱۱:۵۲

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.