هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: : ساختن بهترین ، بزرگترین و معتبرترین معجون های قرن
پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
پیام: 169
آفلاین
نام:معجون کاند ینیا
نوع: ساخت معجون جدید
حالت:مایع و گاز
رنگ:نیلی
مزه:خون
بو:بوی توتون
مواد لازم:خون گرگ-موی گرگ-تخم مرغ اب پز ققنوس- مقداری ناخن ققنوس-زهر عقرب-
طرز تهیه:ابتدا خون را با موی گرگ می گذاریم تا بجوشد سپس بعد از له کردن کامل تخم مرغ ان را با مواد قبلی مخلوط میکنیم سپس می گذاریم تا2 دقیقه به همان حالت باقی بماند بعد به ترتیب مواد باقی مانده را را به مخلوط قبلی اضافه می کنیم معجون امدست!
ویزگی:این معجون برای افرادی به کار می رود که می خواهند به 2 سال ویا3 سال قبل برگردند توجه داشته باشید بازگشت فقط به 2 یا 3 سال گذشته امکان دارد

عضو ارتش قدرتمند وایت تورنادو
[img]http

پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
راستی مونتاگ جون چیز خوبی گفتی دوستان نظرم اینه که از این به بعد مونتاگ عزیز به معجون های من امتیاز بده هر چه قدر که دلش خواست تا اگه در اخر ماه من برنده شدم نگید خودش مسئوله برای خودش هست خودشم برنده میکنه باشه پس مونتاگ عزیز هر معجون من رو بعد از پستم امتیازش رو با ستاره میزنی باشه؟

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
ها پرسی خیلی به خودت حال میدی ها به معجون خودش نمره بالا میده به مال من پایین(شوخی)

خوب پرسیس جون شما لطف بکن چند روز ریگه که تعداد معجون ها زیادشد
یه چند تا معجون سیاه درست و حسابی رو در بیار توی یه پست جدا همه رو بزن تا ما دستور عمل هاش رو تقدیم کنیم به ارباب

در آخر اگه یه بار دیگه به معجون من نمره ی پایین بده شب میام به خوابت میترسونمت ها
آخ که من چقدر ارزشی هستم

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نام :mixture dragon[دراگون میکس تر (معجون اژدها)]

نوع معجون : پیشرفته کردن معجون قبلی

رنگ معجون : نقره ای مایل به خاکستری

بو : بوی خون اژدها

مزه : برای هر شخص مزه خاصی دارد

حالت : شکلی از مایع وگاز

مواد سازنده : خون اژدها ، زرده ی تخم ققنوس ، سفیده ی تخم اژدها ی پوزه کوتاه سوئدی ، زهر مار باسلیسک 1 ساله ، برگ خشک شده ی گزنه ، بطن چپ اژدهای شاخدم مجاری (( حتما اژدها 7 روزه باشد )) . و پوست دخت خاص .همراه با 5 سانت از پوست تک شاخ بالغ و 3 سانت از پوست تک شاخ نابالغ

طرز تهیه : خون اژدها را در دمای 73درجه ی سیلسیوس حرارت می دهیم سپس زرده ی تخم ققنوس را با سفیده ی تخم اژدها ی پوزه کوتاه سوئدی مخلوط کرده و به مدت یک ساعت در افتاب قرار دهید و بعد با زهر باسلیسک مخلوط کرده ودر دمای 77- می گذاریم . سپس بطن چپ اژدهای شاخدم مجاری را که قبلا با چاقویی از جنس نقره ی خالص خرد کرده ایم رادر خون اژدها که در دمای 73 درجه ی سیلسیوس حرارت داده ایم قرار می دهیم
و بعد با ، زهر مار باسلیسک 1 ساله ، زرده ی تخم ققنوس و سفیده ی تخم اژدها ی پوزه کوتاه سو ئدی که قبلا در دمای 77- گذاشته بودیم مخلوط می کنیم اکنون باید معجون ما از رنگ قرمز ارغوانی به رنگ سیاه تبدیل گردد ، با اضافه کردن ، برگ خشک شده ی گزنه معجون ما کم کم به رنگ خاکستری تیره متمایل می شود . این معجون را به مدت یک ماه در دمای 23- قرار می دهیم پس از یک ماه پوست درخت خاص را به آن اضافه می کنیم . اما رنگ معجون تغییر ی نمی کند اما پس از یک هفته به رنگ نقره ای مایل به خاکستری تبدیل می شود اما بوی خون اژدها نمی دهد پس باید آن را به مدت 1:30 در دمای 23 درجه ی سیلسیوس قرار دهیم پس از انکه دودی غلیظی به صورت مارپیچ از آن خارج شد ساخت معجون به پایان می رسد .

ویژگی : اگر فردی حتی یک روز به روز مرگش باقی مانده باشد با خورد معجون dragon mixture می تواند به مدت یک سال وخرده ای به زندگی ادامه دهد .

توجه :1 -یک شخص فقط 8 بار در عمرش می تواند از این معجون استفاده کند 2-معمولا پس از خوردن این معجون راه های تنفسی بسته می شود وبرای باز کردن آن می توان از ورد آناپنئو استفاده کرد 3- ساخت این معجو ن بدون اجازه ی پزشک از وزارت خانه ی سحر وجادو ممنوع می باشد وپیگرد قانونی دارد .

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خیلی ممنون از ریتا اسکیتر عزیز این هم ثبت میشه.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام
نام:معجون نامرئی بودن
نوع:ساخت معجون جدید
مزه :فلفل
بو:جورابی که سالها شسته نشده
رنگ:قهوه ای
مواد تشکیل دهنده:فلفل- دم گاو- زهر زنبور عسل- اب باتلاق-مالاریا- خون یک کودک مشنگ
طرز تهیه:فلفل را بازهر زنبور عسل مخلوط می کنیم و به مدت2 دقیقه می جوشانیم سپس دم گاو را قطعه قطعه کرده و می گذاریم تا با اب باتلاق و مالاریا به مدت4 دقیقه بجوشد سپس اب حاصل از ان را با خون و مخلوط قبلی خوب قاطی می کنیم و می گذاریم تا دمای 30 درجه به مدت 5 دقیقه بجوشد حالا معجون امادست
ویژگی:اثر این معجون تا 4 ساعت است بعد از 4 ساعت به حالت اولیه باز می گردد
(سال نو مبارک )

[img]http

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت دوستان عزیزم شمایی که معجون میسازید یا پیشرفته میکنید و یا اسم جدید میزارید .
تصمیم گرفته شد برای دوستانی که کارهای بالا رو میکنن امتیاز بزاریم و رد اخر هر ماه بهترین و بزرگترین معجون ساز رو معرفی میکنم تازیر امضاش بزنه این لوگو رو .
خب
حالا امتیاز ها که به صورت ستاره هستند
کمترین ستاره یکی هست و بیشترین 5 تا. و در آخر هر ماه حساب میشن من خودمم شرکت کننده ام و پارتی بازی هم ندارم. و امتیاز ها بر حسب ویژگی معجون هست. سپس یک نظر سنجی میزارم که بهترین ها توشن و خودتون انتخاب میکنیدش.
معجون ها
سازنده نام معجون شکل امتیاز
پرسی ویزلی گارداتانمه جامد **
الکتو ساریتوز مایع **
رون ویزلی دراگون میکس تر مایع و گاز ***
ریتا اسکیتر استیوپفای مایع و گاز **
مونتاگ آدم تو فراگ مایع * (چون باورکردنی نیست)
الکتو فنستریا مایع **
کیما ذکر نشده ذکر نشده 0
رون ویزلی چیک ویک مایع ** ( چون پرواز نمیکنه)
جرج ویزلی جنون مایع *(چون مفید نیست)
الهه کرمو مرگ نامشخص ** ( چون مفید نسیت ولی کارآییداره)
ریتا اسکیتر اسپانیتا مایع و گاز *** ( باید امتیاز کامل میگرفت ولی چون 5 دقیقه کمه)
پرسی ویزلی محافظ جامد ***** ( چرا کامل به خاطر اینکه زمان کارآییش زیاد است و ساده درست میشود)

خب اینم برای امروز راحت شدید

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نوع معجون : ساخت معجون جدید
شکل معجون : جامد
مزه ی معجون : بی مزه
نام جدید معجون : ندارد
نام معجون : معجون محافظ
مواد شامل شده : پودر پنجه ی اژدها ، خون اژدها ، مهرگیاه ، پادزهر بیزوار ، اوکالیپتوس ، ریشه ی بید کتک زن ، پر ققنوس و دم تک شاخ
شرح کار و درست کردن معجون جدید : پودر پنجه ی اژدها رو با پر ققنوس و دم تک شاخ حوب هم میزنیم و در وسط این مواد گودال 2 سانتیمتری ایجاد میکنیم و خون اژدها رو در وسط اون میریزیم بعد از گذشت 7 ساعت دوباره به هم میزنیم و خوب قاطی میکنیم .
مهرگیاه پخته شده و برگه ی اوکالیپتوس رو به مدت 20 دقیقه آب پز میکنیم و در ظرفی جداگانه له میکنیم و به قسمت قبلی اضافه میکنیم و ریشه ی بید کتک زن رو خوب تکه تکه میکینم و در این ظرف میریزیم و در آخر هم پادزهر بیزوار رو میریزیم و به خاطر اینکه زیادی خشک و جامد است مقداری دیگر خون اژدها اضافه میکنیم و به ارور ها میخورانیم.
ویژگی معجون : هر کس این معجون رو استفاده کند به مدت 1 سال از هر گونه طلسم و جادوی ساده و فوق پیشرفته ای در امان است.
اگر میخواهید مقاومت کم شود پر ققنوس را نریزید.

خب دوستان این معجون عالیه چرا؟ به خاطر اینکه زمانش زیاد است و همینطور ویژگی خوبی دارد و ساده درست میشود و زمان طولانی ندارد.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خب ریتا جون 5 دقیقه چیه نمیشه یه کاری کرد که 5 ساعت به آینده برین خوب اینم ثبت شد

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام معجون:اسپانیتا
نوع معجون: ساخت معجون جدید
رنگ معجون:خاکستری
بو:لجن
مزه:کرم خاکی
مواد تشکیل دهنده:2عدد کرم خاکی - مقداری لجن-3قاشق چای خوری زهره مار- 5عدد چشم خوک- پودر جمجمه ی یک جادوگری که به دست مشنگ ها کشته شده (البته به مقدار لازم)
طرز تهیه:ابتدا کرمهای خاکی و چشم های خوک را خوب له میکنیم سپس در کوره می گذاریم تا خوب بپزند و تبدیل به خاکستر شوند بعد جمجمه ی پودر شده را با زهر مار و مواد قبلی مخلوط می کنیم وپس از مخلوط کردن تا دمای 87 درجه ی سانتیگراد می گذاریم تا بجوشد حالا معجون قابل نوشیدن است
ویژگی: توجه کودکان زیر 9 سال نمی تواند از این معجون استفاده کنند زیرا این معجون برای بزرگ سالان است و برای رفتن به اینده فقط به مدت 5 دقیقه قابل استفاده است و اگر فردی بیش از 5 بار از این معجون استفاده کند دیوانه خواهد شد

[img]http

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.