هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ببینید یک نکته که امیدوارم این آخرین بار باشه که اینو میگم : ( درباره کوییدیچ)
• شما از همین الان میتونید برای تمرین کوییدیچ به تاپیک مربوطه برید و برای تمرین خودتون هر پستی که در رابطه با کوییدیچ باشه بزنید و بعد از عید هم مسابقه میزارم مثلا میگم امروز تیم بلغارستان و گردباد با هم مسابقه دارن . و تمامی افراد این دو تیم باید پست بزنن که بعد از چند روز زمان مسابقه که من میگم اوتو بگمن داور این مسابقات به من امتیازهای هر تیم رو با توجه به فعالیت و زیبایی رول ها پی ام میزنن و من به تیم خوب که از نظر خودمون تائید شده باشه گوی زرین رو میدم و تیم برنده رو اعلام میکنم.
• نکته ی آخر تیم ها رو به نظر سنجی میزارم که رای بدید و بهترین تیم در سایت معرفی میشه.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستا باید در امضاتون به این شکل بزنید مثلا همین دولورس رو مثال میزنم:
عضو تیم لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ در تیم گردباد در پست و نام آیت مهاجم
در ضمن فقط یکیش هستی

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴

آيت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
از هر كجا هرميون باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
نام مستعار: آیت
نام تیم: گردباد

طراح سوال مسابقه ي شماره 8 هري پاتر در سايت
نفر اول مسابقه ي شماره ي 8 هري پاتر و اخذ آرم خد

لیگ برتر کشورهای کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۰:۲۳ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت تمامی جادوگران ، ساحره ها ، فشفشه ها ، موجودات جادویی ، ماگل ها و...
این عنوان با نام ( لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ ) را در سازمان ورزش و تفریحات جادویی باز کردم .
چند نکته هست که در زیر میگم:
1. همه برای کوییدیچ می توانند پست بزنند ولی فقط پست اعضا امتیاز دارد.
2. اولین پست رو من میزنم و بعد از پست من مسابقه شروع است.
3. هرپست 10 امتیاز دارد چه خوب چه بد. ولی پست هایی که از نظر اوتو بگمن عزیز تائید بشن دو برابر امتیاز دارن.
4. تمامی اعضا باید زیر امضاشون نام بازیکن انتخابی وتیمشون رو درج کنن و گرنه پستشون قبول نیست.
5. همونطور که میدونید این مسابقه با تمام مسابقات فرق داره قوانین رو میگم.
6. تیم ها دو به دو با هم مسابقه میدن . من تعین میکنم که کدام تیم ها مسابقه دارن.
7. زمان تیم ها رو هم من تعیین میکنم.
8. مسابقه با پست من تموم میشه و من در پست آخر هر مسابقه گوی زرین رو میدم.
9. هر تیمی که بالاترین امتیاز رو بیاره برندست حتی اگه گوی رو نگیره.
10. چون عید بیشترین افراد از جمله خودم به مهمونی یا مسافرت میرن مسابقه نمی زارم.
11. در طول عید تمامی اعضا میتونن بیان اینجا و تمرین کنند چون برای بعد عید مسابقه داریم باید آماده بشن.
12. زمان برگزاری امتحانات و زمانی که در زندگی عادی کار داریم من مسابقه رو کنسل میکنم.
13. بعد از عید تمامی تیم ها باید کاملا هوشیار و آماده بشن تا هر زمان که گفتم مسابقه رو شروع کنن.
14. هیچ کس در طول مسابقه حق تموم کردن مسابقه رو نداره و اینکار رو من میکنم.
15. هر کس باید کارهاش در چارچوب پست خودش باشه.
16. وقتی مسابقه ای گذاشتم تیم برنده و اعضای آن در مهمترین سازمان ها و روزنامه های جادوگران معرفی میشن .
17. تمامی دوستانی که عضو نیستن میتونن در قالب تماشاچی ها پست بزنن.
18. هر گونه پیشنهاد برای بهتر شدن کارم رو قبول میکنم.
19. اوتو بگمن عزیز در مواقعی که متوجه خطا شد به من خبر میده و من امتیاز کسر میکنم.
20. پست هایی که خالی بود رو من تا بعد از عید فرصت میدم پر شه و همینطور تا بعد از عید هم تمامی جادوگران میتونن برای ذخیره شدن در تیم به من پی ام بزنن.

دوستان عضو هر گونه اشکال و نادیده گرفتن مشاهده کردن میتونن به من خبر بدن فقط و فقط از طریق پی ام.

پس از الان کار شروع میشه برای تمرین کردن و بلافاصله بعد از عید مسابقه گذاشته میشه اولین پست کوییدیچ رو من میدم و تمامی شما باید این پست و پست های همدیگر رو ادامه بدید.

صبح روز 12 سپتامبر است و جمعیت فراوانی برای تمرین تیم های ایرلند و بلغارستان ، پادلمر و گردباد در ورزشگاه بلغارستان گرد هم آمده اند وزارت سحرو جادوی بلغارستان دو زمین کوییدیچ مجزا فراهم کرده تا ایرلند و بغارستان در مقابل هم و پادلمر و گردباد هم در مقابل همدیگر به تمرین بپردازند چون پرسی ویزلی ریاست جهانی سازمان ورزش و تفریحات جادویی گفته بود که بعد از کریسمس تیم های بالا باید در زمان های مجزا به مسابقه با یکدیگر بپردازند و آقای ویزلی به تیمی که بهترین مسابقه رو ارائه بدهد قرار است نشان تیم برتر رو در سراسر جهان اهدا کند. از این رو تمامی تیم ها سخت به کار مشغول هستند و همه یک هدف دارند آن هم برنده شد در بزرگترین لیگ 4 قرن اخیر است .
اوتو بگمن داور این تمرین در پایین زمین آماده است و صندوق کنار پای راستش نمایان است در ورزشگاه سکوتی سنگین حکم فرما است و به خاطر این است که محبوبان تیمشان به طور کامل تمرکز داشته باشند.
بازیکنان تیم های ایرلند و بلغارستان سریعا از رختکن خارج شدند و روبه روی هم ایستادند اوتو بگمن توپ های بازدارنده و زرین رو آزاد کردند و توپ سرخگون رو هم به هوا پرتاب کردند و بازیکنان هم به سمت سرخگون حمله ور شدند ویکتور کرام از همان آغاز بازی گوی زرین رو با چشم هاش دنبال کرده بود به همین دلیل به سرعت به مکانی که فکر میکرد گوی آنجاست رفت سپس......................

اگر بد بود ببخشید چون این اولین باری بود که رول کوییدیچ مینویسم در ضمن تا در امضاتون پست و تیمتون رو ذکر نکردین حق شرکت در این تمرین رو ندارید . حالا هر بازیکنی میتونه این رول من رو ادامه بده زیاد هم طولانی ننویسید که آدم از خوندنش خسته نشه مثلا اندازه ی برای من باشه بسه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۲۸ ۱۷:۰۸:۵۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.