هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نظرخواهی های انجمن کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
پرسی عزیز :

نه من نمیگم با هم و همزمان اینا برگزارش کنیم یا اصلاً بهم ربطش بدیم .

منظورم این بود اگر تیمی برای شرکت در کوییدیچ تابستانی ثبت نام نکنه که خب ما به آن تاپیکا نیاز نداریم . اما اگر ثبت نامی صورت بگیره که خوب به بعضی از آنها نیاز داریم .

برای همین گفتم تا آن موقع صبر کن ببینیم تیمی ثبت نام میکنه یا نه ...

از اینا

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آبرفورث :
خب باید بگم که ، امم ، من گفتم که اگر مری نخواست از اون تاپیک ها استفاده کنه ، اون ها رو انتقال بدم به هاگوارتز ، اسمشون رو تغییر بدم و برای مسابقات کوییدیچ گروهی ازشون استفاده کنم ! و نمیشه مسابقات هاگوارتز رو هم توی انجمن های مختلف برگزار کرد .

مری :
امم ، نه این دو تا مسابقات هاگوارتز و انجمن کوییدیچ دخلی به هم ندارن که بخوایم زمان بندیشون یکی باشه ، اگر بخوای از اون تاپیک ها استفاده کنی که مشکلی نداره ، من مسابقات هاگوارتز رو توی خود انجمن هاگوارتز برگزار میکنم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام .

با نظر آبر در این مورد موافقم بهتره تاپیکهای کوییدیچ در همون انجمنها باشن چون در هر صورت متناسب با آنها هم زده شده ، و میتونیم در همونا مسابقاتمون رو برگزار کنیم .

اما در مورد هاگوارتز ، میدونم که باید تاپیکاش در خودشون باشن و یان یکم مشکل ایجاد میکنه .

یک لطفی اگر بکنی مسابقات کوییدیچ هاگوارتز رو بعد از تاریخی که من اعلام کردم برنامه ریزی کن ( 5 تیر ) تا آن موقع تکلیف روند انجمن مشخص شده و راحت تر و برهتر میتونیم نظر مون رو ابراز کنیم .

هوم ؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

سلام

روز بخیر

پیرو صحبت های پرسی عزیز،فکر نمیکنم نیازی باشه تایپیک های ورزشگاه ها رو انتقال بدیم به هاگوارتز.اگر هم مسابقه ای میخواد برگزار بشه در همون انجمن میتونه بشه.
البته به نتیجه برسیم قطعا خرد جمعی رو مورد توجه قرار میدیم.این رو گفتم که بحثش باز بشه

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

همونطوری که میدونی من قبلا توی انجمن های ایفای نقش ( کوییدیچ ، لندن ، هاگزمید ، خانه ریدل ها ، محفل ققنوس ، آزکابان و دیاگون ) تاپیک های مسابقات کوییدیچ رو زدم که یه سوژه سازی جالب باشه و ملت توی همه انجمن های ایفای نقش بتونن رول کوییدیچ بنویسن .

الان این تاپیک ها قفل هستن توی این انجمن ها ، اگر میخوای ازشون استفاده کنی که بگم بازشون کنن ، اگر نه که بگم انتقالش بدن به هاگوارتز که برای مسابقات گروهی ازشون استفاده کنم

موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
برنامه های پیشنهادی در مورد انجمن کوییدیچ در تابستان :

برنامه اول :

انجمن را همانند لیگهای قبل با حضور تیمهای مختلف اداره کنیم ، که البته این برنامه با حضور و ثبت نام حداقل 4 تیم تا 5 تیر امکان پذیر خواهد بود .

دوستانی که این برنامه را قبول دارند و تیمهای خود را حاضر کرده اند اسامی خود را در تاپیک سازمان عقد و قرارداد بازیکنان اعلام کنند .

برنامه دوم :

برنامه پیشنهادی خودم برای این فصل هست که تا 5 تیر در تاپیک عضویت در کوییدیچ هر یک از اعضایی که می خواهند در کوییدیچ فصل تابستان حضور داشته باشند ثبت نام می کنند .

از بین افرادی که ثبت نام کرده اند 4 الی 5 نفر و در صورت حضور بیشتر افراد تعداد افراد بیشتری برای کاپیتانی انتخاب می شوند که این انتخاب از بین مسابقه ای رول نویسی صورت خواهد گرفت .

سپس در هر مرحله به تعداد کاپیتانهای انتخاب شده افرادی برای یارکشی انتخاب می شوند که با رول نویسی هر دو عضوی که همدیگر را انتخاب کرده اند مسابقه ای ترتیب داده خواهد شد .

و بدین صورت پیش خواهیم رفت . تا تیمهای مورد نظر ( البته با تعداد افراد ثبت نامی ) تکمیل شوند .

توضیحات بیشتر در صورت تایید افراد ( با ثبت نام کردن اسم خود در تاپیک نامبرده ) صورت خواهد گرفت .

برنامه سوم :

این برنامه در صورتی اتفاق خاهد افتاد که دو برنامه قبلی امکان پذیر نباشد و تعداد افراد به حداکثر نرسد ، نتیجه آن می شود که به همان صورت قبل مسابقات با افراد تک نفره و با تعداد افراد کم انجام می شود .

مثلاً مسابقات سالن کوییدیچ

هر یک از بنام های اول و دوم با ثبت نامهایی که در تاپیکهای گفته شده انجام می پذیرد ، مهر تایید می خورد .

منتظر پیشنهادات ، سوالات و ... شما هستم .

مرسی ، مری !

Re: نظرسنجی درباره ادامه لیگ!
پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
با تشكر از كاپيتانهاي وظيفه شناس كه اينقدر سريع رسيدگي كردن ، اين تاپيك قفل شد.

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
خب نارسیس عزیز همونطور که در جریانی، کاپیتان تیم ما به نت دسترسی ندارن، پس با اجازه من عنوان نماینده ی ریش سفیدان نظر منفی اعضای تیم رو در مورد ادامه ی لیگ اعلام میکنم.

لیگ زمانی شروع شد که هم سایت خلوت بود و هم رول مقداری خوابیده بود. پس بهتره با توجه به اینکه سه تا تیم بیشتر نبودیم و برای اینکه سوژه ها تکراری نشه کلا در همین مرحله متوقف بشه.

امیدوارم لیگ اصلی با قدرت تمام و با زمان بندی مناسب به یکی از بهترین لیگ های تاریخ کوئیدیچ تبدیل بشه!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۷ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
من هم مخالفم!
به نظر من این لیگ همون نیم فصل جذابیت خودش رو داشت! از طرفی چون هر سه تیم با همدیگه مسابقه دادن دوباره مسابقات تکراری میشه و نکته استر هم هست! امتحانات گریبانگیره ! کفگیر سوژه ها هم به ته دیگ خورده! :دی

در هر حال به نظر من الان که ایفای نقش بسیار فعال هست به فکر لیگ اصلی باشین که البته تو عید نیفته بهتره مسافرت هست و شاید جام آتش و به کوئیدیچ نمیشه زیاد پرداخت.

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۸ ۱۲:۱۵:۰۷

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۹:۲۷ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
من مخالفم !

چون اولا که ملت امتحان دارن نمیرسن پست بزنن ! دوم هم اینکه بهتره برنامه ی اصلی لیگ کامل چینده شه که در داخل عید بی کار نباشیم !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.