هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آنسوی کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
با سلام خدمت بینندگان عزیز.میدونم تعجب کردید؟حقتونه که برنامه بدون تیتراژ پخش شه.تا شما باشید دیگه به تیتراژ برنامه گیزر ندید.
خوب.بدون هیچ بحثی می ریم سر اصل مطلب.امروز می خوایم به تحلیل وقایعی که در لیگ در حال روی دادنه بپردازیم.
امروز از حضور یکی از بازیکنان کار کشته و یکی از کاپیتانهای مطرح جام جهانی بهره مندیم.
هدویـــــــــــــــگ
همه ی ملت جادوگر:"ســـــــــــــــــــــــــــوت.هـــــــــــــــــــــــورا..."
گزارشکر:"خوب بسه جوگیزر نشید.هدویگ لطفا راجع به وقایع و نحوه ی پیشرفت جام جهانی توضیح مختصری به ما و بینندگان بدید."
هدویگ:"اول از همه از این روحیه ی جوان مردانه ی مردم تشکر می کنم که منو از خودشون می دونن.من از همینجا می گم که من متعلق به همه ی شمام.من عاشق مردمم.باور نمی کنید؟خوب به جهنم!"
گزارشگر:"اهم اهم!"
هدویگ:"بله داشتم می گفتم.روند تشکیل تیمها خوبه و سرعت مناسبی داره.تا حالا تیم خودمون(گریف یونایتد) ، تیم بلغارستان و تیم اسلیترین یونایتد تشکیل شدن و تیم ما حتی تمریناتشو هم شروع کرده."
گزارشگر:"ببخشید که حرفتونو قطع می کنم.دوستان اشاره می کنن که تیم پاور داس رو از قلم انداختید."
هدویگ:"چی؟تیم؟من اسم اونارو تیم نمی زارم.آقا یعنی چی وقتی همه آماده ان و کلی برنامه ریزی کردن یهو وزیر مثل زورو می پره وسط تاپیک عضویت و می گه که ما هم تیم دادیم.این که نشد تیم دادن آقا."
گزارشگر:"به هر حال اونا هم به عرصه ی رقابتها وارد شدن و به نظر میاد یکی از مدعیان جدی قهرمانی باشن.برای مقابله با این اقدام ناگهانی چه تعبیری اندیشیدید؟"
هدویگ:"ورود این تیم به لیگ هنوز در پرده ای از ابهام به سر می بره.همونطور که حتما مطلعید ستاد مبارزه با تخلفات کوییدیچ هم داره سخنان وزیر که هنگام معرفی تیم زده رو بررسی می کنه.مثل اینکه وزیر نقشه های پلید یکی از همتیمیهاش که دیگه نمی خوام اسمشو اینجا بیارم رو لو داده.امکان اینکه این تیم از جام جهانی محروم بشه خیلی زیاده."
گزارشگر:"اظهارات هدویگ رو شنیدیم.همکاران ما با وزیر مردمی ارتباط برقرار کردن و ایشون الان توی شومینه هستن(!)"
ناگهان سر وزیر از توی آتیش شومینه ای که گوشه ی سالن بود بیرون میاد.همه ی دوربینا به سمت وزیر می چرخن.
وزیر مردمی:"آقا حرفهای ایشون همه دروغه.واستا بیرون ببینمت.جرات داری بیا دم در ساختمون وزارت.حالتو می گیرم.حالا ببین"
و با صدای پاقی آتیش شومینه به حالت اولش بر می گرده.
هدویگ:"دیدید؟خودتون شاهد بودید که وزیر منو تهدید کرد.من شکایت می کنم آقا.این کارا چه معنی داره؟"
گزارشگر:"بینندگان عزیز قضیه داره به جاهای باریک می کشه.شما یه میان برنامه ببینید..."
و برفک.........................................................

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
پشت پرده ی کمک داور شدن بینز
این جمله روی تصویر تلویزیون حک میشود و سپس برنامه آغاز میشود
مجری برنامه هدویگ
هدویگ : برنامه ی امشب به پشت پرده ی مسائل داوری مربوط میشه کارشناس امروز ما آقای مونتاگ هستند
مونتاگ : با عرض سلام میخواستم بگم سوسکید
هدویگ : کی ما ؟
مونتاگ : نه بابا اینو همینطوری گفتم دور هم باشیم
هدویگ : آهان از اون لحاظ خوب بدون تلف کردن وقت تصاویر مربوطه رو نشون میدیم
تصویر تلویزیون
فضا بسیار تاریکه و به سختی چیزی دیده میشه دو نفر در حال صحبت هستند صداشون شنیده میشه
صدای اولی : نه نمیشه دیگه مسئولیت داره
صدای دومی : چی مسئولیت داره بابا این قضیه رو حل کن پوله چائیت هم محفوظه
صدای اولی : نه نمیشه همه به من اعتماد کردن من نمیتونم خیانت کنم
صدای دومی : نه بابا چه خیانتی تو فقط یه اعلامیه میدی میگی کمک داور من فلانیه
صدای اولی : نمیشه آخه خطرش زیاده
صدای دومی : نترس به شیتیلش می ارزه
بعد دستی دیده میشه که چندین گالیون رو به فرد دیگه میده
تصویر فید به سیاه میشه
هدویگ : خوب اینم تصاویر ماهواره ای که دیدیم هر چند زیاد واضح نبود ولی خوب موضوع رو روشن کرد نظر کارشناسمونو در این باره می شنویم
مونتاگ : از اول هم معلوم بود تابلو بود این یارو بینز این کاره اس بازی قبلی رو ندیدید باخته بودن ولی با یه اعتراض ساده برنده شدن حالا هم کمک داور شده این دیگه معلومه فقط باید ببینیم لرد چرا این کارو کرده
هدویگ : نه بابا لرد که این کاره نبود همه قبولش داشتن ببخشید مثل اینکه جناب لرد پشت خطن
لرد : الو الو میشنوید منو الو الو
هدویگ : بله صداتون میاد خوب تصاویر رو دیدید نظرتون چیه
لرد : والا من نبودم که نمیدونم کدوم نامردی بود باید تحقیق بشه کی میگه اون من بودم من پشت مو دارم این هوا اون یارو مو نداشت که من تکذیب میکنم
هدویگ : اوهوم بد نمیگی ها حالا شما به کی مشکوکید برای این توطئه
لرد : به جان خودم کار این پرسیه مطمئنم
هدویگ : صدای شما نمیاد اه مثل اینکه قطع شد خوب نظر کارشناسمون رو میشنویم
مونتاگ : دیگه نظری ندارم فقط سوسکید همین
هدویگ : آهان همون مسائل دور همو این حرفا خوب فکر کنم همتون فهمیدید قضایا از چه قراره امیدوارم با این مسئله برخورد بشه تا برنامه ی بعدی بای

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
تلویزیون تصویر جادوگری سوار بر جارو رو نشون داد که به دنبال گوی زرین بود.ناگهان بازدارنده ای بهش برخورد کرد و طرف چسبید به زمین.یهو یه مهاجم اومد و سرخگون رو کوبید به صفحه ی تلویزیون.
گزارشگر:سلام به همه ی بینندگان عزیز.آرم جدید برنامه رو حال کردید؟!
همه ی بیننده ها:نـــــــــــــــــه !
گزارشگر:خوب به جهنم.بینندگان عزیز همونطور که می دونید امروز در بخش اول برنامه می خوایم به بررسی وضعیت تیمها بپردازیم و با کاپیتان یکی از تیمها مصاحبه ای رو داشته باشیم.اصرار نکنید.عمرا نمی گم کدوم تیم.باشه حالا که اصرار کردید می گم.امروز می خوایم با هدویگ کاپیتان تیم گریف یونایتد مصاحبه ای داشته باشیم.
همه ی ملت جادوگر:هورااااااااااااااااااااااااااااااا
گزارشگر:خوب برنامه ی امروز رو با سخنان مسئول جدید مسابقات پرسی ویزلی آغاز می کنیم.آقای ویزلی می شه یه گزارش از وضعیت تیمها به ما بدین؟
پرسی:خوب.اول از همه می خوام این موضوع رو مطرح کنم که من اصلا راضی به حضور در این دوره از مسابقات جام جهانی نبودم ولی به اصرار لرد بلرویچ دعوت ایشون رو قبول کردم و مسئولیت داوری و نظارت بر مسابقات رو قبول کردم.
با توجه به خبرهایی که به من رسیده تیمهای زیر تشکیل شده ان و آماده ی شروع تمرینات خودشون هستن:
1-گریف یونیاتد
2-اسلیترین یونایتد
3-پالدمر
تمیدوارم که بقیه ی تیمها هم هر چه زودتر به جمع تیمهای زیر بپیوندن تا رقابت ها با شکوه هر چه تمام تر آغاز بشن.
گزارشگر:از گزارش آقای ویزلی متشکریم.
ها؟چیه؟چرا بالا پایین می پری؟تلفن؟با من کار داره؟آهان!!!!!
ببخشید بینندگان عزیز.این تهیه کننده این پشت داره بال بال می زنه و می گه که تماس تلفنی با هدویگ برقرار شده.
سلام هدویگ.خوبی؟
هدویگ:سلام.شما؟asl plz؟
گزارشگر: می بخشید ما از برنامه ی آنسوی کوییدیچ تماس می گیریم.مثل اینکه بد موقع مزاحم شدیم.
هدویگ:چیزه...نه...آره...یعنی چیز...بفرمایید.امرتون؟
گزارشگر:می خواستم یه گزارشی از وضعیت تیمتون به ما بدید تا بینندگان از وضعیت تیمها آگاهی داشته باشن
هدویگ:خوب.جونم واستون یگه که آقا تیم ما ردیفه.اصلا تمرینا رو هم شروع کردیم.ما کاپو می بریم.اینو دیروز پروفسور تریلانی بهم گفت.می دونید که سیبل پیشگوی قهاریه.بهر حال تیم ما با قدرت تمام مسابقات رو شروع می کنه و یکی از مدعیان جدی قهرمانی به حساب میاد.
گزارشگر:از هدویگ عزیز به خاطر اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادن تشکر می کنیم.وقت بخش اول برنامه به پایان رسیده و باید از شما خداحافظی کنیم.
هدویگ:باشه.پس فعلا خداحافظ...پاق!!!
خوب بینندگان عزیز تا شروع بخش دوم برنامه میان برنامه ای که براتون در نظر گرفتیم رو تماشا کنید.
تصویر عوض میشه و باز هم جادوگری سوار بر جارو...

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
بلوریچ: حالا میخوایم با مسئولین یکی از تیم ها تماس بگیریم
شما یه آگهی ببینید ( زیاد گیرندین یه نمه برین دنبال نخود سیاه)

شروع آگهی .....

محل برنامه

بلوریچ: آقای کارگردان یه تماس بگیر

کارگزدان: اقا هیچ تیمی حاضر به مصاحبه نیست

بلوریچ: چرا بهشون گفتی از برنامه ی آن سوی کوییدیچ زنگ زدی

کارگردان: آره گفتم میگن برنامه ی شما کلاس کارشون رو میاره پایین

بلوریچ: خوب یکی رو پیدا کن دیگه

کارگزدان : فقط تیم اسلی یونایتد مونده

بلوریچ: اون ها جواب مصاحبه میکنن

کارگردان : آره
بلوریچ: از کجا میدونی

کارگردان: آخه یکیشون بهم گفت لز ما فیلم بگیرید

بلوریچ: خوب زنگ بزن

چند دقیقه بعد

بلوریچ: پس چی شد

کارگردان: این ها هم کلاس میگذارن به کاپیتان زنگ زدم جواب نداد به محاجم ها و مدافع ها زنگ زدم جواب ندادن

بلورچ: به همون یارو که گفت مصاحبه میکنه زنگ بزن

کارگردان : مطمئن ی؟

بلوریچ: آره دیگه از هیچی بهتره

پایان آگهی

بلوریچ: بینندگان عزیز حالا قراره با یکی از بازیکنان مطرح کویدیچ کشورمون صحبت کنیم

بلوریچ: سلام چطوری

مونتاگ: مگه تو دکتری؟

بلوریچ: آره ... حالا اون رو ول کن خودت رو معرفی کن

مونتاگ: من شوالیه مونتاگ هستم

بلوریچ: نه منظورم اسم و پستت در تیم کویدیچ بود

مونتاگ: آهان من مونتاگ جستجو.گر تیم هستم

بلوریچ: شما عنوان دیگه ای هم دارین؟

مونتاگ: آره من موئسس و مدیر عامل و مدیر فنی و مربی تیم هم هستم

بلوریچ: خسته نباشید چرا کاپیتان نشدید

مونتاگ: آخه نیس که وظایف من سنگینه گفتم به جوون ها میدون بیدم

بلوریچ: آهان در پایان حرف دیگه ای ندارید

مونتاگ: چرا ما امسال قهرمان هستیم توی این شک نکنید من قول میدم مربی خارجی بیارم تعهد میدم مدیر فنی تو کار سرمربی دخالت نکنه من قول میدم مدیر عامل توی ارنج تیم دست کاری نکنه و....

در همین لحظه برنامه تمام شد

برای فضا سازی به برنامه ی نود مراجعه کنید
آدرس: دوشنبه ساعت ده و نیم شب کانال سه ی ماگول ها

آنسوی کوییدیچ ( خبرگذاری )
پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
با سلام .

این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست به مسایل حاشیه ای کوییدیچ می پردازه . سبک نوشتن در این تاپیک بصورت یک برنامه ورزشی - تلویزیونی پر حاشیه است . ما مسائل مختلف کوییدیچ را در این تاپیک برسی میکنیم و به حواشی اون می پردازیم .

دامنه فعالیت این برنامه ورزشی شامل موارد زیر است :

1 - مصاحبه با مسئولین ، بازیکنان و داوران مسابقات کوییدیچ .

2 - تحلیل داوری مسابقات .

3 - تحلیل و برسی تاکتیک تیها و نهوه عملکرد آنها .

4 - نقد و برسی مسابقات کوییدیچ .

5 - اخبار داغ و حاشیه ای کوییدیچ .

6 - نظر سنجی های مختلف در زمینه ، داوری ، بازیکنان ، مسئولین ، تیمها ، بهترنها ، بدترینها ، مسابقات و هر نظر سنجی کوییدیچه دیگر .

7 - بررسی برخی ابهامات و جوابگویی به سوالات علاقه مندان به کوییدیچ .

در کل " آنسوی کوییدیچ " پل ارتباطی شما است با کوییدیچ .

---------------------------------------------------------

آنسوی کوییدیچ

سلام عرض می کنم خدمت بینندگان عزیز .

شما شاهد اولین برنامه از سری برنامه های آن سوی کوییدیچ هستید . من اول از همه دو مهمان عزیز برناممون رو بهتون معرفی میکنم .

لرد بلرویچ ، داور و مسئول مسابقات کوییدیچ .

پرسی ویزلی ، مسئول پیشین مسابقات کوییدیچ .

خب ما از هر دو مهمان عزیز تشکر میکنیم که در این برنامه شرکت کردند . در ابتدا من چند سوال از پرسی عزیز می کنم .

- پرسی جان شما بعد از برکنار شدن باز هم قصد فعالیت در زمینه کوییدیچ رو دارین ؟

پرسی : حقیقتش من نمی خواستم دیکه فعالیتی در ضمینه کوییدیچ داشته باشم ولی به اصرار لرد بلرویچ عزیز قبول کردم که یکی از چهار داور برای امتیاز دهی به تیمها در پایان مسابقات باشم .

- این واقعا خبر خوبی بود که شما یکی از چهار داور مسابقات هستین . لرد بلرویچ ظاهرا شما کادر فدراسیون فیکو ( فدراسیون کوییدیچ ) رو تکمبل کردین . میشه ما و بینندگان برنامه رو هم مطلع کنید .

لرد بلرویچ : بله . طبق درخواست همکاری که بنده برای پرسی و اتو بگمن عزیز فرستادم ، این دو نفر هم به جمع داوران مسابقات مسابقات اظافه شدن . در نتیجه هیئت داوران مسابقات به ای ترتیبه :

لرد بلرویچ - پروفسور بینز - پرسی ویزلی - اتو بگمن

- لرد بلرویچ ، برای کارهای اجرایی و مدیریت لیگ معاون هم انتخاب کردین ؟

لرد بلرویچ : بله معاون بنده پروفسور بینز هستن و در کارهای فدراسیون به من کمک می کنن .

- لرد بلرویچ ، در مورد برنامتون برای جام جهانی و شرکت تیمها یخورده توضیح بدین .

لرد بلرویچ : مسابقات جام جهانی تا هفته دیگه برگزار میشه . من تصمیم دارم از تیمهای زیادی در جام جهانی استفاده کنم تا هیجان مسابقات بالا بره . بعد از اتمام مسابقات هم طبق رتبه هایی که تیمها گرفتن ، ما لیگ دسته یک و دو رو تشکیل میدیم . در مورد تشکیل تیم برای جام جهانی هم باید بگم که ، همه چیز به خوبی پیش میره و تا به حال تیمهای قدرتمندی اعلام آمادگی کردن .

ادامه دارد ....
-------------------------------------------------------

این یکی از قسمتهای برنامه ورزشی " آن سوی کوییدیچ " بود . البته قسمت اول هنوز ادامه داره . همونطور که متوجه شدین من در این پست ، معاون خودم و داوران مسابقات رو مشخص کردم . شما موتونین برنامه رو با یک تماس تلفنی یا بررسی تیمها یا هر موضوعی که دوست داشتین ادامه بدین . روش نوشتن مهم نیست . فقط باید یک برنامه تلویزیونی باشه . سعی کنید اطلاعات مهمی بدین و جنجالی کار کنین .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۳۰ ۱۳:۱۲:۵۵

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.