هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کمیته داوران (لیگ برتر کوییدیچ)
پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
هفته چهارم - ورزشگاه دوم - بازی هدنور و بی نوایان:

هدنور :

زیبایی نمایشنامه : 24

فضاسازی :5
سوژه و ایده:6
چهره پست : 5
میزان لذت خواننده از پست:8

هماهنگی نمایشنامه : 23

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:12 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم : 11 از 15

غلط املایی :8 از 10

مجموع : 55 امتیاز

بینوایان :

زیبایی نمایشنامه : 37

فضاسازی :9
سوژه و ایده:8
چهره پست : 10
میزان لذت خواننده از پست:10

هماهنگی نمایشنامه : 43

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:30 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم : 13 از 15

غلط املایی :10 از 10

مجموع : 90 امتیاز !

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
هفته چهارم - ورزشگاه دوم - بازی هدنور و بی نوایان:

هدنور:

زیبایی نمایشنامه : 31
فضاسازی :8
چهره پست : 7

هماهنگی نمایشنامه : 23
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:12 از 30

غلط املایی :8 از 10
مجموع : 63 امتیاز

بی نوایان:

زیبایی نمایشنامه : 35
سوژه و ایده:7
چهره پست : 10

هماهنگی نمایشنامه : 41
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:28 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم : 13 از 15

غلط املایی :10 از 10
مجموع : 86 + 25 =111 امتیاز

موفق باشید!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۰ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هفته سوم - ورزشگاه دوم - بازی گرین فایر و منتخب اسلیترین:

گرین فایر:

اول اینکه پست های شما ذره ای کوییدیچ نداشت.حتی یه جمله هم جریان مسابقه رو نداشت و این جز ضعف یه رول کوییدیچیه.برای همین امتیاز سوژه و ایده اینقدر پایین داده شد.دلیل اینم عدم هماهنگی تیمه که همینجوری نوشتن ولی وقت کم آوردن و مجبور به تموم کردن داستان با سرعت شدن.فضا سازی بسیار کم در رول شما بود و در کل اصلا یه سوژه جالب رو پرورش داده بودید.این پست ها رو میشد با حذف تیکه های اضافه ش به صورت دو پست خوب هم فرستاد.وقت نذاشتید رو بازی.

زیبایی نمایشنامه : 26
فضاسازی :5
سوژه و ایده:4

هماهنگی نمایشنامه : 32
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:23 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم : 9 از 15

غلط املایی :6 از 10
مجموع : 64 امتیاز

منتخب اسلیترین:

زیبایی نمایشنامه :38
فضا سازی: 9 از 10
سوژه و ایده:8 از 10
چهره پست: 9 از 10
میزان لذت خواننده از پست:12 از 15

هماهنگی نمایشنامه : 39
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:28 از 30

غلط املایی :9 از 10
مجموع : 86 +25 =111 امتیاز

موفق باشید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۹ ۱۰:۴۲:۴۹

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هفته سوم - ورزشگاه اول - بازی بی نوایان و گانگستر یونایتد:

گانگستر یونایتد:

وقتی که کمبود فضا سازی پیدا میکنین نیازی نیست که هر چیزی به ذهنتون رسید رو بهش اشاره کنید.بعضی چیزها تقریبا غیر ممکنه.برای مثال تو نمونه زیر،هیچ تیمی(حتی تیم های گروه های هاگوارتز)نمیاد خرابی چوب دستیش رو تو رختکن و دو دقیقه قبل از بازی انجام بده.میتونستین با موضوعات مختلف دیگه این که اعضای تیم مشغول یه کاری بودن رو توجیح کنین.

نقل قول:
با وسایلی که در رختکن تعبیه شده بود جاروهایشان رو تعمیر می کردند. خرابی های دم جارو را می گرفتند و دسته اش را صیغل می دادند !

-یه مقدار مشکلات نگارشی تو رولهاتون دیده میشه.برای مثال تو تیکه ی زیر شما دارین تو جمله در مورد لباس صحبت میکنید ولی تو جمله دوم که با "و"به جمله اول ربطش دادین میگین که گرماش از ته سالن میومد:

نقل قول:
لباس های سنگین و مخصوص ورزشگاه هسته زمین بر تنشان سنگینی می کرد و گرمای آن از انتهای راهرو می آمد.

از نکات مثبت تیمتون میشه به فضا سازی های قشنگی که تو بیشترش تو پستهای پیوز دیده میشد اشاره کرد.پایان جالبی هم بازی داشت که اونم بر میگرده با بازیکن و کاپیتان خوبتون،پیوز.

از نکات منفی میشه به بد بودن چهره پستهاتون در بعضی از پست ها میشه اشاره کرد و اینکه تو بعضی پستهاتون سوژه ها به شدت ضعیف پرورش داده شده،در حالی که میشد با فضا سازی بهتر،خیلی قشنگ تر از اینا کار کرد.

زیبایی نمایشنامه : 32

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان : 21
شرکت تمام بازیکنان تیم:11

غلط املایی : 9

مجموع : 73 امتیاز

بی نوایان:

زیبایی نمایشنامه : 37
فضاسازی :9
چهره پست : 9
میزان لذت خواننده از پست:12

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان : 28
شرکت تمام بازیکنان تیم:15

غلط املایی : 10

مجموع : 90 +25(امتیاز برد)=115 امتیاز

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۸ ۱۹:۳۰:۳۱

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
بررسی پست های تیم گرین فایر :

پیتر پتی گرو :2پست
تره ور: 2 پست
نیکلاس فلامل: 2 پست
آمیکوس کرو: 2 پست
در کل 8 پست

از نکات مثبت تیمتون ، میشه به شروع مناسب بازی ، پاراگراف بندی و چهره ی مناسب پست ها اشاره کرد .
عدم فضاسازی ورزشگاه ، چند نمونه اشکالات تایپی و استفاده ی بیش از حد از بعضی علائم نگارشی مثل (!!!) و (... ) جزو نکات منفی حساب میشن .
در ضمن کشیدن کلمه ها ( مث ایـــــن ! ) با این که حالت ها رو به خوبی نشون میداد ولی در بعضی مواقع زیاده روی شده بود و چهره ی پست رو خراب کرده بود .

استفاده از سبک « جدی – طنز » وقتی قابل قبوله که تمام بازیکنان ازش پیروی کنن ، اما باید در نظر داشته باشید که وجود دو پست تمام« طنز» بین شش پست «جدی _ طنز» نشان از هماهنگی پایین یکی از بازیکنان با بقیه داره .
سوژه جنایی و زیبا ، در عین حال مشنگی بود . همه ی اتفاقات در مکان های مشنگی و با استفاده از ابزار مشنگی روی میداد . در واقع جادویی ترین پست به نظر من پست اول بازی بود که توسط پتی گرو زده شده بود !

زیبایی نمایشنامه :35

فضا سازی: 7 از 10
سوژه و ایده : 6 از 10
چهره ی پست : 9 از 10
میزان لذت خواننده از پست : 13 از 15

هماهنگی نمایشنامه : 28

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان: 20 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم : 8 از 15

غلط املایی : 10 از 10

مجموع : 73

بررسی پست های تیم بینوایان :

گلگومات: 2 پست
سیریوس بلک: 1 پست
جینی ویزلی: 1 پست
مینروا مک گونگال: 2 پست
آلبوس سوروس پاتر: 1 پست
در کل 7 پست

از نکات مثبت تیم بی نوایان می توان به هماهنگی بسیار خوب اعضا با همدیگه، انتخاب سوژه ی جالب و مناسب با نام تیم، طنز بسیار قوی و پیش بردن دو رویداد بطور همزمان یعنی بخش های مربوط به بازی و جستجوهای ژان والژآن بود.

ازنکات منفی به موردخاصی نمیشه اشاره کرد به جز در بعضی قسمت ها که میشد با بولد کردن عناوین، چهره ی بهتره به پست داد.

زیبایی نمایشنامه :43

فضا سازی: 9از 10
سوژه و ایده : 10
چهره ی پست : 9 از 10
میزان لذت خواننده از پست : 15

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان: 28
شرکت تمام بازیکنان تیم :15

غلط املایی : 8 از 10

مجموع : 94 امتیاز

برنده ی بازی : تیم بینوایان !

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
داوری بازی بین دو تیم گرین فایر و منتخب اسلیترین
گرین فایر
آقای الیواندر 1 پست
پیتر پتی گرو 2 پست
تره ور 1 پست
هوگو ویزلی 1 پست
رو هم 5 پست
اول از همه باید بگم به نظر من حق هیچ اعتراضی ندارین!پست آخر دست سرهم بندی و ژانگولر رو از پشت بسته بود!من فکر کردم نسبت به بازی قبل با سوژه بهتری وارد میشین اما... بریم سر داوری.
شما به نحوی سوژه مسابقه قبلی تون رو ادامه دادید.این کار توی بعضی سوژه ها جواب میده ، توی این مورد هم می تونست جواب بده ولی باید خیلی روش کار می کردید.شما جینی ویزلی رو وارد کرده بودید که براتون مشکل ساز شده بود و نمی دونستید حالا چه جوری تیم منتخب اسلیترین رو وارد کنید،پس توی پست آخر اعضای اون تیم رو وارد آشپزخانه ی خانواده ویزلی کردید،در مورد علتش هم هیچ توضیحی ندادید.هیچ خبری هم از توصیف ورزشگاه آزکابان و بازی کوییدیچ نبود!اصلا انگار نه انگار که پست های شما برای مسابقه کوییدیچ و تاپیک ورزشگاه نوشته شده بود.شما می تونستید با استفاده خیلی کم از ژانگولر بازی و این حرفا سوژه رو به سمت بازی کوییدیچ و تیم منتخب هدایت کنید اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.
شما پست طنز-جدی رو انتخاب کردید(منو نزنین!الان آمارشو بهتون میدم!)از 5 پست 4 پست به صورت "توصیف ها کتابی و دیالوگ ها عامیانه" نوشته شده بودند اما پست شماره 34 تره ور این خصوصیت رو نداشت و کاملا عامیانه نوشته شده بود.
چند اشکال سر زمان فعل ها داشتین مثلا :توی پست اول (شماره 32) تا پاراگراف دوم از فعل ها به صورت ماضی استفاده شد اما توی پاراگراف سوم به مضارع تغییر کرد.
توی پست دوم از زمان ماضی استفاده شده بود که اواخر پست ما با این جمله مواجه میشیم:
نقل قول:
فروشگاه نسبتا بزرگی هست.

تو پست شماره 35 به این جمله بر می خوریم:
نقل قول:
دستش را دور شانه ی الیواندر متفکر می اندازد و می پرسه

یا:
نقل قول:
نزدیکی خانه تیریپ خفن نشناسی اشان را پاک می کنند و هوگو رو به بقیه می گه

در مورد علت اعتیاد آماندا هم زیاد توضیح ندادین.چرا به پشمک معتاده؟! به جای این همه صحبت در باره پشمک می شد یه ریزه راجع به کوییدیچ بنویسید!
نقل قول:
درداخل خانه هوگو پس از گفتن هزار تا چیز از این و اون و اون و این علامت لازم رو داد.
داخل اتاق زیر پتو اتفاق هایی می افتاد با صدای فریاد نیکلاس که مشغول گفتن :
-نه ، نزن ....نکن ..نه نه نه این کار رو نک....نـــــــــه
و صدای فریاد جینی که می گفت:
-ههههه آره ...آره حقته
اعضا پتو را کنار زدند و در نهایت تعجب و نمی دونم چی چی گفتند:

نیکلاس

پاراگراف بالا رو که یه بار بخونید متوجه اشکال های نگارشی اون میشید.در مورد کلمه آخر هم ، خوب... باب،ِیه علامت تعجبی،یه توصیف حالت و چهره ای!باید رو پست ها بیشتروقت می ذاشتید.من این پاراگراف رو چند بار خوندم؛چون معلوم نیست جمله کجا تموم میشه.جمله اول هم اصلا قشنگ نیست!
به غلط املایی های زیر هم میشه اشاره کرد.
نقل قول:
مي دونم بهاش چيكار كنم!
تیریپ خفن نشناسی اشان
به اتاقی رسیندن
چوبدستي ها به هموا رفت
وقتي بشونون رقيبشون اين جا گير كردن
ملت منتخبين اسليترين اين ج هستن

زیبایی نمایشنامه : 23
فضا سازی: 4 از 10
سوژه و ایده: از 4 از 10
چهره پست:9 از 10
میزان لذت خواننده از پست: 6 از 15

هماهنگی نمایشنامه : 35
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:26 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم : 9 از 15

غلط املایی :6 از 10
مجموع : 64 امتیاز

منتخب اسلیترین
مورگان الکتو 3 پست
کاساندرا تریلانی 2 پست
بارتی کرواچ 1 پست
روی هم 6 پست

زیبایی نمایشنامه :42
فضا سازی: 10 از 10
سوژه و ایده:9 از 10
چهره پست: 9 از 10
میزان لذت خواننده از پست:14 از 15

هماهنگی نمایشنامه : 41
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:30 از 30

غلط املایی :9 از 10
مجموع : 92 امتیاز

برنده بازی تیم منتخب اسلیترین

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

Re: کمیته داوران (جام حذفی)
پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جام حذفی - دوره دوم:

مسابقه گرین فایر و بی نوایان:

به دلیل شرکت نکردن تیم بی نوایان،تیم گرین فایر به فینال صعود کرد.

مسابقه گانگستر یونایتد و هدنور:

پیوز:

زیبایی نمایشنامه : 34 امتیاز
- فضا سازی :8 از 10
- سوژه و ایده :8 از 10
- چهره پست :9 از 10
- میزان لذت خواننده از پست :9 از 15

غلط املایی : 4 امتیاز

مجموع : 38 امتیاز

لیلی پاتر:

زیبایی نمایشنامه : 34 امتیاز
- فضا سازی :8 از 10
- سوژه و ایده :8 از 10
- چهره پست :9 از 10
- میزان لذت خواننده از پست :9 از 15

غلط املایی : 5 امتیاز

مجموع : 39 امتیاز

برنده بازی:تیم هدنور!

پیام زده شده در: ۸:۲۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هفته دوم - ورزشگاه دوم - بازی هدنور و گانگستر یونایتد:

گانگستر یونایتد:

*اولین و آخرین پست توسط پیوز زده شد.
*دومین پست توسط سوروس اسنیپ فرستاده شد.
*سومین پست توسط ویکتور کرام فرستاده شد.
*چهارمین پست توسط هلنا گرنجر فرستاده شد.

-تو انتخاب کلمات دقت نکرده بودین.بعضی جاها واقعا کلمات نامناسب تو جمله هات به کار برده بودین.برای مثال تو نقل قول زیر به جای "به"باید از "با"استفاده میکردین.

نقل قول:
پیوز به تمام قوا به توپ ضربه زد.

-مشکل کوتاهی جمله داشتین.یعنی جملاتتون رو کوتاه انتخاب و تعدادشون رو زیاد کرده بودین.این باعث میشه که خواننده احساس خستگی شدید بکنه.

-رولهاتون یه مقدار غیر طبیعی بود.یعنی یه اتفاق خیلی عجیب تو رولهای شما اتفاق میفتاد.تو نمونه زیر،هیچ فردی نمیتونه با نوک چوب دستیش جسمی به وزن توپ کوییدیچ رو بزنه چون سرنگون میشه..اونم وقتی که مهاجم حریف توپو پرتاب کرده و توپ قدرت هم داره.

نقل قول:
جیمی پیکس شیرجه رفت و توانست با نوک چوب جارویش توپ را از نزدیک ترین قسمت کنار دروازه رد کند.

-تناقض تو پستها وجود داشت.یعنی یه اتفاقی تو جمله اول میفتاد ولی تو جمله دوم نقض میشد.تو نمونه زیر چجوری میشه که یکی با دقت دنبال اسنیچ بگرده ولی به تمرین های تیمشم فکر کنه؟پس حواسش پرته و در واقع بدون دقت داره دنبال اسنیچ میگرده.

نقل قول:
هلنا داشت با دقت به دنبال گوی زرین می گشت و به تمرین های طاقت فرسای تیم فکر می کرد.

-جز پست های پیوز بقیه از نظر شکل و ظاهر و پاراگراف بندی بدی داشتین.قیافه پست خیلی مهمه که اصلا فرد رغبت بکنه پست شما رو بخونه یا نه تا بعدش ادامه بده.باید رو این ظاهر خیلی دقت کنید.اگر پست های نویسنده های خوب سایت رو بخونین مشکلتون حل میشه.

-جملات ضعیف تو رولهاتون دیده میشد.فضا سازیهایی که انگار همینجوری لفضا نوشته شدن.در واقع شاید بشه گفت گفتاری بودن و بدون هیچ قاعده ای.

نقل قول:
غاری هول آور و هراس انگیز که انتهایی نداشت و فقط تا چند متری دیده میشد و بقیه سیاهی

-بعضی تیکه ها با عجله نوشته شده بود.تو یه سری تیکه ها راحت میشد فضا سازی قشنگ کرد ولی شما با عجله نوشتین و همین باعث شد که از کیفیت رولهاتون کم بشه.

نقل قول:
رد قرمز خون هنوز در زیر پاهای آنها در حال حرکت بود که نا گهان به دریایی از خون رسیدند دریاچه ایی که پر از لخته های خون شباهت داشت !

**پستهاتون از نظر سوژه جالب بود.بسیار شبیه کتابهای امیلی رودا نوشته بودین و البته فکر میکنم گول زدن اون غول هم کار جالبی و تقریبا جادویی بود ولی تیکه کوییدیچ رول شما خیلی کم بود.چون اینجا انجمن کوییدیچه و ما از شما انتظار داریم حداقل چند تا حمله و دفاع بازی رو بنویسید ولی خب این کارو نکردین.

زیبایی نمایشنامه : 28
چهره پست : 5
میزان لذت خواننده از پست:9

هماهنگی نمایشنامه : 33
هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان : 21
شرکت تمام بازیکنان تیم:13

غلط املایی : 7

مجموع : 68 امتیاز +25(امتیاز برد بازی):93 امتیاز!

پیام زده شده در: ۸:۲۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هفته دوم - ورزشگاه دوم - بازی هدنور و گانگستر یونایتد:

هدنور:

هفت پست از تیم هدنور(لیلی پاتر،جیمی پیکس،سدریک دیگوری،دنیس کریوی و آریانا دامبلدور)

*پست اول تیم هدنور که توسط جیمی پیکس ارسال شده به شدت سطح کیفیت پایینی داره.این در حالیه که این بازیکن تو بازی های قبل خیلی بهتر پست میزد.احساس میکنم این بازی به اجبار و با وقت کم مجبور به ارسال شده و همین باعث پایین اومدن کیفیت پستش شده.
پست سوم هم مشکلات پست اول رو داشت ولی جیمی سعی کرده بود که این اشکالات رو کمتر بکنه و موفق هم شده بود.به نظر من یه مقدار پستش از اون حالت قبلی در اومده بود و حداقل حالا میشد پست حسابش کرد.با این حال به نظرم جیمی خیلی بهتر از اینا میتونه بنویسه.

*پست دوم کیفیتش خیلی بالاتر از پست اول بود.با این حال بازم از اون حدی که من از تیم هدنور انتظار داشتم پایین تر بود.فضا سازی ها و تیکه های طنز قشنگی تو این پست که توسط لیلی پاتر فرستاده شد،دیده شد.
پست چهارم تیم هدنور بسیار قشنگ بود.جدا از یه سری مشکلات نگارشی باید بگم که فضا سازی های خیلی قشنگی داشت و باعث شد که من واقعا محیط آزکابان رو به خوبی تصور کنم.به نظرم برترین پست تیم هدنور همین پست که توسط لیلی نوشته شده بود.

*پست پنجم تیم هدنور که توسط سدریک زده شد هم بد نبود.غلط املایی تو رولش زیاد بود و اینکه جریان بازی رو خیلی با عجله شرح داده بود.یعنی هی از اینور میرفت اونور و اونام میومدن اینور.خلاصه هیجان نداشت گزارش بازیش.از نظر زیبایی رول هم کارش جالب نبود.

*پست آریانا یه پست واقعا قشنگ بود.من واقعا از خوندن این پست لذت بردم.فضا سازی های جالب و قشنگی که داشت و به نظرم به همراه پست لیلی جز بهترین پستهای هدنور تو بازی قبلی و این بازی باشه.امیدوارم از این نوشته بیشتر تو پست های تیم شما ببینیم.

*پست دنیس یه مقدار سوژه قشنگ تیم هدنور رو نابود کرد.اون حمله دیوانه ساز ها میتونست خیلی بهتر تموم بشه ولی خیلی عجله ای تموم شد و همین باعث شد که کلا سوژه بهم بریزه و بازی رو عادی تموم کرد تازه اونم با عجله زیاد.میشد راحتتر این کارو کرد ولی خب دیگه.

-استفاده از جملات بسیار کوتاه.برای اینکه رول قشنگتری داشته باشید بهتره که مقداری جملاتتون رو به همدیگه وصل کنید.

نقل قول:
این صدای زنگ خانه ی لیلی بود که زده شد و اریانا در را از روی
سدریک و لیلی باز کرد.

-دقت بسیار کم تو تکمیل جملات.برای مثال یه جمله فعل نداره و این نشون میده که پست با عجله و بدون هیچگونه ویرایش بعد از ارسال توسط فرد صورت گرفته.

نقل قول:
اول از همه بریم سوار سفینه ی چرخشی فکر کنم جالب باشه!

-اتفاقات بسیار تند نوشته شده بود.انگار که عجله داشتین هر چه سریعتر اتفاقات پیش بره در حالی که خیلی جاها میتونستین با فضا سازی بیشتر،رول قشنگ تری داشته باشید.

نقل قول:
بچه ها سوار سفینه ی چرخشی شدند و اماده ی حرکت سفینه. بعد از چند ثانیه سفینه شروع به چرخیدن کرد و هر لحظه سرعت چرخشش بیشتر میشد.

-فضا سازی های عجیب از تیمتون باعث شد که من هم تعجب کنم که چطوری یه دفعه چنین مشکلات تابلوئی تو رولهای شما اتفاق افتاده در حالی که میتونستین به راحتی یه چیز جالبتر و منطقی تر جایگزینش کنید.برای مثال تو نقل قول زیر،چجوریه که یکی ورد میفرسته و اونی که با بالش از خودش دفاع میکنه!؟

نقل قول:
لیلی نیز پس گردنی به جیمی زد و با این کار دعوایی به راه افتاد. جیمی می رفت پشت میز قایم می شد و ورد می داد بیرون ، لیلی هم بالشت بر می داشت و بر سر و روی جیمی پرتاب می کرد.

-از نظر قیافه پست هم به نظر من خیلی روش خوب کار نشده بود.بعضی جاها دیدیم که بین دیالوگ دو نفر فاصله خالی اومده در حالی که نباید اینجور موافق از اینتر استفاده کرد.

-یه اشتباهی که داشتین این بود که تو دیالوگ هاتون کتابی نوشته بودید.با این اشتباه من متوجه شدم که شما برای این بازی بسیار کمتر از بازی قبل وقت گذاشته بودید.دقت بسیار کمی تو تمام رول هاتون بود که فکر کنم اگر یه مقدار این بیشتر میشد امتیاز خیلی بیشتری میگرفتید.

نقل قول:
آیا می تونه گل بزنه؟

-تعداد غلط املایی هام خیلی تو رولهاتون زیاد بود.اینم بر میگرده به اینکه شما اصلا رولهاتون رو بعد از ارسال نخوندین یا با دقت این کارو نکردین.با یکبار با دقت خوندن تمام این مشکلات حل میشه و به یه تیم ایده آل میرسید.

زیبایی نمایشنامه :27
فضا سازی:6 از 10
سوژه و ایده: 8 از 10
چهره پست: 5 از 10
میزان لذت خواننده از پست:8 از 15

هماهنگی با سایر نمایشنامه بازیکنان:22 از 30
شرکت تمام بازیکنان تیم :11 از 15

غلط املایی :7 از 10
مجموع : 67 امتیاز

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۳ ۱۷:۲۵:۳۰

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
فکر میکنم داوری دوباره آلبوس و جیمز همه مشکلات رو حل می کنه،اما قبلش می خوام نظرم رو درباره چند مورد بگم!
نقل قول:
اما واقعاً در بیان سوژه طنز دیدی؟

می تونید دوباره به پست های تره ور نگاه کنید،شاید از نظر شما جدی باشه اما به نظر من یه پست طنز فوق العاده محسوب میشد که اگه تک پستی بود،می تونست امتیاز خوبی بگیره.
نقل قول:
دلبندم برای نقطه اوج داستان هیچگاه به یک خط اکتفا نمیشه ، کل پست پایانی برای انتهای داستان زده شده ، هیچوقت یک خطو و برای اثر گذاری رو ی خواننده انتخاب نمیکنم.

اولا بنده دلبند شما محسوب نمی شم!ثانیا،من برای چیزی که در این مورد گفتم به هیچ عنوان امتیاز کم نکردم،فقط یه پیشنهاد بود.
نقل قول:
کلیه امتیاز ها با غرض ورزی داده شده ، و دلایل خیلی خیلی بچه گانه است. تا جایی که قابل تحمل نیست.

من هیچکدوم از اعضای تیم بینوایان رو خیلی خوب نمیشناسم.در نتیجه دلیلی وجود نداره که بخوام با غرض ورزی امتیاز بدم!
نقل قول:
10. فکر کنم کلاً سوژه رو بد دیدید و بد پسندیدید.

من سوژه ای رو که به این اندازه از اشیا مشنگی توش استفاده شده باشه به هیچ وجه نمی پسندم!
و شما آقای الیواندر!
نقل قول:
- درست است که به کار بردن فعل های تکراری معمولا اشتباه است اما در 50% موارد باعث زیبا شدن داستان می شود.

با تشکر از این نظر حرفه ای شما!فکر کنم اگه اینو نمی گفتید خیلی سنگین تر بودید!
نقل قول:
3- در مورد هماهنگی در سوژه تقریبا همه بازیکنان با هم هماهنگ بودند و پست ها هیچ تناقضی با هم نداشت به جز یکی دو پست که فکر کن کمی در سبک متفاوت بودند و امتیاز 16 از 30 کاملا نا مناسب است.

اگه پست هاتون رو یک بار دیگه بخونید متوجه میشید که پست های تره ور با اون همه شکلک و بیان طنز ،هیچ وجه اشتراکی با پست های شما (حتی اگه طنز- جدی باشه) نداره.
باتشکر!
آلبوس اگه میخوا پاکش کن یا منتقلش کن به عضویت در کوییدیچ مشکلات بازیکنان.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.