هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۳۸:۱۴ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
تیم کوییدیچ ریونکلاو

دروازه بان: آلنیس اورموند
مهاجمان: جرمی استرتون، آمانو یوتاکا، تری بوت
مدافعان: دیزی کران، لینی وارنر
جستجوگر: سو لی (کاپیتان)

بازیکن ذخیره: تام جاگسن

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
ترکیب تیم کوییدیچ اسلیترین

دروازه بان: دروازه(مجازی)
جستجوگر: سیستم کنترل هوشمند خودکار (مجازی)
مهاجم‌ها: تینر(مجازی)، پلاکس بلک، هکتور دگورث گرنجر (کاپیتان)
مدافع‌ها: اسکورپیوس مالفوی، بلاتریکس لسترنج

بازیکن ذخیره: گابریل دلاکور

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۲۴:۵۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲
از عشق من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
سلام.
ببخشید ترم تابستونی امسال از کی شروع میشه؟

یادمه پارسال این موقع ها یه خبرایی بود...
کوییدیچ هم داریم ایا؟

تصویر کوچک شده

دختری تنها در میان باد و طوفان...

آیا او را رهایی خواهد بود از این شب غربت؟

یا مامانش دوباره او را به خانه راه خواهد داد؟

او در کوچه ی سرد قدم برمیدارد ومی اندیشد:

آیا ریختن آبلیمو در قهوه ی مادر کار درستیست؟

پیام زده شده در: ۹:۱۶ دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۴ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
از داخل کلاه گروهبندی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 116
آفلاین
اره منم گیج شدم لطفا منم یه راهنمایی کنید.

قدم به قدم تا روشنایی از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر!!
می جنگیم تا اخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!
برای گریفندور!!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۰ جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۱ یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
از قلعه هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
سلام چطور ثبت نام کنم؟
کجا بیام کلاس؟
چطوری امتیاز میدین؟
اصلا در کل گیج شدم

𝓗𝓪𝓹𝓹𝓲𝓷𝓮𝓼𝓼,𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓯𝓸𝓾𝓷𝓭 𝓮𝓿𝓮𝓷 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓭𝓪𝓻𝓴𝓮𝓼𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓲𝓶𝓮𝓼, 𝓲𝓯 𝓸𝓷𝓮 𝓸𝓷𝓵𝔂 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻𝓼 𝓽𝓸 𝓽𝓾𝓻𝓷 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓵𝓲𝓰𝓱𝓽 ✨

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۲:۵۵
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 443
آفلاین
نقل قول:
سلام علیکم.
یه درخواست از مدیریت محترم دارم و اون اینه که با توجه به این که خیلی از دانش آموزای هاگوارتز به مدرسه ماگلی هم میرن،مدت زمان شرکت در امتحانات رو کمی بیشتر کنید. میدونیم که میخواید 31 شهرویر به کلی ترمو به پایان برسونید ولی بهتر نیست وقتی همه کلاسا یک هفته زمان داشتن این امتحانات که به مراتب سخت تر هستن رو تا پایان هفته تمدید کنید؟ مطمئن باشید که این خواسته خیلی از دانش اموزاست ولی تصمیم به عهده مدیریت مدرسست..

سلام زاخاریاس.

هدف از زمان کوتاه پاسخگویی به امتحانات این نیست که حتما در پایان شهریور تموم بشن. بلکه هدف اینه که چارچوب امتحانات رو به خودشون بگیرن. یعنی مطالبی که در طول ترم آموختید رو در مدت زمان محدودی ارائه بدین.

نکته بعدی اینه که اساتید هم قطعا برنامه خودشونو با توجه به زمانبندی که از ابتدای ترم ارائه شده تنظیم کردن و ممکنه با تغییر این برنامه از نظر زمانی دچار مشکل بشن.

با توجه به این نکات، متاسفانه نمی تونیم با درخواستتون موافقت کنیم و امتحانات طبق زمان از پیش اعلام شده پایان خواهند یافت.

پیام زده شده در: ۹:۳۶ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام علیکم.
یه درخواست از مدیریت محترم دارم و اون اینه که با توجه به این که خیلی از دانش آموزای هاگوارتز به مدرسه ماگلی هم میرن،مدت زمان شرکت در امتحانات رو کمی بیشتر کنید. میدونیم که میخواید 31 شهرویر به کلی ترمو به پایان برسونید ولی بهتر نیست وقتی همه کلاسا یک هفته زمان داشتن این امتحانات که به مراتب سخت تر هستن رو تا پایان هفته تمدید کنید؟ مطمئن باشید که این خواسته خیلی از دانش اموزاست ولی تصمیم به عهده مدیریت مدرسست..

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۳۳ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

ماروولو گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۳۵ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نقل قول:
- نحوه محاسبه نمرات هر دانش آموز: اساتید بنابر معیارها و تشخیص خود نمره‌ای تا سقف 20 برای هر تکلیف در نظر می‌گیرند.

زاخاریاس و نیوت! بنده رول‌های شما و نقد اساتید رو هم مطالعه کردم و مورد خلاف واقعیتی وجود نداشت. پرونده‌ی هر سه مورد اعتراضات شما عزیزان، با توجه به این بند از قانون مختومه محسوب می‌شه.
نقد هر نوع هنری از جمله داستان و نمایشنامه، از اساس بر سلیقه بنا شده و معیار هیچ دو شخصی دقیقا منطبق بر هم نیست. اگر بخوایم نقش سلیقه رو حذف کنیم صرفا باید به غلط املایی و دستوری کار داشته باشیم! اساتیدی هم که برای دروس اخختصاصی انتخاب شدن، از بهترین نویسنده‌های سایت هستن و همگی آشنایی خوبی با ادبیات دارن. هر کدوم هم سبک متفاوتی از دیگری دارن. همه‌ی این عزیزان فقط و فقط با انگیزه‌ی کمک هرچه بیشتر برای پیشرفت اعضای جدیدتر دارن برای هاگوارتز وقت می‌ذارن. تردیدی نیست که ممکنه شما بعضی از این راهنمایی‌ها رو کارآمد ندونید و ترجیح بدین روش خودتون رو بدون تغییر ادامه بدین. نظر شما هم درست مثل نظر اساتید محترمه.

جهت اطلاعتون این رو هم اضافه می‌کنم که از اساتید خواسته شده در نقد رول‌ها، به ایراداتی اشاره کنن که به نظرشون کارگشاتره. این به این معنیه که ممکنه یک رول چندین ایراد داشته باشه اما استاد تشخیص بده خیلی‌هاش قبلا گفته شده و صرفا شما نیاز به دقت و زمان بیشتر برای رفعش دارید، یا گفتن بعضی نواقص زود باشه و بهتر این باشه که به ایرادات پایه‌ای‌تر و کلیدی‌تر شما پرداخته بشه. بنابراین اگر می‌بینید مثلا فقط ایرادات داستان‌پردازی یا شخصیت‌پردازیتون گفته شده، دلیل بر این نیست که ایرادات نگارشی و دستوری نداشتید و از بابتش امتیازی از دست ندادید. برای نمونه اگر من بخوام فقط موارد دستوری و نگارشی و املایی و تایپی رول آقای اسکمندر رو لیست کنم و توضیح بدم، از خود رولشون طولانی‌تر می‌شه.

با این توضیحات، هر کدوم شما عزیزان اگر جز بیان اعتراض و دفاع از رولتون هدفی داشتید و احساس کردید ممکنه ایراداتی بهشون وارد باشه که دونستنش به رفعش کمک می‌کنه، می‌‌تونید از من بخواید که همین‌جا یا در پیام شخصی نظر خودم رو در مورد رولتون به تفصیل و با ریز جزییات بیان کنم. البته که می‌تونید از اساتید هم به طور شخصی این درخواست رو داشته باشید که در صورت داشتن تمایل و فرصت، نقد کامل‌تری از رول‌هاتون ارائه بدن.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام و درود.
من هم پیرو پست اقای نیوت اسکمندر اومدم تا برای تکلیف درس معجون سازیم اعتراض کنم.
آقای گرنجر شما توی متن گفته بودین که مروپ گانت باید به پسرش شک میکرد که یک محفلی اورده خونه. اولا خود لرد با دادن زاخاریاس به مروپ باعث شد که شک مروپ برطرف شه چون اگه اون معجون که از برابر زاخاریاس در برابر نجینی دفاع میکرد رو نداشت قطعا نجینی زاخاریاسو تیکه پاره میکرد پس نمیداد. دوما خود مروپ گانت برای اینکه شکش برطرف بشه پیشنهاد داد که خودش زاخاریاسو ببره بالا و به نجینی بده ولی اگه نیوت_لرد اعتراض میکرد ممکن بود اتفاقا شک مروپ گانت نسبت به لرد بیشترم بشه و اونجوری داستان بیشتر کش میومد.
نکته دوم اینکه شما گفته بودین همه چی به خوبی و خوشی توی پایان رول تموم شد و نیوت همه کار ها رو راحت انجام داد. در جواب شما باید بگم اگه قرار بود همه چیز واقعی باشه توی صحنه پایانی جانوران شگفت انگیز نیوت نمیتونست با کمک یه مرغ حافظه تمام مردم نیویورکرو پاک کنه یا حتی توی تالار اسرار صحنه جنگ با باسیلیسک وقتی هری زخمی شد ققنوس از ناکجا اباد اومد و هری رو نجات داد. آیا این فیلم هندی نیست؟ نصف موقعیت های مرگی که هری پاتر از اون در رفت همش عامل شانس و امداد غیبی توش دخیل بود.
سوما، آیا اینا مشکلات خیلی بزرگین که باید بخاطرشون پنج نمره کم کرد؟ایا فقط یک صحنه که گره اون در نکته اول باز شد باید 2 یا 3 امتیاز بخاطرش کم شه؟
با تشکر.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۲ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۷ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
سلام دوباره .
خودمم خندم گرفته شاید من خیلی سرسختم .
خب برای کلاس هکتور استاد محترم یک اعتراض کوچیک داشتم.
خب در نقد من و دوستم زاخاریاس ذکر شده که آره خب نیوت شبیه لرد شده و رفته داخل و خب بای بای تموم.
خب واقعا این نکته قراره 5یا6 نمره کم کنن؟ یعنی هیچکدوم از خلاقیت هایی که چطور از لرد که کلش مو نداشت مو بکنن؟همه اینارو بیخیال شدن و گفتن خب نیوت خیلی راحت وارد شده و همین تالاپ 6 نمره کم!
آیا ما اول راهیم؟ خب آره . ایشون روی راحت وارد شدن نیوت(لرد) به خونه رو گیر دادن .خب باشه منم میگم .
خب اوایل به من با شناسه ترومن گیر میدادند ک خب لرد سیاه و بزرگه و تو انقد قوی هستی که به لرد بگی لردجان؟ خب منم دیدم راست میگه مرلینی گفتم باشه و به لرد سیاه شخصیت های بزرگی قائل شدم مثلا اگه جاهای دیگه به مشکل میخورن حد اقل تو ورود به خونه خودش که مشکل نداره ! خب خونه خودشه و یعنی گانت ها برای لرد ارزش قائل نیستن که باید برای ورود به خونش در بزنه؟ خب لرده ، لرده سیاهِ، لرده بزرگ، حتی برای ورود به خونش باید اجازه بگیره؟ صدردصد این چنین نیست.

درضمن این جمله .
نقل قول:
مکنه این سبک نوشتن ها طرفدارهایی داشته باشه ولی من مخالف سرسختشونم و شدیدا منع میکنم بقیه رو از این سبک.

هر کسی یک سبکی داره مثل منو زاخاریاس ولی دلیل بر این نمیشه که استاد سلیقه ایی عمل کنه.خب علاقه نداری ،باید این جمله رو کنار بگذاری و نمره درست بدی. مدرسه یک جامعه بزرگیه که هزاران جور سلیقه درونش وجود داره و استاد هکتور نمیتونه همرو به یک سلیقه سوق بده که آره چون من اینو قبول ندارم خب نمره کم میکنم یا نمیدم .
گرچه فکر نمیکنم استاد هکتور تنها به ورود ساده لرد شش نمره کم کنه حداقل سه نمره داره کم کنه یا دونمره ولی این احتمال هم هست استاد هکتور سلیقشون هم جز موارد نمره دادنش باشه.

در ضمن همرو خیلی آروم گفتم و لحن تندی ندارم

این اعتراض نسبت به نمره هردوی ماست یعنی هم من هم زاخاریاس که اعتراضمون باهم یکیه و تصمیم گرفتیم من به وکالت از آقای زاخاریاس به جای اشونم بنویسم.
ببخشید بابت اعتراضام . فقط چون حق اینو دادین اعتراض کردم .

و آقای زاخارایس لحظه های اکشن بسیار زیبایی بکار بردن و خیلی احساسی عمل کردن و صحنه های طنزی هم بکار بردن به نظر من جای اعتراض داره چون هردومون نظرامون یکیه.

ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۲:۰۸:۳۷
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۲:۱۲:۴۶
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۲:۱۷:۲۶

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.

تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.