هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
پرفسور کوییرل!
من در جواب اون پستی که چند هفته پیش به اعتراض من داده بودید،دوبار از بازرسان خواستم که به مورد من رسیدگی کنن.ولی هنوز کوتاهی میکنن.یه بار تو چتر بکس دفعه بعدش هم تو دفتر اساتید.پست من تو دفتر اساتید انقدر بدون جواب مونده که تا حالا پوست انداخته.اگر هم مورد من یادت رفته یه سر به دفتر اساتید بزن.
من به خاطر این سهل انگاری چند هفته ای درخواست غرامت هم دارم.یعنی نتنها باید امتیازات من محاسبه بشه بلکه باید از گروه بازرسها به خاطر این بی توجهی امتیاز کسر بشه.
این شکایت رسمیه!

شرمنده من شدیدا مشکل دارم و اصلا نتونستم پست شما رو چک کنم.ممنون میشم اگه به استرجس پادمور پیام شخصی بزنید و از طرف من بگید که به مشکلتون رسیدگی کنن.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۷ ۱۶:۵۶:۲۴

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
تیم کوييدیچ اسليترين :

دروازبان : بلیز زابینی .
مدافعین : ایدی مالفوی ، بارتیموس کراوچ
مهاجمین : الکتو ، بلرويچ ، ایگور کارکاروف
جستجوگر : دراکو مالفوی

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۷ ۲۰:۴۹:۲۷

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دراکوی عزیز در مورد تقسیم امتیازات همونطور که گفتم کل امتیازات یک گروع تقسیم بر تعداد افرادی میشه که در مدرسه شرکت کردن نه تمام کسایی که در مدرسه ثبت نام کردن.در واقع ما گروهی رو برنده اعلام میکنیم که اعضاش فعالیت بیشتری در مدرسه داشته باشن.
امتیازات مونتاگ و ... هم چون گروهشون رو تغییر دادن حساب نمیشه و البته اون امتیازی رو که برای گروه خودشون قبل از تغییر گروه آوردن از گروه قبلی کم نمیشه.بطور خلاصه اون شناسه بسته شده و امتیازشم جابجا نمیشه.

در مورد کلاس معجون سازی هم که فکر میکنم طلسم شده چون تابحال سه تا استاد عوض کردم که هیچ کدومشون حتی یه جلسه هم تدریس نکرده اگه اوتو هم تدریس نکنه مجبورم این درس رو حذف کنم

با تشکر از هدویگ بخاطر توضیحش

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
پرفسور کوییرل شرمنده که دخالت می کنم...ولی یه چیزی رو به دراکو بگم...می ترسم شما یادتون بره
دراکو جان بعد از اینکه پرفسور کوییرل گفتن تقسیم بر تعداد می شه ، یه سری بحث شد که قرار شد تقسیم بر تعداد اعضای فعال در کلاسا بشه...یعنی از هر گروه فقط اونایی که تو کلاسا پست زدن حساب می شن...البته اونجوری که من یادمه اینطوری بود...بقیه توضیحاتو پرفسور کوییرل می دن

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۵ ۱۷:۰۲:۱۱

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کوييرل جان ممنون باید مهلت ... تا اون موقع بعد از هماهنگی حتما اعلام میکنیم .

دو نکته دیگه هم خواستم بگم .
1- در مورد امتیازات مدرسه هاگوارتز که تو پست 25 تاپیک تابلو اعلانات اعلام کردی :

نقل قول:

*بدلیل کمی تعداد اعضای گروهای هافلپاف و راونکلاو نسبت به گریفیندور و اسلایترین در آخر ترم امتیازهای هر گروه تقسیم بر تعداد اعضای شرکت کننده در هاگواتز خواهد شد.

و در همان پست در همان مکان اومده :

نقل قول:

اسلايترين:
دراكو مالفوي - لوسيوس مالفوي - بلاتريکس لسترانج - هوكي - ماندانگاس -سالازار اسلايترين - نارسيسا بلك - بليز زابيني-سوروس اسنيپ-آیدی مالفوی - دارك پاترول - مونتاگ - گریگوری گويل - لرد گراهام اسلایترین -بارتیموس کراوچ (پسر) - مارکوس فلینت - لردبلرویچ - الیجاه دریک - تالاس ولدمورت - ديانا مالفوي - آنتونین دالاهوف - دولوروس آمبريج - آرامیس بارادا - مورگان الکتو - آناکین مونتاگ - گیلدروی لاکهارت - سامانتا ولدمورت - ماروولو گانت - بارون خون آلود - آگوستوس روک وود - ایگور کارکاروف - ترنس هيگز - ايوان چمبرز

به هر حال چون میخواد امتیازات تقسیم بر این تعداد بشه دیگه ؟ پس نکات :
1- یک بار اسم مونتاگ رو اوردی و یک بار آناکین مونتاگ که هر دو یکی هستن و شناسه نمایشی رو فقط عوض کرده و تازه با مجوز شما به به گروه هافل پاف رفته و باید به اسم اونجا اضافه بشه .
2- مارولو گانت هم به هافل پاف رفته که به اسم اون گروه باید اضافه بشه و از اسلی خارج بشه .
3- بارون خون اشام هم همون پیتر پتی گرو بود که این ترم ثبت نام نکرد و تو لیست دوره قبل بدون ثبت نام اوردید به شاگردان اسلی در حالی که همون ترم قبل رفت هافل پاف و اصلا این ترم ثبت نام نکرده بود و همون ترم رفت یک گروه دیگه ولی بدون ثبت نام اضافه شد .
4 - عملا همه این اسامی گروه اسلی سیاهی لشکر هستن و جز سه یا چهار نفر بقیه رو اصلا من اسمشون رو هم تو این مدت نشنیده بودم چه برسه به دیدنشون و " گیلدی و سالازار و مانداگاس " که عملا میدونید از رول سایت خارج شدن و همشون بدون ثبت نام این ترم وارد اسم شاگردها شدن ؛ لااقل این افراد که میدونید از فعال در رول و خارج رول سایت خارج شدن و ماهها و شاید یک سال هست از فعالیت در سایت دور هستن و ثب نام هم نکردن و از ترم قبل خودتون جزو شاگردا به ترم جدید اوردید رو از اسم بچه های اسلی خارج کنید چون اصلا ثبت نام هم نکردن این ترم و همشون از ترم قبل منتقل شدن . بچه های دیگه که تازه الان من اسمشون رو دیدم لااقل فعالیت نمیکنند اما ثبت نام کردن پس روی اونا اصلا مورد و مشکلی نیست اما این سه چهار نفر رو اگر رسیدگی کنید ممنون میشیم .
به هر حال چون مساله تقسیم امتیازات به تعداد هست حق کشی میشه یه جورایی چون نیستن و ثبت نام هم نکردن اما میانگین رو میارن پایین و تلاش اونایی که فعالیت کردن هدر میره برای یک عده که نیستند و ثبت نام هم نکردن و از ترم قبل شما منتقلشون کردید .

نکته دوم در مورد کلاس معجون سازی
استادش رو تو تابلو اعلانات زدی اوتو بگمن و تو تاپیک خود کلاس زدی پیتر پتی گرو و یک جلسه هم اصلا درس نداده ! امروز هم کلاسش بوده !
چه جورياست ؟ استاد جدید انتخاب نمیکنید که مثل کلاسهای ترم قبل که مونده بود مجبوری کلاسهای فشرده برگزار نشه ؟ همین الانش سه یا چهار جلسه عقبه این کلاس !

با تشکر ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
از امروز تا 28 تیر قبل از شروع بازی هافل و گریف به تمام گروها فرصت میدم تا یه باره دیگه لیست اعضای بازیکنان تیم کوییدیچ هاگوارتز رو در دفتر مدیریت تحویل بدن.

برای دیدن تاریخ دقیق مسابقات میتونید به تاپیکتابلوی اعلانات مراجعه کنید.

پیام زده شده در: ۷:۵۰ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
اين بي اطلاعي به خاطر كاپيتان ها نبوده بابا چقدر بزنم تو سر كله خودم هافل تازه سه روزه كه اعضاي جديدش اومدن و تونستيم يه تيم تشكيل بديم اونوقت اينجور يميكنين اطلاع رساني اصلا دست نبوده تمام تاپيك ها رو زير رو رو كردم دريغ از يه زمان مسابقه موقعي كه پتي گرو بدون هيچ حرفي از سايت رفت هيچ كس از چيزي اطلاعي نداشت در ضمن بهتره اطلاع رانيتون بهتر شه
منم تازه تونستم با هزار جور دنگ و فنگ تيم رو تشكيل بدم اينم اعضا مهاجمين :
هپزيبا اسميت
ورونيكا ادونكور
زاخاريس اسميت
مدافعين :
راهب چاق .
آناكين
دروازه بان:
تيبريوس مك لاگن
جستجوگر:

اوتوبگمن
(ذخيره ها
پروفسور اسپروات
دنيس
مك لاگن

اي بابا يكم وضعيت هافلپاف رو درك كنين ديگه

ویرایش شده توسط ‌هپزيبا اسميت در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۵ ۸:۰۷:۳۴
ویرایش شده توسط ‌هپزيبا اسميت در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۵ ۸:۱۴:۲۱
ویرایش شده توسط ‌هپزيبا اسميت در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۵ ۸:۱۷:۱۲
ویرایش شده توسط ‌هپزيبا اسميت در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۵ ۸:۳۲:۰۴

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بازی اول از دست رفت اشکال نداره .
کوييرل دو سه نفر از اعضای تیم ما تغییر گروه دادن این دلیل اصلیش بوده ! حالا باید چی کار کنیم ؟ لیست جدید بدیم ؟ وقتی یهو بازيکنان عوض شدن و رفتن چی کار باید کرد ؟ هووووم ؟

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پروفوسور جان خیلی ببخشیدا.ما تو مسابقه شرکت نکردیم چون که داوران شما کامل امتیازات رو نزدند.شما هر موقع تونستین اونا رو هماهنگ کنید تا در مهلتشون امتیازارو بدن ما هم میاییم و پست میزنیم.
نکته:ببخشید یک ذره زیاد عصبانی شدم.

نخیر شما تو مسابقه شرکت نکردید چون با تیمتون هماهنگ نیستید.یکی رو میخواد که بهتون گوشزد کنه که از امروز تا هفت روز دیگه باید پست بزنید.
تمام داورا بجز ویزلی در هفت روزی که فرصت داشتن نتایج رو تو شرح امتیازات و زمین بازی زدن و دقیقا هفت روز زمین برای شما و حریفتون خالی بوده.پس بی مسئول بودن خودتون رو تقصیر کس دیگه ای نندازید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۴ ۱۱:۵۶:۳۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۵۷ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ميگم پروفسور مي دوني تا اول مرداد چقدر مونده؟
نميشه از الان چند نفري رو بنويسي

متاسفم مدرسه قانون خودش رو داره

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۳:۰۳:۲۷

seems it never ends... the magic of the wizards :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.