هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختراعات جادویی,مخترع کلیک کن!
پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نام:اتومبیل پرنده
نام مخترع:خودم

سال ساخت:30 و اندی

کاربرد:برای پرواز های خوانوادگی

توضیح:یه دونه توی دنیا وجود داشت که رون بردش هاگوارتز و هنوز برش نگردونده

طریقه ی ساخت: secret هست نمیشه بگم

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
بنام خدا

سلام

حالا که یه جایی پیدا شده بزارید منم بیام اختراعم رو در معرض عموم بزارم .

سال 1989 بود که با برادرم چارلی تو سالن عمومی نشسته بودیم . اون روزها تب و تاب زیادی داشتم که با ثبت اختراع خوب و بدرد بخور نظرها رو به سمت خودم جلب کنم .
پرسی : میدونی چارلی حالا که ما به خانواده مو قرمز مشهوریم چرا شهرتمون رو شیرین نکنیم تا همه با بهترین نام ها از ما یاد کنن ؟
چارلی پوزخندی زد و گفت : پرسی لطف کن از جانب خودت حرف بزن منو بیل و جرج و فرد به اندازه کافی برای خودمون شهرت جمع کردیم ، پس تو باید به فکره خودت باشی .
پرسی : ببخشیدا میتونم بپرسم چه شهرتی کسب کردین شماها ؟
چارلی اخم هاش رو در هم کرد و فکر کرد ، بعد از دقایقی گفت : خوب مثلا من توی کشوری که توش کار میکنم به عنوان بهترین اژدها شناس شناخته شدم ، یا مثلا بیل بهترین کارمند بانک گرینگوتز هست و
پرسی صحبت چارلی رو قطع کرد و گفت : آره من اینا رو قبول دارم ، فقط برای فرد و جرج دلیل نگو که اصلا قبول نمیکنم .
چارلی سری تکان داد و گفت : ببینم پرسی تو تو ماه گذشته به کوچه دیاگون رفتی ؟
پرسی سینه اش رو جلو داد و گفت : من ؟ من تو ماه گذشته با آدم های بزرگی جلسه و قرار داشتم که به عنوان نماینده جناب وزیر باهاشون ملاقات کردم . اصلا وقت نکردم به اونجا برم .
چارلی ادامه داد : مغازه ای که روبروی بستنی فروشی فلوریان بود رو یادته ؟
پرسی اندکی فکر کرد و گفت : اوهوم
چارلی بادی به غبغب انداخت و گفت : حالا دیگه اون مغازه رو فرد و جرج خریدن . در واقع الان بزرگترین مغازه دیاگون برای اوناست و به عنوان پرفروش ترین مغازه توی دیاگون انتخاب شدن .
پرسی مدتی به دهان چارلی خیره ماند و سعی کرد خودش رو آروم نشون داد و چشمانش رو بست و گفت : باشه من قبول دارم که هر کدوم از شما افتخاری کسب کردید . طوری جملش رو تموم کرد که انگار کریه ترین جمله دنیا رو بر زبون آورده بود .
و ادامه داد من میخوام افتخاری بزرگتر کسب کنم تو حاضری بهم کمک کنی ؟
چارلی سرش را به نشانه منفی تکان داد و به سمت آشپزخانه رفت و در را بست .

اینطور شد که من خودم به فکر این اختراع افتادم و با کمال میل بیوگرافی این اختراع رو به سمع و نظرتون میرسونم :

نام اختراع : محافظ اماکن
مخترع : پرسی اینگنیاتوش ویزلی
سن اختراع : 6 ماه 11 روز
شکل دستگاه :
این دستگاه شکل مهره ای دایره ای شکل به شعاع سانتیمتر و قطر 16 سانتیمتر است و برای اینکه در انواع اماکن و در انواع جادوها کار کند هیچ قطعه ی الکترونیکی روی آن نصب نشده و تمامی قطعات مکانیکی بوده اند .
طرز کار :
مهره را به سمتی که برچسبی سفید دارد بر روی مکان مورد نظر چسبانده و عقیق روی آن را فشار دهید تا به کار بیفتد .
کاربرد :
این دستگاه کوچک قادر است که از وقوع تمامی عوامل مخرب از جمله : سیل ، آتش سوزی ، زلزله ، جادوهای ساده و پیچیده و ... جلوگیری کند به طوری که وقتی عقیق روی آن را فشار دهید هیچ گونه قدرتی نمیتواند مکان مورد نظر را از بین برد و در آن خدشه ای وارد سازد .

به طور مثال :
شما این دستگاه را بر در قلعه هاگوارتز نصب کرده و عقیق روی آن را فشار دهید دیگر هیچ چیزی نمیتواند کوچکترین تخریبی در آن وارد سازد .
این دستگاه روی انواع منازل ، قلعه ها ، دیوارها ، درها و ... کار میکند .

این دستگاه برای اولین بار در سال 2006 توسط پرسی ویزلی به ثبت میرسد .

با تشکر

این پست رو سعی کردم خوب بزنم که یه ذره این تاپیک فعال شه و بهتر به کارش ادامه بده چون همونطور که میدونید من به این تاپیک ها علاقه دارم چرا که تعداد زیادی از اونها رو خودم زدم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
نام:اینهی همه چیز بین

نام مخترع:خودم

سال ساخت:در سن هی.. 14 15بودم که ساختمش

کاربرد:نام محل را برده اینه انجا را به شما نشان میدهد

توضیح:از این اینه فقط یک عدد وجود دارد که مال خودمه!!
چیز خوبیه اره

طریقه ی فرمول ساختشم از پدر پدر بزرگ پدرم یاد گرفتم!!
good luck

اختراعات جادویی,مخترع کلیک کن!
پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
سلام مخترعان هدف از تاسیس این تاپیک خیلی چیزها بوده که الان یادم نمیاید قوانین:هرچه اختراع پر کابرد تر باشد امتیاز بیشتری می گیرد 2:هر اختراع باید دارای قسمت های : نام مخترع ,کاربردو.... باشد هرچه کامل تر امتیاز بیشتر 3:شما میتوانید در بارهی اختراعات دیگران سوال هایی طرح کرده و امتیاز گرفته البته امتیاز کسی که جواب می دهد محفوظ است 4:هرکی مایل به شرکت کردن است باید ادرس اینجا را در امضای خود قرار دهد هر ماه به کسی که امتیاز بیشتری بگیرد یک لوگوی عالی داده میشود

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.