هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دسته اوباش هاگزمید!
پیام زده شده در: ۰:۵۶ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
عمه موریل

نقل قول:
سوال مزخرفیه واسه پرسیده شدن از کسی که داوطلب شده عضو اوباش بشه: )) چرا رنج امتیازیتون از صفر شروع نمیشه؟

خب میتونم بگم چونکه میزان وفاداری ما از یک شروع میشه، و البته زیر پنج هم تایید نمیشه البته واقعا فکر نکن جوابای ملت چیزیه که من بهش اکتفا میکنم، از همون پست اول میزان وفاداری هر کسی معلومه، تو برو خداروشکر کن که این سوالو برات جواب سر بالا رد میکنم بره بعدم... اوباش متحد نباشن با هم کی متحد باشه؟
ننه ی من؟
عمه ی من؟
کاراگاها که حقوق میگیرن (البته حقوق بارتیموس محفوظه... ای فلک... )
تصویر کوچک شده

خوش اومدی

ورونیکا

نقل قول:
می خواهم به تحقیقات صلح آمیزم برسم. ولی متاسفانه تعداد دست های کافی ندارم، این هم تالاری هامم اینقده خســـــــــــــــــــیســــــــــــــــن که نگو ( حتی خود شما آقای بلک!) بهشون می گم شما دوتا، دوتـــا! دوتـــــــــــــا دست دارید! خب چی می شه یکی از اون ها رو بدیدن به من. ولی نه خسیسن! کاریشم نمی شه کردا! حالا گفتیم شاید بتونیم اینجا یکی دوتا اضافه پیدا کنیم، به هرحال.

ناموسن رو من یکی حساب نکن، با یه دس همزمان نمیشه با طرف دس داد و کیف پولشم برداش که، یه دستم تو دسته طرف باشه کدوم دسم تو جیبشه بغضم گرف اصن، بعدی

تبریک میگم... تو واقعا به "هیچ اسلحه ای" علاقه نداری

تصویر کوچک شده

خوش اومدی

عضو گیری همچنان ادامه دارد!

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

ورونیکا اسمتلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
از خودشون گفتن ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
نام و نام خانوادگی:

ورنیکا اسمتلی.

هدف شما از عضویت در این گروه چیست؟

می خواهم به تحقیقات صلح آمیزم برسم. ولی متاسفانه تعداد دست های کافی ندارم، این هم تالاری هامم اینقده خســـــــــــــــــــیســــــــــــــــن که نگو ( حتی خود شما آقای بلک!) بهشون می گم شما دوتا، دوتـــا! دوتـــــــــــــا دست دارید! خب چی می شه یکی از اون ها رو بدیدن به من. ولی نه خسیسن! کاریشم نمی شه کردا! حالا گفتیم شاید بتونیم اینجا یکی دوتا اضافه پیدا کنیم، به هرحال.

اسلحه ی مورد علاقه ی شما چیست؟

اسلحه؟!من؟! خب من که اسلحه اصلا دوست ندارم فقط یک جفت پیچک خمپاره انداز، دو سه تا قارچ اتمی و شیمیایی، کلاهک بالستیک ذرتی هم دارم...همه و همه رو داخل سبدم چپوندم و با مامان بزرگ ترانزیتشون می کنم. ولی در کل ترجیح می دم دشمنان و یا حتی دوستان رو با اختراع جدید چند کاره ام آشنا کنم اینجا. یه دستگاه باحال که پوست و ناخون و مو رو زنده زنده می کنه، چشما رو از حدقه در می آره، سیبیل آتیشیم می کشه. ته مونده هم هرچی بود خودش دفن می کنه، البته این یکی فول آپشن نیستا... نسخه نهایی اش رو بعدا رو نمایی می کنم.

در چه کاری بیش از همه استعداد دارید؟ درآوردن جیغ بچه سوسولایی که از با گاز گرفته شدن اشکشون در می آد. رفت و آمد به خونه مادر بزرگم. در ارتباط برقرار کردن با گرگ ها هم استعداد دارم، شاهدش هم اونی که پوستش رو وسط اتاقم پهن کردم.

اگر بخواهید به میزان وفاداری خود به دوستانتان و گروه هایی که در آن به عضویت در آمده اید از یک تا ده یک عدد را اختصاص دهید چه عددی را انتخاب میکنید؟ 2 اوا! دیدی چی شد صفر جلوشو جا انداختم!

be happy

پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

عمه موریلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۴ یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴
از جون من چی میخواین؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
موریل ویزلی- بهم بگین عمه موریل

نمیدونم... از اینکه یه عده رو یه گوشه ی رول گیر بندازم و خشتکشون رو بکشم رو سرشون خوشم میاد... این کافیه؟

سوسک بالدار آلمانی

در چه کاری بیش از همه استعداد دارید؟
گیر اوردن ملت یه گوشه ی رول

اگر بخواهید به میزان وفاداری خود به دوستانتان و گروه هایی که در آن به عضویت در آمده اید از یک تا ده یک عدد را اختصاص دهید چه عددی را انتخاب میکنید؟
سوال مزخرفیه واسه پرسیده شدن از کسی که داوطلب شده عضو اوباش بشه: )) چرا رنج امتیازیتون از صفر شروع نمیشه؟

کافه 9¾
پاتوق هری پاتریست های کشور

تهران- میدان انقلاب- خیابان کارگرشمالی- کوچه عبدی نژاد- پلاک 16

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هرماینی جین گرنجر
متاسفانه اون "جین" وسطشو کندن از تو اسمت... دیگه میتونی بری چاپخونه داد و بیداد کنی، منم خودم رو دیواراشون نقاشی کردم از طرفت، یه چرت و پرتایی میگن من باب اینکه اسمت طولانی بوده جا نشده
عاها راستی... من یه مشکل کوچولویی داشتم با آواتارت... اگه دقت کنی هیـــچ جوری نمیشد این اواتار فانتزی تورو توی عاگهی تحت تعقیب جا داد بنابرین از یکی دیگه از عکس هات استفاده کردم... اگه دوستش نداشتی میتونی عکس مورد نظر خودتو بدی بهم که از اون استفاده کنم
تصویر کوچک شده

خوش اومدی

نارسیسا مالفوی
با اون اسمش
نقل قول:
خنجر... كلا به خنجر زدن، از پشت خنجر زدن، به يه جوري خنجر ميزنم كه نفهمي از كجا خوردي خيلي علاقه دارم...

هركاري براي نابود كردن موانعي كه جلوي هدفامه... و براي نابود كردن اونايي كه ازشون خوشم نمياد!

من چرا فکر میکردم ما تفاهم نداریم؟
تصویر کوچک شده

خوش اومدی
نقل قول:
الان ميتونم ماسك سياه بزنم و رو ديوارها با اسپري بنويسم "mob" و اينا...؟؟

تصویر کوچک شده

بارتی کراوچ

جونیور اسم پسر ملوان زبل نبود؟
نقل قول:
شنیدم اینجا حقوق میدن

اونی که بهت اینو گفته فقط نشون من بده...
تصویر کوچک شده

خوش اومدی...

توحید ظفر پور

نقل قول:
در چه کاری بیش از همه استعداد دارید؟ اکسپلیارموس زدن - جارو سواری - شپلخ کردن ملت.

قرار گذاشتن با دخدر مردمو یادت رف
تصویر کوچک شده

موفق باشی توحید جان، خوش اومدی

ملت

کسانی که عضو شدن اگر خواستن نشان هاشونو بذارن تو امضا هاشون که نشون بدن اینجا عضون... و اینکه...

عضو گیری همچنان ادامه دارد!

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 224
آفلاین
نام و نام خانوادگی: توحید ظفر پور :| هری پاتر دیگه.

هدف شما از عضویت در این گروه چیست؟ ما کلا با این که کاندیدا شدیم بعدن فهمیدیم باشد که وزارت نباشد آقا، خلاصه اومدیم نا امنی ایجاد کنیم که خودشونم بفهمن همون بهتر وزارت نباشد.

اسلحه ی مورد علاقه ی شما چیست؟ اکسپلیارموس. البت یه جارو مدل 2015 هم دارم اونم بعضی وقتی میکوبم تو سر دشمنا.

در چه کاری بیش از همه استعداد دارید؟ اکسپلیارموس زدن - جارو سواری - شپلخ کردن ملت.

اگر بخواهید به میزان وفاداری خود به دوستانتان و گروه هایی که در آن به عضویت در آمده اید از یک تا ده یک عدد را اختصاص دهید چه عددی را انتخاب میکنید؟ 8

به یاد گیدیون پریوت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۲ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴
از ایفای نقش حالم بهم میخوره
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
بارتی کراوچ جونیور!!

شنیدم اینجا حقوق میدن بالاخره زندگی خرج داره حقوق قضاوتم خیلی کافی نیست

چکش!

رشوه گرفتن، الکی محکوم کردن، تو گونی کردن ملت

اگر بخواهید به میزان وفاداری خود به دوستانتان و گروه هایی که در آن به عضویت در آمده اید از یک تا ده یک عدد را اختصاص دهید چه عددی را انتخاب میکنید؟
گالیون! دلار ام عدد خوبیه

ex Marcus Flint
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۰۰ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴

نارسیسا مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴
از جهنم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
آممم.... سلام!

نام و نام خانوادگی:
نارسيسا مالفوي!

خب... اراذل مسلما هدف خيلي منسجمي ندارن... مي ريزن،مي پاشن، مي كشن و نابود مي كنن...!
هدف اصلي رو رسيدن به اهدافم از هر طريق ممكن و غيرممكني درنظر بگيرين!

خنجر... كلا به خنجر زدن، از پشت خنجر زدن، به يه جوري خنجر ميزنم كه نفهمي از كجا خوردي خيلي علاقه دارم...

هركاري براي نابود كردن موانعي كه جلوي هدفامه... و براي نابود كردن اونايي كه ازشون خوشم نمياد!

شايد حدودا هشت...تا جايي كه به خودم صدمه اي نرسه و مشكلي پيش نياد هواشون رو دارم...اگر اينطور نبود كه جزو اراذل محسوب نميشدم...
پ ن: خب مسلما جواب بالا درست نبود! با ارفاق ده و نيم ميدم...

---------------
الان ميتونم ماسك سياه بزنم و رو ديوارها با اسپري بنويسم "mob" و اينا...؟؟

EVERY THING TAKES TIME
AND
TIME TAKES EVERY THING...

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴

هرمیون گرنجر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۱ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۰۴ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
از شما گفتن... از ما نشنفتن...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 60
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
هرماینی جین گرنجر

ایجاد نا امنی..
چوبدستی..
همه کارا.. جز دفاع در مقابل جادوی سیاه

100 میدم.. حتی از ده هم بیشتر..

تصویر کوچک شده
پسر شوهر، خواهر شوهرم..

we love you emma
فرد میگه..

به یاد اون قدیما

من اغتشاش گرم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ملت!
بذارین راحت حرف بزنم!
اخباری به دستمون رسیده که نشون می‌ده ما همون گروهک های مسلحی هستیم که تو تاپیک بغلی دارن درباره ش حرف میزنن بعله ظاهرا این وظیفه ی اوناس که هر گونه نا امنی رو در نطفه خفه کنن ولی خب اینم وظیفه ماست که ناامنی بوجود بیاریم تا اینا موفق نشن خفش کنن

اینجا قراره ماموریت بریم، و البته تو ماموریت هم رول مینویسن یا خودمون پا میشیم میریم یه جا رو عاباد میکنیم، یا زنگ میزنیم کاراگاها هم میان با هم عاباد میکنیم. یا ام که کلا میریم یه کاراگاه بخت برگشته رو انتخاب میکنیم باهاش دوئل میکنیم.

ملتی که از الان قصد دارن ماموریت شرکت نکنن! حداقل حداقلش تا سه ساعت قبل از شروع باید به من اطلاع بدن که شرکت نمیکنن.البته ترجیحا انقدر دیر نباشه لطفا. در غیر این صورت وقتی دو تا ماموریت رو بدون اینکه خبر بدن میپیچونن، وقتی درباره ماموریت سومی هم همین اتفاق بیفته اخراج میشن. و تا وقتی صلاحیت شون ثابت نشده برنمیگردن.

اینجا جاییه که هنر های اجتماعی و نوشتاری و البته رزمی و کار گروهی مونو تو شرایطی که تابحال امتحانش نکردیم نشون میدیم -___-

تبصره! دعوا معوا نداریم، پند مند نصیحت مصیحت ممنوع
تبصره دوم! همدیگرو نمیکشیم
تبصره سوم! کسی به من نمیگه چرا این وسط ایستادم و نعره میکشم، قراره اوباش باشیم مثلا

و آما... آآآآمـــــاااا... !!! قسمت قشنگ برنامه.

تصویر کوچک شده

این مال منه. به محض اینکه به عضویت در اومدین من یکی از اینا برای شما طراحی میکنم تو همین تاپیک میدم بهتون، که بذارینش تو امضا تون.
اون حلقه سیاه رنگ که دور چوبدستی ها میبینین. اون داستان داره. همین حلقه از نوع برنزی و نقره ای و طلایی ش هم وجود داره. تو هر ماموریت یکی دو نفری ارتقا میگیرن و با هر بار که ارتقا میگیرین بهتون امتیازات و تحصیلاتی... تصهیل... تسهیلاتی اضافه میشه که بعدا سر فرصت شرح میدم براتون. و در نهایت وقتی موفق شدین حلقه های برنزی و نقره ای و طلایی رو پشت سر بذارین با ارتقای آخر تون حلقه ی مشکی رنگ رو میگیرین که در واقع معادل فرمانده س.

هیچی دیگه همین...

آها فرم عضویت یادم رف
نقل قول:

نام و نام خانوادگی:

هیچی دیگه همین... ملت عجله کنین که وقت تنگه...

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۱

پروفسور.ویریدیان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱
از قبرسون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
اوباش عزیز
بارای به ویریدیان ایندهی گروه خود را بیمه کنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.