هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: جلسه چهارم
پیام زده شده در: ۲:۴۹ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
قسمت دوم
=================================
نمیدونم چی شده فکر کنم اینترنت اکپلوررم خرابه...چون وقتی صفحه رو بزرگ میکنم...نمیتونم این عکسارو ببینم ولی وقتی اینترنت اکپلورر رو Restore (یعنی تصویر متوسط)(بین مینیمایز وماکسیمایز)میکنم عکس موبایلا میاد البته تویه این پست فقط چون پست قبلی درسته....اگر شما هم نمیتونید تویه این پست عکس موبایلارو ببینین همین کاری رو بکنین که من کردم...البته تویه اینترنت اکپلورر...اوکی؟؟؟.....
======================================
Maxon MX-C90
تصویر کوچک شده

Sewon SRS-3300
تصویر کوچک شده

PalmOne Treo 650
تصویر کوچک شده

O2 xphone IIm
تصویر کوچک شده

i-mate JAM
تصویر کوچک شده

Qtek 8100
تصویر کوچک شده

BlackBerry 7100x
تصویر کوچک شده

Haier N60
تصویر کوچک شده

VK Mobile VK900
تصویر کوچک شده

Bird S789
تصویر کوچک شده

جلسه چهارم
پیام زده شده در: ۲:۳۳ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب به دلیل اینکه تویه کلاسا فعالیت زیاده و داره از پست میترکه....من قسمت دوم درسمو میدم......اصلا کسی تحقیق خوب نداد برای همین مدتشو بیشتر میکنم.....
خب میخوام در مورد گوشی های جدید و مدلهای اونها صحبت کنم....جلسه بعدی روز جمعه خواهد بود..این درس مربوط به جلسه قبل میشه...یعنی جمعه قبل....قسمت دومشه..اشتباه نکنید....
================================
خب گوشی های موبایل مدلهای مختلفی دارند که هر یک از مدل ها برای خود ویژگیهای خودشونو دارن و نمیتونیم در این مورد زیاد بحث بکنیم چون تمام وقت کلاس رو تا آخر ترم میگیره....
خب انواع گوشی های موبایل رو اینجا مینویسم...یعنی منظورم انواع مدلاشونه....بعد از نوشتن اسماشون جدیدترین مدلهاشونو میزارم.....
=============================
اینم جدیدترین گوشی ها از انواع موبایلها...نظرتونو در موردشون بگین....چون همشون جا نمیشن تو چند تا پست میزنم....
===================================
تحقیق))))در مورد هر کدام از این گوشی ها اخبار بیا مطالبی دارید بگید تا امتیاز کسب کنید.البته باید کامل باشد...
قسمت اول
Nokia 6280
تصویر کوچک شده
Siemens S75
تصویر کوچک شده
Samsung D600
تصویر کوچک شده

Motorola E895
تصویر کوچک شده
Sony Ericsson S600
تصویر کوچک شده
Alcatel OT-S853
تصویر کوچک شده

Panasonic VS7
تصویر کوچک شده
Mitsubishi M430i/M900
تصویر کوچک شده
Philips 362
تصویر کوچک شده

NEC N343i
تصویر کوچک شده
Sagem MY X1-2
تصویر کوچک شده
LG M4410
تصویر کوچک شده

Sharp 902
تصویر کوچک شده
Sendo X2
تصویر کوچک شده
Neonode N1m
تصویر کوچک شده

Innostream A20
تصویر کوچک شده
BenQ U700تصویر کوچک شده
Pantech PG-3200
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۹ ۴:۵۶:۰۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۹ ۴:۵۸:۱۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۹ ۴:۵۸:۵۸

جلسه چهارم
پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
متاسفانه نمیتونم بهت امتیاز بدم...چون این تحقیق دلخواه من نبود....به هر حال اگر اون تحقیقی هم که گفتم رو بیاری....بهت راحتتر امتیاز میدم...ممکنه به خاطر این مقالت نمره راحتتر بهت بدم.....ممنون از زحمتت...با این حرفم دلسرد نشو....منتظرم بچه ها...بعد بگین چرا دیر آن میشیم....
*****متاسفانه چون این جلسه میخوام بحث گوشی های موبایل رو تمام کنم برای همین زودتر درس دادم....پس زودتر جواب بدین دقت نیست...میخوام فشرده این جلسه رو درس بدم تا تموم بشه...روزهای دیگه توضیحات متفرقه میدم...توجه کنید حتما به اونا در امتحان میان حتما....

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
ببخشید پروفسور من به غیر از این تحقیق چند مطلب از یه مجله ماگلی ایرانی پیدا کردم که فکر کنم جالب باشه.(چون عکسه و عکسشم بزرگه لینکشو میدم:(گوشی های فردا).....همچنین در همین مجله یک جدول الگوریتمی برای انتخاب گوشی هست که شاید چیز جالبی باشه:(جدول الگوریتمی)...راستی اسم این مجله هم عصر ارتباط بود....راستی ببخشید پروفسور در رابطه با اون تحقیق اصلی هم حتما تا آخر این هفته می نویسمش...

تصویر کوچک شده

جلسه چهارم
پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من:پاتریشیا...ببخشید...یادم رفت بگن بچه ها....من به خاطر اینکه حجم این جلسه بالاست زودتر درسو شروع کردم تا بتونم بیشتر توضیح بدم....
4 امتیاز به پاتریشیا به خاطر یادآوریش...و حواس جمعیش....
============
من منظورم اولین موبایل ساخته شده نبود....موبایلهای اولیه...یعنی سری های اول...اون گنده ها...پاره اجریا...منظورمه...اوکی؟؟؟

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۱ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 170
آفلاین
پاتریشیا تازه از دز اومده تو......
پروفسور: کجا بودی درس را دادم
پاتریشیا : اما اخه درس های شما روزایه جمعه است به ما نگفته بودن چرا امروز که 4 شنبه است درس میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پروفسور:...........

پاتریشیا تازه نشسته داره از بچه ها سوال می کنه که دستش بالا می ره : استاد موبایل اولیه یعنی اولین تلفن موبایل ساخته شده یا کلا موبایل هایه قدیمی؟

[b

جلسه چهارم
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جلسه چهارم
خب ممنون از جواباتون....من میخوام بحث موبایل رو ادامه بدم...
این دفعه به جای اینکه در مورد مشکلات موبایل بگم.....تصمیم گرفتم در مورد تغییر و تحول موبایل بگم..چون دیدم که حسابی به این موضوع علاقه دارین...
بچه ها:ما کی گفتیم....
من:خب...شلوغ نکنید......این عکسی که میبینید موبایلهایی که تا 10 سال پیش در سراسر جهان بود...البته کشورهای جهان سوم تا سال پیش هم از اینها استفاده میکردن.....!!!!!!......صفحه این موبایلها سیاه و سفیده بود...همچنین حافظه زیادی نداشتن....تویه اونها نمیشد آهنگ گوش داد یا فیلم یا شو دید...
تصویر کوچک شده
بعد از اونها گوشهای جیدد اومدن که صفحه رنگی داشتن::
تصویر کوچک شده
کم کم گوشی ها شکل جدیدتری گرفتن و به صورتهای دایره ای و اشکال مختلف تولید شدن....البته لازم به ذکره که از این جا به بعد الان گوشی ها همه مورد استفاده قرار میگیرن....البته موبایلهایی که به صورت مستطیلی نیستن بیشتر به خاطر بازی مورد استفاده قرار میگیرن...یعنی بازی کردن در اونها راحتتره.....
تصویر کوچک شده

موبایلهای جدیدتر طوری هستن که صفحه چرخشی دارن::به این صورت::
تصویر کوچک شده
بعد از اونا گوشی ها به صورت کامپیوتر هم مورد استفاده قرار گرفتن...کاملا مانند کامپیوتر که شما باهاش اشنایی مختصری دارین....اینم عکسش::
تصویر کوچک شده
و جدیدترین گوشی ها مانند خودکار کوچک و باریک هستن و با پن(مداد)خودشون کار میکنن....
تصویر کوچک شده
البته لازم به ذکره که بحث در مورد هر کدوم از این موبایلها خیلی طول میکشه...اگر سوالی دارین بپرسین جواب دبم...در ضمن اگر در مورد هر کدوم از این موبایلها شک و شبهه ای دارین بگین تا کاملا تشریحشون کنم....
یه تحقیقم براتون دارم»»»»لطفا در مورد گوشی های اولیه یک تحقیق بکنید و در موردشون عکس بفرستید...

كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب امتیازات رو اعلام میکنم:::
اچ جی اچ»»»»2 امتیاز
لی جردن»»»2 امتیاز
شاهزاده»»»1 امتیاز(به خاطر کامل تر بودن از مقالات کوتاه بقیه)

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۶:۵۴ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
موبایل
>>>>>>>>>>>پروفسور اینم مقاله من<<<<<<<<<<<
شبكه موبايل اولين بخشی كه به مستقيما با گوشی موبايل در ارتباط است به لفظ عوام آنتن موبايل و به تعبير تخصصی BTS (base transceiver station) می باشد .

اين پنلها توسط كابلهای ضخيم سياه رنگی كه به آن فيدر -FEEDER - می گويند به دستگاه BTS متصل است .فيدرها نوعی كابل درون تهی هستند و در آن يم لوله مسی قرار گرفته و موج بر می باشد .

همانطور كه می دانيد در فركانسهای بالا الكترونها از پوسته عبور می كنند برای همين برای انتقال از موج بر استفاده می شود نه سيم.

با توجه به محل نصب BTS ظرفيت برای آن مشخص می شود مثلا يك سايت مركز شهر مطمئنا مشترك بسيار زيادتری را پوشش می دهد تا يك سايت جادهای كه هر ساعت تعداد كمی از آن عبور می كنند پس محل نصب بسيار مهم است .

برای اين كار در طراحی سلولهای شبكه اين سلولها در مراكز شهرها كوچكتر شده و در حاشيه شهرها بزرگتر .
سايت ها وقتی نزديك به هم نصب شوند سلول تحت پوشش هر سايت كوچكتر می شود و اگر فاصله نصب آنها بيشتر باشد سلول بزرگتر می شود وقتی شما در خيابانی بايستيد راحت می توانيد دو سايت نزديك به هم را ببينيد اين فاصله ها بعضا از حدود ۱۰۰۰ متر ويا كمتر می شود حتی ممكن است دو سايت بر روی يك دكل و يك مكان نصب شود ولی در جادها ممكن است تا ۴۰ كيلومتر فاصله دو سايت با هم اختلاف داشته باشد.

واحد ظرفيت آنتن های موبايل TRX ناميده می شود .

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲:۵۳ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
آنتن وسيله ايست كه ساختمان گوشي هاي تلفن همراه دو نقش گيرنده و فرستنده را همزمان ايفا می كنداين آنتنها تا سال 2005 هر روز كوچك تر مي شد ولي بعد از آن دانشمندان ماگلي به اين نتيجه رسيدند كه كوچكبودن آنتن لزوماً به زيبايي گوشي صدمه نمي زند و حال آنكه اگر كمي بلند باشد بهتر است.پس با طرّاحي هاي خوب آنتن ها از سال 2005 روز به روز بلند تر و گوشي ها هم زيبا تر گشت

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.