هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: در اعتراض به مقاله ی توهین آمیز کیهان و مستند!!!!هری پاتر پخش شده از شبکه ی 2 چه کنیم؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
چون این مساله که چرا سایت جادوگران واکنشی به پخش مستند نشون نداد جدیدا هم مطرح شد و تعدادی از اعضا سوال داشتن و من اون موقع جوابی نداده بودم باید نظر رسمی سایتو مطرح کنم:

1- سایت جادوگران شکایت رو بدون فایده میدونه یعنی نتیجه آن پخش نشدن چنین چیز هایی در آینده نخواهد بود

2- سایت جادوگران به این واقعیت مسلم اعتقاد داره که نمیتوان شکایت از متهم پیش متهم برد. در نتیجه شکایت تی وی رو پیش تی وی نمیبرن.

3- سایت جادوگران هیچ مرجعی رو در ایران دارای اختیار نمیدونه که از تی وی به اون مرجع شکایت کنه

4- سایت جادوگران معتقده بهترین راه مقابله با چنین چیز هایی نقد کردن اونها پرداختن به خود کتاب ها و نشون دادن غنای اونها به بازدید کنندس

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

Re: در اعتراض به مقاله ی توهین آمیز کیهان و مستند!!!!هری پاتر پخش شده از شبکه ی 2 چه کنیم؟؟؟
پیام زده شده در: ۰:۰۴ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

من دیدم سربارون نقد موشکافانه کرده ، منم جو گرفت
(البته ما که مثل یر بلد نیستیم )

من در مورد روزنامه ی کیهان قضاوت نمی کنم ، چون اولن نه مقالشو خوندم و نه در مورد نویسنده و موضوعش اطلاعات دارم .

اما در مورد مستند هری پاتر ، صدا و سیمای ما متاسفانه درگیر جریانات داخلی است و می خواد به طریقی نذاره که بقیه متوجه این جریانات بشن . شبکه ی دو سیما هم که جدیدن زیر نظر حذب ... افتاده . سعی می کنه جریان خاصی رو طرفدار خودش کنه ! اما شدیدا در اشتباهه .

چند وقت پیش از این مستند ، موج وسیع انتقادات از صدا و سیما راه افتاد ، هدف اون هم توجیه مسئولان و گوشزد کردن اشتباهاتشون بود . عمده ی اونها هم به خاطر برنامه های جلف صدا و سیما بود . صدا وسیما در پاسخ به این اعتراضات سعی کرد با برنامه های دهن پر کن ، ضعف خودش رو موجه جلوه بده .

یکی از این برنامه ها برنامه مستند هری پاتر بود . اگر در سوابق تلوزیون دقت کنیم ، همچین برنامه هایی زیاد می بینیم . برنامه هایی با ظاهر جذاب ولی باطنی فاسد . اصولا صدا و سیما این برنامه ها رو وقتی پخش می کنه که اعتراضات ازش بالا می گیره . و در این بین قشر نوجون بیشترین ضربه رو می خوره ، چون به قولی دیوار کوتاه تر از اونا پیدا نمی کنن .

بزرگترین مشکل این مستند ، دروغ گویی و غیر واقعی بودن برنامه بود . ما شاهد این بودیم که بیشتر جاها از تصاویر فیلم های دیگه استفاده می شد و حتی کوچکترین مساله رو هم به رابطه ی شخصیت ها با شیطان ارتباط می دادن . چیز دیگه ای که معلوم بود این بود که فیلم برای چند سال پیش بود . پس میشه نتیجه گرفت مدتی توی بایگانی مونده بود تا در موقعیت حساس پخش بشه .

در مورد فیلم نقد زیاد شده و من دیگه نقد نمی کنم .

اما...

اما ما حرفمون اینه ، ما حاظریم از هری پاتر انتقاد بشه ، اما عادلانه ، و وقتی که اونا هم به حرف ما گوش بدن .
می دونم که نوشتن اینا ، تو اینجا هیچ تاثیری نداره .

گوش اگر گوش برو بچس صدا و سیما و ناله اگر ناله توست عزیزم آنچه که به جایی نرسد فریاد است.

البته امیدوارم فریادمون به جائی برسه .

با تشکر

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
لطفا در این تاپیک پستهای تک خطی و بی محتوا نزنین که پاک میشه!!!! چند تا پست هم پاک شد.
با اینکه گفته بودم پست بی محتوا نزنین، زدین و این تاپیک قفل میشه .

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۰:۴۳:۰۰
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۳:۰۳:۰۳

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

توبياس اسنيپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۴ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
يه كاري كه ميشه كرد اينه كه از را منطقي و با استدلال و آوردن دليل قسمت هاي اشتباه و دروغين مقاله و مستند رو رد كنيم مثلا ميتونيم توي يه تاپيك در مورد قسمت به قسمتش بحث كنيم و هر موقع به دلايل منطقي براي رد اشتباهات رسيديم اونو به عنوان يه جوابيه متشر ميكنيم ويا براي شبكه دو ميفرستيم اينجوري هر كسي اونو بخونه با دلايلش قانع شده و اون مزخرفات رو باور نمي كنه.

ویرایش شده توسط هوريس در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۰:۰۹:۳۶
ویرایش شده توسط هوريس در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۰:۱۰:۴۸

منتظريم...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
متن اعتراض هوریس خیلی خوب بود ولی شما هم امضا کردید؟
برخوردی که بعضی وبلاگ ها مثل هری پاتر 2000 یا سایت دیوانه ساز وبیشتر از همه wizarding world که نامه ای نوشتند خیلی خوب بود ولی من تو جادوگران چیز زیادی در این مورد ندیدم
به نظر من این تایپیک خیلی عالی وخوب ایجاد شد
چیزهایی که روزنامه ی کیهان نوشته واقعا خنده داره
مخصوصا اقدام رژیم صهیوینستی
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
با تشکر از کسانی که پست زده اند و در نظر سنجی شرکت کرده اند

این تاپیک مجوز داره و آرتور ویزلی مجوز رو داده

در تلاشم که لینکی به متن روزنامه ی کیهان پیدا کنم اگه در سایت یا جای دیگر این متن را به طور کامل در اختیار دارید مرا با خبر کنید

آیا شما نظر سنجی در این تاپیک میبینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که این تاپیک رو زدم نظرسنجی هم گذاشتم
تایید هم شد ولی من نمیبینم
t

ویرایش شده توسط R.A.B1989 در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۱۷:۰۳:۴۸

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۰۷ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به نظر من اعتراض نامه ای که هوریس عزیز تدارک دیدن و برای هری پاتریست ها آماده کردن با ارزش تر از کارهای دیگه هست .
در واقع میشه این اعتراض رو رسمی دونست ، ولی چه تفاوتی داره که شما توی دیوانه ساز اعتراض کنید ، اونجا هم یک سایت هری پاتری هست و مهمتر از همه اونجا مستند رو نساخته !

پس همه با هم اعتراض نامه رو امضا کنیم :
http://www.persianpetition.com/sign.a ... 9b-4cff-9b9c-299d4a399918

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
دوست عزیز
امیدوارم که برای تاپیکت مجوز گرفته باشی در غیر این صورت دوست ندارم پست بزنم
درباره ی اعترا ض که گفتی باید یه شکایت نامه درست کرد که هر کسی پرش کنه بعد ارسال کنه به سایت روزنامه کیهان که اینم کار مدیراست
در ضمن ما به مستند هری پاتر اعتراض کردیم می تونی بری سایت دیوانه ساز اعتراض کنی
!!!!

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
من خیلی وقت پیش این سوال رو توی نظرات اخبار مستند مطرح کردم! واقعا بی توجهی سایت نسبت به مستند دور از انتظار بود
به لینکی که هوریس داده برید
من به شخصه 3 تا رای دادم
باز هم میگم: بی توجهی سایت نسبت به این همه توهین خیلی کار دور از انتظاری بود

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
به نظر من بهترین جواب به این گونه مسائل ، خاموشی مطلق هست...چراکه جواب ابلهان خاموشیست

واکنش به این دو مسئله بسیار مهم بود ولی چرا سایت جادوگران با این دو مسئله برخورد آنچنانی نکرد
من دیدگاه خودم رو مینویسم و ممکنه نظرات دیگر مدیران با من فرق داشته باشد
-----------------------------------
من اصلی ترین جواب رو در این میبینم که این اتفاقات در زمانی پیش آمد که سایت بسته شده بود و مدیران در تب و تاب فیلم پنجم و کتاب هفتم بودند و به سایت کمتر سر میزدند

ما وقتی با این مسائل برخورد کردیم دیدیم جواب ندیم بهتر است چراکه اون مستند اصلا مستند و تحلیل نبود
تحلیل و مستند به چیزی گفته میشود که علاوه بر نقاط ضعف، نقات قوت آن نیز گفته شود ولی آیا نکات قویتی در مورد کتاب هری پاتر بیان شد؟ یکسویه بودن این برنامه ما را بر آن داشت که اصلا جوابی ندیم تا فکر نکنن با کوباندن هری پاتر میتوانند مخاطب جذب کنند.

صحبتهای روزنامه های کیهان هم بوی مخالفت سیاسی و حذبی میداد و بی طرفانه نبود و بیشتر به دلیل حمایت چند روزنامه اصلاح طلب از هری پاتر، نوشته شده بود
اگر آن روزنامه ها از فروش نیمه شب کتاب حمایت نکرده بودند،کیهان هم کاری به کتاب نداشت
کلا سایت جادوگران یک سایت سیاسی نیست و خودش را وارد بحثای سیاسی نمیکند و اون نوشته کیهان بوی سیاست میداد

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۸ ۲۱:۳۳:۳۸

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.