هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا دوست دارید که کلیپ هایی به سبک کلیپ های هری پاتر برای همیشه ی دیمنتور در این سایت هم قرار بگ
پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
lolo عزیز:
کارهایی که سایت دمنتور کرده یکسریش رو ما حمایت میکنیم مثل کار جدید پاتر کست و یکسریش هم رد میشه. مثل پرداختن به بازیگران و فیلم های اونها
بازیگران هری پاتر خارج از فیلم های هری پاتر هیچ ارتباطی به هری پاتر ندارن
گذاشتن آهنگ روی فیلم های هری پاتر هم هیچ نیازی به مجوز رسمی توسط سایت و حمایت یه سایت نداره هر کسی دوست داشت میتونه این کارو بکنه
شما جواب منو ندادی که اگه این کار فاخر و خوب بود چرا لیکی و ماگل نت چنین کاری نکردن؟

تکرار میکنم نباید سلیقه مخاطب رو پایین آورد و از هری پاتر استفاده ابزاری کرد.

سیاست های سایت جادوگران اینجا نوشته شده:
http://www.jadoogaran.org/modules/wfchannel/

کتاب هری پاتر ابدا کتاب ساده ای نیست و کسی که کمتر از 100 کتاب خونده باشه 20 درصدش رو هم درک نخواهد کرد
مثال: کسی که نمیدونه greater good چیه کلا معنی کتاب هفتمو درست نفمیده و اصلا نمیتونه واقعیت هاشو درک کنه چون تمام کار نویسنده روی این موضوع بوده

در مورد نود درصد سن بازدید کننده زیر 16-17 سال کاملا رده و بیش از 60 در صد بازدید کننده بالای 17 سال سن دارن و اگر شک دارید براش نظر سنجی هم گذاشته خواهد شد.

به پرسی ویزلی:
هر کسی از این سایت چیزی یاد گرفته و هر کسی با خوندن هری پاتر دریچه های جدیدی در ذهنش روشن شده و این مورد اگر و اما نداره
اگر پست های ابتدایی با پست های فعلیت در فروم رو بخونی تصدیق خواهی کرد.

کتاب هری پاتر دارای معانی بسیار بسیار عمیق فلسفی فرهنگی و یک رمان پلیسی به تمام معنا هم محسوب میشه.
نمونش در مقالاتی که نوشتم وجود داره که من نوشتم نه شما یا کس دیگه ای در نتیجه من چنین چیزایی رو درک کردم و خیلی چیزا رو هم درک نکردم

اگر من اینطور فکر نمیکردم هرگز طرفدار این کتاب نمیشدم
وقتی من روز روشن رو میبینم حرف مردم در مورد شب بودنش برام بی اهمیته.
مثال:
عالم و آدم به شانس و اقبال در کتاب های هری پاتر اشاره میکنن ولی مقاله من در رد این موضوع نوشته شده و 70 میلیون ایرانی و 6 میلیارد انسان در جهان نمیتونن ردش کنن چون اصلا نظر من نیست بلکه کتاب همین است و جز این نیست.

البته سری هری پاتر حتی از نظر من بهترین کتاب دنیا نیست ولی در کتاب های معاصر اگر بهترین نباشه کتاب بسیار خوبیه

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۲ ۱۸:۲۲:۳۳
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۲ ۱۸:۲۷:۱۸

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

Re: آیا دوست دارید که کلیپ هایی به سبک کلیپ های هری پاتر برای همیشه ی دیمنتور در این سایت هم قرار بگ
پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

مخالفم ! چرا که جادوگران توانایی این کار رو نداره !!

نقل قول:

هری پاتر برای همیشه یه مشت جفنگیات بیش نیست و هیچ ارتباطی به هری پاتر نداره و هیچ هنری هم نیست که ورداری روی فیلمای هری پاتر مشتی آهنگ بزاری اونم بدون هارمونی وزن و قاعده

جالبه !

چه نکته ریز و جالبی !

من چون کتاب ها رو خوندم و با اینجا آشنا شدم و فعالیت کردم میام اینجا ! و گرنه نظر هر آدم باشعور و ابلهی رو که بپرسی متوجه میشی که از نظر اون هری پاتر یه مشت چرندیات و چرت و پرت و جفنگ و خزعبله ! در نتیجه خود شما هم به قول خودتون زننده اولین سایت جفنگیات و خزعبلات نت هستی !

همینطور مدیرا و ناظرایی که اینجا هستن هم دارن به بحث درباره یه سری چرت و پرت و جفنگیات رسیدگی میکنن . یا اون مدیری که میگه من این مورد رو در کارنامه سوابق ناظر ثبت میکنم هم جو گیر شده و نمیدونه که نظر مدیر اصلی این سایت چی هست و داره به ناظر یکی از انجمن های سایتی با موضوع جفنگ اخطار و هشدار میده !

درباره نظری هم که درباره هری پاتر برای همیشه هم دادی باید بگم که خیلی ها اون رو دانلود کردن و خوششون اومده و معتقد هستن که هارمونی و وزن لازمه رو داره ، در نتیجه نظر شما کوچکترین اهمیتی برای اونها نداره .

درباره مطالبی هم که بالا گفتم ، باید بگم که دوستان زیادی به جادوگران سر زدن و تنها چیزی که گفتن این بوده که من چقدر الاف و بیکار و احمق هستم که به یه همچین جای بی ارزشی سر میزنم .

در نتیجه احترام و ارزشی که من به شخصه برای شما قائلم حالا در سایت یا میتینگ به این خاطر نیست که اینجا چیزه بدرد بخوری در اختیار من قرار میدی یا چیزه بدرد بخوری آموزش میده یا اینجا جای با ارزشی هست نه ! به این خاطر که اینجا جایی هست که دوستان من توش هستن و شما مسئولیت رسیدگی بهش رو داری . همین !

با توجه به این مطالبی که شما عنوان کردی ، نیازی به این همه رسیدگی تند ناظر و مدیر و ... توی اینجا نیست ... یه مشت خزعبل و جفنگیات که نیازی به این همه سخت گیری نداره ! افرادی مثل مالدبر توانایی بیشتری برای اداره اینجا دارن تا بارون و کوییرل و ...

تموم !!

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: آیا دوست دارید که کلیپ هایی به سبک کلیپ های هری پاتر برای همیشه ی دیمنتور در این سایت هم قرار بگیرد؟
پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

آمیکوس کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
از اليا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 367
آفلاین
اصلا این شیوه ی صحبت کردن( پست زدن) با هم دیگه درست نیست.
یه کم به هم احترام بزارید و برای هم ارزش قائل شید.
***منظورم همه هستن***
هیچ معنی نداره که اینجوری بیفتید به جون هم.
گمون کنم فکر و منطق و ادب چیزای خوبی بودن.

ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۲ ۱۵:۱۱:۴۱

تصویر کوچک شده

خاطرات جادوگران...روز هاي اشتياق،ترس،فداكاري ها و ...

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

حسین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۷ دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
آقاي هري پاتر،

شما مدرك مترجمي داريد كه كتاب هاي هري پاتر رو ترجمه مي كنيد؟
براي فارسي نوشتن آدم بايد حتماً كارشناس ادبيات و زبان فارسي باشه؟
نه خير، ليكي و ماگل نت چنين كاري نكردن، چون ايده شو نداشتن، نه به خاطر كپي رايت. وگرنه توي سايت ماگل نت هم بخش هايي مثل والپيپر، عكس هاي تغيير يافته بوسيلۀ فتوشاپ فيلم ها و ... نبود.

شما اول بايد ياد بگيريد به سلايق مخاطبتون احترام بگذاريد نه سلايق خودتون (يكيش همين سكس).

نقل قول:
در واقع این حقارت سلیقه بازدید کنندس که چنین چیزایی رو دانلود کنه

در اين مورد، چون از كلمۀ "دانلود" به جاي "تماشا" استفاده كردين دو احتمال وجود داره:

1- اين ويديوها رو دانلود كردين، كه اين حقارت سليقۀ شماست (طبق گفتۀ خودتون البته!)
2- اين ويديوها رو دانلود نكردين، كه در اين صورت كار اشتباهي كردين كه در مورد چيزي نظر مي دين كه هنوز نديدينش!
3- نصفه نيمه دانلود كردين، كه باز همون 2 ميشه.

با تمام اين اوصاف مطمئنم حرفتون رو پس نمي گيريد، چون ذهنتون مثل هميشه بسته هست. مشكل شما اين نيست كه اشتباهاتتون رو نمي پذيريد، مشكلتون اينه كه متوجه نمي شيد كه داريد اشتباه مي كنيد.

آیا دوست دارید که کلیپ هایی به سبک کلیپ های هری پاتر برای همیشه ی دیمنتور در این سایت هم قرار بگ
پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۶
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 29
آفلاین
من هی خواستم بحث در مورد این موضوعو دوباره وسط نکشم، ولی مگه این وبمستر گرامی میذاره.
ببینید من این موضوع رو همون موقعی که موضوع رو با هری پاتر در میون گذاشتم و مخالفت شدید اون رو دیدم، به خود هری پاتر گفتم. ولی حالا مثل اینکه مجبورم موضوع رو اینجا هم مطرح کنم:
متاسفانه هری پاتر یک اشتباه بزرگ می کنه و اونم اینه که فکر می کنه سایتی داره که مخاطباش آدم های 50-40 ساله ی پروفسور و مهندس هستن. نخیر، آقای وب مستر، ممکنه خود تو 30-25 سالت باشه (از عکسات که این طور به نظر می رسه)، ولی بیش از 90 درصد مخاطبای این سایت زیر 17-16 سال سن دارن. اینو که دیگه نمی تونی انکار کنی.
و مطئنا برای این گروه سنی مثلا کلیپ های هری پاتر برای همیشه خیلی جذاب تر از مثلا بحث در مورد به قول خودت نیکی اعظمه. این موضوعیه که ظاهرا تو فراموش کردی، پس واجب بود که بهت یادآوری بشه.
در ضمن حالا که کتاب های هری پاتر تموم شده، مطمئنا آمار بازدیدکنندگان سایت در سیر نزولی شدید قرار خواهد گرفت و تنها راه برای اجتناب از این موضوع داشتن بخش فن فیکشن قوی و فعال و همینطور استفاده از موارد جانبی هری پاتر مثل همین کلیپ های هری پاتر برای همیشه است، وگرنه مطمئنا بعد از یکی دو سال سایت محکوم به شکست خواهد بود.

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۵ چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
ایجاد شدن هیچ تاپیکی در سایت که بر طبق قوانین باشه نیاز به مجوز نداره
اگر ناظر مجوز میخواد از اختیارات نامحدودش استفاده کرده که به هیچ عنوان مدیران سایت چنین کاری یعنی گرفتن مجوز رو اصلا و ابدا تایید نمیکنن

هری پاتر برای همیشه یه مشت جفنگیات بیش نیست و هیچ ارتباطی به هری پاتر نداره و هیچ هنری هم نیست که ورداری روی فیلمای هری پاتر مشتی آهنگ بزاری اونم بدون هارمونی وزن و قاعده

شما مدرک موسیقی داری؟ یا تحصیلاتی در این زمینه داری؟
اگر یک موسیقی دارن چنین کاری کرده بود ما کاملا حمایت میکردیم
ولی جای چنین چیزی فقط از کانالا غیر رسمیه یعنی شما میتونی در این تاپیک لینک دانلود بزاری و ملتم دانلود کنن.
کانال رسمی سایت چنین کاری رو انجام نخواهد داد. لیکی و ماگل نت هم چنین کاری نکردن

یه بچه دو ساله هم میتونه خزعبلات بسازه

این سایت هیچ نیازی به بازدید کننده نداره یعنی با صفر عدد بازدید کننده هم هیچ تغییری در سیاست هاش نخواهد داد.
در سایت چیزی به نام هدف باید وجود داشته باشه و گذاشتن هر چیزی باید هدف دار باشه
اگر افزایش بازدید مهم بود ما میتونستیم خیلی کارا بکنیم مثلا بخش سکس هم در سایت بزاریم تا بازدید بره بالا رک گفتم که خیالتون راحت بشه

در حقیقت مدیران چیزی مثل موضوع این تاپیک و دلیل بازدید زیادش یا دانلود زیادش رو با چیزی که دو خط بالاتر گفتم یکی میدونیم.

خیلی ممنون از رک بودنتون. نمیگم انتظار نداشتم، چون این طرز حرف زدن شما رو خیلی زیاد دیدم.
فکر کنم فقط کم مونده بود فحش بدید.
من نه اینکارو برای بازدید کننده کردم نه هیچ چیز دیگه ای.
بر خلاف نظر شما خیلی ها از این "چرندیات" بنده خوششون اومده بود.
مثل مدیر نشر زهره که همیشه تعریف میکنه و هر قسمتش رو دانلود میکرد و خیلی کس های دیگه.
این اصلا چه ربطی به سواد موسیقی داره. تقابل تصویر و شعر موسیقی و ربط اونها باعث میشه این "خزعبلات" برای عده ای جالب باشه.
با تمام احترامی هم که براتون قائل هستم و اطمینانی که از درک و شعور همیشگی تون دارم ولی باید بگم اگر کسایی که این ویدیو ها رو دانلود کردن به قول شما حقارت خودشون رو نشون دادنن شما هم با این طرز حرف زدن چیزه دیگه ای رو ثابت نکردید.

ویرایش شده توسط lolo در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۲ ۱۰:۵۰:۰۲

Re: آیا دوست دارید که کلیپ هایی به سبک کلیپ های هری پاتر برای همیشه ی دیمنتور در این سایت هم قرار بگیرد؟
پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

padme

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۳ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۵ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
فکر کنم تنها عضو مخالف این تاپیک خود آقای هری پاتر باشه که اگر دلایلشو مودبانتر، واضحتر و قانع کننده تر می گفت شاید بقیه هم با این کار مخالفت می کردند. ولی متاسفانه... !

Train yourself to let go of every thing you fear to lose.

پیام زده شده در: ۸:۲۱ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
نمی دونم چرا وقتی جملاتی که رئیس سایت جادوگران ، جناب هری پاتر نوشته بودند رو می خوندم ، ناراحت شدم.البته تمام ما ایرانیان به اینکه تحقیر بشیم عادت کردیم.به اینکه علایقمون جفنگیات نام بگیره و سلایقمون بشه خزئبلات.مگه نه اینکه تو خیابون ها جلوی پسران و دختران این مرز و بوم گرفته می شه از طرف کسانی که خودشون رو نماینده تام الاختیار خداوند روی کره زمین می دونند حالا هم مدیر کل سایت جادوگران که احتمالا از طرف خدای دو عالم به این سمت گماشته شده به این نتیجه رسیده که علایق ما سکسه پس همه ما باید کاسه و کوزمون رو جمع کنیم و بریم از سایت بیرون چون حرف های ما بدون اینکه خودمون بفهمیم این معنی رو می ده و ما یه مشت منحرف بیشتر نیستیم . ولی چیزی که الآن می خوام بپرسم اینه که چه چیزی به یه انسان عادی مثل من و شما این قدرت رو می ده که این طور به اطرافیانش اهانت کنه؟تحصیلاتش؟پول باباش؟هیکلش؟
نه ، من معتقدم مشکل این جور آدم ها شناخت کمیه که از محیط اطرافشون دارند و اینکه فکر می کنند همیشه اوضاع اون طوری خواهد موند که اون ها دوست دارند. دوباره اون جملاتی که مربوط به ادامه سیاست های فعلی سایت در هر صورتی ( حتی اگه تعداد بازدید کننده ها صفر بشه ) رو بخونید .
شاید من زیادی تند رفتم اما دلیلش تند رفتن طرف مقابله منه.من سعی می کنم دلایل این برخورد رو به طور مستقیم از هری پاتر ( که فکر کنم اسم واقعیش علی باشه) پرس و جو کنم.فقط امیدوارم که اینقدر اعتماد به نفس داشته باشه که این پست رو پاک نکنه و بیادمستقیم جواب من و بقیه رو بده نه اینکه خیلی ساده هم پست من رو پاک کنه هم شناسم رو ببنده.
به امید روزی که هر کسی پاسخ گوی حرف و عملش باشه

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

پیام زده شده در: ۶:۳۸ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ایجاد شدن هیچ تاپیکی در سایت که بر طبق قوانین باشه نیاز به مجوز نداره
اگر ناظر مجوز میخواد از اختیارات نامحدودش استفاده کرده که به هیچ عنوان مدیران سایت چنین کاری یعنی گرفتن مجوز رو اصلا و ابدا تایید نمیکنن

شما مدرک موسیقی داری؟ یا تحصیلاتی در این زمینه داری؟
اگر یک موسیقی دارن چنین کاری کرده بود ما کاملا حمایت میکردیم
ولی جای چنین چیزی فقط از کانالا غیر رسمیه یعنی شما میتونی در این تاپیک لینک دانلود بزاری و ملتم دانلود کنن.
کانال رسمی سایت چنین کاری رو انجام نخواهد داد. لیکی و ماگل نت هم چنین کاری نکردن

یه بچه دو ساله هم میتونه خزعبلات بسازه

این سایت هیچ نیازی به بازدید کننده نداره یعنی با صفر عدد بازدید کننده هم هیچ تغییری در سیاست هاش نخواهد داد.
در سایت چیزی به نام هدف باید وجود داشته باشه و گذاشتن هر چیزی باید هدف دار باشه
اگر افزایش بازدید مهم بود ما میتونستیم خیلی کارا بکنیم مثلا بخش سکس هم در سایت بزاریم تا بازدید بره بالا رک گفتم که خیالتون راحت بشه

در حقیقت مدیران چیزی مثل موضوع این تاپیک و دلیل بازدید زیادش یا دانلود زیادش رو با چیزی که دو خط بالاتر گفتم یکی میدونیم.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۲ ۶:۴۳:۱۷
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۲ ۶:۵۰:۰۳

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
کار جلبیه همه برای تفریح هم تنوع و هم برای آمار سایت
در کل عالیه

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.