هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون تاپیک راهنمای انتخاب گروه (کلاه گروه بندی)
پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۶

لیلی اوانز

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 572
آفلاین
با توجه به اینکه تاپیک راهنمای انتخاب گروه در انجمن تازه واردین قرار گرفته و بحث کردن ما در اونجا ممکنه باعث گیج شدن و سر در گمی تازه واردین بشه، به پیشنهاد پرفسور کوییرل تاپیک بحث و نظر سنجی رو به اینجا منتقل کردیم.

قبل از هر چیز از سیریوس به خاطر جمع آوری اطلاعات اولیه تشکر می کنم اما معتقدم برای تکمیل تاپیک، انداختن ما بقی کار به دوش یک نفر کمی بی انصافی باشه.

در نتیجه بهتره که ما از همین ابتدای کار شورای هماهنگی تاپیک رو از بین گروههای مختلف انتخاب کنیم( از هر گروه دو عضو) تا به صورت مشارکتی به روز کردن مطالب رو به عهده بگیرن.

من چند نفرو که به عقیده ی خودم توانایی انجام این کارو دارند معرفی می کنم. در پست های بعد منتظر اعلام آمادگی این دوستان خواهیم بود و در صورتی که به هر دلیل قادر به همکاری نبودن اعضای دیگه می تونن برای این کار اعلام آمادگی کنند.

گریفیندور: سیریوس بلک و لیلی اوانز

ریونکلاو: اسکاور و کورن اسمیت

هافلپاف: ماندانگاس فلچر و آنتونین دالاهوف

اسلایترین: ایگور کار کاروف و سامانتا ولدمورت

(البته همه ی اعضا ء ایفای نقش می تونن در این تاپیک نظرات خودشون رو ابراز کنن ولی در نهایت به روز کردن تاپیک به عهده ی شورای هماهنگی خواهد بود)

در ابتدا نظر شخصی خودم اینه که اسم تاپیک رو از راهنمای انتخاب گروه به کلاه گروه بندی تغییر بدیم چون هم هری پاتری تره () هم در نگاه اول جذاب تر به نظر می رسه.

مسئله ی بعدی تاریخ به روز رسانی تاپیکه. من فکر می کنم اگه قرار باشه آخرین تغییرو تحولات هر گروه رو به صورت یک گزارش کار اعلام کنیم لازمه که تاپیک هر ماه یکبار به روز بشه. اما اگه قراره فقط اطلاعات کلی رو انتقال بدیم می شه این مقاطع زمانی رو طولانی تر کرد.

توجه کنید که وظیفه ی شورای همکاری هر گروه اینه که ضمن ارائه ی گزارش کار صادقانه از فعالیت های یک ماهه ی گروهش سعی کنه دید مثبتی رو برای تازه واردین علاقه مند به حضور در ایفای نقش نسبت به گروه خودش ایجاد کنه.

از مزایای بعدی طرح ایجاد رقابت سازنده بین اعضای گروهها و ترغیبشون به فعالیت بیشتر در تالار های خصوصیه. وقتی اعضا می دونن فعالیت هایی که توی تالار خصوصی انجام می دن در تصویر ارائه شده از گروهشون در ماه بعد چه تأثیر مهمی داره با اشتیاق بیشتری در تاپیک های مختلف تالار فعالیت می کنن.

ادامه دارد....

بحث و تبادل نظر پیرامون تاپیک راهنمای انتخاب گروه (کلاه گروه بندی)
پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۶

لیلی اوانز

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 572
آفلاین
در این تاپیک تبادل نظر پیرامون نحوه ی تکمیل و به روز رسانی تاپیک راهنمای انتخاب گروه صورت خواهد گرفت. برای اطلاع از جزئیات به پستهای بعد مراجعه کنید.
-----------------------------------------------------

به ناظر محترم: مجوز این تاپیک توسط پرفسور کوییرل صادر شده است. با تشکر از همکاری شما.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.