هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر بازرسین هاگوارتز
پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ جمعه ۸ شهریور ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

مشکلی نبود ، من پست جیمز رو خوندم و کامل بود ! و مطالبی که نیاز بود رو توی دفتر اساتید گفتم . در نتیجه امتیازی که بهت اضافه شده توسط پیوز و امتیازی که توسطش از گریف کم شده رو بر میگردونم .

موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ جمعه ۸ شهریور ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
با سلام!

من خودم بازرس هستم، بنابراین ترجیح میدم رسیدگی نکنم به عنوان بازرس.

اما به دلیل گذشت بیست و چهار ساعت از اعتراض من و باب آگدن به نمرات ِ " جیمز پاتر " خواستارم تجدید نظری بکنید .

( زودتر اینجا مطرحش نکردم چون نمیخواستم فکر کنید دشمنی داریم! )

با تشکر.

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
باو اگرتو هر مسابقه ای که پخش میشه نیگا کنین متوجه میشین که یک داور داره ، وقتی داور میگه پنالتی ، رئیس فدراسیون پا نمیشه بیاد بگه که نخیر داور اینطوری نیست! نباید پنالتی بشه تو دشمنی داری و از این حرفا...

اگر جای اصل فوتبال آفساید بشه و بعد تیم گل بزنه ، اونم آفسایدی که یه بچه هم میتونه تشخیصش بده ، و داور بیاد بگه نه گله ! اون موقع فدراسیون که هیچی ، مامورای محافظت از تماشاچیا هم میریزن سره داور تا امتیاز اصلی رو بگیرن ازش !!

اینجا هم از روی هوا کاری نمیشه ، یه سری قوانین مشخصه که داور باید طبق اونها کار کنه ، و اگر کار نکنه برخورد میشه باهاش !

نقل قول:
آقای ویزلی این که شما میگی اون وقت من حال میکنم پج برابرش رو از گروهت کم کنم ( دوباره شکلک و دوباره به توان 5 نه ایندفعه به توان 6) اون وقت آدم شک میکنه که میخوای روابط هافل رو با گروه خودت درست کنی و تو این راه چه قربانی هایی بگیری یا میخوای یک مسابقه درست و حسابی راه بندازی و توش داورا رو تهدید کنی!

اینجا دفتر بازرسین هست و بازرسین میتونن با هم دیگه صحبت کنن و این مورد هم طنز بود و فکر نمیکنم نیاز بود جلوش بنویسم شوخی !! هیچ تهدیدی هم صورت نمیگیره و گابریل هم یکی از دوستان من هست ، در نتیجه مشکلی نیست و ضمنا کاری که صلاح باشه انجام میشه ، حتی اگر اون شکلک به توان سه هزار باشه !!

نقل قول:
قوانینی که اینجا نقل قول کردی، کجاش شامل رای سرافینا نمیشه؟! من متوجه نمیشم!

پ.ن: وقتی داور انتخاب کردی باید به نظرش احترام بزارین! نه این که به جاش 5 برابر از گروهش کم کنی:))) بفهم اینو!

اول اینکه وقتی من چک کردم زمانی که امتیاز داد مشخص بود که یه سری موارد رو نادیده گرفته ! فعلا تاپیک مورد نظر مشکل داره ، زمانی که امتیاز دهی بشه مشخص میشه !

راج ! یعنی دیگه بحث نکنیم با هم ، خودت برو بیرون دیگه

نقل قول:
از نظر من هم هیچ کس لیاقت رنک فعال ترین عضو رو نداره ! ( تیکه میندازی؟ منم میندازم! ) اتفاقا ؛ خیلی دوست دارم ببینم پستی رو که سراف داده هفت ، وقتی من سه بدم تو چی کار میکنی !

حیف که دختره خوشگلی هستی وگرنه قشنگ اینجا ارشادت میکردم

نقل قول:
چیه ؟ خوشگل ندیدی ؟

نقل قول:
خب اول این که پرسی عزیز این جا نه کتابه نه این تاپیک محل ایفای نقشه پس لطفا یکمی از نقشت خارج شو و خوب بخون اینارو

اینجا پرسی وجود نداره و کتاب و غیره ای هم نیست ! اینجا من هستم ، یعنی مسئول جواب دادن به این مورد !

نقل قول:
ببینید وقتی که سرافینا الان داور بوده و استعفا می ده و گابریل می اد جاش گابریل دقیقا نمی تونه همون طوری باشه که سرافینا بوده می دونید چرا؟چون سرافینا و گابریل دو ادم کاملا جدا هستند انگار شما بخواین Aو B رو یکی کنید نمیشه که.

اینجا مسئله غذا خوردن نیست که شما میگی اون اینطوری غذا میخوره این اینطوری ! اینجا یه سری قانون تعریف شده وجود داره که داور باید با توجه به اونها امتیاز دهی کنه ! حالا مثلا اگر زیبایی رول مد نظر باشه ، ممکنه سرافینا به زیبایی رولی چهار امتیاز رو بده ولی گابریل دو امتیاز بده ! این سلیقه ای هست ، ولی برای موارد دیگه نه !

نقل قول:
الکی الکی 5 برابرش رو از گروه ما کم کنید چون امکانی به اسم اعتراض توی این جا هست..بعدم گراوپ راست می گه..از کجا معلوم که شما برای درست کردن روابطتون با هافلپاف به منظور قربانی کردن ریون نباشید؟.

همونطور که گفتم طنز بود و نیازی نیست من به هر کسی بابت چیزی که به یک بازرس نوشتم جواب بدم ... ضمنا گریفیندور با راونکلاو مشکلی نداشته و نخواهد داشت و من هم نمیزارم مسائل هاگوارتز تغییری در روابط به وجود بیاره .

نقل قول:
شما نباید ایشون رو تهدید کنی که فلان می کنی 5 برابرشو کم می کنم ..اگه شما بخواین این طوری ادامه بدید مطمئن باشید همه ی اعضای ریون اعتراض خواهند کرد.

من عادت دارم چیزی رو بگم که براش قانون و مدرک وجود داره و مثل خیلی ها از روی هوا حرفی نمیزنم ! در نتیجه چه کل ریون و چه کل سایت اعتراض کنن تفاوتی نداره .

دوست ندارم دیگه بحثی بشه ، اگر حرفی بود از طرف بازرس راون و عضو شورای این گروه ، من بصورت و چه بسا هات تر پذیرا هستم

موفق باشید

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۹

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷

هلنا ریونکلاوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۸ یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۷
از کنـار لرد ولدمورت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
به گابر:ایول موافقم

خب اول این که پرسی عزیز این جا نه کتابه نه این تاپیک محل ایفای نقشه پس لطفا یکمی از نقشت خارج شو و خوب بخون اینارو

نقل قول:
وقتی میخوای داوری کنی ، باید استاندارد باشی

بیشین بینیم باو تو می خوای به گابی یاد بدی داوری کننه؟.نه داداشه من شما باید اول خودت بری داوری یاد بگیری این گابریل ته داوری کردنه خودش

نقل قول:

برای انتخاب بهترین ها ! در نتیجه باید این رو رعایت کنی و گرنه به پستی که هفت داده سرافینا سه میدی و اون وقت منم پنج برابرش رو از گروهت کسر میکنم و اوضاع بد میشه

ببینید وقتی که سرافینا الان داور بوده و استعفا می ده و گابریل می اد جاش گابریل دقیقا نمی تونه همون طوری باشه که سرافینا بوده می دونید چرا؟چون سرافینا و گابریل دو ادم کاملا جدا هستند انگار شما بخواین Aو B رو یکی کنید نمیشه که.

سرافینا یک سری معیار ها برای امتیاز دهی در نظر گرفته بود {منظور قوانین ذکر شده نیست منظور اینه که رول باید قشنگ باشه و هرکس برای امتیاز دادن از لحاظ زیبایی به یک رول معیار هایی داره }و گابریل یک سری معیار های دیگه پس این کاملا طبیعیه که سرافینا بیاد به یک پستی 10 بده و گابریل بیاد به همون پست 3 بده شما هم اجازه نداری الکی الکی 5 برابرش رو از گروه ما کم کنید چون امکانی به اسم اعتراض توی این جا هست..بعدم گراوپ راست می گه..از کجا معلوم که شما برای درست کردن روابطتون با هافلپاف به منظور قربانی کردن ریون نباشید؟.

بهتره قبل از حرف زدن یکمی فکر کنید جناب ویزلی..اگر سرافینا به عنوان داور یک سری اختیارات رو داشت صد در صد گابریل به عنوان جانشین ایشان همان اختیارات را دارد و هیچ کس هم حق اعتراض به این که چرا اختیارات گابریل با سرافینا برابری می کند نداره..شما نباید ایشون رو تهدید کنی که فلان می کنی 5 برابرشو کم می کنم ..اگه شما بخواین این طوری ادامه بدید مطمئن باشید همه ی اعضای ریون اعتراض خواهند کرد.

به قول راجر :بفهم اینو

عظیم ترین گنجینه ی هر انسان هوش سرشار اوست

این بار ثابت می کنم کی هستم

only raven .

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام !

من لذت میبرم میبینم این ریونی ها رو که میان پرسی رو ضایع میکنند !

نقل قول:
اینایی که گفتی مربوط به بازیکنا بود ! تو داوراشو بخون

داوراش که از اونم بد تره ! همه اش اگره ! ولی باز هم؛ به چند مورد داوری هم نمیشه تکیه کرد. باز هم میگم : داوری و نظر دادن در مورد رول بیشتر سلیقه ای هستش! معیار خاصی نیست! ممکنه من حالم از نوشته های گابریل به هم بخوره ( تواضع رو دارید ؟ ) ولی از نوشته های مثلا پرسی خیلی خوشم بیاد !

نقل قول:
وقتی میخوای داوری کنی ، باید استاندارد باشی ، و گرنه منم وقتی رنک های بهترین نویسنده رو توی امضاها میبینم خندم میگیره ! چون هیچکسی از نظر من لیاقت رنک بهترین نویسنده رو نداره ! ولی اینجا نظره من مهم نیست ، یه سری قانون هست برای انتخاب بهترین ها ! در نتیجه باید این رو رعایت کنی و گرنه به پستی که هفت داده سرافینا سه میدی و اون وقت منم پنج برابرش رو از گروهت کسر میکنم و اوضاع بد میشه

از نظر من هم هیچ کس لیاقت رنک فعال ترین عضو رو نداره ! ( تیکه میندازی؟ منم میندازم! ) اتفاقا ؛ خیلی دوست دارم ببینم پستی رو که سراف داده هفت ، وقتی من سه بدم تو چی کار میکنی ! تصویر کوچک شده

نقل قول:
بنابراین، از حالا دلم میخواد که نسبت به این امتیازات که من خواهم داد بوقی بزنید !

تصویر کوچک شده

جواب من : تصویر کوچک شده نظر از شما خواستم ؟ تصویر کوچک شده

به گراوپ : آفرین ! همینه !

به راجر : کاملا موافقم !

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
خب الان قرار نیست دوباره در مورد کوییدیچ دعوا بشه! ولی چند تا نکته رو نفهمیدم!

قوانینی که اینجا نقل قول کردی، کجاش شامل رای سرافینا نمیشه؟! من متوجه نمیشم!

پ.ن: وقتی داور انتخاب کردی باید به نظرش احترام بزارین! نه این که به جاش 5 برابر از گروهش کم کنی:))) بفهم اینو!

!

پیام زده شده در: ۸:۵۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷

گراوپold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۳ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از لای ریشای هاگرید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
ببینم شما وقتی داوری رو انتخاب میکنین ، و اگر اون داور برخلاف میل شماها امتیاز بده اینقدر قال میکنین؟
( به توان 5 )
باو اگرتو هر مسابقه ای که پخش میشه نیگا کنین متوجه میشین که یک داور داره ، وقتی داور میگه پنالتی ، رئیس فدراسیون پا نمیشه بیاد بگه که نخیر داور اینطوری نیست! نباید پنالتی بشه تو دشمنی داری و از این حرفا...

وقتی که یک داور رو انتخاب میکنین ( حداقل این نظر منه ) باید به نظراتش احترام بزارین و حالا که سراف رفته ، و اگر از گابریل نمره میخواین اون حق داره که 2 هم بده یا حتی صفر!

آقای ویزلی این که شما میگی اون وقت من حال میکنم پج برابرش رو از گروهت کم کنم ( دوباره شکلک و دوباره به توان 5 نه ایندفعه به توان 6) اون وقت آدم شک میکنه که میخوای روابط هافل رو با گروه خودت درست کنی و تو این راه چه قربانی هایی بگیری یا میخوای یک مسابقه درست و حسابی راه بندازی و توش داورا رو تهدید کنی!

[img align=right]http://signatures.mylivesignature.com/54486/280/4940527B779F95

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
مثلا من به مورد 5 چطوری باید امتیاز بدم ؟ اینا ملاک نیست، حداقل طبق گفته های خود داور ها ! این ها ملاک نیستش !

اینایی که گفتی مربوط به بازیکنا بود ! تو داوراشو بخون

نقل قول:
من با داوری سرافینا مشکلی ندارم ، ولی اگه قرار باشه داوری رو خودم انجام بدم رای همه ی تیم ها خیلی خیلی بد میشه ! چون سلیقه ی خیلی سختی توی رول دارم و به شدت هم در مقابل اعتراض ها وایمیستم و از خر شیطون هم پایین نمیام و روی حرفم هستم ! ممکنه پستی که سراف بهش 7 داده ، از نظر من به 3 هم نیرزه !

وقتی میخوای داوری کنی ، باید استاندارد باشی ، و گرنه منم وقتی رنک های بهترین نویسنده رو توی امضاها میبینم خندم میگیره ! چون هیچکسی از نظر من لیاقت رنک بهترین نویسنده رو نداره ! ولی اینجا نظره من مهم نیست ، یه سری قانون هست برای انتخاب بهترین ها ! در نتیجه باید این رو رعایت کنی و گرنه به پستی که هفت داده سرافینا سه میدی و اون وقت منم پنج برابرش رو از گروهت کسر میکنم و اوضاع بد میشه

نقل قول:
بنابراین، از حالا دلم میخواد که نسبت به این امتیازات که من خواهم داد بوقی بزنید !

برای منم مشکل داره اون تاپیک ! صبر میکنیم تا مشکل رفع بشه !

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
روله کوییدیچ هزار تا مسئله داره برای امتیاز دهی ! و از اونجایی که شما بدون توجه به این مسائل امتیاز دهی کردی ، فکر نمیکنم دیگه بتونی برای بازی نهایی نظر بدی چون من به عنوان رئیس شورا مخالفت هایی دارم

اولا، از کجا میدونی بازی ِ نهایی بین ِ دو تیمی می افته که داور ه ریونکلاو باید اون رو قضاوت کنه ؟ من که میگم نهایی اش می افته بین هافل و ریون !

بعدم ؛ اون مواردی رو که گذاشتی برای امتیاز دهی ، اولا ! مورد آخرش چطوری میشه بهش امتیاز داد ؟

نقل قول:
**در نمایشنامه باید به نکات زیر توجه شود:
1-بکار بردن تمام اسامی بازیکنان دو تیم در نمایشنامه.
2-درست نوشتن نام اسامی و جایگاه بازی آنها.
3-استفاده از توصیفات برای زمین و برای بازیکنان.
3-بازی رو از دید تیم خودتون شرح دهید.
4-سعی کنید از همه چیز در یک بازی استفاده کنید.از خطاها توپها پنالتی ها حتی موقع استراحت در رختکن رو میتونید بنویسید.
5-حتما لازم نیست در بازی که انجام میدید خودتون رو برنده اعلام کنید اینها امتیاز محسوب نمیشن.
6-زیاد از دیالوگ و یا توصیف استفاده نکنید سعی کنید هر دو رو در کنار هم بکار ببرید
7-نوع نوشتن و سبک نوشتن مهم نیست خوب نوشتن ملاک پیروزیست.:

مثلا من به مورد 5 چطوری باید امتیاز بدم ؟ اینا ملاک نیست، حداقل طبق گفته های خود داور ها ! این ها ملاک نیستش !

من با داوری سرافینا مشکلی ندارم ، ولی اگه قرار باشه داوری رو خودم انجام بدم رای همه ی تیم ها خیلی خیلی بد میشه ! چون سلیقه ی خیلی سختی توی رول دارم و به شدت هم در مقابل اعتراض ها وایمیستم و از خر شیطون هم پایین نمیام و روی حرفم هستم ! ممکنه پستی که سراف بهش 7 داده ، از نظر من به 3 هم نیرزه !

و اینکه، من نمیتونم زمین کوییدیچ هاگوارتز ( تاپیک قبلی ) رو ببینم ! کنترل + اف5 هم فایده نداره !

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به سرافینا :
ببین عزیز من ، درسته ، قشنگ بودن یه نکته مهم و اساسی هست ، این مواردی هم که نوشتم مهم هست ! مثل این میمونه که شما سوار ماشین بشی ، همه قوانین رانندگی رو رعایت کنی ، ولی به جای اینکه راهه مستقیمتو بری ، بری بزنی تو در و دیوار !

باید هم قوانین رو رعایت کنی و هم توی راه اصلی رانندگی کنی ! اینم همینطوره ، هر کسی که این قوانین رو رعایت نکرد ازش امتیاز کم میشه ! ولی کسی که ده میگیره ، باید کسی باشه که اولا قشنگ نوشته باشه و دوما دقیقا این قوانین رو رعایت کرده باشه ! دوباره به همین مثال رانندگی برمیگردیم که کسی که همه قوانینو رعایت میکنه و رانندگی بلد نیست ، گواهینامه نمیگیره !

در مورد اعضایی هم که بنا به مسئله بازرس هافلپاف به من پیام شخصی زدن باید بگم که من امتیازات ایشون رو قبول ندارم و در نتیجه پست ایشون در نظر گرفته نمیشه !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.