هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر بازرسین هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خب دارین هاگوارتزو دوباره به گند میکشین..به نظرتون من نمیتونم دلیل بیخود گیر بیارم از تمام هافلی ها امتیاز کم کنم؟مثلا چرا تو اواتارت عکس دختره در حالی که من دوست دارم عکس پسرهای سیفیت باشه،پس 100 امتیاز از گروهت کم میشه تا آدم شی !

اینجوری نمیشه که عزیزان من..من به عنوان پدر بزرگ تمامی شما درخواست میکنم پست منو دوباره بررسی کنید(پست مراقبت)!

نقل قول:
دالاهوف گفته:
در ضمن این درس نیست که تو بیای از طرف بقیه اعتراض کنی تو رو امتیاز خودت اعتراض کن اونا خودشون زبون دارن.

نمیدونم تا حالا در مورد نماینده یه گروه برای اعتراض های گروهی چیزی شنیدی یا نه..به هر حال وقتی پرسی تو هاگوارتز حرفی میزنه همه و همه اعضای گروهش حرفشو قبول دارن چون خود پرسی بیشتر به فکر خورده نشدن حق هم گروهیاش و گروهش هست.

--------------

بازرس های این ترم به شدت ضعیف هستن.به این ترتیب قرار باشه پیش بره هاگوارتز نابود شده س..یا خود مدیر شخصا این مواردو رسیدگی کنه یا ما هم مجبور میشیم به طریق دیگه امتیاز بدیم.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

این پست و این پست رو بازرسین گروه اسلیترین و هافلپاف بخونن و دقیق امتیاز بدن ! در مورد راونکلاو هم با نماینده گروهش حرف میزنم تا این کار رو بکنه و امتیاز رو بده ! بعد هم میانگین میگیرم و امتیاز رو وارد میکنم

ممنون

در مورد بارتی و باب ، من پست های شما رو خوندم ، متاسفانه ضعیف نوشته بودید و این سوژه با پست شما مناسب نبود ، امتیازی که داده شده مشکلی نداره به نظرم .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۳ ۱۴:۱۳:۵۵

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
همونطور که در دفتر اساتید هم گفتم ، الکی 6 امتیاز از من کم شده ... من اومدم ماجرایی مثل داستان شرک رو ... یعنی یه ایده ی باحال دادم ، بعد استاد به خاطر اینکه جذاب نیست از من 6 امتیاز کم کرده

لطفا دیگر بازرسین یه صحبتی بکنین !

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
دنیس نوشته:
نقل قول:
اين امتيازات با دقت داده شده و هيچ اعتراضي وارد نيست!

شرمنده.اینجا من اعتراض دارم.
همون طور که پرسی گفت،این امتیازات عادلانه نیستن.من این همه پستو ننوشتم که برای یک مشکل ده امتیاز از من کم بشه!!از خود پستم معلوم بود که پست طنزه.تازه بقول خود معلم و پرسی ابتکار!! هم توش بوده.من از بازرسین خواهش میکنم که بطور درست بیان این مورد رو بررسی کنن.

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
ر نتیجه باید یک نفر دیگه امتیاز دهی کنه و من نظرم اینه که پستم امتیاز کامل رو میگیره .

یعنی منم که اعتقاد داشتم پستم باید تو پیشگوئی امتیاز کامل رو بگیره باید امتیاز تو رو اصلاح میکردم و به خودم کامل میدادم؟اینجوری که خیلی مسخره میشه سنگ رو سنگ بند نمیشه هی هر کی بیاد امتیاز هر استادی رو اصلاح کنه و نظر شخصی خودشو اعمال کنه.

نقل قول:
ضمنا نظر استاد رو در صورتی میشه قبول کرد که عادلانه امتیاز دهی کنه ، نه اینکه با توجه مشکلات شخصی و گروهی !

بیخودی بحثو حاشیه ای نکن،اینجا جای این حرفا نیست وگرنه مشکل خودت با یکی از گروههای هاگوارتز بر همه عیانه.

---------

در ضمن این درس نیست که تو بیای از طرف بقیه اعتراض کنی تو رو امتیاز خودت اعتراض کن اونا خودشون زبون دارن.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
پرسی موارد مورد نظرتو برای دنیس توضیح دادی باید صبر کنی ببینی تا چه حد اعتراضاتتو وارد میدونه،هر کاری هم بکنی در هر حال یه نفر باید بیاد بنا به سلیقه شخصی امتیاز بده و چه کسی هم بهتر از استادی که خود مدیر شایسته تدریس درس مورد نظر اونو دونسته،نباید خیلی روی امتیازا گیر شد باید اعتراض کرد و نظر استاد رو در جواب اعتراض قبول کرد،وگرنه اگه نظر خود من بود تو کلاس پیشگوئی باید امتیازم بیشتر میشد ولی بنظر تو تمکین کردم.

درسته ! منتظر نظر استاد میمونیم ، ولی فکر نمیکنم با توجه به اعتماد به نفس ایشون که گفتن امتیازات هیچ مشکلی نداره تغییر کنه ، در نتیجه باید یک نفر دیگه امتیاز دهی کنه و من نظرم اینه که پستم امتیاز کامل رو میگیره .

ضمنا نظر استاد رو در صورتی میشه قبول کرد که عادلانه امتیاز دهی کنه ، نه اینکه با توجه مشکلات شخصی و گروهی !

در هر صورت منتظر میمونیم !

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
پرسی موارد مورد نظرتو برای دنیس توضیح دادی باید صبر کنی ببینی تا چه حد اعتراضاتتو وارد میدونه،هر کاری هم بکنی در هر حال یه نفر باید بیاد بنا به سلیقه شخصی امتیاز بده و چه کسی هم بهتر از استادی که خود مدیر شایسته تدریس درس مورد نظر اونو دونسته،نباید خیلی روی امتیازا گیر شد باید اعتراض کرد و نظر استاد رو در جواب اعتراض قبول کرد،وگرنه اگه نظر خود من بود تو کلاس پیشگوئی باید امتیازم بیشتر میشد ولی بنظر تو تمکین کردم.

پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

این پستی هست که در دفتر اساتید فرستادم ! حالا اینجا طبق پست اول تاپیک با هم بحث و مشورت کنید ببینم به کجا میرسید :

سلام

استاد مراقبت از موجودات جادویی

من به امتیازاتی که به پرسی ویزلی ! باب آگدن ، آلبوس دامبلدور و جیمز سیریوس پاتر داده شده اعتراض دارم !

مثال میزنم :
نقل قول:
پرسي ويزلي: 22
سوژه بد نبود. تكليف دوم رو به صورت مقاله ميخواستم من!

در پست اول تدریس گفته شده :
نقل قول:
* وقت كه زياده، رو تكاليفتون حسابي كار كنيد.
* طنز و جدي نوشتن با خودتونه!
* اجازه تلفيق دو تكليف رو هم داريد.
* هر گونه نوآوري در انجام تكليف با آغوش باز پذيرفته ميشود و نمره اضافي دارد!

با توجه به امتیازاتی که داده شده ، ایشون گفتن که تکلیف دوم رو به صورت مقاله میخواستن ، همینطور گفتن رفتار اژدها رو واقعی نشون بدید و یه سری موارد دیگه ! این مورد گفته نشده در تدریس !

ضمنا ، گفته شده که نو آوری در انجام تکلیف نمره اضافی داره ! من هم برای تکلیف دوم نو آوری کردم ! خیلی بامزه شده قضیه ! استاد گفته که اجازه تلفیق دو تا تکلیف رو دارید و توی امتیاز دهی گفته که تکلیف رو بصورت مقاله میخواستم !!!

گویا ایشون انتظار داشته من یه مقاله بنویسم برای تکلیفه دوم و همینطوری بیام یه جای تکلیف اول کپیش کنم و بفرستم !

پست من اشکالی نداره و بایستی امتیاز کامل رو بگیره ، همینطور چند پست دیگه که باید خودشون اعتراض کنن از جمله چوچانگ

دفتر بازرسین هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در این دفتر کارهای زیر انجام میشود:

رسیدگی به شکایت های دانش آموزان
مشورت بین بازرسان

موفق باشید.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۳۱ ۲۲:۲۲:۵۷
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۸ ۱۵:۲۲:۵۰
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۲۷ ۹:۱۳:۱۴

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.