هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ویلای بزرگ آباء و اجدادی بلک !
پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶

آرنولد پفک پیگمیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۲ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۹:۴۹ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از هررررررررررچی که منفوره، خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
رودولف جمله‌شو ادامه نداد و یه جور دیگه نسبت به حضور بلاتریکس واکنش نشون داد.
- وایسا ببینم. اصلاً تو یهویی از کجا پیدات شد؟ مگه الآن نباید توی انباریِ خونه‌مون مشغول شیر دوشیِ تسترالا باشی؟
- اتفاقاً الآن اونجام رودولف. ولی من همیشه پُشتِ سرتم. حتی اگه نباشم!
- ویژگیِ بودن در عین نبودن که مال منه!
- نخیرم! مال خاندان لسترنجه!
-

سینه‌ی رودولف داغ شد و قلبش تیر کشید.
ویژگیِ بودن در عین نبودن همون چیزی بود که رودولف رو خاص میکرد. امّا حالا فهمیده بود که آدم چندان خاصی نیست.
به دیوار تکیه داد و به آفتاب خیره شد. یعنی تموم زندگیش دروغ بود؟

آرسینوس که اوضاع روحی رودولف رو ناجور میدید، خودش دست‌به‌کار شد.
- ببین بلا، یادته قبلاً اومدیم پیشت و ازت پرسیدیم که از نظر یه ساحره، یه جادوگرِ جذاب چه خصوصیاتی داره؟
- خب؟
- ولی تو کمک‌مون نکردی...
-
- ینی کردیا. اتفاقاً کمک بسیار مفید و بزرگی بود و اگه کمکت نبود، هیچوقت به اینجا نمی‌رسیدیم. ولی خب... راستشو بخوای... قضیه اینه که ما الآن یه مشکل جدید داریم و اتفاقاً قرار بود به عنوان اولین گزینه برا پیدا کردنِ راه حل، بیایم پیشت. ببین، من الآن یه قرنی میشه که غیرِ این ردا و کراوات چیز دیگه‌ای نپوشیدم و حتی یه بارم اونا رو در نیاوردم و قبل از اینکه بپرسی، باید بگم که بله. حتی با همین لباسا حموم میکنم. من تموم عمرم جذابیتِ پوششی رو توی این لباسام حس کردم. ولی خب... از وقتی ارباب فرمودن که باید همیشه توی زندگی‌مون تغییرات کوچیک و بزرگ اعمال کنیم و زندگی‌مون رو از یک‌نواختی در بیاریم، منم تصمیم گرفتم که برا یه مدت ترک‌شون کنم. امّا واقعاً نمیدونم از این به بعد چی بپوشم. ولی چی بهتر از اینکه ساحره‌ی خوش‌لباس و خوش‌سلیقه‌ای مثل تو بهم پیشنهاد بده که چی بپوشم و چی نپوشم؟
- چرا انقد زر اضافی زدی؟ مرد حسابی، خب همون اول میگفتی که میخوای ببرمت بوتیک. زود راه بیفت بریم ببینم.

- منم میام!

این صدای رودولفِ ریکاوری‌شده بود.

- رودولف! اگه قرار باشه جایی ببرمت، بدون شک میبرمت شکنجه‌گاه‌مون! آرسینوس، راه بیفت بریم. رودولف، فکرشو هم نکن که دنبال‌مون بیای!

بلاتریکس دست آرسینوس رو گرفت و کشون کشون دنبال خودش کشوند.
چشمای رودولف تنگ شد. زیر لب زمزمه کرد:
- منم میام.

Rock 'n' Roll 'n' Rule 'n' Role!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

آملیا فیتلوورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۹:۲۱ شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱
از پشت بوم محفل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 503
آفلاین
- ژان! ساحره!
- رودولف! یادت نره برای چی اومدیم!
- یه بار دیگه دستتو رو من بلند کنی کمکت نمیکنم!
- خیلی خب باشه!

آرسینوس، ماسک و کراواتش را مرتب کرد و با خودش فکر کرد "این که همه جور ساحره رو میپسنده، اما زن خودشو نه! پس چرا..." اما حرفش با دیدن رودولف، نا تمام ماند.
-
- چیه؟
-
-

نه خیر، مثل اینکه آرسینوس نمیخواست بفهمد که منتظر گذاشتن لرد، چه عواقبی دارد؛ پس خود رودولف دست به کار شد. دست آرسینوس را گرفت و محکم کشید.
- منو کجا میبری؟!
- پیش بلا دیگه! قضیه خواستگاری که خودش...
- خواستگاری کی، رودولف؟

بلاتریکس، این جمله را گفت و چماقی که در دست داشت را، به نشانه تهدید در دست دیگرش کوبید؛ و این به این معنا بود که بخاطر برداشت بد بلاتریکس از کلمۀ خواستگاری، جان رودولف در خطر بود.

- ببین عزیزم...

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۰ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۷ شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲
از سرزمین تنهایی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
با اين حرف آرسينوس هر دو به فكر فرو رفتند و به دنبال يك ساحره با سليقه مي گشتند.

- بلاتريكس!

آرسينوس با ذوق به بلاتريكس اشاره كرد اما با نگاه رودولف نيشش كاملا بسته شد.
- بله؟ چشمم روشن. اولا اينكه نيشتو ببند. دوما اينكه تو با زن من چيكار داري؟ سوما اينكه چرا از همه جا ياد زن من افتادي؟ چهارما اينكه بلاتريكس نه سليقه داره و نه حوصله! پنجما اينكه... فعلا چيزي يادم نمياد.

آرسينوس با دهاني باز همانطور به رودولف كه مثل وروره جادوها تند تند حرف ميزد، نگاه ميكرد. پس از چند دقيقه دهانش را بست تا مگسي كه در آن اطراف چرخ ميزند وارد دهانش نشود. سپس گفت:
- خب آخه ساحره ي ديگه اي در دسترس نيس. بقيه شون همه با لرد سياه رفتن مسافرت. تنها ساحره اي كه مونده فقط بلاتريكسه. جان من بيخيال شو ديگه.

رودولف كمي فكر كرد و پس از چندي گفت:
- خيلي خب... ولي مواظب چشمات باش كه كج نره!

آرسينوس آرام زير لب گفت:
- آخه من اگه يه ميليونوم ثانيه به چشماي اون نگاه كنم كه تا يك ماه كابوس ميبينم. حالا چطور ميخوام...
- چي ميگي زير لب؟
- هيچي هيچي. داشتم ميگفتم كه همين الان بايد حركت كنيم.
- اول بايد بريم بلاتريكسو برداريم و بعدش بريم مغازه ردا و كراوات فروشي هاگريد كه تازگيا تو كوچه دياگون تاسيسش كرده.

سپس هر دو با هم حركت كردند.

ویرایش شده توسط جینی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۲:۳۳:۲۵

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور.

هیچ وخ یه ویزلی رو دست کم نگیر. مخصوصا اگه از نوع تک دختر خاندان باشه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۱ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
اخم های آرسینوس در هم رفت و گفت:
_خب اینجوری که معجونی میشم؟میگن این معجونا عوارض جانبی زیادی داره؛ نه ترجیح میدم شبیه قحطی زده ها باشم.
_تو حق انتخاب نداری؛ این آخرین باره که یادآوری میکنم دستور من دستور شخصه اربابه.

آرسینوس نگاهی به قمه ی بالا اومده ی رودولوف کرد و در حرکتی سریع شیشه را گرفت.

_خب چند بار باید بخورم؟طریقه ی مصرفش چی جوریه؟کی تاثیر میذاره؟
_تو هفته ی اول قبل از هر وعده یک قلپ میخوری؛ بعد از سه روز هم تاثیرشو می بینی.اما بعد از یک هفته باید هفته ای یک روز بخوری و بعد از یک ماه فقط کافیه ماهی یک بار بخوری به همین راحتی.

آرسینوس که چاره ای نداشت سرشو تکون داد و گفت:
_باشه خب حالا میشه ردامو بپوشم؟مرحله ی بعد چیه؟

رودولوف چند دقیقه ای در بحر مکاشفت فرو رفت و بعد با حرکت ناگهانی قمه اش که باعث عقب رفتن آرسینوس شد گفت:
_فهمیدم ببین ساحره ها به ظاهر خیلی اهمیت میدن یعنی هرچه قدر خوشتیپ تر بهتر؛ به حمد لرد تیپت بد نیست اما خیلی وقته همین ردا و کرواتا رو میپوشی باید با سلیقه ی یه ساحره برات خرید کنیم.
_با سلیقه ی یه ساحره؟نه ممنون من سلیقه ی خودمو در انتخاب ردا و کرواتام بیشتر از هرکس قبول دارم.

رودولوف یک قمه نمایی کرد و آرسینوس را از گفته اش پشیمون.

_ام خب منظورم این بود که نباید به ساحره ها زحمت بدیم.
رودولوف:
_خب کی رو با خودمون ببریم خرید؟

ویرایش شده توسط پروتی پاتیل در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۰:۱۳:۳۵

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

پرسیوال گریوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۷:۴۱ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
خلاصع:
آرسينوس قراره به خواستگارى لاكرتيا بلك بره.
لرد ولدمورت به رودولف دستور داده كه آرسينوس رو براى اين كار آماده كنه.

آرسينوس و رودولف دوره ميُفتن و نظر هر ساحره اى رو راجع به «مرد ايده آل» مى پرسن اما چيز دندون گيرى عايدشون نميشه.

نهايتاً رودولف تصميم مى گيره بر اساس تجربيات شخصى خودش آرسينوس رو آماده كنه.
------

- دمبل بزن! هالتر بزن! ...

اشتباه نكنيد! اين صداى رودولف نبود، بلكه صداى خواننده ى محبوبش بود كه در بك گراند، آهنگى كاملاً ورزشى مى خواند.

- خب، رداتو در بيار!
- نميشه كه.
- گفتم دربيار! لرد دستور داده من حاضرت كنم، پس گوش نكردن به حرف من مساوى با تخطى از دستورات لرده!

رودولف مصمم تر از اين حرفها بود!

- رودولف؟ تخطى؟ كلمات جديد ياد گرفتى.
- تازه كجاشو ديدى؟ فرق سفسطه و مغلطه رو هم... ئه! بحثو عوض نكن، در بيار رداتو!

رودولف بالاتنه ى لخت و نمايان كردن حجم ماهيچه ها و سيكس پك را از ملزومات جذابيت مى دانست... و آرسينوس هم چاره اى نداشت! بنابرين ردايش را در آورد.
- بله، همونطور كه گفتم حجم ماهيچه ها و سيكس پك... ئه! آرسينوس! دور بازوت با دور بازوى گرسنگان هاييتى برابرى مى كنه كه.

آرسينوس جوابى نداشت. او از كودكى از ورزش فرارى بود و از وقتى با رودولف آشنا شده بود، شير خوردن را هم براى ابد ترك كرده بود!

- حالا غمت نباشه. منم هيچوقت به بدنسازى اعتقادى نداشتم.
- پس... اين همه ماهيچه از كجا...؟!

رودولف شيشه ى كوچكى از جيب شلوارش در آورد و جلوى صورت آرسينوس گرفت.
- ببين، اين بزرگترين راز منه! اگر دستور ارباب نبود عمراً اينو بهت نميدادم... ولى حالا اگر بفهمم به كسى گفتى، خودت ميدونى و قمه هام!

آرسينوس چشمهايش را ريز كرد و عبارت «هورمون تسترال؛ معجزه ى پرورش اندام» را روى شيشه ى دارويى كوچك تشخيص داد!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۵۰:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 548
آفلاین
آرسینوس داشت خیلی فکر میکرد. آرسینوس انواع و اقسام افکار را از سر می گذراند و توی مفزش، پیچ و تاب می داد. آخرِ سر هم خودش را میان دریایی از افکار مختلف یافت. آرسینوس وحشت کرد! آرسینوس شنا بلد نبود!
جیگِر، وحشیانه به هر طرف رو می انداخت تا بلکه راهی برای زنده ماندن در این دریای بی رحم و عطوفت بیابد. اما هیچ نمی یافت! سرانجام آن قدر دست و پا زد تا اینکه کمرش گرفت و درحالیکه از دهانش حباب بیرون می آمد، به زیر آب فرو رفت و غرق شد.

آرسینوس در اثر غرق شدگی مغزی مُرد!

-هِی! چته؟ قرار بود یکی از گزینه ها رو انتخاب کنی.

رودولف راست میگفت. آرسینوس، وظیفه ای داشت که هنوز تمام نشده بود. و او کسی نبود که وظایفش را نیمه تمام بگذارد. پس به حول و قوه مرلینی، به پا خاست و به رودولف نگاه کرد.
-عه... گزینه ها... آره... آره... موافقم.

درست است که آرسینوس موافق بود ولی نمی دانست دقیقا باید با چه چیزی موافق باشد چون گزینه ها پاک یادش رفته بود. این بار، آرسینوس باید به قوه شانسش اتکا میکرد.
-امـ... گزینه سوم!
-پس بریم بر اساس تجربیات خودم و خودت، آماده کنیمت.
-

بعد تر

رودولف با توجهی بیش از اندازه که از او بعید بود، کاغذی خط کشی شده را جلوی آرسینوس گذاشت.
-اینم برنامه کاریته. از الان به مدت یک هفته زیر دست من باید شاگردی کنی! اگه طبق برنامه پیش بری میتونی حتی به سطح جذابیت و ساحره کشی من هم برسی.

آرسینوس نگاهی به چربی های دور شکم رودولف انداخت. بعد هم به برنامه ای نگاه کرد که رودولف برای او تنظیم کرده بود. آرسینوس قرار بود جنِ بسیار رودولفی و جذاب شود!

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
رودولف از لرد دستور داشت که ارسینوس را آماده کند تا بتواند دل لاکرتیا را برای مراسم خواستگاری که چند روز دیگر در پیش بود،بِرُباید!
و رودولف کسی نبود که از دستور اربابش سرپیچی کند...برای همین دستانش را بر روی کاسه زانوانش قرار داد و بلند شد...سپس دستانش را به سمت آرسینوس دراز کرد و گفت:
_بلند شو آرسی...بلند شو!
_خسته شدم رودولف...هی داریم میریم سراغ ساحره ها ببینیم که مرد ایده آلشون چجوریه،ولی هیچ جوابی نمیگیریم!
_اشکال نداره..دستت رو بده به من بلند شو...یه فکری براش میکنیم!

آرسنوس با بی میلی دستان رودولف را گرفت و بلند شد...کمی خودش را تکاند تا گرد و خاک از لباس هایش جدا شود...سپس گفت:
_خب...حالا چی؟
_ببین...قرار بود بریم سراغ ساحره ها که چی؟
_که بفهمیم چه جور مردی رو مرد ایده آل میدونن!
_خب؟
_بعدش قرار بود منو اماده کنی تا منم مرد ایده آل ساحره ها بشم!
_خب...ولی نتیجه ای نگرفتیم...پس الان سه تا راه داریم!

ارسینوس آب دهانش را قورت داد...همیشه راه های رودولف از ساحره ها میگذشت! آرسینوس مطمئن نبود که راه های پیشنهادی رودولف کارساز باشد...اما به هر حال چاره ی دیگری نداشت!
_میشنوم!
_راه اول،بازم به همین حرکت که بریم سراغ ساحره ها و نظرشون رو در مورد مرد ایده ال بپرسیم،ادامه بدیم...راه دوم، چرا لقمه رو دور سرمون بچرخونیم.؟!بریم یه جوری،حالا به صورت جاسوسی یا هر طور دیگه،بفهمیمم خود لاکرتیا مرد ایده آلش چجوریه...راه سوم هم اینکه اصلا بیخیال بشیم بریم بر اساس تجربیات خودم و خودت،تو رو اماده کنیم!
_گزینه هیچدام نداریم؟
_چرا..گزینه تمام موارد رو هم داریم!

آرسینوس به فکر فرو رفت...تصمیم سختی بود!

پیام زده شده در: ۹:۳۵ شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
خوانندگان این تاپیک که حسابی از جواب درست حسابی نگرفتن رودولف و آرسینوس به تنگ اومده بودند، نویسنده اونهارو به کمی گشاد کردن دعوت کرد تا کمتر به تنگ بیان.رودل خان و آرسی هرچی سعی کردند تا اسم بانوی دیگری رو به یاد بیارن، نشد که نشد! حتی علاوه بر سعی، یکمی زور هم زدن، ولی خب بازم نشد!
- رودولف، باز تو رودل کردی مردک؟ خفه شدیم!
- یه مرد ایده آل و جنتلمن باس واسه زنش رودل کنه!
- مرتیکه مگه من زنتم؟ برو واسه یکی دیگه رودل کنه. عجبز!

رودولف و آرسینوس به صورت 6 و 9 روی زمین دراز کشیده بودند و به سقف خانه‌ی حاج آقا ریدل خیره شده بودند که یهویی یکی وارد اتاق شد. بله بچه های خوب! لاکرتیای از خدا بی خبر وارد اتاق شد و رودل های رودولف رو مشامش خورد!
- بچه ها احساس نمی کنید فاضلاب اینجا دچار موشکل شده؟
- موشکل؟ نه خیلی هم عالیه! یکعیه.. نه موشکل داره و نه دوشواری! آرسینوس بی ادب باز تو دیشب لوبیایی چیزی خوردی؟ بانو لاکرتیا من از طرف ایشون از شما عذر خواهی میکنم!

آرسینوس از اونجایی که رودولفوی بیچاره خیلی گیر بود و پای آبروش در میون بود، سرش رو به نشونه ی تایید تکون داد و با یه دستمال جلوی دهانشو گرفت تا حداقل در اثر گازهای سمی کشته نشه. بعد از چند ثانیه لاکرتیا که اصلا معلوم نبود چیکار داشت، از اتاق بیرون رفت و آرسینوس و رودولف موندند و حوض‌شون!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۳ دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
- آرسینوس فکر کنم رزمرتا جیگر فرضت کرد.
- خب من جیگرم دیگه، با گاف مکسور.
- نه منظورم اون خره تو کلاه قرمزیه.

و بله، رودولف این روز ها واقعا بامزه شده بود! ولی مسئله ی مهم تری وجود داشت، باید می‌فهمیدند چطور آرسینوس را به مرد ایده آل تبدیل کنند و تا حالا جواب درستی نگرفته بودند. آرسینوس منویش را برداشت و به دنبال چند ساحره ی عاقل و بالغ سرچ کرد و به شکل کاملا رندوم، نام بلاتریکس لسترنج بر منو ظاهر شد.

- خب رودولف، چطوره بریم سراغ بلاتریکس؟

رودولف چیزی را که شنیده بود باور نداشت. زبانش گرفت، توانایی جواب دادن را در خود پیدا نمی‌کرد. آخرین باری که از بلاتریکس سوال پرسیده بود را به یاد آورد، ته ماجرا به سی تی اسکن رودولف ختم شده بود. باید از تکرار این اتفاق جلوگیری می‌کرد.
- ب... ببین، اون زیاد س... سلیقش خوب نیست.

ولی دیر شده بود، آرسینوس دکمه ای در منویش را فشرد و به سوی بلاتریکس روانه شدند.

رودولف و آرسینوس با صداش شترق از ناکجا آباد به زمین افتادند. در اتاقی بودند که سر تا سر آن را پوستر هایی از ولدمورت در زمان ها و مکان های مختلف پوشانده بود.

- کی جرئت کرده بیاد تو اتاق من؟!

و منظره ی رو به روی آن دو اصلا جالب نبود. بلاتریکس چوب دستیش را مستقیم به سمت آن‌ها گرفته بود. آرسینوس برای پیشگیری از هر گونه بلایای طبیعی و غیر طبیعی گفت:
- منم آرسینوس و رودولف اومدیم که...
- رودولف؟!

بلاتریکس بلافاصله پس از شنیدن نام رودولف لگدی نثارش کرد و چند لحظه بعد مسئله ی بودن یا نبودن به طور کامل فیصله یافت و رودولف دیگر نبود! بلاتریکس لبخندی زد و گفت:
- خب، چی داشتی می‌گفتی؟
- هیچی...
- پس چرا الکی مزاحم من شدی؟ نمی‌بینی دارم با پوسترای ارباب خلوت می‌کنم؟
- نه، یعنی منظورم این بود که... اومدم ازت بپرسم که یه مرد ایده آل چطور مردیه؟

بلاتریکس ذره‌ای اندیشید و سپس پاسخ داد:
- اربابه!
- خب ارباب چطور مردیه که ایده آله؟
- خب... اربابه!

و باز هم آرسینوس نتیجه‌ای نگرفته بود، به ناچار یقه ی رودولف را گرفت و برای گرفتن یک پاسخ کامل به راه افتاد.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
آرسینوس که همچنان در حالت " " بود به دنبال رودولف از خانه بیرون رفت تا ساحره دیگری برای پرسیدن خصوصیات یک مرد ایده آل پیدا کنند.رودولف که انگار پس از آن همه ساحره، پرس و جو، لگد زدن و...هنوز هم امیداوار بود گفت:

- خودت جایی میشنسی بریم یه ساحره درست و حسابی پیدا کنیم؟!

- چمیدونم...آخه به نظرتو ساحره ای که فکر کنه مرد ایده آل باید شبیه ریگولس باشه...

رودولف که انگار ناگهان چراغ بالا خانه اش روشن شده باشد گفت:

- خب خودت الان جواب سوال رو گفتی دیگه!باید بریم پیش یه ساحره ای که مرد زاید دیده باشه...چطوره بریم پیشه رزمارتا

- چی بگم والا...

اما قبل از اینکه آرسینوس بتواند ادامه دهد رودولف اورا گرفت و به سمت هاگزمید آپارت کرد.

دهکده هاگزمید

آرسینوس و رودولف روی زمین فرود آمدند.به محض این که گیچ و ویج رودولف به پایان رسید بلند شد اما تا خواست به سمت کافه مادام رزمارتا برود ساحره های دیگری هم به چشمش خورد.رودولف به محض دیدن هر ساحره ای شروع به ارزیابی او میکرد تا بتواند کم و بیش بفهمد ساحره مناسب را پیدا کرده است یا نه.آرسینوس هم که در آن لحظه بلند شده بود گفت:

- چی شد؟! خودت هم موندی؟! مگه نگفتی چون رزمارتا مرد زیاد دیده باید خصوصیاتشون هم خوب بدونه!

- آخه هر ساحره ای که توی هاگزمید باشه مرد زیاد دیده مگه غیر از اینه؟! ...ولی بیا اول همون رزمارتا رو ببینیم بعدا یه سری به جاهای دیگه هم میزنیم

رودولف و آرسینوس به سمت کافه رفتند، وارد شدند، به سمت لابی رفته و سپس همانطور که انتظار داشتند مادام رزمارتا را دیدند.ررودولف جلو پرید و گفت:

- سلام رزمارتا...یه سوالی داشتیم، به نظر تو یه مرد ایده آل باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟!

- یه مرد ایده آل باید...یه مرد ایده آل باشه!

رودولف و آرسینوس:

- خب می خواید چی بهتون بگم یه مرد ایده آل باید ایده آل باشه دیگه!

رودولف به آرسینوس گفت:

- بیا بریم یه ساحره دیگه پیدا کنیم که درست و حسابی باشه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.