هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ساخت تالار یادبودها ---> جادوگر ماه
پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
هوم ، زحمت زیادی کشیدی و ایده جالبی هم داری برای این کار ... من تا اونجایی که میتونستم نگاه کردم رای ها رو و به جز اون چیزی که گفتم و فکر میکنم حل شد مورده دیگه ای ندیدم و فکر نمیکنم کسی هم بتونه کمک ِ دیگه ای بکنه ، چون این مورد نیاز به دسترسی داره و فکر میکنم سایر مدیران هم نگاه کنن و نظر بدن بد نباشه .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۷

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
این فایلی که گذاشتم در حد چرکنویسه و اصلا قرار نیست به این شکل درست بشه همونطور که گفتم قراره تالار یادبودها بصورت جادوگر ماه سایت رولینگ طراحی بشه

همونطور که نوشتم فقط کسانی به عنوان ترین انتخاب شدند که با رای اکثریت بوده. مثلا اگه در ناظر ماه پرسی 10 رای و کوییرل 7 رای داشته و همچنین در انتخاب جادوگر ماه پرسی 14 رای و آنیتا 5 رای داشته باشه هر دو رنگ در تالار یادبودها به پرسی تعلق میگیره در حالیکه در ترینها به این صورت نیست و رنک جادوگر ماه به کوییرل داده میشه چون به یه نفر دو رنک تعلق نمیگیره.
تقریبا تمامی رای ها درسته من اون تاپیک شمارو هم بررسی و با این لیست مقایسه کردم. اگه شکی مونده بخاطره نظرسنجی هاییه که وجود نداشته و یا رای هایی که باطل اعلام شده

من این مدت روی این طرح کار نکردم چون یه نفرم نیومد بگه این لیست که من اینجا گذاشتم درسته یا غلط و تا زمانیکه تایید نشه این لیست صحیحه نمیتونم برای ساخت تالار اقدام کنم

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

کار ِ خیلی خوبی هست ... خوب باید بگم که خیلی خوب جمع بندی شدن این موارد ، فقط برای استفاده نهایی اگر یه مقدار تغییر توی قالب فایل پی دی اف و فونت ها و کلا ظاهرش داده بشه خیلی خوب هست .

خیلی از رای ها رو چک کردم ، ولی فکر میکنم در مورده خودم یه مشکلی وجود داشته باشه ، من یادم هست یکی دو دوره رنک نویسنده هری پاتر بالای سرم بود ، ولی توی این لیست اثری ازش نبود .

قبلا یه تاپیکی زده بودم برای انتخابات جادوگر ماه ، که یه سری رای ها توش خورده بود ، اگه اون رو یه مدت بتونی برگردونی ، من یه چند تا مورد رو چک میکنم و اطلاع میدم و فکر میکنم این رای ها برای استفاده نهایی خوب باشن .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

ساخت تالار یادبودها ---> جادوگر ماه
پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۷

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
میخوایم یه تالار یادبود با کمک شما برای ترینهای سایت جادوگران درست کنیم و اگه اینکار سریع انجام بشه میریم سراغ تالار یادبودهای بعدی که مربوط میشه به وزارت، هاگوارتز و کویدیچ
این تالار به صورت یه لینک تقریبا شبیه جادوگر ماه سایت رولینگ، در شاخه سکوی نه و سه چهارم با زیر مجموعه های جادوگر ماه، وزارت و... قراره درست بشه. در حال حاضر مهمترین کار تثبیت ترینهای سایت در بیست و یک دوره ای است که انجام شده.
من تمام نظر سنجی های سایت رو گشتم و تعداد بیشتری از نظر سنجی های قدیمی رو پیدا کردم و اون تعدادی رو که پیدا نشد مجبور شدم با توجه به رای اکثریت در نظر بگیریم. حالا کمک شما عزیزان که خیلی هم مهمه اینکه که اگه در لیستی که ارائه میدم اشتباهی میبینید در مورد رنک داده شده و شماره شناسه کاربر و یا هر اشتباه دیگه میخوام حتما اطلاع بدید تا اصلاح بشه. اگه اعضای قدیمی بتونن کمک کنن و یا افرادی در دوره ای خاص رنک به اونها تعلق گرفته کار ما خیلی راحت تره فقط خواهش میکنم با توضیح باشه نه اینکه فکر میکنم و غیره

فقط لازم میدونم به چند نکته اشاره کنم:
کسانیکه در این مدت تغییر شخصیت دادند و رنک به یک یا دو شناسه یه شخص در دوره های مختلف تعلق گرفته به همون صورت در تالار ذکر میشه.
اما این قانون در مورد کسانیکه شخصیت لرد ولدمورت و یا آلبوس دامبلدور رو گرفتند صدق نمیکنه و رنک به شناسه اولیه فرد تعلق میگیره.
به عنوان مثال رنک های آلبوس دامبلدور به شناسه ایگور کارکاروف برمیگرده و همچنین رنک های لرد ولدمورت به شناسه بارون خون آلود ولی رنک های ویکتور کرام (شناسه سابقه بارون خون آلود) جدا از رنک های بارون در نظر گرفته میشه.

در دوره ای قبل رنک بدترین عضو و... هم ذکر شده که در نظر گرفته نمیشه

کسانیکه در یک دوره، دو یا حتی سه رنک به اونها تعلق گرفته ولی به دلیلی اینکه بیش از یک رنک به فردی داده نمیشه، همون یک رنک براشون در نظر گرفته شده و رنک های بعدی ایشون با توجه به تعداد آرا به نفر دوم منتقل شده، در تالار یادبودها به همان صورت قرار داده میشه.
به عنوان مثال اگه مونالیزا رنک جادوگر ماه و بهترین مبحث رو دریافت کرده هر دو رنک به ایشون تعلق داره نه نفر دوم

اگه سوال یا پیشنهادی دارید میتونید مطرح کنید تا به اون پاسخ بدم. در ضمن این تاپیک در اتاق ضروریات ارسال شده چون در تالار انتخاب جادوگر ماه امکان دید تاپیک نبود و منم ترجیح دادم به دسترسی ها کاری نداشته باشم. این تاپیک بعد از اتمام کار به انجمن مدیران منتقل خواهد شد.

با تشکر

پیوست:

zip poll.zip اندازه: 55.24 KB; تعداد دانلود: 466

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.