هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دروازه ی هاگوارتز(مدیریت)
پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۴ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3757
آفلاین
نقل قول:
پرسی جان یکم آروم تر...چه خبره؟ میدون تره بار که نیست.

اوه درسته ! من اصن حواسم نبود ! فک کردم غرفه ی پیازه تره باره ! اصن حواسم نبود دروازه هاگوارتزه ! ناظر بیا منو از این انجمن معلق کن لطفا !

نقل قول:
اینجا همش تقصیر منه، آنیتا جان لطف کردن و به من احترام گذاشتن...چون سران الف دال حق دارن راجع به تاپیکای خودشون نظر بدن....نه؟

آنیتا جان !! مدیر انجمن هست ، و اگر قرار به احترام هست ، احترام ِ زننده ی پست خیلی بیشتره ! فرقی نمیکنه که کی زده باشه پستو ! تا اونجایی هم که من میدونم ، فقط ناظر حق داره در مورده تاپیک های انجمنش نظر ِ قطعی بده ! سران و این حرفا معنی ای نداره اینجا .

نقل قول:
پرسی جان شما یه لطفی بکن یه جوری بنویس که بقیه فکری نکنن.

هر کسی دیدگاه ِ خودش رو داره ! شما ممکنه از " بوق " یه برداشتی بکنی ، یکی دیگه ممکنه ازش یه برداشته دیگه بکنه ! یکی پست ِ هالی ویزاردی که در مورد آنتونین عزیز بود ، براش به معنی مسخره کردن ِ آنتونین هست ، یکی هم مثل ِ خود ِ آنتونین به جنبه ی مثبت و طنز ِ پست نگاه میکنه !

دلیل ِ ناراحتی من صرفاً بی توجهی ناظر انجمن هست ، نه چیزه دیگه !

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷

پروفسور گرابلی پلنک

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

پرسی جان یکم آروم تر...چه خبره؟ میدون تره بار که نیست.

اینجا همش تقصیر منه، آنیتا جان لطف کردن و به من احترام گذاشتن...چون سران الف دال حق دارن راجع به تاپیکای خودشون نظر بدن....نه؟

من از آنیتا جدا معذرت میخوام...و امیدوارم منو ببخشن...خیلی شرمنده ام. لطف کنید و پست ایشون رو برگردونید.

پرسی جان شما یه لطفی بکن یه جوری بنویس که بقیه فکری نکنن.

با تشکر

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۴ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3757
آفلاین

پست زده بودم برای عضویت توی الف دال که الان دیدم پاک شده ! با مسئولش حرف زدم گفت که فکر کرده پست ِ تمسخر آمیز بوده و گفته آنیتا پاکش کنه !

این یعنی چی بعد الان ؟! مدیر ِ انجمن باید کارشو با دقت انجام بده ، نه اینکه چون فکر کرده پست اینطوری بوده بخواد پاکش کنه ، یا چون یکی دیگه فکر کرده بزنه زرتی پستو پاک کنه !

کارایی که مدیریت ِ سایت !! میکنه دیگه مشمئز کننده شده !! پستم رو برگردونید سریعتر !

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
يه تايپيك می خوام بزنم به اسم كلبه ی هاگريد. اولا اميدوارم مجوز بدی. ثانيا ادامه دار يا تك رول بودنش رو خودت تعيين كن. ثالثا بازم اميدوارم مجوز بدی!!!

پیام زده شده در: ۸:۳۶ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۱۳ جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
مجوز یک تاپیک به نام کتابخانه ی هاگوارتز رو میخواستم.
که کلا اطلاعاتی راجع به کتب هری پاتر یا شخصیت ها و ... رو بصورت نمایشنامه های تک خطی بنویسیم و به عنوان یه دانشنامه استفاده شه. مثلا این اطلاعات میتونه درقالب گفتگو ها باشه و یا متن صفحاتی از یک کتاب باشه.

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

گریفیندور

استرجس پادمور

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۴:۲۱ دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 3558
آفلاین
نقل قول:

گلگومات نوشته:
سلام بر مدیر مدرسه یا همون ناظر خودمون. مجوز چندین و چند تاپیک رو می خواستم که گفتم همه رو جمع کنم و با هم بیام بگیرم و تمومش کنم بره با تشکر!!!

1. حمام ارشد ها: رول نویسی ادامه دار در مورد ارشدها و مورادی که به این حموم مربوط میشه و ...
2. سالن امتحانات سمج: رول نویسی تکی به نظرم بهتره. دانش آموزان در مورد خاطراتشون توی سالن، تقلب ها و ... توضیح می دن.
3. زمین کوئیدیچ هاگوارتز: رول های ادامه دار حوئل کوئیدیچ. کوئیدیچ نویسی ملت هم بهتر میشه و اعضای سایت توی لیگ های کوئیدیچ بهتر می تونن شرکت کنن.

مورد اول رو بهتره یک برنامه ی دقیق براش تنظیم بشه و به نظرم الان زوده که توی این انجمن تاپیک های رول ادامه دار زده بشه !

مورد دوم هم موافقت میکنم باهاش و مسئولیت سوژه دادن تاپیک هم با خودته

مورد سوم هم در نوبت باش تا تاپیک هایی که زده شده کاملا گرفته بشه و بعد اون تاپیک رو بزنیم ! فکر کنم بهتره که اسمش هم چیز دیگه ای باشه !

فعلا فقط مورد دو رو براش اقدام کن !

موفق باشی

تو این سایت از نوجوانی بودیم تا الان ... خیلی وقت ها دلمون شکست خیلی وقت ها هم از خوشحالی نمیدونستیم چی کار بکنیم ... یادش بخیر ...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷

گلگوماتold2

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۵ شنبه ۷ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۸
از مامان اینا چه خبر؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
سلام بر مدیر مدرسه یا همون ناظر خودمون. مجوز چندین و چند تاپیک رو می خواستم که گفتم همه رو جمع کنم و با هم بیام بگیرم و تمومش کنم بره با تشکر!!!

1. حمام ارشد ها: رول نویسی ادامه دار در مورد ارشدها و مورادی که به این حموم مربوط میشه و ...
2. سالن امتحانات سمج: رول نویسی تکی به نظرم بهتره. دانش آموزان در مورد خاطراتشون توی سالن، تقلب ها و ... توضیح می دن.
3. زمین کوئیدیچ هاگوارتز: رول های ادامه دار حوئل کوئیدیچ. کوئیدیچ نویسی ملت هم بهتر میشه و اعضای سایت توی لیگ های کوئیدیچ بهتر می تونن شرکت کنن.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3124
آفلاین
به آنيت:

والا با اين حرفهايي كه زدي من ديگه اگر بخوام هم روم نميشه اعتراضي داشته باشم و در واقع همين كه قبول كردي اين اشتباه رو واقعا جاي خوشحالي داره و البته ازت غير از اينم انتظاري نداشتم!

لطف كنيد و دفعه بعد چنين كاري رو انجام نديد چون دفعه بعد ديگه جاي بخششي نداره!

---------------
ويرايش:

دو تاپيك ماجراهاي مرموز هاگوارتز و دفترچه خاطرات هاگوارتز به اين انجمن منتقل شد!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1325
آفلاین
به پدر:

جنگل ممنوعه رو قراره چارلي بزنه.

بقيه تاپيكها هم همينجوري بي برنامه اگه باشه، تاپيكاي كم طرفداري در خواهند اومد. مثلا جغد دوني سوژه خوبيه كه تك پسته باشه.

اگه برنامه اي داري براي اين تاپيكائي كه ميگي، بگو و بزن تاپيكو. ولي همينجوري علي اللهي يه ذره باعث يكنواختي ميشه. چون يه كلبه يا يه بيد چقد ميتونه سوژه داشته باشه؟؟ هوم؟

با اينحال مرسي.

به ايگور:

حق با توئه. موضوع خيلي اشتباهي واقعا اينجوري شد. چون تو به من گفتي و خب منم قبول كردم. بعد چون استرجس قلعه رو نمايان ميكرد، گفت ميگرده و تاپيكاي مربوط بهش رو پيدا ميكنه و ميذاره.

و متاسفانه و با عذر خواهي، من واقعا حواسم نبود كه بگم خودت منتقلشون ميكني.

جا داره عذر خواهي كنم از تو و واقعا قصور از من بوده و اميدوارم عذر خواهي من رو قبول كني.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3124
آفلاین
خب من نميخواستم خودمو ديگه درگير حاشيه ها بكنم ولي خب انگار نميشه!

من هر چي نگاه ميكنم ميبينم تك ناظر هاگوارتز من هستم و خب منم 3 تاپيك الف دال رو به اين انجمن منتقل نكردم.

-----------------
قبلن ماجراي الف دال رو آنيتا به من گفته بود.منم بهش به طور واضحي تو پيام شخصي گفتم بذاريد خودم تاپيك رو منتقل ميكنم و خب آنيتا هم حرف من رو گوش كرد و در جواب پيام شخصي بهم اوكي داد ولي خب الان ميبينم كه خلاف اون حرف انجام شده!

يه جواب كامل ميخوام كه چرا تو انجمني كه من ناظرشم دخالت شده در حالي كه با كمي صبر خودم ميومدم و مشكل رو حل ميكردم.اگر جواب كامل نگيرم بر خلاف ميلم مجبور ميشم از مديريت و نظارت هاگوارتز استعفا بدم!(قبل از مدير شدن جز شرط هام بود كه دخالت تو كارم هيچ كسي نكنه و خب حتما موافقت شد با شرطم كه مدير شدم)

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.