هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دروازه ی هاگوارتز(مدیریت)
پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
خوب، ريموس عزيز همونطور كه شما گفتين بايد باهاشون مودبانه تر حرف می زدم. اونها وقت نداشتند اما بايد يه تذكری هم می دادم ديگه.

خوب در مورد اين تايپيك كلبه ی هاگريد كه اميدوارم مجوزش رو بدی همونطور كه به درستی اشاره كردی بايد بيشتر توضيح بدم. اين تايپيك قراره به صورت رول های ادامه دار باشه. ديگه فكر كنم منظورم رو خوب رسونده باشم. به جز مجوز برای اين تايپيك چند تا مجوز ديگه هم می خواستم:

1-حفره ی اسرار، اگه به صورت رول های ادامه دار باشه خوبه.

2-جغد دونی، تك پستی باشه بهتره، اونجا می تونيم خاطرات خودمون رو وقتی به جغد دونی رفتيم نقل كنيم.

3-سرسرای عمومی، ادامه دار

4-كتابخانه ی هاگوارتز، به صورت رول های ادامه دار باشه، خوبه. به نظرم خود زنوفيليوس عزيز بزنه بهتره. چون فكرش از اون ريشه گرفت.

5-دستشويی پسرها، رول های ادامه دار باشه بهتره.

6-دستشويی ميرتل گريان، اينم اگه ادامه دار باشه، تايپيك خوبی از آب در مياد.

7-بيد كتك زن، ادامه دار.

8-داستان های قديمی هاگوارتز، در مورد اتفاقاتی كه در گذشته در هاگوارتز افتاده هستش. به عنوان مثال می تونه در مورد شيطنت های سيوروس بلك و جيمز پاتر باشه، يا در مورد داستانهای تام ريدل در گذشته، حتی می تونه به داستان های دامبلدور در هاگوارتز هم بپردازه. بالاخره تو هر سوژه می تونيم افراد مختلفی رو وارد داستان كنيم.

9- حمام ارشد ها: رول نویسی ادامه دار در مورد ارشدها و مورادی که به این حموم مربوط میشه و ...

10- سالن امتحانات سمج: رول نویسی تکی به نظرم بهتره. دانش آموزان در مورد خاطراتشون توی سالن، تقلب ها و ... توضیح می دن.

11- زمین کوئیدیچ هاگوارتز: رول های ادامه دار حوئل کوئیدیچ. کوئیدیچ نویسی ملت هم بهتر میشه و اعضای سایت توی لیگ های کوئیدیچ بهتر می تونن شرکت کنن

اين سه تای آخر رو گلگلومات پيشنهاد داده بودن كه اگه موافقت بشه خيلی خوب ميشه.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

ریـمـوس لوپـیـنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
از قلمروی فراموش شدگان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 395
آفلاین
سلام

پروفسور گرابلی پلنک عزیز :
مجوز شما برای زدن تاپیک جدید در مورد امتیازات الف دال داده شد .

کینگزلی عزیز :

نقل قول:
بله، بازم نوبت اون رسيد كه اعتراض كنيم، كه انتقاد كنيم. ناظران عزيز اين انجمن، به نظر من اصلا شما برای اين تايپيك تلاشی نمی كنين. الان خيلی ها مجوز تايپيك خواستند كه به هيچكدومش پاسخ داده نشده. از اسفند سال گذشته همينطوری مجوز ها روی هم انبار شدند. اين انجمن، انجمن خيلی خوبيه البته به شرط اينكه ناظران اينجا هم به مسائلش رسيدگی كنند. اميدوارم انتقادم رو بخونين و سازنده باشه.

ناظرين قبلي تالار مشکلات زيادي داشتن و وقت نداشتن هم به مديريت برسن و هم به نظارت و درست نيست با اين لحن درموردشون صحبت بشه
و ناظرین جدید هم تازه یک روز انتخاب شده اند .

در مورد نظر شما در مورد تاپیک جدید هم کمی بیشتر توضیح دهید و مشخص کنید موضوع و محور داستان در مورد چه چیزی است و مشخص کنید ایا موضوع ادامه دار است یا نه ؟

و ممنون از گوش زد کردنتان !

زنوفيليوس عزیز :

بهتره هم شما در مورد تاپیک مورد نظرتان اطلاعات بیشتری ارائه بدهید و
بگید که تاپیک مورد نظر رول است یا دانش نامه ؟
اگه رول است بهتر بیشتر توضیح دهید و اگر دانش نامه است بهتر دنبال مکانی بهتر برایش باشید .

ممنون

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۲ ۱۴:۲۷:۰۱

در قلمروی ما چیزی جز تاریکی دیده نمی شود !
اینجا قلمروی فراموش شدگان است !

هاگزهد!!!!!
پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام

اینجا هاگزهد، محل اولین گردهمایی و مکان شکل گیری الف دال هست. این تاپیک، یه تاپیک موقته. یعنی الان هست... وقتی کارش تموم شد و به هدفی که می خواهیم برسیم، رسیدیم، قفل میشه و به تاریخ می پیونده.

اینجا محل تعامل ناظرین تالار و سران الف دال هست. پیشاپیش علت زدن تاپیک جدید رو توضیح میدم که دیگه بحثی سر همین موضوع ساده ایجاد نشه:

تاپیک دروازه مدیریت مخصوص تعامل کلیۀ اعضای ایفای نقش و فعالان در قلعۀ هاگوارتز، با ناظرین هست و گرفتن مجوز و رفع مشکلات مربوط به انجمن. پس جای یه بحث ویژه مثل اون چیزی که درنظر منه نیست.

و تاپیک صدای جادویی مخصوص قوانین و اطلاعیه هاست. یعنی کارش بعد از این تاپیک هاگزهد، تازه شروع میشه. چون یه سری از قوانین رو از توی همین بحث هایی که اینجا انجام میشه ترتیب میدیم.

حالا اصل موضوع:

1- از سران الف دال، یعنی جناب زنوفیلیوس لاوگود و پرفسور ویلهلمینا گرابلی پلنک می خوام برنامه های مدون خودشون برای پیشبرد الف دال، نوع امتیازدهی به بچه های الف دال، نحوۀ امتیازدهی به پست هاشون و تاپیک مورد نظرشون برای درج امتیازات رو بیان کنن. همچنین، می خوام بگن که برای افزایش علاقمندی بچه ها به عضویت در الف دال، و فعالیت بیشتر در اون، و بالا بردن سطح رول نویسی اونا، چه نظراتی دارن.

چون به هرحال، محفلی ها و مرگخوارهای آیندۀ سایت از بین همین بچه ها درمیاد دیگه! (کی جرات داره بگه الف دالی ها نمی تونن مرگخوار بشن؟ اگه نویسنده های خوبی باشن، خیلی خوبم می تونن مرگخوار بشن. )

2- از همکار عزیزم ریموس لوپین (که با زدن این تاپیک موافق بود و اسم هاگزهد به پیشنهاد ایشون بود) خواهش می کنم بیاد و نظرات خودش رو به طور کامل بگه. (هرچی باشه اونم محفلیه. ولی شاید بعدا... )

3- از اونجایی که قلعۀ هاگوارتز، زیرمجموعۀ انجمن هاگوارتز هست و خواهی نخواهی بچه ها توی کل مدرسه پراکنده میشن، از مدیر محترم هاگوارتز هم خواهش می کنم اگه نظری برای فعالیت مناسب انجمن قلعۀ هاگوارتز دارن، بیان همینجا بیان کنن. این نظرشون لزوما درمورد الف دال نخواهد بود. من نظرشون رو درمورد کل انجمن دوست دارم که بدونم، تا من و ریموس بتونیم قوانین مناسب انجمن رو از توشون دربیاریم.

4- تمام بچه های الف دال، خواهش می کنم بیان و نظرشون رو درمورد جهت دهی به این انجمن بگن. چون این یه انجمن نوپا هست و تاپیک های زیادی مخصوص به خودش نداشته. تاپیک هاش بیشتر از دور و بر بهش ارث رسیدن. می خوام با همکاری هم، یه قلعۀ خوب و جذاب (باحال تر از قلعۀ هزار اردک!!!) تشکیل بدیم و تا می تونیم از ارزشی بازی دوری کنیم.

5- تمام بروبکس ایفای نقش هم، توی این قلعه ذینفع هستن. از رسیدن کلیۀ نظرات استقبال میشه.

لازمه بگم از حضور مدیران محترم ایفای نقش و همچنین مشاورین ایفای نقش هم خوشحال و مفتخر میشم؟ مطمئنا اونا خیلی خیلی بیشتر از من توی جریان ایفای نقش، و اهدافش هستن و نظراتشون بی شک موثر و سازنده خواهد بود.

سران الف دال، لطفا حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 1388/1/19 برنامه هاشون رو اینجا بگن تا روش بحث بشه. می خوام همونطور که تا حالا همه چیز دوستانه و با تعامل پیش رفته، بعد از این هم همینطور باشه.

همگی موفق باشیم.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بله، بازم نوبت اون رسيد كه اعتراض كنيم، كه انتقاد كنيم. ناظران عزيز اين انجمن، به نظر من اصلا شما برای اين تايپيك تلاشی نمی كنين. الان خيلی ها مجوز تايپيك خواستند كه به هيچكدومش پاسخ داده نشده. از اسفند سال گذشته همينطوری مجوز ها روی هم انبار شدند. اين انجمن، انجمن خيلی خوبيه البته به شرط اينكه ناظران اينجا هم به مسائلش رسيدگی كنند. اميدوارم انتقادم رو بخونين و سازنده باشه.

پیام زده شده در: ۰:۵۸ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام بر مدیران هاگوارتز(قسمت قلعه)

ببخشید من میخواستم مجوز یک تاپیک رو بگیرم برای زدن امتیازات الف دالی ها تا بتونیم امتیازات رو از گالیون های تقلبی جدا کنیم.

اگه مجوز بدید ممنون میشم.

یه چیز دیگه: اگه ممکنه پست شماره 303 تاپیک اتاق ضروریات رو پاک کنید تکراریه.

ممنون

ویرایش شده توسط پروفسور گرابلی پلنک در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۸ ۱:۱۱:۴۸

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
پرسی جان یکم آروم تر...چه خبره؟ میدون تره بار که نیست.

اوه درسته ! من اصن حواسم نبود ! فک کردم غرفه ی پیازه تره باره ! اصن حواسم نبود دروازه هاگوارتزه ! ناظر بیا منو از این انجمن معلق کن لطفا !

نقل قول:
اینجا همش تقصیر منه، آنیتا جان لطف کردن و به من احترام گذاشتن...چون سران الف دال حق دارن راجع به تاپیکای خودشون نظر بدن....نه؟

آنیتا جان !! مدیر انجمن هست ، و اگر قرار به احترام هست ، احترام ِ زننده ی پست خیلی بیشتره ! فرقی نمیکنه که کی زده باشه پستو ! تا اونجایی هم که من میدونم ، فقط ناظر حق داره در مورده تاپیک های انجمنش نظر ِ قطعی بده ! سران و این حرفا معنی ای نداره اینجا .

نقل قول:
پرسی جان شما یه لطفی بکن یه جوری بنویس که بقیه فکری نکنن.

هر کسی دیدگاه ِ خودش رو داره ! شما ممکنه از " بوق " یه برداشتی بکنی ، یکی دیگه ممکنه ازش یه برداشته دیگه بکنه ! یکی پست ِ هالی ویزاردی که در مورد آنتونین عزیز بود ، براش به معنی مسخره کردن ِ آنتونین هست ، یکی هم مثل ِ خود ِ آنتونین به جنبه ی مثبت و طنز ِ پست نگاه میکنه !

دلیل ِ ناراحتی من صرفاً بی توجهی ناظر انجمن هست ، نه چیزه دیگه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

پرسی جان یکم آروم تر...چه خبره؟ میدون تره بار که نیست.

اینجا همش تقصیر منه، آنیتا جان لطف کردن و به من احترام گذاشتن...چون سران الف دال حق دارن راجع به تاپیکای خودشون نظر بدن....نه؟

من از آنیتا جدا معذرت میخوام...و امیدوارم منو ببخشن...خیلی شرمنده ام. لطف کنید و پست ایشون رو برگردونید.

پرسی جان شما یه لطفی بکن یه جوری بنویس که بقیه فکری نکنن.

با تشکر

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین

پست زده بودم برای عضویت توی الف دال که الان دیدم پاک شده ! با مسئولش حرف زدم گفت که فکر کرده پست ِ تمسخر آمیز بوده و گفته آنیتا پاکش کنه !

این یعنی چی بعد الان ؟! مدیر ِ انجمن باید کارشو با دقت انجام بده ، نه اینکه چون فکر کرده پست اینطوری بوده بخواد پاکش کنه ، یا چون یکی دیگه فکر کرده بزنه زرتی پستو پاک کنه !

کارایی که مدیریت ِ سایت !! میکنه دیگه مشمئز کننده شده !! پستم رو برگردونید سریعتر !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
يه تايپيك می خوام بزنم به اسم كلبه ی هاگريد. اولا اميدوارم مجوز بدی. ثانيا ادامه دار يا تك رول بودنش رو خودت تعيين كن. ثالثا بازم اميدوارم مجوز بدی!!!

پیام زده شده در: ۸:۳۶ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
مجوز یک تاپیک به نام کتابخانه ی هاگوارتز رو میخواستم.
که کلا اطلاعاتی راجع به کتب هری پاتر یا شخصیت ها و ... رو بصورت نمایشنامه های تک خطی بنویسیم و به عنوان یه دانشنامه استفاده شه. مثلا این اطلاعات میتونه درقالب گفتگو ها باشه و یا متن صفحاتی از یک کتاب باشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.