هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سراسری عمومی
پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 389
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۷

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
درس جادوی سیاه،جلسه اول

فضای تاریک اتاق پر شده از دانش آموزانی بود که با تعجب به دوروبر خود نگاه میکردند.سوسوی کور نور از لابلای پردهای قرمز به داخل راه یافته بود.بر روی دیوار های آجری، پوسترهای گوناگونی که انواع بیل هارا نشان میداد نسب شده بودند.همان طور که دانش آموزان در حال دیدن کلاس بودند،در کلاس باز شد.فرد نسبتا قدبلندی با ردای سیاه و موهای وزوزی وارد کلاس شد.مونتگومری بدون گفتن یک کلمه به سوی میز خود رفته و چیزی شبیه به بیل را بر روی میز نهاد.
-دانش آموزان توجه کنید!این کلاس دارای ار پی جی بالای 16 سال هست.خشانت بالای این کلاس در روحیه و اخلاق دانش آموزان زیر سن گفته شده اثر میذاره!لطفا تمامی دانش آموزانی که زیر ارپی جی گفته شده هستن برن بیرون!

بعد از گذشت چند دقیقه مونتگومری دوباره شروع به صجبت کرد:
مثل این که نتها کسی بیرون نرفت،بلکه بهتون اضافه هم شد!مهم نیست.من مونتگومری مونتگومری،معلم این جلسه درس "جادوی سیاه"،دارای مدرک عالی گورکنی از دانشگاه کمبریج انگلیس،برنده بیل طلایی مرگخواران از آکادمی اسکار مرگخواران و دارای زیباترین دماغ سال 1998 هستم.

مونتگومری از میز کنار رفت و شروع به راه رفتن در پهنای کلاس کرد.
-باید بدونید که درس والای "جادوی سیاه"درس بسیار سیاهیست .این که این درس سیاه هست بخاطر وجود کلمه"سیاه"یا رنگ این علم نیست. این درس برای این سیاه میباشه که سفید نیست...کسی منظور من رو فهمید؟

مونتگومری با دقت به دانش آموزان،که هر کدام با چشمان باز و با ناباوری به وی خیره شده بودند نگاه کرد و همان طور که با انگشتان خود بازی میکرد گفت:
اصلا رنگ و اینا رو ول کنید.حتما از خودتون میپرسید که جادوی سیاه چیه.بذارید از این جا شروع کنم.از قدیم گفتن که اگر آدم همه چیز رو بدونه خیلی خوبه.ولی این طور نیست.مثلا اگر مادرزنتون بهتون قهوه تعارف میکنه و شما میدونید که اگر قهوه رو نگیرید شب رو باید توی مرلینگاه بخوابید و از طرفی دیگه توی قهوتون سم ریخته شده،این چیز ناخوشایندیه که قهوه رو بگیرید و میل کنید..یا مثلا اگر شما مشغول کوهنوردی هستین و بهتون خبر بدن که تا سه دقیقه دیگه کوه میریزه پایین و تنها کاری که شما میتونید بکنید لبخند زدن و نوشتن وصیت نامتونه،کوهنوردی دلنشینی که داشتید تقریبا تبدیل به کوفت میشه.برای همین،بهتره که آدم بعضی چیزها رو ندونه.برای شما هم بهتره که ندونید جادوی سیاه چیه.

مونتگومری دست از راه رفتن برداشت و چوب خود را از ردا بیرون کشید.
یکی از مهم ترین طلسمها که در جادوی سیاه بکار میره،طلسم آواداکدابرا(یا آواداکدابرا یا آباداکداورا یا آباداکدابرا) هست.اگر یک وقت،در یک جا،توسط یک نفر کلمه"آواداکدابرا"فریاد کشیده شد و اگر همون فرد در همون جا در همون وقت با یک چوب همون "آواداکدابرا"را به شما زد،بهترینکاری که میتونید بکنید دویدن و فرار کردنه.چیزی که باید بدونید در مورد این طلسم،اینه که این طلسم کشندهست.یعنی نه این که شما رو بکشه،بلکه زندتون نمیذاره. البته معمولا هیچ فردی در یک روز روشن در یک جا فریاد کشون ورد آواداکدابرا رو فریاد نمیزنه.برای همین شما باید همیشه هوشیار باشید! البته مگر این که خواستار چاپ آگی ترحیم خودتون و کندن گورتون به دستان من باشین.که این کار درستی نیست چون فقط کار بیشتری روی دست من میذارید...و البته خودتون هم میمیرید.

مونتگومری لبخند ساختگی به بچها زده و با همان صدای زیر ادامه داد:
در کتابتون حدود سه بار کلمه آواداکدابرا استفاده شده.دو بار از این سه بار،این کلمه بعنوان یک اسم استفاده شده.آخه بطور اتفاقی آوادا اسم مترجم و کدابرا فامیل مترجم هست.در بار سوم هم "آواداکدابرا"یک اشتباه تایپی هست که فکر نمیکنم مشکل بزرگی باشه.امیدوارم که به اندازه کافی در مورد ورد آواداکدابرا براتون توضیح داده باشم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۳ ۱۸:۱۶:۵۶
ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۳ ۱۸:۱۹:۰۹

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ايگور به همراه يه جادوگر با شنل سياه در حال قدم زدن تو محوطه بيروني هاگوارتز بود.هر از گاهي فرد شنل پوش سرش رو به علامت منفي تكون ميداد و هر لحظه صورت ايگور بر افروخته تر ميشد.

-مونتگومری عزيز..هاگوارتز به شما حقوق درخور شخصيتتون رو ميده.به نظر من كسي بهتر از شما نيست كه بتونه درس جادوي سياه رو تدريس بكنه.
-ايگور عزيز..رفيق قديمي من.ميدونم كه نياز به يه معلم خوب داري ولي من وقت نميكنم.همينجوريش هم كلي ماموريت دارم كه بايد انجام بدم.

ايگور به فكر فرو ميره و سرش رو ميخارونه.راه حل ديگه اي به ذهنش نميرسه كه بتونه يه معلم براي جلسه اول كلاس پيدا بكنه.

-مشخصه كه خيلي نگران هستي و واقعا نياز داري..من شايد بتونم نيم ساعت تا يك ساعت رو به تو اختصاص بدم و اين درس رو تدريس كنم ولي حقوقش رو زودتر ميگيرم.

مونتگومری اين حرف رو زد و با سرعت از ايگور دور شد تا بتونه خودش رو به خانه ريدل برسونه.ايگور هم خوشحال و سرحال به دفتر مديريتش برگشت.

بنابراين پرفسور مونتگومری تدريس درس جادوي سياه رو براي جلسه اول بر عهده گرفت.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

سرسرای عمومی
پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ شنبه ۲۸ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اينجا تاپيكي هست كه توش كلاس برگذار خواهد شد ولي با كلاس هاي ديگه يه فرقي ميكنه.

اينجا جاييه كه يه نوع كلاس توش برگذار ميشه كه هر جلسه يه درس تدريس خواهد شد و يه معلم اون رو تدريس خواهد كرد.

براي مثال جلسه اول هوكي كلاس گياه شناسي و جلسه دوم ايگور كلاس ماگل شناسي و ... برگذار ميكنن.

پ.ن.اينجام دقيقا مثل بقيه كلاس هاست.توضيحات بيشتر در تابلوي اعلانات وجود داره.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۵ ۲۱:۳۹:۵۶

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.