هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعلام جلسه حضوری این پنج شنبه...
پیام زده شده در: ۱:۰۰ دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
هوومک! خب بالطبع جناب سالازار اسلیترین دستی در نوشته های نمایشنامه ای دارند و چون من دو جلسه است که با ایشان آشنا شده ام مسئولیت صورت جلسه ی پنجشنبه را به دوش ایشان می گذارم. اما چون ایشان از اول به جمع یخ زده ی ما نپیوستند لازم می بینم نکاتی را گوشزد نمایم.
-----------
یه روز قبلش حاج آقا دارکی با من تماس گرفت و ماجرا رو گفت و منم که بی سیستم بودم قرار ملاقات رو نوشتم و ساعت سه و نیم به سوی بوف(+آلو) میدان جمهوری خرامان شدم. در همین هین برادر کرام معاونت وزارت سحر و جادو و رودلفس لسترنج معروف به پیام asl را مشاهده نمودم و پس از سلام و احوالپرسی گرگینه ی جوان ما ریموس در آن سرما احوالپرسی گرمی نموده و تا چند دقیقه در گرمای محبت ایشان بودیم و بر سر حاج آقا دارکی که بسی دیر کرده بود و از واژه ی پیچ به نحو احسن نزدیک بود استفاده کند که با دعا های ما به جان ایشان!!!؟؟؟ و درخواست های متمادی از خداوند متعال آرزو کردیم هر جا که هست سلامت باشد!!!(به مانند من!) وارد بوف+آلو نشده بودیم که ناگهان کورنلیوس فاج وزیر اسبق و دیوانه شده ی وزارت سحر و جادو بر من و دوستان وارد شد و همی اظهار سلام و علیک کرد و دست داد و تحویل گرفت... در زیر تکه ای از سخنان گرانقدر ایشان را خواهیم خواند:

فاج: خیال کرده من دیوونه ام؟ بووقق!
من :
فاج: الآن می خوام برم کار دارم... می گفتم دکتره بوووق... خیال کرده من دیوونه ام... به من شیش تا آمپول (یادم رفت) زد... قرص داد بهم مردک بوووق.... بووق... الان پونزده سال گذشته به اطرافیانم وانمود کرده که دیوونه ام... برام دکون باز کرده همه قرصهاش رو ریختم دور... ثابت کردم بهش که دیوونه ...بوووق!
الآن شیش تا مدرک دارم تکنسین برق! تکنسین مخابرات! تکنسین صدا و سیما! بازیگر ، گوینده خواننده رادیو تلویزیون!!!! قبلا سینما کار هم بودم!... خلاصه بهتون بگم اگه یکی بهتون گفت رنگتون زرده... بووووق بوووق بووووق!
دستگاه سانسورچی حاجی دارکی در همین لحظه به علت بوق های متمادی از کار افتاد و فاج نیز ما را ترک نمود که جای بسی شادمانی بود و برادر کرام هم اعلام کرد با نظر دکتر فاج (شفادهنده) کاملا موافق بوده و خواهد بود.
پس از بحث کردن در سرمای خشک آن روز و به هیچ نتیجه ای نرسیدن من و رودی از سرما به کافی نتی در آن حوالی پناه بردیم که من پس از بازگشت با دوستانی جدید آشنا شدم و همچنین مشاهده نمودم جناب سالازار دو عدد تاکسی درمی(حیوانات خشک شده) از سایت مرلینی PWC همراه خود آورده اند... ادامه داستان را از همکارم خواهید شنید.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ شنبه ۷ آذر ۱۳۸۳

ریموس  لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
حالا این مسئله که چرا کسی باور نمی کنه من مدت مدیدی از نا خلفی مودم رنج می بردم و نمی تونستم بیام بماند برای فرصتی مناسبتر ، اما از اونجایی که کارای ما همیشه در راستای اهداف بوده ، تولد اینجانب که همی نزدیک است رو هم بعنوان تست و آزمایش برای جلسه ی آینده ی سایت و هم برای تجدید میثاق با آرمانهای آسلامیت بهانه قرار دادیم تا یه کم بیشتر دور هم جمع بشیم. البته این هفته سر فصلهای بحثمون هم سر جای خودش هست ، اما برای تنوع میتونین وسط بحث کیک تولد هم بخورین
من شخصا مقدم همه ی رفقا رو گرامی میدارم
آها...اینو یادم رفت برای همین ویرایش شد. دوستانی که توی مسنجر مرتبط نیستن اگه علاقمند بودن میتونن همینجا یه پست بزنن تا باهاشون توسط یکی از مسئولین هماهنگ بشه...البته برای این پنجشنبه که میشه83/9/12...برای جلسات بعدی بعد از تصمیم گیری نهایی بازم اینجا اعلام می کنیم.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۳/۹/۷ ۲۳:۴۰:۲۲

پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ شنبه ۷ آذر ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز...

این هفته پنج شنبه عصر حدود ساعت 3:30 جلسه سایت جادوگران تشکیل خواهد شد. در ضمن این جلسه با جشن تولد یکی از دوستان خوبمون پرفسور لوپین هماهنگ شده و یک جشن تولد هم محسوب می شود. به همین مناسبت و به منظور آمادگی برای جشن تولد بزرگ سایت خوبمون تصمیم بر این شد تا جلسه این هفته در مکانی که قرار است جشن تولد سایت در آن در آینده برگذار بشه باشد تا آزمایشی هم برای جشن تولد بزرگ سایت باشد. علاقه مندان به شرکت در این جلسه می توانند برای اطلاع از مکان جلسه با من یا خود لوپین جان در مسنجر تماس حاصل فرمایند...

حضور شما در این جشن تولد و جلسه هفتگی موجب خوشحالی ما و به خصوص لوپین جان خواهد شد...
=========
با تشکر
دارک لرد
مدیریت جلسات حضوری سایت جادوگران

!ASLAMIOUS Baby!

و اله کامپ 2004 نیز به پایان رسید...
پیام زده شده در: ۲:۲۳ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد این مقاله:

خوب اولین چیزی که به ذهن دوستان می رسه این هستش که این اینجا چی کار می کنه و اون هم دو دلیل داره :
1. جلوگیری از ایجاد یه تاپیک دیگه...
2. حضور اکثر بچه ها در تمام روزهای اله کامپ و تبدیل شدن نمایشگاه به جلسات روزانه!
===============
اله کامپ 2004

مخفف الکترونیک کامپیوتر 2004 یا به قول ملت نمایشگاه کامپیوتر از روز سه شنبه 26 آبان شروع به کار کرد. در مورد فضای نمایشگاه هم سالن 44 (مبنا) 40 و 41 و سالن میلاد و 5 و 6 بودند که باید گفت واقعا جای تاسفه که بزرگترین اتفاق علمی کشور باید در همچین فضای کوچکی برگزار بشه... یه مقایسه ساده با نمایشگاه کتاب این رو به ما نشون میده. حالا به قول یکی از دوستان این مهم نیست محتواش مهمه... خوب در مورد محتوا. دوستانی که اله کامپ 2003 و 2002 رو شرکت کرده بودند قطعا ما من هم عقیده هستند که امسال نمایشگاه از نظر محصولات به روز و نحوه برخورد مسئولین واقعا بهتر از دو سال گذشته بود ولی از نظر تنوع شرکت کننده ها و مارک های معروف از سال گذشته ضعیف تر بود که البته من شخصا حق به شرکت های خارجی حق میدم به عنوان مثال سونی در سال گذشته روبات های خودش رو هم شرکت داده بود ولی چون یکی از روبات ها که ارزشی حدود 50 میلیون تومان داشت توسط ملت میهن عزیز اسلامیون دزدیده شد این شرکت امسال دیگه روباتی شرکت نداد... همچنین شرکت های بزرگی مثل MSI ... با وجود تبلیغات گسترده رایان بدر من انتظار یه حضور خیلی گسترده از MSI داشتم ولی در آخر با یه غرفه نسبتا ساده و غیر قابل مقایسه با پارسال مواجه شدم... مسئله دیگه ای که خیلی بیشتر از پارسال اذیت می کنه عدم وجود نمایندگی ثابت برای یک محصوله مثلا اینطوری بگم که رایان بدر - شاب - فرا هر سه ادعای نمایندگی انحصاری Creative رو دارن! البته باز یه حرکت خوب امسال اتفاق افتاده بود و اون عدم شرکت فرا بود و همکاری مشترک شاب و رایان بدر بود... نمونه این کار رو پارسال HP انجام داد که موفق هم بود... یعنی حدود 8 شرکت بزرگ رو که همه ادعای نمایندگی انحصاری بودن داشتند رو جمع کرد و برای همه در یک جا یک فضای بزرگ گرفت! ... البته این مشکل از اونجا ناشی میشه که شرکت مرکزی به دلیل فرار از مالیات سنگین و قوانین سخت ( و تقرییا غیر ممکن)فعالیت شرکت های خارجی در ایران نمایندگی در ایران نمی زنند و افرادی که اقدام به وارد کردن عمده جنس در داخل ایران می کنند به اسم نمایندگی وارد جریان می شدند و علت چندین و چندتا شدن نمایندگی ها هم همینه! البته در این بین بعضی مثل آلبالو اونقدر جنس وارد کردن که شرکت AMD بالاخره بهشون نمایندگی داد! ولی توجه کنین که آلبالو نماینده AMD نیست بلکه فقط پخش کننده محصولاته چون شرکت AMD آمریکایی هستش و مسلما نمی تونه فعالیت کنه! اکثر نمایندگی ها داخلی همین ماجرا رو دارند و فقط یک Reseller (دوباره فروشنده) محصول میشن و گارانتی که میدن ربطی به شرکت مادر نداره... البته بعضی ها هم مثل آواژنگ خدمات گارانتی خوبی میدن! ولی کیفیت محصول به قدری پایینه که زیاد همچین فرقی نمی کنه!... در نهایت در این آشفته بازار نمایندگی های فراوان و انواع گارانتی دیگه این هنر خریداره که ببینه چی کار می کنه! از مسئله گارانتی خارج بشیم امسال نمایشگاه هم یه حسن داشت هم یه ایراد... اونم این بود که از شرکت های درپیت چینی مثل پارسال خبری نبود و کلا شرکت های نسبتا معروف مثلا Aztech شرکت کرده بودند و حتی Mercury هم که محصولاتش تمام بازار دوربین دیجتال باقالی رو زمانی قبضه کرده بود هم حضوری نداشت... این مسئله یه اشکالی هم داشت و اون این بود که این وسط گاهی محصولات خوبی هم از این شرکت های درپیت پیدا میشد و مسئله دوم قدرت خرید پایین بسیاری هستش و محصولات ارزان - کیفیت متوسط الی پایین این گروه به دردشون می خوره خلاصه شرکت نکرده بودند و امسال غیر از مارک های گردن کلفت کسی رو نمی دیدیم... از این هم بگذریم طیف شرکت کننده ها چطور بود؟
توی همه نمایشگاه های میهن عزیز اسلامی سه گروه شرکت می کنند: 1. غرفه دارها که مسلما نقش مستقیمی در محیط نمایشگاه دارند و کیفیت کارشون - نحوه برخوردشون و طیف کالا ها و به خصوص در نمایشگاه کامپیوتر به روز بودن اونها بسیار بسیار مهم هستش که امسال این مورد می تونم بگم 100 درصد از پارسال بهتر بود... مثلا شرکت ماتریکس پارسال رقص لیزری رو با چیزی حدود 80 میلیون هزینه توی نمایشگاه پیاده کرده بود در حالی که غرفه ماتریکس یه غرفه معمولی با محصولات دو سال پیش بود و وقتی من رفتم جلو از عمویی که مسئول اونجا بود بپرسم که آقا این چیه به من گفت برو بیرون رقص لیزر تماشا کن! ولی امسال از رقص لیزری خبری نبود ولی یک غرفه بزرگ - تمیز و مرتب با محصولات کاملا به روز با نحوه برخورد خوب رو شاهد بودیم ... این مسئله در مورد بقیه شرکت ها هم صادق بود و امسال اقلا چند نفری بودند که برای آدم توضیح بدن هرچند که مشخص بود سطح اطلاعاتی پایینی دارند و اکثرا با سوالات خفن گیر می کردند ! ولی خوب این خودش پیشرفته! کاچی به از هیچی! اقلا امسال عین آدم برخورد می کردن! و اما گروه دوم: 2. عزیزان بیکار- بی آر که برای تفریح و مقاصد کاملا فرندشیپی میان نمایشگاه و البته همیشه در گرفتن کیسه - کاتالوگ - جاکلیدی - خودکار - انواع اشانتیون و خلاصه هر چی که مجانی میدن همیشه در خط مقدم تشریف دارن و همیشه یک نفری وارد نمایشگاه میشن و دو نفری با دستانی پر از هر چی مجانی بود از نمایشگاه خارج میشن! این گروه معمولا در حد یاهو مسنجر از تکنولوژی کامپیوتر اطلاع دارند و از کاتالوگ های رنگی خیلی خوششون میاد و سعی می کنند بیشتر از غرفه هایی که مسئولین خوشگل و خوشتیپ دارند بازدید کنند و همیشه حدود 99 درصد بازدید کنندگان نمایشگاه های مختلف رو تشکیل میدن که خوشبختانه امسال حضورشون در اله کامپ هرچند چشمگیر بود ولی اقلا باعث کوری چشم مثل سالهای گذشته نمیشد! به هر حال حضور قهرمانانه این دوستان در نمایشگاه های مختلف همیشه باعث افتخار کشور ما بوده! و همیشه آمارهای بازدید نمایشگاه های مارو باید فقط حدود 10 درصدش رو حساب کرد! و اما گروه سوم: یک گروه که معلوم نیست اگه جزوه گروه اول و دوم نیستن اصلا برای چی میان نمایشگاه؟! این گروه معمولا یک عده چماق هستند که به دلایل ناشناخته ای میان تا یه کم اطلاع کسب کنند و ببین اوضاع تکنولوژی از چه قراره که اکثرا به دلیل کیفیت بالای نمایشگاه ناموفق هستند! این افراد دم غرفه ها خیلی معطل می کنند و اونقدر مخ مسئول رو به کار می گیرند تا مسئول الکی به یه بهانه ای اونا رو می پیچونه میره! این گروه با صبر و حوصله تمام نمایشگاه رو بازدید می کنند و معمولا اگه موفق بشن سعی می کنند با مسئولین خارجکی صحبت کنن که چون اون ها هم انگلیسیشون لهجه افغانی داره چیزی متوجه نمی شن! در کل تلاش این گروه برای اینکه باکلاس باشن وتریپ مهندسی شرکت کنن و بگن هدف فقط نمایشگاه و کسب اطلاعات و علم هستش کاملا بیهوده هستش و بهتره از امکانات اصلی نمایشگاه مثل سیب زمینی سرخ کرده و فرندشیپ استفاده کنن! و امکانات جانبی نمایشگاه مثل تکنولوژی و این جور چیزای جوادی رو بیخیال بشن! اینم از بیوگرافی شرکت کنندگان!
و اما اله کامپ امسال رو خلاصه بگم متوسط رو به پیشرفت دیدم... محصولات به روز - پاسخ دهی خوب و سیستم اطلاع رسانی جدید و اینترنت Wi-fi و ADSL که شاید بشه گفت نقطه عطف نمایشگاه بودن... در هر حال مشکل اصلی یعنی طیف شرکت کننده به جای خودش باقیه که اونم زمان میخواد درست بشه... ولی نمونش رو بگم که سالن بزرگ دولت الکترونیک واقعا خالی بود! چون محصولی نداشت و کاتالوگی نداشت و احتمالا فروشنده های فرندشیپی هم نداشت!
و این بود اله کامپ 2004 که در اون لرد مملی هم شرکت کرده بود! بله! این اَّبرفوورس! این استکبار هم غرفه ای داشت تا نماینده استکبار مملی هم در نمایشگاه با نام جعلی همتا نت اقدام به شناسایی دشمنان خودش بکنه !
این معلوم الحال امسال در سالن 40 غرفه 15 شرکت کرده بود و سی دی می فروخت ! یک فضای عظیم حدود 2 در یک متر هم نشان از آینده نگری اقتصادی و مشهدی - اصفهانی دورگه بودن اون میداد! با این همه این غرفه 2 در 1 فکر کنم از غرفه های عظیم داده پردازی ایران که حدود 40 در 40 می شدن بیشتر جا داشت و اون هم حضور نیرومندانه بروبچز قیور جادوگران بود! در این میان کالین عکاس معروف هاگوارتز و عضو وزین واحد منکرات قزوین (م م ج) نشون داد که اصلا غرفه دار به دنیا اومده و از حدود 10 متری همه رو جذب می کرد! البته بگذریم از اینکه ملت برای دیدن اینکه مملی چقدر پیره هم از غرفه بازدید می کردند...! از امکانات منحصر به فرد غرفه مملی میشه به کامپیوتر فوق پیشرفته مملی با سرعت پردازش باور نکردی 333 مگاهرتز اشاره کرد که در کل نمایشگاه فکر نکنم مانند اون یافت بشه و احتمالا در پایان نمایشگاه به عنوان میراث فرهنگی ثبت بشه! امکان دوم حضور تلویزیون سامسونگ بود که البته مملی اسپانسرش نبود ولی خیلی این مارک رو دوست داشت و این تلویزیون به یک دستگاه پی اس 2 (از دیگر نشانه های پولدار و مرفه بی درد بودن مملی) وصل بود و بازی های معلوم الحالی مثل تیکن 4 پخش می کرد که مرتب تو مایه های بروسلی اودا اودا می کردند!!! و اما نکته عطف غرفه مملی چیزی نبود جز اولین رباط قزوینی جهان! یگانه در تمام نمایشگاه که چه بسا در تمام دنیا! این رباط که توسط شرکت های استکباری از روی گراپی طراحی شده سایزی حدود 30 سانت داشت و انواع حرکت های مختلف غیور مردان قزوین رو با یک دستگاه ریموت کنترل شبیه سازی می کرد... هر چند که بیچاره باطریش کم بود و مملی نمی خواست پول باطری بده ولی با این وجود باز هم کلی تماشاچی جمع می کرد! در این میان توجه شما رو به مسئولین غرفه مملی جلب می کنم:
رودی لسترچ معروف به پیام همیشه آنلاین که همی اونجا خوب مسئولی بکرد
کالین مرد همیشه در صحنه کسی که همیشه اونجا بود! مسئول ثابت غرفه مردی برای تمام فصول! البته به همراه دوربین عکاسی معروف خودش!
مملی معلوم الحال یا همون استکبار جهانی که کراوات هم زده بود! وای وای! و شخصی که لیست محصولاتش رو چسب کرده بود به میز تا کسی نتونه ورداره! و از هر تبلیغی حدود 10 تا داشت و تا تموم نمیشد نمی رفت ازشون کپی بگیره!
نیش نیش یا همون سالی یا به عبارتی سالازار که البته غرفه داری نکرد ولی حضوری موثر داشت!
ویکتور کرام که من چون یه روز قرار گذاشتم با همه خودم نیومدم ندیدمش! ولی اخبار حضور جنجالیش به گوشم رسیده!
حاجی دارکی که در نقش نماینده ضد فرندشیپ و رئیس کل منکرات قزوین اونجا حضور داشت و مقدار بسیاری از شیرینی ها و قهوه آماده های مملی رو خورد و همچین حدود چندین لحظه هم مسئول غرفه بود!
پرفسور لوپین معروف به مهدی آفلاین - مهدی استند بای که حضوری سبز داشت و دلیل نصفه بودن هلال ماه در وضعیت خوبی قرار داشت!

در اینجا من بگم که مسئولینی دیگر نیز حضور داشتند که به دلیل وابستگی فامیلی به مملی و تهدید استکبار از نام بردن اونها معذورم!(این قسمت با اجازه رسمی از آبرفوورس به روز رسانی خواهد شد... منتظر باشید!)

در این میان با ما دکتر فرهاد 110 ... از عناصر فیلم شمعی در باد دیدن کردیم! و خبری هم از مرحوم بعد هفتم گرفتیم و من چند سی دی بهش انداختم!
همچین حضور بچه های PWC معروف به پرشین ویزارد که در زمان نگراش این مقاله سایتشون به دلیل تمام شدن اعتبار شپلخ شده نیز در نمایش شایان به ذکر است که شامل ویزارد کت و کپی بسیار ضعیفی از من روی سی دی کف سبز با رایت خراب و سرعت بالا به اسم کپی آف دار لرد به همراه دو نفر دیگه شایان توجه شد که خوشبختانه موفق شدیم از روش همیشه موفق اجکت استفاده کنیم!

در کل مهمترین دستاورد نمایشگاه دیدن لرد مملی مرد تارک دنیا بود که هیچ وقت از خانه خارج نمیشه! به هر حال کسانی که آبرفوررس رو ندیدند باید تا سال آینده و نمایشگاه آینده صبر کنند!

این نمایشگاه حاشیه های بسیاری داشت که به دلیل PG-13 به قرینه لفظی سانسور شد...! البته خوشبختانه تمامی این اتفاقات در روزی که من با همه قرار گذاشتم و نیومدم افتاد و سازمان مبارزه با منکرات جادو هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نمی پذیرد و نخواهد پذیرفت...!
عزیزانی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هستند با گراپی تماس حاصل فرمایند...!
=======
باشد که دارک شوید!
در پناه آسلام اَسلام و اِسلام و خود من باشید!
دارک لرد حاجی!
اینم این شکلک چون آبرفوورس دوس داره:

*** مقدار زیادی پوستر قشنگ از بازی وارکرفت( لرد ایلیدان و دارک لرد آرتاس) موجود است علاقه مندان جهت دریافت با هر وسیله دیگری غیر از اینجا با من تماس بگیرند!

!ASLAMIOUS Baby!

Re: حضور در جلسه
پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
توجه توجه... به علت تکه تکه شدن دوستان شرکت کننده برای هماهنگی از غرفه لرد مملی استفاده می کنیم... عزیزانی که نمی تونن طبق قرار عمل کنن به غرفه همتا نت

واقع در سالن 40 غرفه 15 مراجعه کنید... توجه کنین می تونین با مملی هماهنگ کنید...

قرار ساعت 11 صبح پا برجاست... ولی قرار ساعت 3 دقیق نیست...

ویرایش شده توسط دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۳/۸/۲۷ ۲۱:۳۳:۴۰

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت دوستان عزیز!!!

کامپیوتر... تکنولوژی ... فناآوری اطلاعات... در اله کامپ 2004

تصویر کوچک شده

جلسه این هفته در نمایشگاه بین المملی هستش...

هدف های این جلسه:
1. بازدید از نمایشگاه
2. صحبت های مدیریتی
3. کتک زدن شیکم
4. خوردن هایدا
5. بازدید از غرفه آبرفوورس!

زمان :
پنج شنبه همین هفته

قرار اول: ساعت 11 صبح کنار حوض مسجد نمایشگاه
قرار دوم:(برای مدرسه داران): ساعت 3 ظهر کنار حوض مسجد نمایشگاه
توجه: قبل از 11 اونجا بشین طوری بیایین که 11 اونجا باشین چون در ساعت 11 گروه از اونجا حرکت می کنه حداکثر شاید تا 11:15 منتظر بمونه... در مورد ساعت 3 هم این مورد صادق هستش

نکاتی در باب مسجد نمایشگاه: دوستان لطفا نپرسید چرا چون بهترین و تابلو ترین جای ممکن برای گذاشتن محل هماهنگی هستش ...
تذکر: در صورتی که دور مسجد خیلی شلوغ بود در نزدیکی پله ها بایستید...(پله ها در سمت شمالی حوض مسجد) حدود 5 متر با حوض فاصله دارند

در ضمن من خودم از 9 صبح اونجا هستم دوستان جهت هماهنگی بیشتر با پیام(رودی لسترج) تماس حاصل فرمایید.

لطفا از آوردن همراه بدون هماهنگی جدا خودداری کنید چون در صورت بزرگ شدن گروه مجبور به جدا شدن از هم خواهیم شد

ویرایش شده توسط دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۳/۸/۲۶ ۱۷:۲۵:۳۴

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
خوب طبق فرمایشات جناب وزیر برو بچس جلسات همی پس از ماه مبارک رمضان ادامه پیدا میکند

بنا براین در مورد حضور در این جلاسات به همین تا÷یک مراجعه فرماید

مسافرین محترم :
(ایستادن بیجا مانع کسب است )(نه ریسپان تو پیجینگ)
لطفا مجددا شماره گیری نفرمایید

نمایشنا

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۳

کینگزلی شکلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷
از فضا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 402
آفلاین
اعوذ به لله منم شیطان رجیم
بسم الله رحیم رحمانو نگفتیم بخاطر رحیم
یک چند عرض و طول و ارتفاع داشتم
یکی اینکه خجالتم خوب چیزیه....فکر کنم چون بروبچ جادوگران گاگول نیستن که پیچ بخورن و بیشتر آنتی پیچش دارن زیاد به نفع نیست که باشن...و اصلا به درک!
و اینکه درود بر جادوگران!
خودمون مگه چیمون کمه!
فقط اعضا کم لطفی میکنند که اونم حاجی دارکی با تمام نیروی اسلامی به مبارزه با کفر و شرک ورزی میپردازد و خودم برنامه های سازنده ای دارم که به دلیل کار و بی حسی مفرط موکول کردم به تابستان بعد انشاالله تعالا!
و اینکه بابا این گروپ انقدر آش دهن سوزی نیست بابا سایت 60 برابر گروپه باباجون ما هم میتونیم برنامه ویس چت بزاریم بابا دی جی پیغمبر نبود(البته ادعای پیغمبری کرد و کتاب آسمانی خودش رو بیرون داد اما به عنوان سوم شخص از این پسر یاد شده بود عین جوانی های پیامبر بوده جوونیاش نمیدونم چرا بش نمیگفتن دی جیه امین!)
و اینکه مورد بعد اینکه مانی جان شما میای با تمام قدرت آیه میدی مرگ بر گروپ پس نرو بگو که من تو دوتاگروه عضوم میتونم بیام یا نه!
اصلا باید میزدی به جهنم!
عمرا بیایم!
که همینطور نیز خواهد بود!
اصلا دلشون بخواد همچنین افراد مهمی در جلسات سرکاریشون حضور داشته باشند!
کم کسانی نیستیم!
وزیر کبیر!
حاجی کبیر!
گرگینه ی خسته لوپین کبیر!
سالازار کبیر!
گیلدی کبیر!
کرام کبیر!
رودی کبیر!
کالین کبیر!
موذمال کبیرة!
و مرحوم رز مرتای کبیرة!
و عینک که عظم راسخ را دیدید!
بازم ببینید!
و کم لطفی نکنید!
و بگذارید این جلسات خوفناکتر و خفت ناکتر ازین بشود!
و باز هم این نکته را متذکر بشوم که بنده همچنان افکار وزینی در این دوگوله ی مخی خودم دارم و منتظر بکار گیری ام!
حیف که وقت کمو عرض زیاد است!

پیوست:بروبچ مثل اینکه گیر دادید به تریپ من ها!
دفه بعد تریپ بسیج بزنم بیام؟چفی بزارم با آرم رهبر!

با تشکر
وزیرسحروجادو
کینگزلی شکلبولت

یوزر آیدی شماره ی 57.
یکی از اعضای فوت شده،سوخته و خاکستر شده ی جادوگران.

Re: جلسه پنج شنبه یعنی روز قبل از جمعه
پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ سه شنبه ۵ آبان ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
اسنافلز جان ادم فروش مال تو اهنگ هاست ايجا نامرد بيشتر كاربرد داره درضمن ميخواستي جاسوس بازي در نياري

در ضمن داركي يا لسترنج يا شيكم يكي از اينا لطف كنه به من يه پي امي كوفتي زهر ماري چيزي بده بدون جلسه ي بعدي كيه

نمایشنا

Re: جلسه پنج شنبه یعنی روز قبل از جمعه
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ سه شنبه ۵ آبان ۱۳۸۳

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
نامرد
آدم فروش چند بار گفتم که اسمم منو نبر
بعدش هر پنچشنبه برای تابستون بود نه الان

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.