هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اطلاعیه های جام آتش
پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نتایج فینال مسابقات جام آتش

مسابقات جام آتش بالاخره به پایان رسید. تو این سری مسابقات سعی شد که با سوژه های جدید و شرط های مخصوص هیجان تازه ای به مسابقات جادوگران داده بشه. اینکه در این امر موفق بودم، شرکت کننده ها و داور ها باید نظر بدن.
از شرکت کننده ها که پست های زیبایی زدن و رقابت جذابی به وجود آوردن تشکر میکنم و به همشون تبریک میگم. از داورها هم باید خیلی تشکر کنم که نتایج منطقی و بدون پارتی بازی نسبت به هم گروهی هاشون دادن. علاوه بر اون نتایج رو به به موقع ارسال کردن که همین باعث شد نظم مسابقات از بین نره.

و اما نتایج :

داور اول:

دورا ویلیامز:27
سر کادوگان:28.5
لایتینا فاست:29

داور دوم:

دورا ویلیامز:28
سر کادوگان:29
لایتینا فاست:29.5

داور سوم:

دورا ویلیامز:26
سر کادوگان:29
لایتینا فاست:27

داور چهارم:

دورا ویلیامز:28.5
سر کادوگان:29.5
لایتینا فاست:30

نتایج کلی:

دورا ویلیامز:109.5
سر کادوگان:116
لایتینا فاست:115.5

قهرمان این دوره از جام آتش سر کادوگان هستن. بهشون تبریک میگم و خسته نباشید برای پست های با کیفیت بالایی که ارسال کردن.
لایتینا عزیز هم که با اختلاف نیم نمره فقط به مقام دومی رسیدن، نشون دهنده اینه که ایشون هم با کیفیت خیلی خوبی نوشتن و بهشون خسته نباشید میگم. به مقام نایب قهرمانی رسیدن.
دورا عزیز هم نفر سوم شدن. همین که به فینال رسیدن نشون دهنده این هست که توانایی نوشتن بالایی دارن که تونستن به اینجا برسن. به ایشون هم تبریک و خسته نباشید میگم.

تا دوره ای دیگه از مسابقات هاگوارتز که احتمالا ترم جدید در تابستان خواهد بود در امتحانات ماگلی موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نتایج مرحله دوم جام آتش

داور اول:

سر کادوگان: 29
لایتینا فاست: 28.5
بوزو: 26
دورا ویلیامز: 24.5

داور دوم:

سر کادوگان: 28
لایتینا فاست: 29
بوزو: 27.5
دورا ویلیامز: 28.5

داور سوم:

لایتینا فاست: 29
بوزو: 26
دورا ویلیامز: 27

داور چهارم:

لایتینا فاست: 29.5
بوزو: 28
دورا ویلیامز: 28.5

نتایج پایانی:

سر کادوگان: 115
لایتینا فاست: 116
بوزو: 107.5
دورا ویلیامز: 108.5

به این ترتیب سرکادوگان، لایتینا فاست و دورا ویلیامز به مرحله بعدی راه یافتن. به بوزو هم بابت پست های خوبش هم در مرحله اول و هم در مرحله دوم تبریک میگم.

به این ترتیب، هر گروه شرکت کننده (جز اسلیترین که نماینده نداشت) یک نفر در مرحله نهایی مسابقات دارند که این جذابیت رو چند برابر میکنه.

مرحله سوم به زودی شروع میشه.

هرجا میرید عشق باهاتون بیاد.

پیام زده شده در: ۱:۲۴ یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نتایج مرحله اول جام آتش

اول از همه نیاز هست که از داورهای مسابقه تشکر کنم که خیلی به موقع و حتی زودتر نتایج رو برای من ارسال کردن.

متاسفانه دو نفر از شرکت کننده نتونستن تو مسابقه شرکت کنن. این دو نفر مستقیم از مسابقات خارج شدن. براشون در مسابقات بعدی سایت جادوگران آرزوی موفقیت میکنم.

داور اول:

آستریکس : 24
بوزو : 25
سرکادوگان : 28.5
آملیا فیتلوورت : 24.5
گرنت پیچ : 20
دورا ویلیامز : 24.5
لایتینا فاست : 27

داور دوم:

آستریکس:28.5
بوزو: 28
سرکادوگان : 29
آملیا فیتلوورت : 29
گرنت پیچ : 20
دورا ویلیامز : 27.5
لایتینا فاست : 29

داور سوم:

آستریکس: 26.5
بوزو: 27
سر کادوگان: 28.5
آملیا فیتلوورت: 28
گرنت پیج: 24
دورا ویلیامز: 26.5
لایتینا فاست: 28.5

داور چهارم:

آستریکس: 20
بوزو: 27
سر کادوگان: 30
آملیا فیتلوورت: 27
گرنت پیج: 24
دورا ویلیامز: 27
لایتینا فاست: 27

مجموع و نتیجه نهایی :

1-سرکادوگان : 116
2-لایتینا فاست : 111.5
3-آملیا فیتلوورت : 108.5
4-بوزو : 107
5-دورا ویلیامز : 106.5
6-آستریکس : 99

و متاسفانه گرنت پیچ با مجموع 88 امتیاز از دور مسابقات کنار رفت. لازم به ذکر هست که یکی از مهمترین دلایلش، عدم رعایت شرط خاص این مرحله بود که باعث شد امتیازات زیادی رو از دست بده.

با تبریک به 6 نفر صعود کننده ، مرحله دوم به زودی شروع خواهد شد.

در پناه عشق باشید

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اعلامیه دوم مسابقات جام آتش

*به ارشد های گروه ها تذکر میدم که مهلت اعلام شرکت کننده ها و داور نماینده گروهتون تا آخر شب 29 دی هست. 2 روز در واقع فقط وقت مونده. برای اعلام نماینده هاتون به تاپیک مدیریت جام آتش مراجعه کنید.

مراحل و زمان بندی جام آتش :

مرحله اول :

شرکت کننده ها : 1 بهمن تا 10 بهمن (ساعت 23:59:59)
مهلت داوری : 11 بهمن تا 16 بهمن (ساعت 23:59:59)

مرحله دوم :

شرکت کننده ها : 17 بهمن تا 27 بهمن (ساعت 23:59:59)
مهلت داوری : 28 بهمن تا 3 اسفند (ساعت 23:59:59)

مرحله سوم :

شرکت کننده ها : 4 اسفند تا 14 اسفند (ساعت 23:59:59)
مهلت داوری : 15 اسفند تا 21 اسفند (ساعت 23:59:59)

توضیحات برای شرکت کننده ها و داوری:

خیلی ها سوال در مورد اینکه مرحله ها و سوژه ها چجوری خواهد بود سوال پرسیدن. نکات زیر رو با دقت مطالعه کنید.

*تمام سوژه ها توسط خودم و ریش خودم و ققنوس داده میشه.

*هر مرحله یه سوژه واحد برای همه شرکت کننده ها خواهد داشت.

*هر مرحله شرایطی برای نوشتن در نظر گرفته می شود. (برای مثال، 10 کلمه داده میشه که باید در پست ها ازشون استفاده بشه و یا طول پست به صورت تقریبی مشخص خواهد شد.)

*شروطی که داده میشه باید در داوری تاثیر گذاشته بشه. یعنی اگر شرکت کننده رعایت نکرده باشه ازش امتیاز کم بشه.

*حتی یک ثانیه بعد از مدت ارسال، قبول نخواهد شد. ارسال پستتون رو برای روز آخر نذارید.

*اگر داوری در زمان مشخص شده نتایج خودش رو ارسال نکنه، جایگزینی براش توسط خودم انتخاب خواهد شد و هیچ اعتراضی به نتایج اون داور قبول نیست. در نتیجه اگر داوری رو قبول میکنید، حتما به موقع و البته منطقی و با انصاف نتایج رو ارسال کنید.

*امتیازات از 30 می باشد.

*اگر بین امتیازات شخص خاصی اختلاف زیاد وجود داشته باشه (برای مثال 3 نفر به یکی 28 داده باشن ولی نفر چهارم 10 و یا بر عکس، سه نفر 10 داده و یه نفر 30)، پست توسط خودم خونده میشه. داور هم دعوت میشه که دلایلش رو برای امتیازدهی اعلام کنه. اگر منطقی نبود از تمامی شرکت کننده های داور خاطی 10 امتیاز کم خواهد شد و نتیجه جدید توسط داور انتخابی خودم ارسال خواهد شد. این در صورتی هست که بین امتیازات خود داور هم اختلاف زیادی باشه. منظورم این هست که شاید یه داور سختگیر باشه و به همه 10 از 30 بده. در این صورت که سختگیری برای همه شرکت کننده ها انجام بده ، ایرادی گرفته نمیشه.

*قوانین بالا در مورد داوری برای این گذاشته شده که مسابقات منصفانه برگذار بشه.

*دو مورد بالاتر اعلام شد که خودم و یا نماینده داوری من وارد عمل میشن. در این دو حالت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

*داور ها نتایج رو به صورت پیام شخصی برای من باید بفرستند.

*چون این صرفا یه سایت تفریحی هست و اینم یه بازی لذت بخش قرار هست باشه، سعی کنید که رفاقتی نمره ندین. نهایتش اینه که هم گروهیتون یه رنک میگیره ولی همه میدونن که حقش نبوده و لذت مسابقه رو برای همه از بین میبره.

*داورها به هیچ وجه امتیازات رو به هم یا به فردی دیگه نگن تا در نهایت توسط خودم اعلام بشه.

برای همه آرزوی موفقیت میکنم.
در پناه عشق باشید.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوره جدید مسابقات جام آتش

اول از همه برای اطمینان خاطر دانش آموزای امتحانات ماگلی بگم که دوره جدید مسابقات از اول بهمن شروع خواهد شد.

حالا که خیال همه راحت شد، با تصمیم مدیریت به خاطر اینکه فعالیت اعضا معمولا در فصل زمستون بسیار پایین هست، هاگوارتز برگزار نخواهد شد. در عوض، مسابقات جام آتش در نظر گرفته شده که مسوولیت برگزاریش رو به ریش اینجانب سپردن. به چند نکته زیر دقت کنید.

*جام آتش در سه مرحله برگزار خواهد شد.
*هر مرحله بخشی از شرکت کننده ها فقط به مرحله بعدی میرن و بقیه حذف میشن.
*در پایان مرحله سوم، به سه نفر اول رنک های خوشگل و باحالی داده میشه که ازش برای کلاس گذاشتن جلوی بقیه میشه استفاده کرد.
*مسابقات کاملا در قالب رول نویسی (نمایشنامه) برگزار خواهد شد.

فعلا در دی ماه، تنها کاری که از اعضا انتظار میره انجام بشه این هست که تو تالار های خصوصی هر گروه کاندید شرکت و یا داوری این مسابقات بشن و ناظر گروه ها به هر طریقی که دوست دارن چند نفر رو به عنوان نماینده برای شرکت در جام آتش اعلام کنن.
هر گروه باید 3 نماینده و 1 داور معرفی کنه. به این ترتیب مرحله اول مسابقات بین 12 نفر برگزار خواهد شد و 4 داور که هر کدوم از یه گروه هاگوارتز هستن داوری رو بر عهده میگیرن.
بعد از مرحله اول، 6 نفر اول به مرحله دوم میرسن. 3 نفر برتر مرحله دوم هم به مرحله پایانی میرسن که از بینشون قهرمان مشخص میشه.

ناظر های عزیز ، تا 29 دی مهلت دارن که اسامی 3 نفر شرکت کننده گروهشون و یک داور در تاپیک مدیریت جام آتش معرفی کنن. یه مثال میزنم از نحوه این معرفی:

شرکت کننده ها : هری پاتر، هرمیون گرنجر ، رون ویزلی
داور: گودریک گریفیندور

اینکه چجوری این نماینده ها انتخاب میشن کاملا بر عهده ناظرین تالار های خصوصی هست. ممکنه بخوان مسابقه برگزار کنن یا به تشخیص خودشون بفرستن و نظرسنجی تو کار نباشه.

اگر سوالی، پیشنهادی و در کل صحبتی بود ، همون تاپیک مدیریت جام آتش منتظر شماست.

در پناه عشق باشید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۷ ۲۲:۱۷:۳۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۸ ۰:۰۰:۰۱

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
سلام بر قهرمانان شجاع

فردا، یکشنبه، روز 25 مرداد، تاپیک جام آتش، راس ساعت 5 باز میشه.

ضمن اینکه قهرمانان تا روز 27 مرداد برای ارسال پست هاشون فرصت دارن.

اما این نکته رو به خاطر داشته باشید که ترتیب قهرمانان باید حفظ بشه، اول قهرمان راونکلاو، دوم قهرمان گریفیندور، سوم قهرمان هافلپاف و چهارم قهرمان اسلیترین.

یعنی تا زمانی که قهرمان راونکلاو پستش رو ارسال نکرده، قهرمان گریفیندور حق ارسال پستش رو نداره، و به همین ترتیب.

ویرایش: قانون ترتیب در ارسال پست ها به تشخیص داوران عزیز حذف شد. قهرمانان نیازی به انتظار برای رسیدن نوبتشان ندارند.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۵ ۱۰:۵۸:۴۱

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
و بالاخره هر چهار از قهرمان شجاعمون موفق به حل معماهاشون شدن و وارد هزارتو شدن.

قهرمان اول از گروه ریونکلاو، فلور دلاکور ،به همراه پانمدی.

قهرمان دوم از گروه گریفیندور، ماندانگاس فلچر، به همراه دم باریک.

قهرمان سوم از گروه هافلپاف، وندلین شگفت انگیز، به همراه مهتابی.

و سرانجام چهارمین و آخرین قهرمان از گروه اسلیترین، پرنتیس، به همراه شاهزاده دورگه.

اطلاعات بیشتر در مورد مرحله به قهرمانان ارسال شده و اونها تا ساعت 5 بعد از ظهر روز 27 مرداد ماه فرصت خواهند داشت.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
موضوع:آغاز مرحله دوم جام آتش.

با سلام بر تمام قهرمانان عزیز و گرامی.

مرحله دوم فردا راس ساعت 5 بعد از ظهر شروع میشه... ضمن اینکه شما از اون موقع دقیقا "یک هفته"، یعنی تا ساعت 5 بعد از ظهر روز 27 مرداد زمان خواهید داشت تا مرحله رو انجام بدید.

برای شروع مرحله به تمام قهرمانان معمایی با پیام شخصی فرستاده خواهد شد و قهرمانان هرچه زودتر اون معما رو انجام بدن و جواب درستش رو برای من پیام شخصی کنند وقت بیشتری برای انجام مرحله خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر پس از اینکه هر چهار قهرمان جواب معمایشان را بدست آوردند در همین تاپیک قرار خواهد گرفت.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مرحله اول به تازگی به اتمام رسیده بود، دانش آموزان و قهرمانان در سرسرای برزگ هاگوارتز گرد هم آمده بودند و دانش آموزان هرگروه قهرمان خود را احاطه کرده بودند و تشویق میکردند و گاهگداری نیز به گروه های دیگر چشم غره میرفتند.

همچنان که فضا غرق در آرامش و خوشحالی بود ناگهان سیریوس بلک وارد سرسرا شد. همه ساکت شدند و راه را برای سیریوس باز کردند تا به انتهای سرسرا برسد.

سیریوس بلک با همان کت و شلوار همیشگی و شیک خود به انتهای سرسرا رسید، روی پاشنه پا چرخید تا رو در روی دانش آموزان قرار گیرد.
- ام... میشه یکم جاهاتون رو تغییر بدید که میز های سرسرا رو برگردونم؟

دانش آموزان که فکر میکردند سیریوس برای گفتن نکته مهمی وارد شده است:

سیریوس پس از اینکه چند ثانیه منتظر شد تا دانش آموزان از جاهای قبلی خود حرکت کنند، چوبدستی خود را از غلاف خارج کرد و با افسونی میز های سرسرا را سر جای قبلی بازگرداند... سپس نگاهی به دانش آموزا کرد و گفت:
- امشب میخوام چیز مهمی رو به همتون بگم... پس لطفا سکوت کنید.

ملت دانش آموز همچنان که پشت میزهایشان جا میگرفتند با دقت به سیریوس نگاه کردند و سیریوس شروع کرد به صحبت کردن:
- دانش آموزان عزیز... همونطور که میدونید ما امسال قرار بود مسابقات جام آتش رو در پیش داشته باشیم... منتها به دلایلی بنده دیگه نمیتونم مسئولیتش رو قبول کنم. پس تا وقتی که یک مسئول جدید پیدا بشه مسابقات تعطیله! حالا میتونید غذاتون رو میل کنید!

ملت دانش آموز:

همچنان که دانش آموزان ساکت بودند سیریوس از سرسرا خارج شد...

دو روز بعد:

ملت دانش آموز که همچنان پشت میزهایشان در سرسرای بزرگ نشسته بودند:

همچنان که ملت دانش آموز خشکشان زده بود، سیوروس اسنیپ، مدیر هاگوارتز با قدم هایی محکم وارد سرسرا شد و جلو رفت.
- همونطور که همتون میدونید پروفسور بلک از مسئولیت جام آتش استعفا دادن و مسابقات به حالت تعلیق در اومده. اما براتون خبر هایی دارم.

سر های دانش آموزان با کنجکاوی تمام به سمت سیوروس برگشت و او صحبت هایش را ادامه داد.
- خبر از این قراره که مسابقات ادامه پیدا میکنه و مسئول اینکار هم کسی نیست غیر از نویسنده این پست یعنی آرسینوس جیگر!
- وزیر سحر و جادو میخواد مسئول برگزاری مسابقات جام آتش بشه؟!
- انقدر چیز سنگینیه آقای مالفوی؟
- خوبه... پس بیست امتیاز از گریفیندور کسر میشه!

ملت گریفیندوری:

- نوچ... به چه دلیل ازشون نمره کم میکنی سیوروس؟
- دلیل زیاد داره آرسینوس... حالا بیا صحبتات رو بکن... بعدا صحبت میکنیم راجع به دلایل من!

آرسینوس در کمال آرامش جلو آمد... طول سالن را پشت سر گذاشت و رو به دانش آموزان ایستاد.
- قبل از هرچیز با یاد و نام مورگانا و مرلین سلام میکنم بر همه شما نوگلان باغ دانش و اینکه مسابقات ادامه پیدا میکنه. بیست امتیاز هم همینطوری الکی واسه گریفیندور. برید بخوابید دیگه!

ملت دانش آموز که همچنان در بهت و حیرت بودند:

آرسینوس پس از گفتن این خبر شادی بخش راهش را به سمت خارج سرسرا پیش گرفت و محو شد!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خب... خلاصه پست این بود که یعنی مسابقات ادامه پیدا میکنه دیگه. برید کیف کنید. مرحله دوم هم به زودی اجرا خواهد شد.

با تشکرات.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
توجه

تا انتخاب مسئول جدید، مسابقات به حالت تعلیق در خواهد آمد.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.