هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بستني فروشي فلوريان فورتسكيو
پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
سوژه جدید!

قرارگاه محفل ققنوس

ملت محفلی رو به روی تلویزیون نشسته بودند و خبر گالیوندار شدن فلوریان فورتسیکو را میدیدند که دیگر گالیون پارو میکرد.سخنان خبرنگار به شرح زیر بود:

- فلوریان فورتسیکو حدود 1 ماه پیش با کشف فرمول جدیدی برای بستنی هایش، آیس کریمی بسیار خوشمزه را به مردم داد که جادوگران از آن سر دنیا هم برای خوردن آن به بستنی فروشی فلوریان فورتسیکو میروند که اکون 30 شعبه دارد.به تازگی هم فهمیدیم که فلوریان تصمیم گرفته به یک سفر به دور انگلستان بره و قراره فرمول مخفی خودش رو هم با خودش ببره. از دیگر چیزهایی که میشه به اون اشاره کـ...

خیلی ناگهان و غیر مجلسی تلویزیون خاموش شد.فرد فریاد زد:

- یوآن؟! قبض برق رو دادی یا نه؟!

- پولم کجا بود که قبض بدم!

یوآن بعد از اینکه این حرف را زد گفت:

- همین الان یهویی یه نقشه به سرم زد! بریم اون فرمول مخفی رو بدزدیم...فلوریان دیگه حال و حول هاش رو کرده!

هیچ کس مخالفت نکرد...اما زمزمه های تایید به گوش میرسید.

- فقط کیو بفرستیم؟

خانه ریدل ها

در خانه ریدل ها هم همان بند و بساط بود ولی به جای برق، آب قطع شده بود و همین باعث میشد اهل خانه مجبور شوند از مواد اولیه معجون های هکتور و آب 2 هفته پیش وان حمام به جای آب خوردنی استفاده کنند که بسیار عذاب آور بود.البته لرد حاضر نشده بود از این آب ها استفاده کند و در نتیجه پوست رنگ پریده اش حالا سیاه سولوخته شده بود.در همین لحظه که من درحال گفتن قضایا بودم لرد خطاب به سوروس که کنارش بود گفت:

- چرا ما از آن گالیون های فلوریان نداریم...باید یک نفر را بفرستم آن فرمول را برایم گیر بیاورد.اما کی مناسب این کار است؟

وزارت سحر و جادو - اتاق وزیر

وزیر سحر و جادو هم که خبر فلوریان فورتسیکو را در پیام امروز خوانده بود با خود گفت:

- باید یکی رو بفرستم اون فرمول بستنی رو واسم گیر بیاره.اما کی؟

----------

خلاصه سوژه:

فلوریان فورتسیکو با یک فرمول جدید پول و پله ای به هم زده.توی خبر ها هم اومده که فلوریان می خواد بره سفر دور انگستان و فرمول مخفی بستنی مخصوصش رو هم با خودش میبره.مرگخوارها، محفلی ها و وزارتی ها، هرکدوم می خوان یک نفر رو بفرستن دنبال فرمول تا بتونن پولدار بشن اما نمیدونن کی مناسبه!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
*پست پایانی*

- اسنیپ، از معجونت به دای بده بخوره ببینیم چی‌کار کردی.

همین چند لحظه پیش بود که دای رسما و شرعا معجون اسنیپ را سپوخته بود و حالا باید خودش آن را نوش جان می‌کرد. کارما واقعا چیز وحشتناکیست به طوری که می‌گویند از هر دست که بدی کلا هیچی نمی‌گیری.

- ارباب اگه بشه من برم به لاله برسم، می‌دونین که گشنشه. :worry:
- فعلا این رو آزمایشی بخور بعد نوبت لاله هم می‌رسه از این معجون بخوره سیر بشه.

و دای از آن خورد و ثانیه‌ای بعد سرش بر زمین بود و پاهایش در هوا. چیزی در مغزش مدام اسمش را تکرار می‌کرد و می‌گفت "دای! دای!" و دای هم می‌گفت" کیستی تاریکی؟ کیه کیه در مَزَنه؟". اما فهمید که کسی صدایش نمی‌زد بلکه به او دستور می‌داد که بمیرد. ولی خب دای اوج اعتماد به سقف بود، جوگیرتر از رودولف بود، ستاره پرنور بود و مهم تر از همه اربابش گفته بود مستعد است!

پس دای نمرد و به جایش، موجودی که ترکیبی از فنگ و لینی پیکسی مانند بود و نقاب آرسینوس را به چهره داشت از دهانش بیرون آمد. موجود عجیب الخلقه منویی را از جیبش در آورد - من نمی‌دونم این منو از کجا پدیدار می‌شه، مگه cj هستن این مدیرا؟- و گفت:
- من وجدان سوژه هستم! دِ لامصبا این سوژه 5 ساله رو کاره و همینقد فقط پست خورده؟! 5 ساله این سوژهرو باز نگه داشتم نه کسی بهم حقوق داد نه انعام، اون وقت همینقدر رول؟! خو ببندینش برین خونه هاتون یه قل دو قل بازی کنید ننه سیریوسا!

شخصیت های درون سوژه از آن‌جا که با دیوار چهارم آشنایی نداشتند، خواستند از او بپرسند که اصلا سوژه چیست؟ رول چیست؟ ولی خب وجدان سوژه اجازه ی حرف زدن هم به آن‌ها نداد و بدون دادن فرصت بای بای کردن رو به دوربین سوژه را بست و همه رفتند در خانه هایشان یه قل دو قل بازی کردند.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۶ جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
خانه ریدل ها

- دای! برو و هزارپایمان را برای تکمیل معجون بیاور...حالا!

دای تعظیم بلندی کرد و از اتاق بیرون رفت. در این لحظه سیوروس گفت:
- ایده خوبی بود که دای رو بفرستیم ارباب؟!

- کسانی که خود مثل هزارپایان فکر می کنند بهتر می توانند دنبال هزارپا بگردند!

زیر ایوان خانه: در جستجوی هزارپا!

دای درحالی که به دنبای هزارپا زمین را زیر و رو می کرد شروع به فکر کردن کرد:
- اسنیپ اینجا اسنیپ اونجا! اسنیپ اسنیپ اسنیپ! من واسه ارباب هر کاری میکنم اما یعنی خود اسنیپ نمیتونه بیاد و با جادوی فوق العاده اش یه هزارپای ناقابل پیدا کنه؟! .چپ و راست هم فقط بلده معجون درست کنه نصف معجون هاشم کجا دور میریزه؟! تو اتاق من!...
در همین لحظه دای انقدر زمین را کنده بود که به زیر خانه رسیده بود و می توانست حرف های سیوروس و لرد را بشنود و این لرد بود که در حال صحبت بود:
- 5 دقیقه گذشته و دای نتوانسته یک هزارپا بپیداید؟!

سیوروس گفت:
- دای یکم دست و پا چلفتیه ارباب.

دای با خود گفت:
- این اسنیپ یه تسترال مشنگه واقعیه!

دای خنده شیطانی سر داد و گفت:
- یه هزارپایی برات بیارم اسنیپ که یه من کروشیو روش باشه!

پنج دقیقه بعد - کارگاه خراب کردن معجون اسنیپ!

دای هزارپا در دستش گرفته بود و ورد هایی رویش انجام میداد.او چنان نقشه ای کشیده بود که اعتماد ارباب به اسنیپ به کلی بر فنا می رفت!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵

دای لوولین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۳ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲:۲۹ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
خلاصه:

فلوریان فورتسکیو معجونی کشف کرده که مثل طلسم فرمان عمل می کنه. خورنده ها رو وادار به اطاعت می کنه. و این معجون به دست لرد سیاه رسیده.

تا به حال روز ژدید اعلام کرده اید؟!

سوروس همیشه دوست داشت سرش را با غرور بالا بگیرد. وقتی که با لی لی ازدواج کرد. زمانی که لقب بهترین معجون ساز قرن را از طرف لرد سیاه گرفت. لحظه ای که معجون کشف شده را به اربابش داد و آن دو با هم دنیا را فتح کردند.

اما هرگز نتوانست. سوروس جادوگر بدبختی بود!
- ام... ارباب... فقط یه چیزی کم داره. :worry:

زیر تگرگ بستنی خورده اید؟!

- کم داره؟! همین شیشه معجون را بر سرت بکوبیم؟ کروشیو بزنیم گامویش های باروفیو به حالت شیر بریزند؟
- فقط یه هزارپا می خواد ارباب.:worry:

لرد سیاه کمی آرامتر شد. هزارپا و صاحبش در همین نزدیکی ها بودند.

- دای!

با چشم های باز خوابیده اید؟!

در باز شد و موجودی شیرجه زنان وارد اتاق شد. مثل این که دای بوده است.
- بله ارباب؟
- پشت در اتاق ما ایستاده بودی؟
- نه ارباب. از اونجایی که من ستاره پر نورم همیشه هم آماده ام.
- از رودولف جوگیرتر هم پیدا شد. لاله رو به ما بده. برای ساخت معجون مان هزارپا لازم داریم.

دای ترکید. دای کم نور شد. در اعلام روز ژدید دیر کرد حتی!

به ریگولوس تشبیه شده اید؟!

- ولی ارباب... لاله که هزارپا نیست. لاله چیزه...ام... آهان، لاله یه اوکاپیه!

او لاله را به سختی به دست آورده بود. فرهاد کوه کن همان دای بود، فقط نمی خواست ریا شود.

- اوکاپی؟ خب این مشکل ما نیست.این که چگونه چنین موجود بزرگی را روی شانه خود جا داده اید هم برای ما مهم نیست. سریعا یک هزارپا پیدا کنید.
- من؟
- ما اربابیم دای. ارباب ها دنبال هزارپا نمی روند!

با شعار "گوربابای درس" زندگی کرده اید؟!

- آخه...
- زود باش دای! ما تصمیم داریم هر چه سریعتر وزیر را مجبور به اطاعت از خودمان کنیم.

عنتونین چیزی را در آورده اید؟!

این بدترین شکنجه دنیاس، اینکه صبر کنی و بدونی هیچ کاری از دستت ساخته نیست.

the hunger game | 2012 | Gary Ross

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین
>>محفلیا
ریموس همچنان دستش به چانه اش بود و داشت فکر میکرد.
ناگهان چراغی بالای سرش ترکید.با هیجان بلند شد و گفت:
درسته لرد میخواد اون معجونو.....اون معجونو بده...بده...بده به...
یکی از محفلیا که حوصلش سر رفته بود با بی حوصلگی گفت:
ـ خوب مخمونو خوردی بگو دیگه
ریموس نگاهی به محفلیا انداخت و همین که میخواست بگه در باز شد و هری وارد میشود.
همه با صورتی غضبناک و عصبانی به هری نگاه میکنندوهری که یه جورای ترسیده با لکنت زبون و خنده ای از سر ترس میگه:
- امممم،خوب،مثل اینکه بد موقع مزاحم شدم . امممممممبله خاله مالی الان میامو خوب خدافظ.

>>مرگخواران

سورس سرشو بلند میکنه ولی با چهره مسخره لرد مواجه میشه.
اما اصلا خندش نمیگیره چون میفهمه که لرد عصبانی. آب دهانشو قرت میده وشروع به صحبت میکنه:
- اممم ،خوب من...من ...
لرد ابروهاشو بالا میندازه(البته این کار برای لرد غیر ممکنه چون اونابرو نداره ولی سورس اینطور تصور میکنه) و میگه:
- خوب...
سورس با همون حالت قدیمی ادامه میده:
-خوب .. من به ...دستور شما رفتم که معجونو بیارم...اما...اما چون وسایلشو نداشتم ...مجبور شدم برم و آماده کنم.
و شیشه ای رو از پشتردایش بیرون میاره و به سمت لرد دراز میکنه و با یکجور حالت آسوزگی میگه:
- بفرمایید ارباب . اینم معجون.
ارباب که انگار باور کرده با خونسردی ولی با مقداری عصبانی همیشگی میگه:
- باشه بیابریم تا کارو شروع کنیم.

ویرایش شده توسط هرماینی گرنجر در تاریخ ۱۳۹۱/۲/۹ ۱۹:۴۲:۴۳
ویرایش شده توسط هرماینی گرنجر در تاریخ ۱۳۹۱/۲/۹ ۱۹:۴۴:۴۶

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
در محفل ققنوس همه به دور میز گردی نشسته بودند و فکر میکردند
، در این میان ریموس که دست به چانه نشسته بود رو به سروس نگاه کرد و گفت: به نظرت ولدمورت میخواد این معجونا رو به خورد کی بده؟
هری که لبخند پیروز مندانه ای بر لب داشت گفت: من جواب سوالو میدونم لرد میخواد معجون رو به خورد مرگخواراش بده.
همه نگاه ها به سوی هری بر گشت کم کم لبخند بر لب های هری خشک شد و فهمید که چه گندی زده و گفت : با من که کاری ندارید ها؟باید برم.و زود خودش را از نگاه خشمگین محفلیان دور کرد
سوروس چنگی به موهایش زد و گفت : فعلا نمیشه تصمیم گرفت باید برم و اطلاعات بیشتری جمع کنم

در خانه ریدل ها

سروس دوباره ظاهر میشود
لرد:اومدم در خونتون نبودی راستشو بگو کجا رفته بودی؟
صورت سروس سرخ میشود بار اولش نیست که دروغ میگوید ولی انگار که اینبار کمی فرق دارد و لرد از چیز هایی خبر دارد

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۰:۰۳ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین

در یک چشم بهم زدن رز در جلوی در اتاق ولدمورت ظاهر شد و مودبانه در را زد. صدایی خفه شنیده شد که می گفت: « نگفتم مگه مزاحم نشین احمقا؟! »

رز با صدای نازک و دخترانه ای گفت: « ارباب چیزی براتون آوردم که وقتی ببینید شاخ در میارین!:pretty: »

چند لحظه بعد در باز شد و یک چوبدستی وارد چشم رز شد. ولدمورت همینطور با چوبدستی رز را عقب عقب می برد و می گفت: « ارباب شاخ در میاره؟ تو ارباب رو با شاخ فرض کردی؟ »

رز جیغ و داد کرد تا اینکه ولدمورت او را رفا کرد و گفت: « خب چی داری؟ »

رز کتاب را به طرف ولدمورت گرفت و گفت: « صفحه ی 113 پاراگراف سوم! »

ولدمورت کتاب را گرفت و شروع به خواندن آن کرد. در خانه ی ریدل چند دوری زد تا اینکه متن تمام شد و ایستاد. کمی فکر کرد و بعد یک خنده ی شیطانی زد. کتاب را در زمین انداخت و به طرف رز رفت و گفت: « تمام دختر های مرگخوار رو جمع کن و تا فردا کلی از این معجون درست کنین! »

رز گفت: « ولی ارباب شما باید خون بدین و اگه بخواییم زیاد درست کنیم به خون بیشتری نیاز هست! »

ارباب به فکر فرو رفت. در همین هنگام سوروس که کتاب را برداشته بود و در حال خواندن آن بود ، گفت: « قربان من یه معجون بلدم که می تونه خونتون رو تکثیر کنه! »

ارباب بار دیگر خنده ای شیطانی کرد و گفت: « آفرین! تا فردا همه چی رو آماده کنین! »

در همین هنگام سوروس و رز ناپدید شدن ولی سوروس به مکان دیگری رفت. او به مقر محفل ققنوس رفت و قضیه رو لو داد!

تصویر کوچک شده

Re: بستني فروشي فلوريان فورتسكيو
پیام زده شده در: ۵:۳۱ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۹۰

گلرت گریندل‌والدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۱:۰۲ پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰
از شعرِ تو در امان، نخواهم بودن.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
[spoiler=خلاصه]فلوریان یه دستورالعمل پیدا کرده به نام معجون اطاعت همیشگی و این معجون رو درست کرده و در بستنی هاش ریخته. حالا هرکی بستنی اینو بخوره از فرمان هاش اطاعت میکنه.
حالا هم یه بستنی به لوسیوس مالفوی داده و وادارش کرده که براش یه کار تو وزارت خونه پیدا کنه و ...
[/spoiler]

رز ویزلی دزدکی از جلوی بستنی فروشی فلوریان رد شد. با نگاهی سریع مغازه رو وارسی کرد. عینک دودی و کلاه مامان دوزی که به سر گذاشته بود، باعث میشد که در نگاه اول شناخته نشه.
رز که حوصله ش سر رفته بود، دنبال راهی برای خوش گذرانی بود و این وسط چه کسی بهتر از پیرمرد بستنی فروش؟! فلوریان ساده و بد اخلاق و غر غرو؟!

رز دوباره به آرامی به مغازه نزدیک شد. این بار جیمز و تدی حواس اورا به خود مشغول کرده بودند. جیمز با چهره ای بی حالت داشت تدی رو فوت می کرد:

تدی: آهان ... اینجا ... آفرین ... ادامه بده...
جیمز: فووووووووووووووت!
رز: :surp: جیمز ... جیمز ... چی شده؟
جیمز: فووووووووووووت!

رز ظرف بستنی را در کنار پای جیمز و تدی دید که ناگهان فردی تنه ی محکمی به او زد و رد شد.

- اوی ...!

آن شخص لوسیوس مالفوی بود و بدون توجه به رز به سمت فلوریان رفت. دقایقی با او حرف زد و بعد مطیعانه سرش را تکان داد و دور شد.

لحظاتی بعد رز بالاخره وارد بستنی فروشی شد و یک بستنی سفارش داد. فلوریان با بی حوصلگی دنبال درست کردن بستنی رفت و رز مغازه رو وارسی کرد. کتابی با جلدی ضخیم در زیر قفسه ای پیدا کرد. آن را در جیبش گذاشت و دقایقی بعد با یک بستنی از مغازه خارج شد.

لحظاتی بعد، یک گوشه ی کوچه دیاگون:

کتاب:

معجون اطاعت همیشگی!
برای ساخت مقدار زیادی طلسم فرمان بر روی پوست خز اژدها اجرا می کنین و بعد عصاره شو میگیرد و مقدار 330 سی سی خون خود را با آن مخلوط می کنید. بعد از آن تنها کافی است که مقادیری موی تک شاخ به معجون اضافه شود تا آماده به کار شود.
توجه کنید که معجون پس از رسیدن به لوزالمعده ی شخص مورد نظر عمل می کند؛ یعنی مدت 3 دقیقه بعد از خوردن آن باید صبر کنید.

- باید لرد سیاه رو خبر کنم! همین الان ...

[هعی]
... می ترسم از یاد ببرم اسمت را
به سان شاعران که می ترسند از یاد ببرند
آن کلمه را
که زاده شد از شکنجه ی شب
آن کلمه را
که می نماید همتراز خدا
اما
همیشه به یاد خواهم داشت جسمت را
اما همیشه دوست خواهم داشت
جسمت را
اما همیشه پاس خوهم داشت جسمت را
بدان سان که سربازی
جنگش درهم شکسته
بی کس و بی مصرف
پاس می دارد
تنها پای برجای مانده اش را ...

[/هعی]

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
فلوریان بسیار خوشحال شده بود که معجونش درست عمل کرده بود و حالا تصمیم داشت خورندگان معجون از او اطاعت کنند پس به فردی که آرام آرام به سمتش می آمد ، زل زد.

مرد بالاخره به جلوی مغازه بستنی فروشی فلوریان رسید و با صدایی ضعیف ، گفت: « دو تا بستنی »

فلوریان مرد را وارسی کرد و خیلی زود فهمید که او کیست و با دستپاچگی ، گفت: « حالتان خوب است آقای مالفوی؟ ... شنیدم معاون وزیر شدین ... درسته؟ »

مالفوی سرش را که روزنامه ی در دستش را وارسی می کرد ، را حرکت داد و با حالتی جدی رو به فلوریان کرد و گفت: « دو تا بستنی خواستم! »

فلوریان شروع به درست کردن بستنی شد و در نیم دقیقه دو بستنی را آماده رو به مالفوی گرفت و گفت: « بفرمایید »

مالفوی بستنی ها را گرفت و دو تا سکه گالیون هم به فلوریان داد و بدون هیچ صحبتی از آنجا دور شد اما همینکه چند قدمی از فلوریان فاصله گرفت ، فلوریان از مغازه خارج شد و او را دنبال کرد. مالفوی به طرف کوچه ی ناکترن رفت و وارد مغازه ی اجدادیش شد.

فلوریان از پنجره ، داخل مغازه را نگاه می کرد و مالفوی و مرد دیگری را می دید که مشغول صحبت بودند. در حین صحبت مالفوی مشغول خوردن بستنی شد اما مردی که با مالفوی حرف می زد ، لب به بستنی نزد.

بعد از مدتی مالفوی حالتی عجیب به خود گرفت و فلوریان همینکه این حالت عجیب مالفوی را دید ، چوبش را بیرون آورد و داخل مفازه شد. چوبش را به طرف مردی که با مالفوی صحبت می کرد ، گرفت و طلسمی به طرف او فرستاد که او را نقش بر زمین کرد. مالفوی بلند شد و با عصبانیت گفت: « داری چیکار می کنی؟ »

فلوریان قبل از اینکه مالفوی چوبش را بیرون بیاورد ، گفت: « بشین مالفوی »

مالفوی بعد شنیدن این کلمات بدون هیچ اعتراضی نشست و فلوریان هم کنارش نشست و ادامه داد: « همین الان برو به وزارت و منو به عنوان همکارت معرفی کن و بعد بیا جلوی مغازه من »

مالفوی از جایش بلند و از مغازه خارج شد. فلوریان هم به دنبال او از مغازه خارج شد و به طرف مغازه خودش رفت و خوشحال بود که تا چند ساعت دیگر همکار معاون وزیر می شود.

چند ساعت بعد - جلوی مغازه ی بستنی فروشی فلوریان

خورشید در حال غروب کردن بود و آسمون رنگی خونین به خود گرفته بود. صدای قار قار کلاغ ها از هر طرف به گوش می رسید و خبر از آمدن پاییز می داد اما این کلاغ ها نمی دانستند که در پایین جایی که اوج می گیرند ، چه اتفاق هایی می افتد!

تمام کسانی که از بستنی های فلوریان خورده بودند ، از اولین کسی که به انها دستور داده بود اطاعت می کردند و این باعث شده بود جیمز تا یک ساعت تدی را فوت کند تا تدی احساس خنکی بکند و صاحب مغازه کتاب فروشی هم در حال تحویل دادن تمام کتاب ها به پسر بچه ای بود که حالا صاحب تمام مغازه شده بود.

در این میان آقای مالفوی هم که از فلوریان اطاعت می کرد ، در حال آمدن به سمت مغازه بود. همینکه رسید ، فلوریان از او پرسید: « من همکارت شدم؟ »

مالفوی با حرکت سر حرف او را تایید کرد و فلوریان مشغول سخت مشغول فکر شد که نقشه ی بعدیش باید چه باشد؟

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۳۹۰/۵/۱۰ ۲۳:۳۱:۴۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
سوژه ی جدید

با خوشحالی به آن کتاب نگاه می کرد. کتابی که برای او خوشبختی را به همراه می آورد. کتابی که بهترین دوستش به او هدیه داده بود. حال او میتوانست به تمام آرزو هایش دست پیدا کند. میتوانست وزیر سحر و جادو بشود. میتوانست دوچرخه بخرد. برعکس بچگی اش که پدرش تمام پول هایش را برای خرید نوشیدنی کره ای صرف می کرد.

به آرامی آن کتاب را باز کرد. همه چیز حاضر بود. مشغول تهیه ی معجون مخصوص شد. محتویات پاتیل در ابتدا آبی رنگ شد و سپس کم کم شروع به نارنجی شدن و در نهایت قرمز شدن کرد. تنها یک ماده بر روی میز باقی مانده بود.

فلوریان با شادی آن را درون معجون ریخت و به معجون نگاه کرد که به صورتی تغییر رنگ میداد. همه چیز طبق نقشه پیش رفته بود. بزودی او بر جهان جادوگری حکم می راند.

بار دیگر به آن صفحه نگاه کرد: صفحه ی 234 کتاب که بالای آن درشت نوشته بود : معجون اطاعت همیشگی!

بار دیگر دستورالعمل و مواد را دوره کرد تا مطمئن شود معجون اشتباه نباشد. اما بعد با دیدن چیزی که در پایین صفحه بود کمی اوقاتش تلخ شد. نمیخواست هرگز کسی آن صفحه را ببیند تا راه درمانی که در آنجا نوشته بود پیدا کند. خوشبختانه این کتاب تنها یک نسخه داشت و آن هم همین نسخه بود. به آرامی و بی توجه به باقی نوشته ها کتاب را بست. و نخواند که درون کتاب نوشته بود :

تنها روش کشف شده ی درمان کشتن سازنده یا دادن دستور آزاد به خورندگان این معجون توسط سازنده است.
اخطار : در هر جامعه ی جادوگری همیشه سفید و سیاه وجود دارد. این معجون بر روی آخرین 4 نفر باقی مانده از هر یک از این دو گروه اثر نمیکند. در نتیجه همیشه 8 نفر از این معجون مصون باقی می مانند مگر آنکه کشته شوند.

روز بعد

- آقای فورتسکیو، من یه بستنی میخوام

فلوریان با خوشحالی به اولین مشتری آن روزش نگاه کرد. جیمز هری پاتر. یک بستنی به او داد و با شادی به او نگاه کرد که از مغازه دور می شد و بستنی اش را می خورد.

در همین حین

- جیمز به منم میدی یکم؟

- نخیر تدی. امکان نداره. مگر اینکه برام اون یویویی که جلوی مغازه است رو بگیری.

- خب آخه اگه من الان پول داشتم که میرفتم میدادم یه بستنی میخریدم ابله!

ناگهان جیمز میخکوب شد. به آرامی سرش را گرفت و پس از مدتی با صدایی بسیار مهربان تر گفت : خیلی خب تدی، بیا بخور. عیبی نداره.

و با گفتن این حرف بستنی اش را جلوی تد ریموس لوپین گرفت. در مغازه ی بستنی فروشی فلوریان لبخند زد. نقشه اش به خوبی پیش می رفت.

-----
فکر کنم واضحه سوژه. این سوژه میتونه طنز هم بشه و لزومی برای جدی بودنش نداره. همین.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.