هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کارگاه گرافیک جادوگران
پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

لودو بگمنold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1317
آفلاین
لی جردن عزیز!

اینجا سایت زوپسه و مدیرا تغییر قالب رو هم قبول کنن ما باید کلاهمون رو بندازیم هوا.
کارایی که شما میگی همه برنامه نویسی جدا میخواد و تو قالب نرمال زوپس نمیگنجه
به نظرم باید تغییرات ساده ولی جذاب بدیم توی تم تا این ایده ها.

نمونش هم همین عکسی که ریگول گذاشته!
هیچ شامورتی بازی و چش بندی خاصّی نداره فقط یه سری تغییرات خلّاقانه و قشنگه

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۰/۵/۲۲ ۰:۱۵:۱۹

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

گریفیندور، محفل ققنوس

گودریک گریفیندور

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
از تالار گریفندور
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
محفل ققنوس
پیام: 972
آفلاین
با سلام

خب من بد جور موافق قالبی هستم که ریگولوس در پست اول گذاشته چون واقعا قالب محشری هست و حرف نداره فقط اون منوی کاربری که نوشته آینه ی نفاق انگیز و ... خیلی خوبه اما می تونه برای اعضای تازه وارد گیج کننده باشه!

به هر حال این نظر من بود ... راستی من به تازگی کمی فوتوشاپ بلد شدم و اگر نیاز بود ، در خدمتم

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

لی جردن old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
اگه بشه بجای کادر مستطیل از کاغذ پوستی استفاده کرد بهتر میشه.یا این که صفحه اخبار اول مثل یه کاغذ تا شده باشه بعد به مرور تاش باز شه

Modir look at that ticket
I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

کارگاه گرافیک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
خب اون طرح شخصی و سلیقه خودمه از قالب. چیز به اون صورت عمومی نیست. یه نمونه است تا بگم قراره چیکار کنیم توی تاپیک. تمام چیزی که در اون عکس می بینی، یه عکسه. همین. اصلا قالبی به اون شکل وجود نداره. همش عکسه. با فتوشاپ درست کردم.

مثلا شما میگی هدر سایت، عکسی باشه از رولینگ و سه شخصیت اصلی. در صورتی که چهره صورت این افراد، فرم فانتزی و تخیلی قالب رو کاملا از بین میبره و سایت رو شبیه به سایت های ماگل نت یا دمنتور میکنه. بیشتر هدف سایت اینه که فرم فانتزی قالب و لوگوی جادوگران حفظ بشه. نقاشی خیلی دلنشین تره تا تصویر عکس سه بازیگر و یک نویسنده که وام گرفته از فیلم و عکسه. در نظر داشته باشیم که جادوگران سایت ایفای نقش هست و تمام تلاش مسئولین سایت هم بیشتر برای اینه که اعضا رو جذب ایفای نقش کنن و محیط و چهره سایت رو طوری در اختیار بذارن که کاربر احساس کنه با آیتم ها و طراحی های جادویی و هری پاتری، مثلا در میان صفحات کتاب و در لباس شخصیت ها داره پرسه میزنه و ایفای نقش میکنه.

در اون عکسی که لینک دادم، من هم باهاتون موافقم که در سکوی نه و سه چهارم که نقش منوی سایت رو داره، بهتره از موارد گرافیکی و عناصر جادویی هری پاتر استفاده بشه. فقط تصور کنید. نقاشی های : درخت بید سیلی زن... قلعه هاگوارتز....یادگاران مرگ...جغد...جارو....چوبدستی...جام آتش...آینه نفاق انگیز...کتاب های جادویی...پاتیل و دیگ معجون ها.... کلا خیلی از این چیزها.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

دین توماس

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
بذار اول از قالبی که خودت طراحی کردی بگم... من تخصصی توی برنامه نویسی و طراحی قالب با استفاده از نرم افزار ندارم اما یه جورایی یه نقاشم و میشه گفت ذهن خلاقی دارم... توی قالبی که طراحی کردی خودتو توی همین قالب نگه داشتی ولی شکل و شمایلش رو عوض کردی. من میگم ساختار باید عوض شه. مثلا توی قالب شما ،ستونها دقیقا همونجایی هستن که الانم هستن... منظورم عواملیه که توی ستونهاست. خبر دقیقا وسطه و تاپیکها سمت راست... و...
پیشنهاد من اینه که هِدر سایت عکسی باشه از جی کی رولینگ و 3 شخصیت اصلی داستان ینی هری و رون و هرمیون... البته به طوری که با ترکیب بندی رنگ قوی در کنار هم قرار گرفته باشن. میشه یه کلاژ از تمام کارکترهای کتاب درست کرد ینی همه ی عوامل داستان رو بیاریم کنار هم... برای ستونهای کناری هم میشه از ستونهای ساده استفاده کرد ولی کلید گزینه ها رو شکیل و نوآور و با طرح های مفهومی درست کرد...
این پیشنهاد منه.

تصویر کوچک شده

کارگاه گرافیک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
چیزی که مدنظرتون هست فراتر از یک سایت زوپس هست و به برنامه نویسی جدا نیاز داره. بله. مثلا میشه در بلاک افراد آنلاین، روی "ادامه ..." لینک گذاشت که به جای اینکه به این صفحه بره، به یک صفحه دیگه بره که اون صفحه تصویر نقشه غارتگر باشه و اماکن مختلف سایت رو در قالب نقشه تعریف کنیم و هر قسمتی که عضو x مثلا باشه، آواتور و اسمش در یک گوشه از نقشه (همان قسمتی که هست) نمایش داده بشه.

خواسته شما اینه. اما خب من که تصور می کنم این مورد خارج از توان مسئولین سایت باشه. برنامه نویسی جدایی میخواد. اصلا هم فلش نیست. تصویره و یه برنامه نویسی میخواد که آواتور و شناسه نمایشی عضو با قرار گرفتنش در هر قسمت از سایت، در یک گوشه مرتباط با اون قسمت در نقشه غارتگر نشون داده بشه. برنامه نویسی خیلی سنگینی هم نیست و صد البته خیلی آسون هم نیست.

این مورد که بعیده عملی بشه. سایر موارد قالب رو مطرح کنید. خیلی چیزهای دیگه هست. ایده ها و طرح هاتون رو بگین.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

سدریک دیگوریold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۳ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
از این طرف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
من با لی موافقم. مثلا اگه جادوگران را به صورت یه نقشه بکشیم و هر کی را در هر انجمنی هست بکشیم جالب میشه. 

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

لی جردن old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
خیلی قشنگ شده ولی اگه می شد امار مثل یه نقشه غارتگر واقعی باشه نه این که فقط بالاش بنویسید.

I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

کارگاه گرافیک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام دوستان عزیز

تاپیک "کارگاه گرافیک جادوگران" در راستای کمک به اهداف سایت و جهت بهبود بخشیدن به عناصر و آیتم های گرافیکی سایت، پدید آمد. در این تاپیک همه اعضای جادوگران مجاز به مشارکت هستند تا از نظر تصویری و گرافیکی به ظاهر سایت جادوگران کمک کنیم.

بخش بزرگی از کار من و دوستان در این تاپیک، موضوع ایده پردازی پیرامون ظاهر کلی سایت و عناصر گرافیکی است. یعنی با استفاده از تصور و خلاقیت ذهن خودمون، طرح هایی رو در اینجا تشریح کنیم و سپس با استفاده از طراحی و نرم افزار، به ایده ها واقعیت ببخشیم.

دوستانی که قصد شرکت دارند و احساس می کنند که می توانند با مشارکت خودشون کمک بزرگی کنند، از اهداف وظایف "کارگاه گرافیک" که به شرح زیر هستند، آگاه باشند:

طراحی / ویرایش قالب سایت جادوگران
طراحی رنک های ترین های سایت و تالارها و گروه های خصوصی
طراحی رنک های مسابقات و فستیوال های ایفای نقشی
طراحی لوگو و بنر و ... برای مسابقه های رسمی سایت جادوگران
طراحی افزونه های گرافیکی برای عیدهای کریسمس و نوروز
طراحی سرفصل های جدید برای موضوعات اخبار
و سایر موارد مرتبط و مشابه...

------------------------------------------------------------
بحث اول
مثلا مدتی هست که زیاد اعتراض میشه به قالب فعلی جادوگران و خلاء یک قالب جدید احساس میشه. من خودم ایده ام رو نسبت به قالب طراحی کردم.

مشاهده کنید.

همین قالب میتونه بحث اول اینجا باشه. همه اعتراض می کنیم به مدیران که قالب جدید بسازن. خب چه بهتر که ما کمک کنیم اینجا و طرح و ایده بدیم برای تک تک جزئیات و آیتم های قالب. نظر بدید. برای نظرات و ایده هاتون هم روی این تاپیک نظرسنجی قرار میدیم تا میزان محبوبیت ایده ها رو بررسی کنیم بین اعضای خود سایت.

اینطوری حداقل شناخت رو فراهم کردیم برای مدیران. اتفاقا الان هم آناکین مونتاگ، مدیر سایت زوپس فارسی رو مدیر جادوگران هم قرار دادن. ایشون آشنایی زیادی دارن و میتونن باید ها و نبایدهای برنامه نویسی و خود زوپس رو اینجا مطرح کنن در برابر ایده ها و طرح های ما. بیان طرح های ما رو نگاه کنن و ببینن چه مواردیش قابل اجراست و چه مواردی محدودیت دارند و به ترفند نیاز دارند و چه مواردی هم اصلا قابل اجرا نیستند.

اینه که من خواهشمندم خود مدیران سایت هم بیان و نظراتشون رو بگن. هر کسی دیدگاه و ایده هایی داره. قطعا همه ما به هری پاتر و دنیاش آشنا هستیم و میتونیم خیلی راحت عناصر جادویی رو که در قالب یک صفحه سایت میخوایم رو مطرح کنیم.

اینه که خجالت نکشید. بیاین بگین سایت رو با چه ریخت و قیافه ای دوست دارین. همین حضور و گفتن شما هم کمک میکنه به مدیران و ما که چطور طراحی کنیم ایده ها و طرح های مورد علاقه اعضا رو.

مرسی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.