هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كنفرانس هاي شبانه سايت
پیام زده شده در: ۰:۱۹:۰۵ یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

ریونکلاو، مرگخواران

ایزابل مک‌دوگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۵ یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱
آخرین ورود:
امروز ۱:۲۷:۰۶
از حدشون که گذشتن، از روی جنازشون رد میشم...!
گروه:
مرگخوار
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
واقعا چیز زیادی به ذهن ما نمی‌رسه...
بیرون از سایت هیچ راه ارتباطی با ایشون نیست؟
اگر که باشه ما خوشحال‌ می‌شیم تا باهاشون صحبت کنیم. نمی‌تونن همینطوری ما رو بذارن و برن. مقدار بی شماری از امور سایت می‌مونه روی زمین.

نمیدونم یه روزی این پست رو می‌بینن یا نه...
ولی می‌خوام بگم که اگه فقط اندازه یک درصد احساس مسئولیت نسبت به تمام افراد داخل سایت دارین، برگردین.
اگه فقط یک دلیل واسه برگشتن دارین، لطفا برگردین.
ما اینجا شما رو به عنوان یک ابزار برای پیش بردن امور سایت نمی‌بینیم. ما شما رو مهم ترین عضو این خانواده می‌دونیم.

اگه مدت زیادی بگذره و برنگردن... ما هم نمی‌مونیم. حداقل من نمی‌مونم.

•« ʜᴇ ᴡᴀs ʜɪᴅɪɴɢ ʜɪs sᴀᴅɴᴇss, ʙᴜᴛ ɪ ᴄᴏᴜʟᴅ sᴇᴇ ʜɪs ᴛᴇᴀʀs »•
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۴:۰۷ یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۵:۵۶:۰۱
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 439
آفلاین
سلام ارباب جان.

امیدوارم سلامت باشین.

اصلا نمیدونم این همه حرف و غصه رو چطوری بگم. حس پرنده ای رو دارم که یهو توی قفسش کردن؛ هر چی خودشو اینور و اونور میزنه و تلاش میکنه هیچ راهی پیدا نمی کنه.

اینکه برگردی و دقیقا با برگشتت کسی که بخاطرش برگشتی بره خیلی دردناکه. کاش همون روز بهتون میگفتم چقدر خوشحالم از اینکه برگشتم پیشتون. چقدر خوشحالم که دوباره پذیرفتینم. میخواستم تلاش کنم و با تلاشم اینو بهتون نشون بدم...ولی گاهی چقدر زود دیر میشه...

از ۱۲ سالگی توی این سایت بودم. نصف عمرمو خودتون بزرگم کردین. بهم درس دادین...درس زندگی، درس خودشناسی و درس تلاش کردن برای خواسته هام و هزارتا درسی که شاید بیرون از اینجا هیچ وقت یاد نمی گرفتم. کلی خاطرات رنگارنگ با شما و توی این سایت دارم. ولی از اون ۱۶ فروردین تلخ بدون شما همه چی اینجا برام سیاه و سفید شده.

میدونم خیلی وقتا چقدر در برابرتون بی لیاقتی کردم. چقدر قدرنشناس بودم. حق دارین نخواین ببخشینم و به حرفام گوش بدین. ولی ارباب این تازه واردامون گناه دارن. اگر شما نباشین کی میتونه به اندازه شما خوب آموزششون بده و نقدشون کنه؟ کی به حرفاشون گوش بده و با نصیحتاش توی زندگیشون کمکشون کنه؟ کی ازشون استعداد بسازه که موندگار بشن؟

دارم میبینم که فقط حال من این نیست. هممون همینیم. به هرکی نگاه میکنم یه طوری میخواد تلاش کنه که شما برگردین ولی هممون حکایت همون پرنده تو قفسیم. هممون انقدر خودمونو به میله های قفس زدیم که عاجز شدیم.

میشه خواهش کنم اینطوری توی خلا رهامون نکنین؟ میشه با برگشتتون حال هممونو خوب کنین؟ میشه؟

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵:۲۹ شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۸:۳۷
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 713
آفلاین
این پست توی صحبت با ارباب زده شده؛ ولی از اونجایی که حسن جان به خوبی اشاره کردن که اینجا رو میشه با دسترسی مهمان هم دید، اینجا هم می ذارمش. خدا رو چه دیدی؟ شاید شد!

نقل قول:
سلام... ارباب...؟

ارباب... وقتی چند وقت پیش برگشتم سایت، یه عالمه حرف برای گفتن داشتم، بیشترش هم برای شما بود. حرف مهم و عجیب غریبی هم نبود. یه نمونه ش همین چند وقت اخیر هِی اومدم و یه سری حرف رو سر هم کردم و گفتم و رفتم. انگار... انگار "ارباب" خونم افتاده بود. اومده بودم ارباب تراپی! همیشه از درد ها و مشکلات و اخبار سمت خودم بهتون گفتم. بیشتر درمورد خودم گفتم و کمتر در مورد شما شنیدم. دورادور شاید در جریان بعضی اتفاقا بودم و فقط همین بود. نه بیشتر. همیشه دلم می خواست آشناتر باشم، دوست تر باشم، نزدیک تر باشم. همیشه به لینی و هکتور و ایوان و بلاتریکس و ... حسودیم می شد. که چرا بیشتر نموندم، که چرا بیشتر اصرار نکردم، که چرا نزدیکتر نیومدم، که چرا بیشتر زور نزدم، چرا از همه توانم استفاده نکردم... شاید هم توانم در همون بود... نمی دونم. ولی شاید میشد با بیشتر موندن تو سایت، نزدیکتر شد، با فعالیت بیشتر، دوست تر شد. اما امان از فرصت های از دست رفته... .

نمی دونم چی میشه، نمی دونم آینده چه چیزی در خودش داره. نمی دونم اصلا حتی یه زمانی این پیام من رو می خونین یا نه. هیچگونه دسترسی هم ندارم. هیچی... . شاید هم همین به صلاحه، میگن دوری و دوستی... شاید همین خوبه. نمی دونم. واقعا در "نمی دونم" ترین حالت ممکن هستم. فقط امیدوارم... .

سفرت بخیر اما
تو و دوستی خدا را
چو از این کویر وحشت
به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها ، به باران
برسان سلام ما را

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸:۰۹ شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۱۱:۳۲ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 168
آفلاین
فکر می‌کنم این روزا خیلی به یه تاپیک احتیاج داریم که اعضا بتونن راحت با هم حرف بزنن. جایی مثل چت باکس که خیلی محدودیت داره و بیشتر وقت‌ها نمی‌شه آزادانه حرف زد. یه تریبونی مثل اینجا لازمه که همه بتونیم جدا از قید و بندهای ایفای نقش، راحت در مورد مسائل سایت صحبت کنیم. یه گروه تلگرامی هم هست ولی مدت‌هاس که کسی توش چیزی نفرستاده، و اون گروه هم بیشتر رفت به سمت موضوعات شخصی و انگار سایت اصلاً مطرح نبود. این تاپیک می‌تونه کمک کنه که به سایت بیشتر توجه بشه یا برای مواقع بحرانی‌ش راه‌حل‌هایی پیدا کنیم.

می‌خوام این بحث رو شروع کنم: بیش از یک هفته میشه لرد رفته و من نتونستم راهی پیدا کنم که باهاش حرف بزنم درباره‌ی بازگشتش به سایت. این تاپیک توی ایفای نقش نیست که بگیم اگه حتی به عنوان مهمان هم سر بزنه نمی‌تونه بخونه. مطمئنم می‌بینه. اگر هر حرفی دارین به لرد بزنید به نظرم جاش اینجاست و احتمالش بهتره که ببینن پیام‌های شمارو. اگه راه‌حلی می‌شناسین برای گفتگو با ایشون هم می‌تونیم اینجا در موردش صحبت کنیم. شخصاً کار دیگه‌ای بر نمیاد از من. معتقدم ایشون باید بخواد که باهاشون صحبت بشه. وقتی نمیخوان، نمیتونم به زور و اصرار و واسطه باهاشون حرف بزنم.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵ ۲۲:۵۵:۴۰

پیام زده شده در: ۰:۵۰ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
گرمه گویا، جادوگران پایتخت نشین نمیتونن برن میتینگ. اینم گفتم به مدیریت ولی واکنشی نشون ندادن و بی تفاوت بودن ظاهراً.

در نتیجه میتینگ غیرحضوری و آنلاین بذاریم حداقل. گذاشتن زمان مساله سختی هست بنابراین از قبل هماهنگ میشه اگر قراره بحث های خاص بشه. الانم دیگه یاهو مسنجر نیست و در قالب یک گروه تلگرام پیگیری میکنیم چنین چیزی رو. هر کسی که تمایل داره بیاد، یه پست اینجا بزنه (من براش لینک رو میفرستم) یا پیام شخصی بفرسته برای من.

دوستانی که اخیرا به سایت ملحق شدن، برای دیدن کاربرد و فایده این میتینگ های آنلاین به صفحات قبلی این تاپیک مراجعه کنند. علاوه بر معرفی، بیشتر تمرکز اون روی تریبون آزاد برای همه هست که بتونن در مورد همه چیز سایت نظر و پیشنهاد و راهکار بدن یا انتقاد کنن و مجموع حرفا گردآوری بشه و هم در اینجا قرار بگیره یا ارسال بشه برای مشارکت کنندگان و همچنین برای مدیریت بره. فلسفه و برداشت اینه که خیلی ها شاید حرف ها دارن اما هیچ وقت وقت نشده یا حوصله نکردن در قالب پست مفصل بفرستن در گفتگو با مدیران و در این چنین فضای راحت چت بتونن تیکه تیکه مطرح کنن و در همون لحظه نظرات بقیه دوستان خودشونو هم بشنون و با سرعت و جدیت بیشتری دنبال بشه درخواست ها و نظرات اکثریت اعضا.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱:۲۵:۲۲

----------

پیام زده شده در: ۲:۳۷ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
صرف‌نظر از پیام قبلی من در خطاب به شریف خان () و کلا اینجور حرکات ارزشی، همانطور که اکثرا خبر دارید، در تاریخ 15 مرداد یعنی کمتر از 2 ماه دیگه، یاهو مسنجر به صورت کامل از دسترس خارج میشه و به احتمال زیاد تمام اطلاعات و هیستوری های موجود قابل بازیابی نخواهند بود.

اعضای جادوگران شاید بیشتر از هر ابزار پیام رسان دیگه ای با یاهو مسنجر خاطرات زیادی داشته باشن و خیلی از آشنایی ها و گفتگوهای خاطره انگیزشون در این مسنجر براشون اتفاق افتاده باشه. از دوران جاهلیت و ابتدای عضویت گرفته تا دورانی که دیگه هرکس برای خودش ادعای پهلوون بودن میکنه

به عنوان وداع با یاهو مسنجر دوست داشتنی (و حالا اینگونه حرفهای تراژدی) قراره که یک کنفرانس با تمام قوای موجود برگزار بشه تا به عنوان آخرین گفتگوی دست جمعی مون، با این مسنجر خداحافظی کرده باشیم.

هنوز تاریخ و زمان مشخصی در نظر گرفته نشده اما از تمامی دوستان خواهشمندم که اگه توانایی شرکت در این کنفرانس رو دارن، دریغ نکنن و توی همین تاپیک اعلام آمادگی بکنن. حتی یک کلمه! و قول میدم به هیچ وجه من الوجوه هم ارزشی بازی محسوب نشه

اگر هم دوست ندارید ایدی یاهوتون به صورت عمومی به اشتراک گذاشته بشه، میتونید توی پیام شخصی ارسالش کنید تا در این مورد هم مشکلی وجود نداشته باشه.

ali_nasa70
عزت زیاد!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۲:۴۱:۰۷

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
الان کنـــفرانـــس کــــــــو؟!

مـردک مردم آزار!

پیام زده شده در: ۱۰:۰۴ دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود بر همه ی عزیزان دل!

با توجه به اتفاقاتی که جدیداً در چت باکس سایت افتاد و برای پیشگیری از وقوع دوباره این اتفاقات و همچنین با توجه به این که الان ملت دارن چشم های همدیگه رو توی چت باکس در میارن() بنده تصمیم گرفتم که این تاپیک رو دوباره راه اندازی کنم.

ما به هر بهونه ای که بشه و خیلی وقتا بدون اطلاع قبلی (!) با افراد آنلاین کنفرانس مسنجری میذاریم.
در نتیجه خیلی از صحبت هایی که توی چت باکس میشه و جاش اونجا نیست، انتقال پیدا می کنه به همین کنف ها.

برای شرکت در این کنفرانس ها می تونید من رو اد کنید، یا اگه قبلاً اد کردید یه آف برام بذارید و بگید من فلانی هسم.

آی دی یاهو من: sharifrezak

می بینمتون!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
ضمن وحشت شدید از تشکیل لیست توسط مروپی گانت در این جلسه، اعلام امادگی میکنیم :|

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
خب من سیستم کنفرانس مسنجر گوشیمو امروز چک کردم و با اینکه ریپ می زنه(چونان حمار چموش در جاده مال رو !) کار میکنه! باری، ما نیز اعلام آمادگی مینماییم...!:دی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.