هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: قوی ترین ساحره
پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۰ جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۱ یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
از قلعه هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
بلاتریکس مطمئنا!

𝓗𝓪𝓹𝓹𝓲𝓷𝓮𝓼𝓼,𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓯𝓸𝓾𝓷𝓭 𝓮𝓿𝓮𝓷 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓭𝓪𝓻𝓴𝓮𝓼𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓲𝓶𝓮𝓼, 𝓲𝓯 𝓸𝓷𝓮 𝓸𝓷𝓵𝔂 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻𝓼 𝓽𝓸 𝓽𝓾𝓻𝓷 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓵𝓲𝓰𝓱𝓽 ✨

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۴ شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
از یه ماموریت خطرناک برای محفل
پیام: 47
آفلاین
من!

در یک شرایط سخت:
یک گریفندوری برای تو می میرد♥♥
یک اسلیترینی برای تو می کشد💚💚
یک هافلپافی با تو می میرد💛💛
یک ریونکلا یی کاری می کند که هیچ = نمیرد💙💙تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۴ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
از داخل کلاه گروهبندی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 116
آفلاین
هرمیون گرنجر

قدم به قدم تا روشنایی از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر!!
می جنگیم تا اخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!
برای گریفندور!!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

مادام پامفری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۴ دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵
از ازاون دور دورا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
خب بلاتریکس به فامیل خودشونم رحم نکرد بعد اون مالی ویزلی تو دوئل بلاتریکس و شکست داد البته با یکم چاشنی شانس آخه از شب تا صبح داشت میجنگید این خانم.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
گلرت جان؛

نقل قول:

گلرت گفته:
بهتره علایق شخصیمون رو کنار بذاریم و منطقی فکر کنیم.

علایق شخصی؟! الان تیکه انداختی؟ الان خواستی بگی من قبلا مرگخوار بودم؟!
اووووم نه من، اکثر قریب به اتفاق مردم دنیا به زن هایی که قوی هستن علاقه دارن چون زن معمولا مترادف احساسات و عواطفه و وقتی توی یه مورد کلی استثنایی رخ میده همه بهش علاقه مند میشن. توی فیلم ها یا بازی ها هم اگه توجه کرده باشی زن هایی که قدرت های خاص دارن یا رزمی کارن یا جاسوسن خیلی از دید مردم جذابن. ولی حقیقتش من اگه بر فرض امکانشو داشتم که از بین ساحره های کتاب کسی رو انتخاب کنم یا هرمیون یا جینی رو انتخاب میکردم نه بلاتریکس. بلاتریکس رو فقط یه نفر تو جهان میتونست کنترل کنه به اسم ولدمورت که توی جادوی سیاه از بلاتریکس قوی تر بود و البته کسی هم که به حد ولدمورت برسه حتما رابطه ش با بلاتریکس همونجوری میشه که توی کتاب بود. یعنی بلاتریکس باید خادم و مرگخوارش باشه نه چیزی فراتر.

و اما در مورد بحثمون یه بار دیگه تاکید میکنم. گنده!!() : عنوان تاپیک قوی ترین ساحره س نه بهترین یا مهربانترین. در مورد قدرت وقتی بحث میشه مشخصه که با مثال هایی که قبلا زدیم از بلاتریکس ساحره ای قویتر توی کتاب وجود ندارد. بلاتریکس یه جنگجوی سیاه بود که وقتی دیوانه سازها همراهیش کردن و دستش توی غل و زنجیر بود و توی دادگاه جلوی جادوگرانی قرار گرفت که به خونش تشنه بودن بازم فریاد زد پشیمون نیست و ولدمورت برمیگرده!

گفتی آملیا بونز. آملیا بنظر من اصلا عددی نبود و دلیلی که ارائه دادی درست نیست. ببین، برای کشتن هری پاتر نوزاد هم ولدمورت خودش تنها رفت. این دلیل این نبود که ولدمورت فکر میکرد هری پاتر خیلی قویه، برای ولدمورت هری پاتر صرفا یه نوزاد بود، فقط دلیلش این بود که لذت کشتن بزرگترین دشمنش رو خودش ببره و البته مطمئن باشه. اون کاری نبود که بخواد به شخص دیگه ای محول کنه. توی آخر کتاب جام آتش هم توی قبرستان هری رو تحقیر کرد و خواست خودش بکشتش. توی آخر جنگ هاگوارتز توی جنگل هم همینطور. ولی همین ولدمورت برای کشتن دامبلدور به هاگوارتز نرفت. دامبلدوری که مشخصا قویترین دشمن ولدمورت بود. بنابراین این که ولدمورت شخصا برای کشتن آملیا بونز رفت اصلا ثابت نمیکنه که آملیا قوی بوده. شاید صرفا براش مهم بوده.

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
هگرید عزیز،

نقل قول:
ولدمورت يه تنه با سه نفر همزمان مبارزه مي كرده...
بعد كتاب ميره سراغ بلا و ميگه اونم مثل اربابش با سه نفر همزمان مبارزه مي كرده.
(پس يه جورايي با ولدمورت تو به رده قرار گرفته.)

اون سه نفر که با ولدمورت دوئل می کردن، مینروا مکگوناگل، هوراس اسلاگهورن و کینگزلی شکلبوت هستن که هرکدومشون توی دوئل استادن! بلاتریکس از اون طرف داشت با جنی ویزلی، لونا لاوگود و هرمیون گرانجر دوئل می کرد. این سه تا با اون سه تا از نظرت برابرن؟!

نقل قول:
مثل اين مي مونه كه تيم فوتبال آلمان با مالديو بازي كنه و ببره اما ما بگيم مالديو خفنه چون كه با آلمان بازي كرده با وجود اينكه باخته!!

اول اینکه طبق گفته ی کورنلیوس فاج، آملیا بونز با ولدمورت دوئل کرده و اون دوئل حتی برای شخصی مثل ولدمورت، مثل مسابقه ی مالدیو با آلمان نبود! طبق گفته ی فاج، بونز با اینکه شکست خورده بود، تونسته بود یه مبارزه ی خفن با ولدمورت انجام بده در حالی که این کار برای یکی مثل بلاتریکس که جلوی آلبوس دامبلدور مثل آب خوردن شکست می خوره، غیر ممکن به نظر میاد...

آنتونین عزیز،
کسی توی قدرتمند بودن بلاتریکس شکی نداره. بلاتریکس توی خونه ی اربابی یه چشمه از قدرت هاشو با شکست دادن فرنیر گریبک و همراهاش به راحتی آب خوردن، نشون داد ولی وقتی صحبت در مورد قدرتمندترین میشه، بهتره علایق شخصیمون رو کنار بذاریم و منطقی فکر کنیم. آملیا بونز کسی بود که ولدمورت اون رو مانع نقشه اش میدونست و همونجور که آلبوس دامبلدور رو می خواست از سر راه برداره، برداشتن آملیا بونز از سر راه هم جزو نقشه هاش بود. و ما میدونیم که ولدمورت تا زمانی که لازم نباشه، شخصا برای کشتن کسی نمیره. چیزی که من میخوام بگم اینه که آملیا بونز کسی بود که بعد از مرگش، آلبوس دامبلدور گفت دنیای جادویی با مرگ اون ضرر بزرگی رو متحمل شده. یعنی تا این حد خفن بوده این بشر!

ارادتمند شما،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۳ شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
از خونه بابام
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
بلاتریکس بهترین ساحره است...(دلیل کاملش را هم که دیگران نوشتن مرلینو شکر.دیگه من نمینویسم)

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است

Only Raven

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳

فنریر گری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۱۹ جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
از ارباب سیتی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 18
آفلاین
قوی ترین ساحره ی عالم مطمئنم بلاتریکسه و نه اینکه به خاطر نظرات دیگران بگم واقعا قویه با چشم های خودم دیدم ایشون حتی از دارک لرد هم قوی تر هست
فقط خودشو نشون نمیده

توی بازی کامپیوتری در قسمت اخر ولدمورت به دست هری پاتر نابود میشه اما بلاتریکس هنوز هست و یه جورایی غول مرحله اخره که به راحتی نابود نمیشه

و اینکه روحیهه خیلی خشنی داره که این خودش قوی ترش میکنه

تصویر کوچک شده

گرگینه تحت تعقیب

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بلاتریکس نمونه زیاد داره. از فرارش از آزکابان گرفته تا مبارزاتش توی جنگ ها. چه وزارتخانه که فکر میکنم سیریوس بلک رو کشت چه هاگوارتز که همانطور که اشاره شد همزمان با سه نفر میجنگید و رولینگ در آخر به عنوان "آخرین سردار ولدمورت" ازش یاد کرد. کسی که وقتی کشته شد نشانه های خشم ولدمورت مشهود بود. ولدمورتی که مردن هیچکس براش مهم نبود.بلاتریکس با اینکه ساحره بود از همه مردهای کتاب قوی تر بود به جز دامبلدور و ولدمورت. حتی جاهایی لوسیوس مالفوی از بلاتریکس حساب میبرد. روحیات عجیبی داشت. مثلا وقتی ولدمورت در دوره اول، ناپدید شد، همچنان سرسختانه و حتی توی آزکابان پر از دمنتور اصرار داشت که ولدمورت برمیگرده. بنابراین اگه ملاک صرفا "قدرت" باشه بنظر من بلاتریکس از همه قویتر بود ولی اگه در کنار قدرت، مفید بودن، حسن خلق، مثبت بودن و مهربان بودن هم مطرح بشه ساحره های دیگری مثل مک گونگال هم مطرح میشن که تاثیرگذار بودن در کتاب.

البته مالی ویزلی بعنوان قویترین ساحره اصلا مطرح نیست، بنظر من "مالی ویزلی" یک نماد بود. یک نماد از عشق مادر به فرزندانش. همان نمادی که رولینگ در شکست اول ولدمورت هم ازش استفاده کرده بود، وقتی لیلی خودشو فدای هری کرد. البته بنظر من اصلا این نماد و عشق و فداکاری، مسخره یا تخیلی نیست. در بین انسان ها نمونه هایش هست و در بین حیوانات هم اگر بیشتر نباشد کمتر نیست. این چند وقت اخیر چند تا مستند دیدم که حیوانی مثل یوزپلنگ وقتی چند شیر نر به خودش و بچه هاش حمله کردن فرار نکرد و حواس آن ها را پرت کرده و در نهایت بچه هایش را از دست آن ها نجات داد.(مستند African Cats) یا حتی یک گاومیش مادر دیدم که وقتی شیرهای ماده چند نفری بهش حمله کردند بازم کم نیاورد و فرار نکرد تا زمانی که بچه اش را نجات داد.

ایهیم

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
من فصل يكي مونده به آخر رو مطالعه كردم.
برداشتم اينه:
ولدمورت يه تنه با سه نفر همزمان مبارزه مي كرده...
بعد كتاب ميره سراغ بلا و ميگه اونم مثل اربابش با سه نفر همزمان مبارزه مي كرده.
(پس يه جورايي با ولدمورت تو به رده قرار گرفته.)
يه آوادا براي جيني فرستاد كه مالي عصبي شد و به همه گفت برين كنار و يه تنه كشتش پس مالي قدرت بالايي داره تو اين قسمت.

اما آميليا بونز...
الان حوصله پيدا كردنشو ندارم اما با استناد به حرف گلرت عزيز و با توجه به هوش سرشار ريوني ها قبول مي كنيم كه ولدمورت با بونز مبارزه كرده! آيا ولدمورت دل نداره؟ فقط بايد با قدرتمندا مبارزه كنه؟
مثل اين مي مونه كه تيم فوتبال آلمان با مالديو بازي كنه و ببره اما ما بگيم مالديو خفنه چون كه با آلمان بازي كرده با وجود اينكه باخته!!
اما شايد اگه در نظر بگيريم ولدمورت وقتشو براي مبارزه با هر كسي تلف نمي كنه پس بونز خفنه
كه اينم تا حدي قابل قبوله

در كل رايمو به مالي ويزلي ميدم

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.